Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world
Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 26.12.2012, 13:43 hod.

@Dark_Deamon gratulka na tohle brnko jeste cekam a pak si ho vystavim nad krb protoze vubec nevim jak bych ho jinak vyuzil :lol:
@raisen a proc by to bylo nejlepsi behat s barbarem ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 26.12.2012, 23:05 hod.

DeathHero: Jako kvůli dovednosti Find Item.

Tak mám tu 1000 Mephistů za sebou. Zbývalo mi posledních 400, abych dosáhla tohoto čísla. První stovka byla krásně úspěšná, ale ty zbylé tři byly jedno velké utrpení, co se dropu týče. Ony ty moje věci jsou narozdíl od toho, co tu prezentuje Dark_Deamon, docela nic moc (a to tu nedal ještě dnešní nález :P ), ale stejně z toho mám radost :)

Nejdříve na mě z krabičky vyskočila tahle runa. Nic moc, ale aspoň mi to dodala energii do dalších běhů :) Za celou tu dobu mi padlo 3x brnění Skin of the Vipermagi a tento kousek se opravdu povedl 8-)

Nejvíce se dařilo asi Class-specific items. Prvně mi padla jedna věc z Wish listu :love: Po chvíli padla další barbarská helma, tentokrát Wolfhowl (staty nic moc :roll: ). No a do třetice tu máme jednu helmu pro druida.

Hra se očividně snažila mi hodit nějakou věc nad rámec Mephistových možností, ale prostě ne a ne tam dát tu správnou barvu >:'(

Jo a jednou jsme se s Mephem nepohodli, co se týče stran :-|

The Oculus a Skullder's Ire stále nic, takže to asi vypadá na dalších 1000 runů :ble:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bemik » 27.12.2012, 00:27 hod.

raisen píše:
Jo a jednou jsme se s Mephem nepohodli, co se týče stran :-|

:lol: :lol: :lol: to je vůl
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 27.12.2012, 12:45 hod.

ahoj asi jsem dostal darek k vcerejsimu svatku :D

Obrázek

tak parada mam za sebou 4. akt diablo mi dropl String of Ears jinak dneska rano jsem zacal od 1. aktu do 4 .aktu jsem prosel v kuse asi 4,5 hodky doufam za se dockam guardiana.

Obrázek
Naposledy upravil(a) DeathHero dne 27.12.2012, 13:30 hod., celkem upraveno 1 x.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.12.2012, 13:30 hod.

DeathHero: Hmmm....pán je gurmán...nebo Gulmán? :) Gratuluju!! Mě snad ještě nikdy v Hell HF nepadla ta nejvyšší...Ist jsem vyfasoval asi 2x

raisen: Velká škoda těch Diademů. Nevím proč, ale toto je předmět, kterej se mi vzhledem líbí ze všech nejvíc :) Každopádně gratulace k tomu, co ti padlo a chybělo ti. Mě se třeba Class-Specific úplně vyhýbají...nebo aspoň ty pro "borce".

A teď něco z mých lesů a hájů...jak už raisen naznačovala, tak i mě padl další luxusní item. Nejvíc mě na tom ale zarazilo, že tento kamínek padl asi +/- 5cm od místa, kde jsem našel ten unikátní Sacred Armor...Jak mi později říkala raisen: "Asi nějaké magické místo" :) Potom se nějakou dobu nedělo nic zajímavého, krom získání levelu 92, až do té doby, než jsem ve WSK narazil na bosspack Soulů, kteři sice usmažili merca, ale já se pomstil. Myslím, že na Light Sosu je to perfektní.

Letošní svátky jsou pro mě velmi plodné :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 27.12.2012, 13:33 hod.

@Dark_Deamon gratulka k Jahce koukam ze ti pada uplne vsechno :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Tib3rian » 27.12.2012, 15:24 hod.

DeathHero: Gul z Hellforge bola prva vzacna runa, ktora mi padla. Screen uz nemam bohuzial.

Ale ked uz sme u tej light sosy, tak tento kusok sa naozaj vydaril http://tiberian.rajce.idnes.cz/D3_Legen ... hot195.jpg
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od BladeMaster » 27.12.2012, 15:50 hod.

Tib3rian: Ten Ormus je luxusný, akúrát mám rozohranú lightning sorcku (teda dnes som začal) a za taký kúsok by som vraždil. Ja mám Ormusa len s Blizzardom a 12 Cold Damage, takýto podarený exemplár nevlastním.

DeathHero: Gratulujem ku GUL, také mi ešte kováč nedal.

Dark_Deamon: Mali by sme začať tipovať, za koľko dokončíš svoj Grail, keď ti to takto padá. Len tak ďalej. A môžem sa spýtať koľko runov ti zhruba zabralo nájsť dve BER do infinity? Lebo sa chystám zložiť infinity ťiež, keď už mám v truhle Griffon's Eye. Na koľko prebdených nocí sa mám tak asi pripraviť :D.

Raisen: Mám tri Skullder's Ire, všetky sú z Mephista, takže raz to hodí určite ;). A dropy sú super, mne sa páčia viac ako Dark_Deamonove ;) :lol: :lol:.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od raisen » 27.12.2012, 19:52 hod.

Tib3rian: Ten Ormus! :love: Také chci rozehrát Light sorcku a takový Ormus se pro ni snažím najít. Je fakt super :)

BladeMaster: Já doufám, že mi ten Skullder padne. Jednou prostě musí :)

Dark_Deamon: K runě ještě jednou gratuluji a zajímalo by mě, co s ní tedy nakonec uděláš?

