runove slova

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov
Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 20.07.2016, 16:37 hod.

radši počítej s levelem lokace min +10 .... když už nic ... je to jistota :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 20.07.2016, 16:40 hod.

takže Den of evil, alvl 79 :) ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 21.07.2016, 23:01 hod.

- z tabulky zbraní na arreatu vyčteš, potřebný alvl (area lvl), kde ti předmět se shodným ilvl (item lvl) může padnout
- nezapomeň, že Championi z této alvl mají mlvl (monster lvl) +2 a unique Bossové +3. Tzn z Uniq monstra v alvl 69 ti může vypadnout ilvl (item lvl) 72
- koncový Bossáci mají pevně daný svůj mlvl. Např. Duriel na Hell, alvl 80 má mlvl 88 viz :

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/mo ... eleni.html

To, že Secondface píše, že to tam "nepadá" znamená jen to, že tu alvl prostě proběhnul tam, kde se mu už "líbí". Kdyby jí šel 1000x, tak tam ten alvl item vypadne.....Ale nechci ho hanit, je pravda, že mně Phase Blade (ilvl 73=konec A1) padá až v Chaosu (alvl 85) Zpět k teorii.....

čistý Grand Charm +1 to Bow a Crossbow má ilvl 50 což teoreticky znamená:
- může ho dát unique NM Fangskin v Claw Viper Temple
- cokoli (včetně truhel apod.) od NM Great Marsh a výše
- chodí se na to do NM Lower Kurast (alvl 52) protože tam rozkopneš/zabiješ za pár minut nejvíce předmětů/enemies

Jestli k tomu chceš +41 Life, tak ale musíš na ilvl 91, kde ti bude padat všechno jiného než + Life :-))) Proto se pro "čisté" chodí NM LK....

Zjednodušeně :
ilvl = alvl u normálních monster a truhel
ilvl = alvl +2/+3 pro Championy / Unique monstra (Pindl na alvl 83 dává ilvl 86)
Boss alvl/mlvl Hell:
-Andy 73/75 - více může padnout u Comtesy a v A1 ve všech jeskyních, cryptech apod. dle alvl
-Duri 80/88
-Meph 83/87
-Diablo 85/94
-Baal 85/99

Snad nekecám, už mám 10 v sobě :-)))), Fraxinus to opraví, ale v základu mám snad pravdu...
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: runove slova

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 06:42 hod.

Pokud potrebujete base itemy, chodte s 0%MF na co nejvyssi pocet hracu Pit a mate vymalovano, pada to tam po tunach, Phase blades konkretne padaj kazdej run :D ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 22.07.2016, 19:38 hod.

nechci Abuzuse nějak hanit, :lol: ale někde se tu řešilo že v LK s alvl 80 --->> stojany co dávají ilvl 79 nemůže dropnout základní Berserker axe s ilvl 71.... !!!!!
ale z příšery v LK už ano....
takže to tak jednoduché není......

nemám sice jako RIP, Frax... nebo DD a další naběhané v LK 100tisíce runů ale pár tisíc jich bylo a ze stojanu Berserker axe padnout nemůže!!!

to že je u Pindla alvl 84 tuším a on dává předměty s ilvl 87 neznamená že z něj můžou padnout všechny předměty. NEMŮŽOU :D

proto je lepší se zaměřovat sice na těžší lokace +10 alvl a víš na předmět co hledáš ..... ale s jistotou že ti může padnout......

chápu RIPe ano po dohrání hry je určitě nejlepší se zaměřit na Pit.... Tunely.... ve finále je to na lovení předmětů to nejlepší co může člověk udělat....
jsem to spíš myslel kouknout se kde ti co může padnout cestou.... když chci Monarch na Spirit jdu do Mausolea nebo Crypty protože tam Monarchy padaj dost často.... aspoň mě.. :twisted:
Naposledy upravil(a) Secondface dne 22.07.2016, 19:56 hod., celkem upraveno 1 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: runove slova

Příspěvek od RIP » 22.07.2016, 19:55 hod.

Tak takhle jednoznacne bych to netvrdil...Jsou chary, ktere budou davat v pohode Pit a Mauzoleum a Krypta pro ne nebudou, a samozrejme i obracene...Jde o to, co je v danou chvili optimalni cesta...Ja treba tyhle dve mista preplnena undead nikdy nemel moc rad, spatne se mi tam manevruje :D , to ovsem neznamena, ze pro Tbe to treba nemuze byt idealni...Ja jen navrhl lokaci a zpusob, a oboji mam overene...Zda li to nekdo vyuzije nebo ne je ciste na nem...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 22.07.2016, 20:14 hod.

však jo, neříkám že jsou to jednoduché lokace.... spíš když jsem fakt chtěl monarch i za cenu toho že tam budu dýl tak se mi to nejednou vyplatilo. ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 21:25 hod.

