Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Welwet » 20.04.2016, 12:48 hod.

já si teda dovolím nesouhlasit že je block lepší jak defense - ale rozepisovat to nebudu, páč teď se mě fakt nechce :lol:

jinak podle mě je merc - lancer lepší než roguna co má faith, barbar, cokoliv , hned ze dovu důvodů...za prvé, stojí nebo zaměstnává nablízko jedno - i víc monster a to je dle mého nejpodstatnější způsob jak přežít i za slabší char/ horšíma obranýma vlastnostma..za druhé, krom aury - budiž rogue dá faith, prostě cokoliv...merc má možnost všude zmiňované reaperky, která v závěru buffne dmg o dost víc než jakákoliv dostupná aura ve hře (mimo hráčovu samozřejmě - only merc)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 13:13 hod.

Máte hrát castery a bude vás zajímat jen Insight a nějakej armor nebo block vám bude u řitě :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 20.04.2016, 13:24 hod.

Ty voe Ty se taky necim sjizdis nebo Ti tekaji myslenky rychleji nez ja stiham sledovat :lol:

Zamestnava vic monster nez ostatni mercove?To jako ze mlati jich vic najednou? Asi tezko...A jestli si myslel ze diky aure - v tomto pripade zrejme Holy freeze k sobe nataha vic monster, tak to muze byt taky kontraproduktivni, pokud k Tobe stahne packy s hnusnymi mody z pul mapy a pak hebne ;) Nebo jsem to nepochopil, co jsi tim chtel rict...

Co se tyce Reapers, tak ciste na Decrepifu, pokud mam fyzicky utocici char ci chci vyssi bezpecnost je lepssi Lawbringer, preci jen to hazi Decre na daleko vyssim levelu...Samozrejme idealni je ta Might + Decre, o tom zadna, ale zase zalezi na tom, jestli je ta Reaperska k dispozici a ruku na srdce, obzvlaste v turnajich je snadneji k sehnani ta LEM nez konkretne Reaperska...

@Deamon: Jenom castery hrajou jen lidi bez kouli a fantazie >:D >:D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 13:38 hod.

RIP píše:@Deamon: Jenom castery hrajou jen lidi bez kouli a fantazie >:D >:D
Dej si s Frost Nova Sorc 1000 AT runů a pak mi povíš, jestli jsi našel koule a co fantazie :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 20.04.2016, 13:47 hod.

Tak jasny, jakykoliv behani dokolecka zabiji fantazii...Ja spis mluvil o tom, kdyz hrajes melee, nejakou totalni chujovinu, kde Te muze sejmout i obycejnej trapak, tak to chce koule a fantazii na to prezit...Pravdou ale je, ze ve vetsine pripadu prijdu nejdriv o tu fantazii a nasledne i o ty gule :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 13:54 hod.

Tak když si třeba vzpomenu, jak jsem s raisen hrál duo Nova Sorc (já) + Fire Druid (ona), tak to na Hell bylo už solidní psycho. Hlavně, když naklusal někdo light + fire immune. Jednoho takovýho borca jsme třeba potkaly na Arreatu (quest 3 barbarů) a vytrvrdly jsme tam s ním snad 10 minut :D

Edit: Toto bylo třeba hustý :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Welwet » 20.04.2016, 14:00 hod.

RIP: ty něčem frčíš dlouhý léta :lol: , logicky že merc zaměstnává jako meele oproti roguně/iron wolfovi příšery..a nablízko, tím že do sebe nechá řezat..né jak zbabělá roguna že všechno musíš řešit sám :)


a casteři jsou pro lamy :!: :twisted:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 20.04.2016, 14:04 hod.

@Deamon: Hezky ;) Zkus to projit s necim nablizko :lol:

@Welwet: Jo, reknu Ti tajemstvi, je to cokolada :D A dneska jsem uz sezral celou studentskou, takze frcim jak bejk :lol:

A btw., roguna neni zbabela, jen klasicka zenska, furt se nedokaze rozhodnout, co delat driv ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 20.04.2016, 14:15 hod.

RIP: Bingo! :) To s tou rogunou.

Dark_Deamon: Áááááá! Právě promlouvá největší ripatel assassinek a blizen. :lol:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 14:39 hod.

RIP píše:@Deamon: Hezky ;) Zkus to projit s necim nablizko :lol:
Fraxinus píše:Dark_Deamon: Áááááá! Právě promlouvá největší ripatel assassinek a blizen. :lol:
Hoši, neznám tu nikoho, kdo by tu dojel Kick Assu (Dragon Talon) na jeden zátah, bez přehozu. Takže mě něco o melee říkat nemusíte :)

Už vidím Welweta jak ju zakládá :green: :green:

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Welwet » 20.04.2016, 15:09 hod.

omfg, takže nakonec ten nejhorší jsem já! :lol:

jop, na ripovu challenge jsem chtěl udělat kicku, než jsem zjistil že D2 not work.. :OXO
ale stejně si ji udělám!

RIP: vím že to bude znít divně..nejsem nějakej pošuk, ale v poslední době co se na dvanáctkách stravuju hlavně samejma humusama, převážně pše. pečivo , MC donááld, a energeťáky, tak se dalšímu cukru vyhýbám,...ale nefunguje to :-|

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 20.04.2016, 15:23 hod.

