Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha
Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 19.06.2012, 16:18 hod.

Tak jakého merce používáte vy?A jaký se vám nejvíc líbí popř.jaký Vám přijde nejlepší,nejuniverzálnější...? :) :twisted:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 19.06.2012, 16:32 hod.

Pro mě je asi nejuniverzálnější volbou Lancer s aurou defiance(zvýší defense).Defense neni nikdy dost a například k moji Assasince i Amazonce které obě nemají štít je to nutnost.Stejně tak je to dobrý tank pro Kouzelnici.K hejnům spojenců(Nekro,Druid)nebo i Palach s obrannou aurou je dobrý Lancer s aurou Might.A dá se i Holy freeze.Zbytek Lancerů mi tak použitelný nepřijde.Dál používám(např.u Paladina zealota,u všech Barbarů,šlo by i k Assasině se štítem ) Cold Rogue ta mi přijde nejchytřejší,dobře mrazí,pálí jak kulomet a skoro ji nemusím healovat jak se vyhýbá.Barbara žoldáka snad jedině pro Amazonku s lukem nebo odvážnou Kouzelnici a na Iron Wolfa se tak akorát koukat jak hlídá Kurast:D
Takže univerzálně asi takhle
1.Lancer aura Defiance
2.Lancer aura Might
3.Rogue cold arrows
4.Lancer aura Holy freeze
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od hami » 19.06.2012, 23:16 hod.

Pokud máš nízkou zákl. obranu, tak to už ten defiance nevytrhne
obecně je nejpoužívanější holy freeze merc - ten mráz je ultimátní
pokud máš, ale dostatečně silnou postavu, která nemá problémy přežít je asi nejlepší s might
další výhodou deserta je existence velkého množství RW s aurou do kopí čí dřevců - meditation, conviction, concentration, holy freeze
nic jiného nežli deserta jsem dlouhá léta nepoužil, možná je eště dobrý ledový iron wolf na normal, kde je schopen úplně mrazit nepřátele
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 20.06.2012, 10:21 hod.

Já sem upřednostnil Lancera s defiance aurou právě i proto že tu defense zvyšuje kromě hráče i sobě a to o dost a je z něj dobrej tank.Holy Freezer a Might docela často chcípá proti Defiancerovi na hellu třebas.Ale obecně Lanceři a cold Rogue jsou nej :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 20.06.2012, 21:23 hod.

Ivoši, ty sice hodně vyzdvihuješ přednosti žoldáků s aurami, ovšem skoro bych řekl že až trestuhodně ignoruješ přednosti ostatních žoldáků, které z mé zkušenosti dost lidí nechce vidět.
Taková Rogue ti na vysokým levlu shodí defense velké části monster na nulu a máš ji místo Ignore Targets Defense. Navíc je buglá, takže dává dvojnásobek škod než je v jejích statech psáno. ;) Na nižších levlech když jí dáš edge a na vyšších faith...žůžo

Iron Wolf je dost závislý na výbavě, aby byl efektivní. A když ho má ještě k tomu k dospozici někdo, kdo nosí konvu nebo vymaxovaný lower resist, je to fajn společník. Soběstačnej a chcípne jen, když ho použiješ jako záchrannou brzdu proti ukrutně silným a rychlým monstrům. O užitečnosti Cold Iron Wolfa nemůže být pochyb.

Barbar je zase dobrej tank a má schopnost dvojího útoku, i když nemá 2 zbraně. Jeho Bash a Stun nejsou sice bůhvíjak silné, ale dost ti usnadní život. Navíc se barbarský žoldák velmi rychle regeneruje, nejrychleji ze všech.

A deserti sice mají aury, ale pro mě je to nejrychleji umírající žoldák, kterej mi je pak na hellu zadarmo drahej za 50k zlata při každém kontaktu s trochu větší skupinkou.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Asman » 21.06.2012, 13:52 hod.

Já mám nejradši Defensive Lancera na NM (Holy freeze). Za Sorceress snad nic lepšího není, Extra fast zastaví aurou, všechny hezky zpomalí a nakopí, takže se dají plošnit. Když začne dostávat tak ho odportuju a takhle pořád dokola :)

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 21.06.2012, 16:50 hod.

