Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
AJey
Gorebelly
Příspěvky:330
Re: Amazon

Příspěvek od AJey » 13.01.2009, 14:00 hod.

Na high lvl u cs se zvysi chance treba az po trech bodech. jde se dortat az na 95% ale realne tak 70. o tomhle skillu se rika maxuj nebo jen jeden bod.ja ten skill maxuju stejne jako penetrate pod nim a klidne muzes i na 50%pierce pokudnevis co s body.
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Amazon

Příspěvek od AJey » 13.01.2009, 16:21 hod.

Muzes mit veci s pierce pak je skill zbytecnost. inner pouzivej budes kosit rychleji. decoy vyuziva hrac taktic co rad ve hre vyuziva vsech moznosti. na hell tim muzes odlakat hodne strelby nebo drzet bosse od tela.
D3Pedia.cz

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Amazon

Příspěvek od AJey » 13.01.2009, 18:08 hod.

Pierce na veci ti ho dava na porad. kdyz neco mas na 100 nema cenu to dal zvetsovat skillem. tak sem ten build precetl a mel bych vyhrady predevsim k vybaveni. btw ruce craftuj. a belt muzes taky.
D3Pedia.cz

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 16.01.2009, 00:19 hod.

Nerekl bych, ze Decoy je jen pro hrace, kteri chteji vyuzivat vsech moznosti...V HC je decoy naprosto skvely pomocnik, scout, ktery nic nestoji a da se rychle recastnout, proti Archerum a element. utocici verbezi temer k nezaplaceni...Stejne jako Slow missiles skill, ktery je supr proti nebezpecnym bosspackum...

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 10.07.2009, 14:22 hod.

Měl sem bowu na 88 lvl a guided/multiple, merc 2 akt a valkýra byla dobrá kombinace. Neměl sem s tím problémy až některý bossové byli tužší.
Cold multiple by nemusela být špatná kombinace už jenom proto, že máš jak ele tak i phys dmg.
Dmg potenciál...ono záleží co jí dáš za výbavu a jak oblíkneš merce.
Equip bych viděl takto(počítám s perfektní výbavou):
Zbraň-Faith(rw),helma-víc možností CoA,Giant Skull nebo Andarielka taky připadá v úvahu nějaká pěkná circlet,armor-Forti(rw),pásek-dungo,rukavice-asi bych dal drákule nebo nějaké rare,ringy-raven frost(2x) a nebo raven a wisp projector,boty-gore rider

A merc:
Na hlavu Andarielku, do ruky Pride(conc aura) a na tělo forti.Volil bych dmg merce ;)

Toť můj názor :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 10.07.2009, 19:45 hod.

GA je užitečná věc a používal jsem ji skoro častěji jak Multiple, když craftneš rukavice kde bude knockback tak ti to nesmírně ulehčí život jak na PvM tak i PvP(samozřejmě kde pravidla moc neřešej, protože nevím jestli není podle EuroPvP banned :D)

Taky není špatný k tý bowě nacpat co nejvíc poison dmg charmů a charmů s jiným dmg když budeš mít místo.
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Amazon

Příspěvek od HELLERcz » 29.07.2009, 06:49 hod.

Zdravím,
potřeboval bych o vás trochu pomoct. Opět jsem se vrátil k hraní D2LOD ... hraju jen SP ! Žádnej battle.net , i když mám originálku... ale to je vedlejší. Teď k dotazu:

Rozehrál jsem si Javazonku, kolik budu moct očekávat Damage s Lightning Fury ?

A od jakého lvl doporučujete jít do Nightmare ? berte v potaz, že hraju sám v SP.

Díky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Hrus » 29.07.2009, 07:08 hod.

Ahoj, taky hraju SP.
Na prechodu do NM moc nezalezi, ja teda osobne mam rad, kdyz tam jdu kolem lvl 42, protoze hraju vetsinou twinked a na lvl42 se da pridat hodne dobrejch vecicek (skillery, exceptional class-specifik veci atd.) Ale obecne pokud mas aspon nejaky resisty a zivot, tak na lvl az tolik nezalezi.
Horsi je to s prechodem z NM na Hell. Tam doporucuju tak lvl75 a poradne navysit resisty.

skill-calculator
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Amazon

Příspěvek od HELLERcz » 29.07.2009, 07:20 hod.

Výborně, díky za ten skill calc.