RIP: ale to důležité jsi zmínil. Na normal itemy, sundat mf. Area asi nerozhoduje.

Secondface: čím více mně budeš hanit, tím více budu pátrat po informacích. Myslím, že zde působíš jako velmi kvalitní opozice !

- jak psal RIP, na Monarch stačí sundat MF a zvednout pl
- dovolím si oponovat, lehoučce jsi se mýlil u Pindla. Je tutáč alvl 83 - mlvl 86, takže ano, nemůže dát všechno, viz post výše
- máš pravdu předsedo, truhly a stojany jsem nikdy nestudoval, a snaha byla zmínit je okrajově. Neznám všechna omezení. Počkáme, až sem DD hodí link :-))

Jen jsem se snažil Empererovi naznačit problematiku. Tvá praxe +10 alvl (mám stejnou zkušenost) platí jen pro ilvl 75. Vyšší alvl už prostě nejsou a musíš využívat +2 / +3 nebo target (Bosses) mlvl.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.07.2016, 21:37 hod.

https://www.diablofans.cz/diablo2lod/dom ... dmetu.html

He he...příspěvek 4000 - rank Diablo :twisted:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 21:51 hod.

Secondface: tak vidíš, stojany mají v 99% alvl -1, ale nechal jsem se mystifikovat (věřil jsem ti), BA je ilvl 85 !!!, takže v Kurastech fakt nee.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 22.07.2016, 22:08 hod.

Dokonce.... asi si ten post nepamatuji přesně :D
DD kde najdema předměty kde jsou uvedeny quality lvl? když dneska rozdáváš odkazy.....
podle item lvl se to asi nedozvíme... pokud to teda nemají na http://diablo2.diablowiki.net/Axes špatně...
ještě bych chtěl stránku jakou mají šanci u rare předmětů Prefixy a Suffixy :D ty neměcké stránky mi to smazali :OXO
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 22:15 hod.

Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: runove slova

Příspěvek od Secondface » 22.07.2016, 22:18 hod.

No vidíš :D jsi mi to mohl vyvrátit sám :D to vím jsem to ale rozdělil páč na těch http://diablo2.diablowiki.net/Axes to maj špatně!
kdyby to špatně neměli tak se víc zamyslím nad tím že LK má menší alvl
už jen ten Generátor Prefixů a Suffixů mi chybí ke štěstí :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 22:24 hod.

Jenže já jsem BA nikdy nehledal :-) tak jsem ti ten qlvl věřil :-))
na Pre a Suff se v...r, stejně je to loterie. Šance jsou 50/50 buď padne nebo ne.

Šance nevím, ale kde a co zpracoval myslím Frax :- https://www.diablofans.cz/diablo2lod/predmety-rare.html
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 22.07.2016, 22:43 hod.

Jako ten tvůj odkaz na diablowiki mně trošku zviklal, liší se to řádově, žiju v tom, že qlvl z bnetu je náš požadovaný ilvl na drop / alvl +2/+3.
Dokáže to někdo rozseknout?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: runove slova

Příspěvek od Emperor » 14.08.2016, 17:14 hod.

Tak jsem si na netu našel způsob, jak zpřístupnit ladderový RW bez plugY pomocí vložení jednoho staženého souboru do adresáře s Diablem, asi to tu všichni znají, to jen já jsem objevil Ameriku ... vyzkoušel jsem, že to skutečně funguje a teď mám jen dilema, jestli to použít nebo ne, láká mě to hrozně moc, ale zase ten můj herní purismus (hrát pokud možno bez jakýchkoliv úprav) ...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Abuzus » 25.08.2016, 22:51 hod.

95% na netu hraje Ladder, cca 80% singlů hraje s Plugy (taky možnost Ladder RW). Prakticky si nejsem vědom buildu, kde pro max eq není Ladder RW
Dle mého názoru je to překonané (tvůj postoj jako "úprava".
Pořád budeš omezen tou malou truhlou. Ladder RW jsou jen další možnosti. Žádné "úpravy" jako velká truhla apod.

Objevíš krásu Insihgt / Spiritu, sílu Griefu, použitelnost Edge, neskutečnou Faith, nezdolné Forti, královnu ledu Ice, O-Power Infi, budeš rád za Lawbringer / Oath / Obedience / Voice of Reason, tvůj maxlý Pala si dá s Phoenixem celé grupy enemies k snídani, žoldák s Pride bude pro melee jeden z nejmilejších, a když se budeš nudit, složíš Last Wish. Toť vše, no neber to....
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: runove slova

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.08.2016, 07:23 hod.

Abuzus: Kdyz jsem si cetl ten vypis RW's, co jsi zde vypsal, tak se mi hned v hlave spustilo pomyslny pocitadlo LK runu a zastavilo se tak na cisle 200k :D

Odpovědět

Zpět na „Předměty“