Fraximusovi:no já je neignoruju:D..vím o nich a mnohokrát jsem je zkoušel..různé kombinace postav a žoldáků a vychází mi prostě Lancer a Rogue jako nejlepší.Rogue ROZHODNĚ neignoruju,to nevím kde jsi vzal jak jsem psal cold verze je výborná k postavám typu Barbar,Paladin a i Spear Amazonka.A ani ta fire neni k zahození.Lancera upřednostňuji jak jsem psal defiancera,holy freezera a mightra,to jsou nejuniverzálnější mercové,ostatní Lanceři mi nepřijdou tak moc dobří. Co se týká barbara žoldáka tak to je tupý tank,který je sice silný a vydrží,ale obranu zas takovou nemá,s kouzelnými nestvůrami mi moc nepomůže a taky mě umí prozradit když např.stojím za stěnou a nechci dát o sobě vedět a vrhá se zběsile do útoku když má minimum života.To by Rogue nikdy neudělala o tu se nemusím skoro starat.
No a Iron Wolf to beru od tebe jako dobrý vtip tu poznámku že chcípá daleko méně než Lancer.Např. můj Lancer u Amazonky má obranu se svoji aurou 12k, a téměř se nedá na hellu zabít.Zajímalo by mě jak by ji Wolf dosáhl těch tisíců do obrany.A užitečnost jeho kouzlení stojí za starou bačkoru vybere si cold imune nestvůru a na ní stříli cold blasty(lightninger si zase umí vybrat lightning imune nestvůru)..takže vůbec nepomáhá a i s dobrou výbavou padá na hell skoro pořád...:)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2012, 21:53 hod.

Pravda, rogunu jsi v tomto případě zmínil. :)
Jinak s tím, co tvrdíš o Iron Wolfovi, nemohu souhlasit. Skutečně je hodně soběstačnej a to, že útočí jen na zrovna toho, kdo je imunní....nedělají to ostatní žoldáci náhodou taky, že např. desert merc vlítne do houfu immune to physical houfu? Jinak když každej merc zaútočí na nejbližšího typoně.
To s tím jeho (ne)chcípáním, za tím si stojím. Mě Iron Wolf opravdu moc nechcípá, na hellu skoro vůbec. Iron Wolfa si hlavně člověk nemůže brát jako tanka. Ani jím nemá být. Občas je možné rozdělit skupinu tak, aby ty i Iron Wolf tankovali rovnoměrně, ale to je tak vše. A když není tank, na co potřebuje taková kvanta defense?
Jinak celkově...když je parta více lidí a má Iron Wolfy, ti to jsou vcelku solidně schopní oddřít za ně a hráči jen můžou chatovat. ;)
A barbar bych řekl, že v tom, cos popsal, se nechová jinak než ostatní mercové. V anglicky mluvících fórech se mercům říká henchidioti, velice zdařilý pseudonym.

Jinak dotaz: čím jsi lightning wolfa oblíkal?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 21.06.2012, 23:51 hod.

No zkoušel jsem cold Wolfa s Amazonkou build Lightning spearmamazon to dotáhnout až do konce a prostě mi to nešlo pořád mi padal nemohl jsem ho udržet naživu na hellu dýl jak pár vteřin..tak jsem ho vyměnil za Lancera defiancera a ten dostal defense 12k a nechcíp ani jednou..oblíknul jsem ho do zbroje ze Fortitude s obranou někde kolem 1300 na hlavě Andariel Visage helmu a v meči runový slovo Spirit pro rychlejší kouzlení a ve štítu ty jo mám pocit že sem měl nějakej unikát..celkově sem měl obranu někde kolem 4000..a prostě padal nedělal jsem nic jinýho než že sem ho healoval..ani valkýra (a to je jen kouzlo) mi nechcípala tak rychle :D..tak od tý doby mám mám pocit prostě že wolf nepomáhá..................................... no a Barbar žoldák neni jako něco hroznýho to ne,ale je proti Lancerovi méně univerzální..neumí zdaleka tolik věcí takhle jsem to myslel....je prostě jenom tank bez přidaný hodnoty.Ale zkusím ho k kouzelnici co teď rozehrávám tak jsem zvědav jestli to pujde:)No a Rogue ta mi přijde o hodně inteligentější než všichni ostatní (mám ji u Zealota Paladina a vůbec se o ni nestarám jen se vyhejba a střílí)...ale Lancer pro mě je prostě merc kterýho můžeš vzít ke komukoli a neuškodíš si...což bohužel u Rogue říct nejde(k sorcce a nekrovi nejde vůbec) a u Wolfa si myslim,že ten fakt kromě kooperací více hráču jak jsi psal nejde využít na hellu s nikym. :twisted: :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 22.06.2012, 23:06 hod.