Jinak, s jakou zbraní jsi zabíjel na začátcích NM ? kolik jsi měl DMG a jak to vypadalo, když se tě nějakej zombík nebo tak ... dotkl ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Hrus » 29.07.2009, 13:13 hod.

Tak ja hraju vetsinou twinked (s predmetama, co sem nasel s jinejma postavama), takze od lvl42 Titany, predtim asi co dum dal, s javazonkou potrebujes jen nejakej ostep, docela jedno jakej, kdyz ma skilly +/IAS, tak good.

Ja hodne investoval od zacatku do Charged Strike a ten na NM zabiji na 1-2 rany a to i na vyssi player settings (Lightning Fury zere hodne many, takze sem pouzival jen kdyz bylo opravdu hodne potvor v chumlu). Vetsinu potvor zabijes nez vubec staci zautocit.

No jednou sem si hral takhle untwinked HC (to vetsinou nehraju) javazonku a jak to vsechno rychle umiralo, tak sem sel dost bez obav. No a na zacatku NM sem potkal nekde v Dark Wood nejakej bosspack lucistnic (melee potvory na me nedokazaly zautocit) a docela me davaly, tak sem na ne nabeh, CS, CS, minioni pomreli, ja sice naprasenej, no ale tak jak sem drzel pravy mysitko (kde mam CS) tak me tak napadlo, co ma asi ten boss za vlastnosti, ze me to tak prasi. Nez sem ho stacil pustit, tak dalsi CS, boss umira a BUM! FE+CE. RIP.

S ni sem mel neco, co mi dala Anya jako questovej rare predmet za svoji zachranu.

EDIT: samozrejme je dobry mit neco, co ma rychly utok - tj. Maiden Javelin, Javelin, nebo Throwing Spear. Physical damage nemusis resit - damage obstaraji skilly, AR taky ne - Charged Strike i Fury jsou autohit, IAS je dobry, ale vzhledem k tomu, ze skoro vsechno odkillis na jednu ranu, nebo tomu ustedris takovou pecku, ze to jde do hit recovery, tak taky neni az zas tolik nutny.

EDIT2: jeste tip - Charged Strike dava o 1 bolt navic za kazdych 5 bodu. tj. na lvl 5,10,15,20,25 atd. Takze az namaxujes CS, tak je dobry se soustredit na veci, abys z toho dal +5 na java skills...
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 29.07.2009, 14:03 hod.

No java je moje oblíbená postava takže sem jí měl zatím na každém servru kde sem hrál a i v SP.

Můj největší úspěch zatím byl 10K CHS a kolem 2,5K LF. A když je mostrum imune tak máme merce, kterej si to na p1 dával dost slušně :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Hrus » 29.07.2009, 14:56 hod.

To je sice slusny, ale moc mi to nesedi (k 2.5K Fury sedi spis 7K CS?) navic je to maximalni damage, ne prumerna (coz kazdej zapomina dodat), aktualni damage je 2x mensi.

Jinak moje oblibena postava to je taky, tak napis, jak mas tu svoji na Singlu vybavenou...
Ta moje je vybavena na MF Baal runy, zvlada slusne /players8 vlny /players3 Baal:

GoMule Stat dump:

Kód: Vybrat vše

Name:       Viraya
Class:      Amazon
Experience: 3022561485
Level:      97

            Naked/Gear
Strength:   80/141
Dexterity:  151/198
Vitality:   324/351
Energy:     15/22
HP:         1214/1501
Mana:       159/371
Stamina:    484/529
Defense:    37/1666
AR:         725/725

Fire:       157/117/57
Cold:       176/136/76
Lightning:  193/153/93
Poison:     130/90/30

MF:         272       
Block:      66
GF:         159
FR/W:       63
FHR:        0
IAS:        35
FCR:        0

Inner Sight : 1/8
Critical Strike : 1/8
Dodge : 1/8
Slow Missiles : 1/8
Avoid : 1/8
Penetrate : 1/8
Decoy : 1/8
Evade : 1/8
Valkyrie : 13/20
Pierce : 3/10

