Faith/Dream(s)/CoH/Phoenix - co doporucite?

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Faith/Dream(s)/CoH/Phoenix - co doporucite?

Příspěvek od Welwet » 27.05.2015, 21:29 hod.

Abuzus: já si pamatuju svého throwera, tuším že jsem ti ho myslím i někde na srazu ukazoval ..vzal jsem ho po úmrtí sorcky v lize zbohatlíků do wsk a nasypala se na něj horda těch malejch potvor, tam už knocback moc nefungoval, ale je fakt že jsem to hrál jak prase a o howl sem moc nepoužíval :)
tak či tak, ztráta might mě u čehokoliv co je schopné přežívat v kontaktu(barb/palach/druid) dost mrzí :)

Jo, teorii o amplifě jsi napsal správně, reparek mám habaděj, ale je to trošku komplikovanější..
nemám LO do pride, takže jedu klasicky merc + repaerka..
no shnu to, vůbec to není tak ňák jak jsem si to představoval
celkově chápu proč ten pán co dělal 10K vzal paladina,
http://diablo.incgamers.com/forums/thre ... ns.842054/
sám jsem si otestoval svého smitera a tohoto frenzyho, kde frenzy má jen o něco málo lepší dmg,
ale..nemá block a defense má poloviční, nemá tolik + resistů ..- vyplývá že když potkám fanu + cursed, nebo cokoliv stává se často že dostane víc krát za sebou
přes 1-1,5k hp (add. redukci na phys. má 45%) a to je prosím na pl3..další věc je že při horkování je ohromnej bordel a reálně se prohrabat za 50 sekund jak nějakej každej chytrák píše mě přijde jako nesmysl..nebo o něčem nevím, ale spíš beru první možnost.
Takže suma sumárum, paladin - smiter + 4 body v zealu + grief + hoz jinak prakticky totožná výbava dává dle mého radu na pl7 kvalitněji jak ten barbar na pl3,
kdyby se hrálo SC, možná by to bylo jinak - takhle smutně konstatuju že jsem si zas dal za cíl pěknou blbost..
nebo jsem něco opomenul, neumím to, rád si vyslechnu rady, kritiku :)

Ohledně Fury, promiň, dal bych jah dohromady, ale zas tak bohatej abych dělal takovou srandičku nejsem :lol:

No, celkově pardon za OT..ale když už to tu žije, aspoň tu to zaspamím :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Faith/Dream(s)/CoH/Phoenix - co doporucite?

Příspěvek od RIP » 28.05.2015, 10:11 hod.

@Abu: Diky, ta Assa s Faith bude asi rekl bych takova standartni na dnesni hyper RW dobu, ta druha je pro me daleko zajimavejsi, takova old fashion way :lol: :lol:

@Welwet: Tak ale ten Palach toho zase moc nenahorkuje :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Faith/Dream(s)/CoH/Phoenix - co doporucite?

Příspěvek od Abuzus » 28.05.2015, 19:33 hod.

...old fashion way... :-)))))))))))))))))))) fakt jsi mně dostal
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Předměty“