Tak to se nedivím, že ti padal. Dát na Wolfa Fortitude a Andariels Visage je celkem kravina. Ten potřebuje ze začátku stealth (25% faster cast rate je znát a rychlejší pohyb taky) a helmu musí mít rare s +2 skilly a 20% Faster cast rate. Nic jiného. Pokud má člověk štěstí, poslouží vhodnej ormus, kterej by nejlépe mohl být proděravělej příslušným facetem, totéž helma. Zbraň v pořádku, tam nic jiného nepřichází v úvahu. Se štítem je to horší, spirit nasadí až na velmi vysokém levlu a do té doby jakýkoliv unikát nebo set nebo rare nebo craft nebo runové slovo s +skillem.

Je pravda, že Iron wolf patří u merců mezi největší trpitele imunit. A jak má potvora vysoký rezisty, taky jí moc nedá...navíc kdyby měl skilly silnější, byl by Iron Wolf s vhodnými předměty hrozně OP. Na battle.netu se kdysi vyskytoval týpek, co měl ohniváka wolfa vytuněnýho tak, že si krom imunit dal k večeři sám celý hell...s postavou jen stál a čuměl nebo tankoval.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 23.06.2012, 10:16 hod.

No jo to víš,ale najít takový věci +skills,přesně pro žoldáka wolfa je docela obtížný.:DTa Fortitude zbroj byla fakt dobrá když jsem ji dal na každýho jinýho žoldáka.Ale jasně ideální to neni pro wolfa,kterej potřebuje jak sám píšeš docela drahou a specifickou výbavu(nejde mu prásknout všechno jinak padá).Takže sice je možný ho vytunit jak píšeš(zajímalo by mě co ten týpek za gear měl když si dával celej hell wolfem,to se mi nějak nezdá),ale je to dost drahý a rare.Proto je prostě nejuniverzálnější ,nejméně náročný a i nejsilnější Lancer a pak Rogue.A tím pádem pro mě jsou i nejlepší.Ale v poho,docela si mi dal důvod toho wolfa ještě prozkoumat,jestli něco umí:)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od hami » 23.06.2012, 11:07 hod.

pravdou je, že jsem jiné žoldáky dlouho nezkoušel, ale stále mi vychází - teoreticky - nejsilnější lancer.
A to z důvodu co jsem zde psal. Dává auru, která buď solidně spomalí nepřátele (holy freeze) nebo vám dá hodně phys. dmg (might)
Další výhodou, jak už jsem psal, je že právě spear a polearm maj ty nejlepší runový slova s aurama
Takže můžete mít třeba zelota s fana, might a concent. (pride). Nebo avangera s fana, holy freeze a convou (infinity). Infinity je samozřejmě taky skvělá pro sorcku. Pokud člověk nemá tolik vzácnejch run dá mu do ruky insign a hra s sorckou je pak jedna radost. Nebo reaperku, jenž dává decrepify.
Inu moch bych se tu rozepisovat dlouho o jeho přednostech, takže pro mě je to nejlepší merc a to ne nejuniverzálnější, protože správný typ se správným equipem je dle mě bezkonkurenční.
EDIT: k tomu chcípání. Mě osobně tenhle merc nechcípá a to ani s might aurou. Chce to hlavně life stealing - to je u něj hlavní parametr přežití, i-když spousta lidí říká, že je to zbytečný. Neni tomu tak. Chcípal mi - dal jsem mu crown of thieves s +12life stealing a je ok.
Naposledy upravil(a) hami dne 23.06.2012, 11:13 hod., celkem upraveno 1 x.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 23.06.2012, 11:11 hod.

Ta fortitude by mohla mít význam, dokud lightning nebo fire wolf nenahodí štít, pak hned vyměnit za stealth (ten není drahej) nebo ten ormus (kterej je z výbavy jako jedinej horko těžko sehnatelnej).
Rare helmu s 2 skilly a FCR lze vygamblovat, ačkoliv je potřeba trocha štěstí a hooodně goldů :lol:

Nejméně náročná na gear je podle mě rogue, ale lancer nevim nevim. Ten jak nemá fortitude nebo aspoň duress a pořádnou píku s pořádným lifestealem, tak je na hellu imrmére mrtvej...holy freezer a blessed aimer dřív než bys řekl švec. Když je postava hrána untwinked, tak je desert rychloobrátkovou mrtvolou bez ohledu na druh, to mám vyzkoušené. Přechod z nightmaru na hell je pro něj porod.