Jab : 1/19
Power Strike : 1/19
Poison Javelin : 1/19
Lightning Bolt : 20/38
Charged Strike : 20/38
Plague Javelin : 1/19
Lightning Strike : 20/41
Lightning Fury : 20/41
Gear:
Shako s +30CR/15IAS
non-eth upgraded Titans
eth Skullders Ire +PTopaz
upped Mosers Blessed Circle (2xPDiamond)
28% Mara's
+3java/20IAS gloves
Thundergods Vigor
Raven Frost
Rare ring (LR,MF,6%ML)
Rare Boots (30%FRW, 24%MF, LR a CR)
7x skiller (+27 life, +5 STR, +6STR, zbytek plain), Gheeds
a nejaky resist/life/MF small charmy

Pro merce:
upped Kelpie Snare (Amn)
eth Vampire Gaze (Shael)
eth Guardian Angel (Ort)
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Gladiator91 » 29.07.2009, 16:03 hod.

Jasně že se uvádí max dmg ale přitom to tolik nikdy není.

Jinak sem teď zkoušel kolik je max dmg na 99 lvl s perf výbavou(akorát rukavice jsou 2 skills, jiný sem nenašel :()

Tak chs 1-11K a lf 1-4,5K

Výbava:
upped titans
griffon(light jew)
arkaine valor(2 skills+light jew)
stormshield(light jew)
rukavice(2 skills)
ringy(raven+soj)
TGV(2 java+2 ama skills)
Maras(2 skills)
Aldurs boty
Torch,anihil a 9 skillerů

a když dáš na merce infinity, eth andarielku a eth GA tak to bude padat taky mnohem rychleji :)

Jinak tvoje java je fakt slušná to se musí nechat ;)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Hrus » 29.07.2009, 20:03 hod.

Mohla by samozrejme byt lepsi, kdyby nebyla na MF.
Ale taky hraju vanilla SP, takze zadny Spirit (pro max damage lepsi nez Stormshield a dosazitelnejsi nez 20/-20 JMoD) a zadne Infinity (na tu bych stejne nemel).
Jinak mam Griffona s perf. facetem a jsem jen Sur od CoH. Az najdu Sur nebo Ber, tak ji predelam na cistou damage...
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Javurek » 29.07.2009, 20:35 hod.

Doporučuju ti přečíst si build na javu co jsem psal. Myslím že tam najdeš nějaké použitelné informace.

http://diablo2lod.diablo3.cz/index.php? ... on-javazon

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Amazon

Příspěvek od HELLERcz » 30.07.2009, 09:25 hod.

Podle Tvého návodu se taky řídím :) ale jak píšeš, v klidu NM nějak projít nemohu. tam se mě 2x dotkne potvora, nebo 2x po mě střelí lučišník(ce) a je po mě .. kurník :( :D

Na Normal dělám Baalruny na players8 v pohodě ... baala zabiju za pár vteřin i na players8 taky ! Ale už jsem v 1.aktu NM a mám tam problémy velké no.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Amazon

Příspěvek od Hrus » 30.07.2009, 09:58 hod.

Hellercz: hod sem stats a itemy, ktery pouzivas... taky napis strategii, jak hrajes, jaky skilly pouzivas. Zkusim poradit. Lightning ama by nemela mit na NM zadne problemy.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Amazon

Příspěvek od HELLERcz » 30.07.2009, 15:18 hod.

LVL 59

Str. 100
Dex. 132
Vit. 115
Ener. 50

MF 22%

Charget Strike:
78-227
1-1642

Lightning Fury:
97-221
1-766

Defense 541

Life 461
Mana 157

Resistance:
Fire -5
Cold -30
Lightning -18
Poison +7

Skilly:

Power Strike 20x
Charget Strike 20x
Lightning Fury 19x
zbytek Javelin Skill mám 1x zatím ...

Critical Strike 1x
Dodge 1x

Na sobě mám nic moc ... to bude asi to velké mínus ...

víceméně tam mám +1 mana after kill
M'avina rukavice
Vidala boty
Wall of the Eyeless Bone Shield
jinak nic extra nemám no ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Javurek » 30.07.2009, 22:45 hod.

Hlavně máš dost blbe resistence. A chtělo by to trošku víc life. Chce to charmy, gemy/runy ne věcech. Štít Ral Ort Tal je základ.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Amazon

Příspěvek od HELLERcz » 31.07.2009, 05:52 hod.

Dobře, ten Unique štít, co mám, je stejně neopravitelnej a brzy mi dojde, takže si najdu jinej, ty runy mám v truhle, takže si ho vyplním a uvidím, zda to bude lepší :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“