To je jeste prd, kolega v praci narve do pulitraku do pulky cukr a pak to dolije cajem, a k tomu dochlastava colu, do ktery si prida cukr...Ale je pravda, ze nejakej vliv to ma, je hyperaktivni az hruza a ma rad Spongeboba :lol:

Sorry za OT, ale stejne se tu prd deje, tak co ;)

Edit: @Deamon: Ta Kickerka je fajne a asi by se dala, jen nevim, jak si to myslel s tim na jeden zatah?A co DS, smela by se pouzivat nebo by to musela byt cista Kicka?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 15:57 hod.

Welwet píše:omfg, takže nakonec ten nejhorší jsem já! :lol:
Tak určitě :D
RIP píše:@Deamon: Ta Kickerka je fajne a asi by se dala, jen nevim, jak si to myslel s tim na jeden zatah?A co DS, smela by se pouzivat nebo by to musela byt cista Kicka?
DS jsem tuším taky frčel. Už si to přesně moc nepamatuju. Je to už nějakej ten pátek, co jsem ju jel naposled, ale v HC příbězích ju určitě někde mám se jménem Sarah.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Abuzus » 20.04.2016, 17:38 hod.

Já už se v tom ztrácím, DD je pošuk, RIP blázen a Welwet něco mezi, ale VINEN !!! howg

Třeba mě zabijte, ale jedu Zerka s Rogunou, zatím to mlátím Conc ( a to jsem lvl 60). Na Zerka to přepnu 75 na Hell a merc musí mít goodly Inshight protože WC žere mana jako o život...a je mi fakt jedno jak ten blbeček vypadá a co má za auru - pokud nemůže nosit Insight, tak mně nezajímá.., dokud nepadne LO, tak jedu srabácky mace :_))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Smashulin » 20.04.2016, 19:21 hod.

"Co se tyce Reapers, tak ciste na Decrepifu, pokud mam fyzicky utocici char ci chci vyssi bezpecnost je lepssi Lawbringer, preci jen to hazi Decre na daleko vyssim levelu...Samozrejme idealni je ta Might + Decre, o tom zadna, ale zase zalezi na tom, jestli je ta Reaperska k dispozici a ruku na srdce, obzvlaste v turnajich je snadneji k sehnani ta LEM nez konkretne Reaperska..."

Ačkoli Decre dává víc damage než nějaká aura, tak já přesto dávám raději přednost zbrani Pride, protože narozdíl od decre se nemusí aktivovat, neboť je aktivní furt. Z praxe - běžím po mapě a merc se věčně táhne kdesi za mnou. Přiběhnu k nepřátelům a začnu je mlátit a zabíjet, zatímco merc je stále ještě někde vzadu. Po chvilce sice přiběhne, ale potom mu ještě nějaký čas trvá, než se zorientuje a než k těm nepřátelům doběhne. Potom musí praštit tak třikrát, než tu kletbu aktivuje. A když ji konečně aktivuje, tak většina monster už stejně leží mrtvá. A ten decre navíc pokryje jen malou plochu, takže aby ta kletba byla aktivní nad všemi monstry nacházející se na obrazovce, musel by se merc činit.

A naopak ten samý případ z praxe - běžím po mapě a merc se věčně táhne kdesi za mnou, což s Pridem není problém, protože concentration aura má dobrý dosah, takže k tomu, aby byla aktivní, tak žoldáka v úzké blízkosti nutně nepotřebuji.

Samozřejmě, pokud má někdo enigmu, tak se teleportuje kam chce a spolu s ním i merc, ale většina meele charů má Fort.

Já bych to tedy viděl asi takhle :
Pride => Reaperka vs. normal monsters
Reaperka => Pride vs. Act boss, Uber boss (protože ty bossáky samozřejmě nezabiju dřív, než se ta kletba aktivuje a po aktivaci jim ty životy jdou dolu rychleji než s conc aurou)

Ale vzhledem k tomu, že hráč bude častěji bojovat proti normal monstrům, kterých je plná hra než proti act bossům, kterých je jen pět, tak mi celkově vychází lépe ta Pride než Reaperka.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Abuzus » 20.04.2016, 19:54 hod.

A jsme znovu u toho: Reapers/ Pride - kdo to má one-way? Dej Babovi Reapers a Treachery a uvidíš..:))
Naposledy upravil(a) Abuzus dne 21.04.2016, 12:31 hod., celkem upraveno 2 x.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 20.04.2016, 20:07 hod.

Stejny modelovy pripad, dorazim k packu s PI ci Stone skinem, coz se v mnoha pripadech temer rovna PI a co? Pride mi zvedne dmg prd, kdyz jsou imunni, kdezto to Decre prorazi imunitu ci silne oslabi fyzickou rezistanci a co je pak lepsi?

Jak vidis, je to o situaci a uhlu pohledu ;)

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Smashulin » 20.04.2016, 20:24 hod.

Je to náročná hra. Lepší o ni nepřemýšlet, páč člověk stejně nikdy nedojde ke správnému řešení, jelikož žádné správné evidentně nikdy není a jen se bude trápit. :shock: :-P

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.04.2016, 21:24 hod.

Abuzus píše:Já už se v tom ztrácím, DD je pošuk, RIP blázen a Welwet něco mezi, ale VINEN !!! howg
Koukám, že jsme se tu zase sešli :D

Jinak k debatě...Dycky si rád vzpomenu na svou MF Strafe Amu, která dala full clear Pit do 5 minut (obě patra) s MF 500+ na p8 :) Přitom stačilo "tak málo"...Windforce, Pride (+ Might Merc) a Atma's Scarab...na tom to celý stálo.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od RIP » 21.04.2016, 07:17 hod.

Tohle je asi taky jedinej pripad, kdy mi Pride RW neprijde uplne k prdu...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“