.
.
.
.

což mě tak napadlo, že podstatou naší pře je asi rozdílný způsob hry nás dvou. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od hami » 23.06.2012, 11:16 hod.

můj merc fortitude viděl jen na mim palachovi, na sobě nikdy
a o duress bych určitě netvrdil, že je drahej a stáčí mu i leviathan či gladiator
jen sem nikdy nepochopil, proč na něj všichni rvou andariel visage, možná proto jim pak chcípaj kdykoli potakaj někoho s fire dmg :D
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.06.2012, 11:30 hod.

Tak vám sem přihodím taky pár svých postřehů....:)
Když jsem Diablo začínal (asi 10 let zpět), tak mi přišel nejkrutější Cold Iron Wolf. Postupem času se využívanost merců zúžila jen na dva typy a to: Rogue a Desert Merc. Barbara z 5.aktu jsem nepoužil snad nikdy. A jestli je lepší Rogue nebo Desert Merc...to se jen tak nedá říct. Je fakt, že kdyby se udělala anketa, tak to určitě na plné čáře vyhraje Desertník. Záleží na zaměření postavy. Já třeba, když jsem frčel Cold Amazonku, tak to začínalo Cold Rogue (Nor.) -> Prayer Merc (Nor.) -> Might Merc (NM) -> Fire Rogue (Hell) :). A asi proto....Začátek je jasnej, tam není moc nad čím vybírat, na NM jsem potřeboval navýšit dmg, páč jsem měl pech na luky a proč na Hell zpět k Roguně a ještě k tomu Fire? Padla JAH runa a šlo se tvořit RW Faith. Fanatismus na lvl 12 byl sweet :) Když jedu HC Sosu, tak si zase beru Prayer Mercka, udělám mu Insight a když se člověk doplazí až na Hell, tak je to paráda, jak se mu fofrem regenerují Life a Mana. A napsat Ivoši, že Valkyrie je jen kouzlo, je hodně přísný. Měl jsi vidět tu mou v Über Tristramu tváří tvář Mephistovi.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Asman » 23.06.2012, 13:24 hod.

Tak jsem právě dojel s palachem do 5. aktu Hell, do půlky NM jsem jel holyshock+zeal, od půlky NM Zealera a teď jsem předělal na Smitera(2 klíče a jdu UT :)). Celou dobu jsem měl tu první rogue co jsem dostal za Blood Raven, myslím že Fire(občas střílela ohnívý šípy) a musím jí pochválit, oproti šťouchalovi co mi rychle umíral se docela držela, k paladinovi paráda.

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 23.06.2012, 13:38 hod.

jj k tankujícím charakterům jako Paladin a Barbar je Rogue k nezaplacení a znova musim vyzvednout jak je chytrá a umí se jako jediná dobře vyhýbat... a když se ji dá do luku Fanatism(mám ji u zealota) tak je z ní kulomet.:))...ale neni tak všestranná jako Lancer to je škoda.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Ivoš155 » 23.06.2012, 13:42 hod.

ještě postřeh:škoda že barbar žoldák je tak zběsilej a útočí i s minimem životů...to beru jako hlavní mínus...nebyl by špatnej kdyby nebyl tak blbej v chování při fightu,ani by nevadilo že je docela zaměřenej jen na tupej útok..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od hami » 23.06.2012, 13:45 hod.

mě právě přijda fana u žoldáka podřadné (zlášť když hraju palacha), protože fana má dost malý party dmg., u palacha mi přijde opravdu zbytečné skládat faith pro lučišnici
i-když u jiný class je to možná jediný způsob jak nabrat IAS
Ivoš155: žádnýho žoldáka nezajímá kolik má života - tento argument neberu
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Žoldáci...jakého máte,jaký se hodí k jakému buildu atd..

Příspěvek od Fraxinus » 23.06.2012, 14:39 hod.

u žoldáka a podřadná? Řekl bych, že nárůst do rychlosti útoku je daleko cennější než nějaká procenta k Enh. dmg. Z fanatismu se přičítá přímo k rychlosti útoku zbraně a ne tím pofiderním způsobem přes IAS.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“