Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Abuzus » 01.04.2014, 20:08 hod.

Já mám za klasiku Defiance _))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Slw » 02.04.2014, 08:32 hod.

není pravda že prayer léčí pomalu. když ho vezmeš na norm a máš ho pořád, tak je supr pro určité buildy. moje trapky velice life regen ocenily s podporou insight. a pro výše zmíněnou soso blizz/fb já volím holy freeze
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.04.2014, 12:19 hod.

Slw: Trapy hraješ teda zajímavě :shock: Já si na ní nedokážu představit nic jinýho, než Holy Freeze + Infinity.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 02.04.2014, 12:48 hod.

co ty víš, třeba to funguje. Vem si, že prayer funguje s insightem vpodstatě hned dvakrát.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.04.2014, 13:04 hod.

To je přece kravina. Tím myslím používat s Trapou nějaký léčení life + many. Když má člověk HF + Infi, tak takový srandy vůbec nepotřebuje. Stojíš 2 kilometry od monster a nikdo se k tobě nemá šanci dostat. Na co ti pak je nějakej life/mana regen, když má člověk stejně skoro 3000 life/1000 many a na Hell p8 když už je třeba, tak se stejně všechno řeší přes fullku.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Slw » 02.04.2014, 17:27 hod.

Dark_Daemone - hrál jsem. a hrál jsem zásadně hc ladder. a než jsem poskládal infy tak byl reset. proto levnější varianta insy. prayer samo nefungoval 2x s insy, nicméně jsem neznal červené lahvičky. hf merc nebyl mojí volbou, bo se rády potvory rozpadaly a nezbylo nic na výbuchy :)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 06.09.2014, 22:39 hod.

Zdravím ... stala se mi taková věc, rozehrál jsem novou postavu a asi v 11. levlu v 1. aktu jsem zjistil, že si můžu najmout žoldáka (lučištnici), aniž bych předtím zabil Blood Raven ... je to bug nebo nějaká vymoženost 1.13 patche?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od hami » 07.09.2014, 08:06 hod.

to dle mě bylo už dřív, že na vyššim lvl si můžeš najmout pomocnici, i-když nemáš blood raven. V módu Zy-el, kde se chodí na blood raven třeba až na lvl 40, se toho využívá zcela běžně
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 07.09.2014, 11:17 hod.

Aha, to jsem nevěděl ... jinak lučištnice je podle mě skvělá pro celou normal obtížnost, minimálně tak často nechcípá jako ten žoldák z 2. aktu. Zvažuju, že bych si ji za sorcku nechal i na NM, máte s ní někdo zkušenost a vyšších obtížnostech? Případně, dát jí unikátní luk nebo děrovanej se šutrama?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2014, 11:40 hod.

Tak zrovna pro Sosu je Rogue nejhorší možná varianta. Dalo by se o ní uvažovat jen v jediném případě a to že bys jel Zeal Soso. I tak by to byla horší varianta.

Sosa v drtivé většině buildů to Insight potřebuje...Pokud teda člověku nevadí non-stop chlastat manu :D

Uživatelský avatar
siky8
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od siky8 » 19.09.2014, 03:27 hod.

Ahoj, mám Cold Sosu lvl 95 a Light na lvli 88. Pre obe je nevyhnutné runové slovo insight ktoré môžeš dať do ruky iba žoldákovi z 2. aktu. Vyzerá to nejak takto: click

Btw odporúčam merca z 2. aktu na NM - Defensive (Dáva Holy Freeze auru) click

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 25.11.2014, 10:18 hod.

Ahoj, jedu teď amazonku a chci se zeptat na svého merce - cold rogue, jaká výzbroj je pro ni ideální (non ladder) ? Díky ...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Slw » 25.11.2014, 15:26 hod.

to je zas typ otázky "hodí se k červenému autu zelené pneumatiky?" co tahkle aspoň říct typ auta /build/. jakou máme namyšlenou výbavu /abs, clima - neboli co na amu oblíknem/ a kam s tím pojedem /hory? - neboli co s ní budem huntit/. prostě to chlape musíš rozepsat. obecně je rogue imho pro amu horší volba... :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 25.11.2014, 16:39 hod.