DeathHero: Paráda. Ten String of Ears se bude dost hodit Tvému barbarovi :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.12.2012, 20:12 hod.

DeathHero: Je pravda, že poslední dny mám fakt neskutečný štěstí.

Tib3rian: Ten Ormus' je fakt lahůdka, to se musí nechat.

BladeMaster: Asi takhle...první Ber mi padla 22.října a ta druhá 22.prosince (hmm...zajímavé :)). Během té doby jsem udělal Guardiana z Trap Assy, hrál turnaj a udělal si 1000 NM Andariel runů. Ale je pravda, že v LK (p7) jsem i tak ztrávil mnoho času. Navíc...co jsem tak koukal na jiná fóra, kde lidi právě kvůli Ber běhali tisíce a tisíce LK runů, tak jsem měl celkem kliku. Nadruhou stranu...pokud by ti šlo jen o ty dvě Ber, tak by sis je mohl i docubit...záleží, co ti bude padat no.

Jináč dneska jsem během pěti runů získal krásnej charm a Chain Lightning (už mám) Rainbow Facet 4/3 :roll:

Koukal jsem pak ještě pro zajímavost do drop calculatoru a šance byly takové:
Sacred Armor: 1:698 193
Jah rune: 1:763 146

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Tib3rian » 27.12.2012, 20:34 hod.

No vdaka. Nasiel som ho uz davnejsie.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 27.12.2012, 20:36 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.12.2012, 00:44 hod.

DeathHero: Pěkné itemy. K tomu small charmu...pořád čekám, kdy mi padne/vycubím sc +5 all reist, 10+ life. Nějaký s all resistama už mám, ale buď je k tomu nějaká kravina a nebo vůbec nic. Ještě k té Gulce z HF...koukal jsem na čísla a na to, že padne v HF je šance 5% :)

BladeMaster: Ještě k těm Ber runám....Zrovna koukám na jedno zahraniční fórum a někdo tam udělal 2.3k runů (LK) a nejvyšší runu našel Pul. Člověk může mít fakt pech...

raisen: Vůbec netuším, co s tou Jah. Mohl bych Assce složit Enigmu, ale na to mi chybí Archon Plate a po složení Infinity jedna Ber. Přijde mi, že mi tyto brnění někdo ze hry vykradl. Už jsem ho na zemi neviděl snad 2 měsíce :roll: Jináč jako další varianty bych viděl Ice nebo Last Wish, které bych měl z 1/3 hotové :D Nebo Dream pro mou melee Sosu? Sakra...je to nějaké zamotané :D

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od BladeMaster » 30.12.2012, 11:11 hod.

Dark_Deamon: Ďakujem za odpoveď. Niektoré zahraničné články som čítal, preto som sa pýtal, že koľko runov ti to zabralo. Tam niekedy padali hrozné čísla (10k a viac). Teraz nemám na hranie moc čas, najprv spravím nejakého slušného runnera a potom si každý deň zabehám a do konca roka 2013 možno budem mať infinity.

DeathHero: Super dropy, gratulujem ;).

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Tib3rian » 30.12.2012, 16:49 hod.

DeathHero: Gratulujem, to Aldurs brnko muselo potesit.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 30.12.2012, 18:25 hod.

@Dark_Deamon tak si sekladej RW ice chtel si ho snad pro svoji bow amu :P jinak mam uplne stejny problem kdyby mi nahodou padla LO nemam ji do ceho vlozit :-| jinak vcera mi dropl pekny talisman :D

@BladeMaster taky si budu muset rozjet jinou postavu nejspis to bude sorcka muj cry barb vubec nestiha na mephovi se musim minimalne trikrat vracet kvuli mane a to mam seskladane RW Insight.

@Tib3rian jasny ze potesilo droplo mi poprve :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 31.12.2012, 16:43 hod.

Fíha, vypadá to, že se ježíšek s dárkama opozdil. Gratulace ke všem pěkným itemům. Jah? Kdo by nechtěl 50 HP do štítu.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 02.01.2013, 07:45 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 04.01.2013, 19:09 hod.

Tak kdybych mel hodnotit 12denni volno - ze zacatku jsem behal tri dny Countess, moje sosa se zlepsila z levelu 78 na lvl 85 na Countess p1 runech, nasla 1x IST, 1x UM a 3x PUL a nejake nizsi runy a pak ji zabila opravdu hnusna kombinace monster, coz se asi dalo cekat...Pote mam vzkaz pro ty, co by si pripadne chteli stezovat, ze maji v 1.13 v LK smulu, pac jsem tam byl asi 300x a nenasel jsem nic vyssiho nez uprdenou SOL (na p3)...Pote na spraveni chute jsem craftil se svym barbem caster amulety (barb lvl 95, takze muzou vzniknout nejlepsi komba) a z cca 40pokusu nic moc, ale budu pokracovat...Pak jsem s nim dal i par runu na Pindla, abych doplnil prachy, a hned pri prvnim mi padl muj asi sedmy Doombringer, takze tady asi spokojenost

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Bemik » 04.01.2013, 19:52 hod.

RIP: je to tak... na LK mi taky nepadlo ještě nikdy nic zajímavějšího, než Um... a to sem tam udělal 600-1000 (nevim přesně) runů na pl5. ALE countess hell na pl 1 mi dropla každej den runování nejméně jednu IST (hodnotově, občas ist, občas Um a Um a občas Um a dvě Pul...)
Tím se dá za dva-tři týdny udělat Lo runa při hodině-hodině a půl hraní každej den - vyzkoušeno
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Odpovědět

Zpět na „Předměty“