Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 20.03.2017, 22:29 hod.

Ok, dekuji za odpovedi :)

+ min/max charmy sbiram. Slo mi o to, ze mam i charmy s +100 poison damage a nejak mi to nepridavalo na celkovym dmg. Zkusim je postupne menit za jine.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Smashulin » 24.06.2017, 18:41 hod.

Jedový charmy jsou na onvoh. Na první pohled vypadají sice dobře, protože to poškození se jeví jako hodně velký, jenže když ho vydělíš počtem sekund uvedeném na charmu, abys zjistil, jaké dáš poškození za jednu sekundu, tak už to žádná sláva není. A navíc ta jedna sekunda, po které bys toho malého poškození docílil, dost pravděpodobně nestihne ani uběhnout, protože to monstrum skolíš dřív (obyčejný a průměrný určitě). Mnohem víc se vyplatí charmy, které přidají damage k tvým útokům okamžitě, tedy min damage, max damage, chlad, oheň, blesk.

Uživatelský avatar
Yuri Boyka
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Yuri Boyka » 24.06.2017, 18:47 hod.

Ja u Amazon preferujem Bow skills. Najradšej asi Freezing Arrow a na viac monštrier ale hlavne na tie slabšie aj Strafe
Necromancer a Druid.
Moje top char.

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Smashulin » 24.06.2017, 18:57 hod.

A právě amazonka používající Freezing arrow nejvíc ocení cold damage charmy, protože ty charmy jednak prodlouží délku zmražení u toho skillu a jednak zvýší plošné cold damage u toho skillu. A kromě toho přidají cold damage i ostatním střeleckým skillům a též jim přidají vlastnost zchlazení nepřátel, takže například při Strafe nebo Multishotu během jednoho výstřelu zchladíš a zpomalíš celé hordy nepřátel. Ty cold charmy jsou pro jakoukoli bowazonka zkrátka ultimátní. Ĺepší než min a max damage.

Uživatelský avatar
Yuri Boyka
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Yuri Boyka » 24.06.2017, 19:03 hod.

A prečo ich asi používam :D
U každého používam len to to.
U necra to mám vyskúšané a je to Summone.
Druid zase alfasamec, v tedy ma ani len Baal ako si nevie zraniť a ja ju rozsekám ak nič z Fury. A môže mi pomôcť aj moja svorka no kým na dobehnú tak Baala zabijem aj sám.
No a Amazonka bowazonka a používam Freezing Arrow a Strafe.

Ostatné moc neskúšam ale socer, tam pozžívam Lightning Spells a je to Nova, Energy Shield ale hlavne to je Chain Lightning
Necromancer a Druid.
Moje top char.

Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč

Re: Amazon

Příspěvek od Pietro » 20.12.2018, 07:17 hod.

Ahoj vím, že toto téma je asi mrtvý, ale nevim kam bych s mou otázkou (otázkami) mohl zabloudit.

Má na merce Rogue nějaký vliv IAS nebo má konstatní rychlost?

Do jakého luku se vyplatí udělat pro ní FAITH? Mám 4soc GB a 4soc HB.

Teď jedu Amu Strafe a Multi, budu mít WF a merc FAITH a zajímalo by mě jaký bych měl mít IAS?!
Někde jsem četl, že když je velké IAS tak Strafe se někdy netrefuje. Jde mi o to, jestli mám dávat do věcí
ED/IAS jewely, nebo bude stačit jen ED jewely?! A kolik IAS je ideální.

Díky

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Amazon

Příspěvek od Slw » 20.12.2018, 15:27 hod.

najdi si weapon speed calculator d2. v záložkách charů je i rogue
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 09.11.2020, 13:18 hod.

Ahoj :)

Než začne MF, tak jsem se pustil do Cold Amy a hnedle dotaz. Mám u ní vkládat body do dextery a skill penetrate, když budu využívat elementární útoky z Ice odvětví?

Díky >:D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.11.2020, 19:08 hod.

Penetrarte klidně můžeš maxovat, pokud neplánuješ mít RW Ice. Jinak do dex, abys unesl Matriarchal Bow, takže moc :D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 10.11.2020, 09:11 hod.

Díky DD :)

Včera padnul Diablo na Normal a už se těším na Freezing Arrow a ikdyž to jedu na P3, tak to je honička (někdy). Ale je to fajn s ní :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.11.2020, 13:36 hod.

Až budeš mít Freezing Arrow, tak tam dej 1b a maxuj Cold Arrow. Je to synergie k FA a nebudeš tak ze začátku krvácet co se týče many. Pomůžou třeba charmy nebo ring na +mana. Samozřejmě taky RW Insight na mercovi.

Jinak Cold Ama se hraje jako caster, takže ze začátku se snažit získat RW Melody. Ideálně do Stag/Ashwood/Matriarchal Bow, co bude mít +3 Bow and Xbow. Top zbraň je RW Ice v +3 Matriarchal Bow. Na této Amě se ti zvyšuje dmg hlavně díky Bow and Xbow / Amazon / All skills. Na druhou stranu hodně trpí na rezisty, takže je třeba myslet i na ně.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 12.11.2020, 07:46 hod.

Jojo, přesně jsem udělal opak a narval 5b do Ice Arrow :D ,teď už mám Freezing A. a dal jsem po 1b do Pierce, Valky a FA, nový dávám do Cold Arrow, jak jsi napsal :) zatím mám luk Wizendraw, teď mám namířeno na vrchol na tři barbary v 5. aktu.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.11.2020, 10:15 hod.

Wizendraw je pro začátek dobrá volba. Tebe defacto zajímají jen 3 věci: all/Ama skills, IAS a rezy.
Jo a na NM si vem Might merce. To aby měl kdo zabíjet cold immune na Hell.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 26.12.2022, 19:25 hod.

Ahoj, rychlý dotaz. U amazonky s využitím Charged Strike a Lighting Fury mám sbírat do inventáře charmy s dmg (fyzickou, fire, poison aj.)? Nebo dmg udává hlavně lvl skillu těch dvou a jejich synergie?
Případně jaký charmy je dobré mít u sebe v inventáři? Děkuji
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 26.12.2022, 20:24 hod.

DMG u nich uděluje lvl skillu. Takže bys měl sbírat +jawa skillery grand charmy. Charmy s dmg fungují jen na tu první střelu, než se ten oštěp rozletí na všechny kolem.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Amazon

Příspěvek od Dragonius » 26.12.2022, 20:31 hod.

Děkuji Fraxi, já jen ať nenosím zbytečně charmy, které jsou bez efektu nebo jej ztrácí.
Štěstí přeje připraveným...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“