gamble

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208
gamble

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 08:22 hod.

Ahoj, omlouvám se, že zakládám nové téma, nevěděl jsem kam zařadit můj dotaz, když tak to pak můžete smazat. Chci se zeptat, jestli je možné snížit cenu předmětů při hazardu, jestli je ve hře např. na prstenech něco jako "snižuje cenu u obchodníků" nebo tak něco. A jestli se vyplatí ve verzi 1.13 gamblit i prsteny kvůli možnosti získání SoJ. Díky.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: gamble

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.09.2014, 10:06 hod.

Existují 2 předměty na snížení cen.

Gheed of Fortune: Reduces All Vendor Prices 10-15%
RW Edge: Reduces All Vendor Prices 15%

Pokud chceš Stone of Jordan, tak bych spíš s pure Fire Sosou začal znásilňoval NM Andariel, která má nejlepší šanci na drop. Ideálně na p8/MF 400+. Bude to rychlejší, jak ho získat z gamblu, kde je šance na získání uniq předmětu tuším 0,05%. Pak je tu 9 uniq ringů a aby ses trefil zrovna do SoJ, tak to by byla über klika.

Kód: Vybrat vše

Gamble chances:

Unique:     1/2000  (0.05%)
Set:        2/2000  (0.1%)
Rare:     200/2000 (10%)
Magical: 1797/2000 (89%)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: gamble

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 10:18 hod.

Na Andy chodím se svým summonerem, zatím mi z ní vypadla spousta unikátních pík, brnění a setových krámů, prsten žádnej... ale jsem trpělivej :)

Je rozdíl, kde chodím gamblit, jestli u Gheeda nebo Anye? Sháním právě pro summonera nějakej magickej amulet + 3 k sum skilům nebo rare se +2 a k tomu něco pěknýho ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: gamble

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.09.2014, 10:24 hod.

Se Summonerem to musí trvat večnost. S Fire Sosou jsem na p8 dával run za 20-25 sec a to je pak cvrkot. Stačí si trošku poladit mapu.

Je úplně jedno k jakýmu vendorovi chodíš na gamble...všichni to jsou stejní vydřiduši :green:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“