Slw píše:typ auta /build/. jakou máme namyšlenou výbavu /abs, clima - neboli co na amu oblíknem/
Zatím jedu untwinked Au-pair build s Valkýrou na max, ta tankuje a zabíjí, já jí pomáhám s magickým šípem, mercka mi kryje záda, jsem s ní spokojený, tak bych ji neměnil. Co mám v plánu jí dát? To nejlepší co najdu, čekám na Viperko a Valkyria Wings, čekám taky na Soj, Ravenfrost a doufám, že mi padne Lycander nebo aspoň Kukašakaku ...
Slw píše:a kam s tím pojedem /hory? - neboli co s ní budem huntit/.
Nejspíš runy v LK a Travincalu na hellu - tam jsem zatím skončil i s předchozíma postavama ...
Slw píše:obecně je rogue imho pro amu horší volba... :wave:
No zatím je lepší než klasický merc ze 2. aktu NM, nechcípá tolik. Žoldáci z 2. aktu se mi ženou dopředu a umírají ... zatím jsem jí přenechal brnko Peace, luk má Endlesshail (sám mám Skystrike), na hlavě nekrohelmu se sáním života ...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Slw » 26.11.2014, 10:16 hod.

no pokud to máš takhle. je to sc? ladder? bych na ni teda zkusil dát harmony (to oceníte všichni). časem nějaký CB, OW - ale to potřebuješ i Ty. u untwinked dáváš na sebe jen to co najdeš (a já nemám křišťálovou kouli abych Ti řekl co bude nejlepší). zkus něco nafarmit na nm, pak řekni jaké máš možnosti.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 26.11.2014, 10:57 hod.

Jak jsem psal, je to non ladder, takže ty bestovní RW co jsou u AMA buildů pro merce doporučený (Edge, Faith, Harmony), mít nebudu. Jasně, na hlavu Andariel, to jsem pochopil, že je univerzální klobouk pro všechny merce. Ale co se týče zbroje a zbraně, tam už nevím. Požadavek na svou rogue je aby:
1) přežívala - většinou střílí z odstupu a nehrne se do boje, na to mám Valkýru, ale občas se do nějakýho chumlu přimotá, tudíž aby měla, podle mě, sání života a dostatečnou obranu

2) aby udílela nějaký obstojný poškození, takže asi unikáty typu Lycander Aim či Windforce, popř.

Tak nějak si myslím, že když bude mít vybavení stejné nebo podobné mému (oba nechceme umírat moc často - stojí to dost peněz, a udílet obstojný poškození, ať Valkýře trošku pomůžem), nebude až tak špatný nápad.

Většinou asi hrajete ladder postavy a navíc preferujete žoldáka z 2. aktu, tak je možné, že se uspokojivé odpovědi nedočkám a budu si muset nějak poradit sám. Přesto ocením jakoukoli radu či připomínku.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Slw » 26.11.2014, 14:52 hod.

sc non ladd rogue výbava dle mého (ber to s rezervou, na d2 sem nesáhl cca 2-3roky)
zbraň: upped witchwild st nebo eaglehorn (WF asi ee, knocback by nemusel dělat dobře valce)
helma: upped stealskull/crown of thieves/vampire g nebo andy či tal ras/gulli
brnko - tady je toho víc
cesta as-teď nwm jestli i rogue má as break pointy: max upped twichtroe/upped crow craw (má i ow a fhr)
cesta mf: upped skullders/atma
cesta přezití :) : max upped boneflesh (má i ow), upped duri, gladiators
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 26.11.2014, 19:03 hod.

jo, dík ;) ...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 27.11.2014, 00:37 hod.

Emperore: většinou se ale stejně člověk musí nějak poradit sám...
Jinak roguna má dvě základní výhody: její dmg je buglé, takže díky tomu má vždy 2x takové dmg, než jaké má napsané ve statech. A za druhé má inner sight, což hodně pomůže tvé Valkyríji (a tobě taky, jestli to mydlíš třeba magic arrowem nebo strafe nebo mulťákem).

Proto když non-ladder, tak bych hleděl po co největším damage v luku, a asi bych zkusil craftit helmy, možná dostaneš šanci na deadly strike (takže bude občas dávat quad dmg), a když se spustí 5% šance na kritnutí dle definice pro příšery (kam dle diablovských dll-lek patří i mercové), tak může občas (dejme tomu jednou za 100 střel) dát oktaDMG. Tohle nemá žádný jinýmerc.
A brnění by bylo ideální nějaké magic děrované s 4 dírami a v něm jewely s max dmg; pak třeba s IAS a tak.
Tohle jsou věci, které jdou sehnat snadno při untwicked hraní a uděláš z mercyně zabijáka taky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Emperor » 27.11.2014, 07:22 hod.

Díky ...

Je nějaký build nebo postava, ke který se Rogue nehodí?

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“