Countess OHM??

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762
Countess OHM??

Příspěvek od Kazimir » 03.01.2019, 21:58 hod.

Zdravím, dnes jsem u svého klasického runu zažil něco, co se mi ještě nestalo...
To, že dropnete z monster kolem Countess vysoké runy, to se stává a docela často, to není žádnou novinkou.
Nicméně když si jdu klasický run, když sháním runy, klíče a další tyhle itemy, co mi Act bossové zrovna dobrovolně nechtějí dát - Countess,Summoner, Hephasto, Nihlathak, mi z Countess padla OHM.

Popravdě jsem ani netušil, že to je možný, rune drop jsem nikdy u monster tak moc nezkoumal, prostě jsem chodil všechno možný a co se týká run jako UM, Mal, Gul měl jsem nejlepší zkušenosti s tombama a s Ancient Tunnels. Countess byla spíš na spravení chuti, když nic nedroplo aspoň tu Dol by mohla dát >:D

Spíš jsem se chtěl pochlubit, proto ještě na závěr zdůrazním, že jedu 1.11!
A co vy, jaké máte zkušenosti s Countess, taky už příjemně překvapila, nebo to bylo vždy jen hořké zklamání?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Countess OHM??

Příspěvek od Antabus » 04.01.2019, 14:46 hod.

Nejsem si na 100% jistej, jak to bylo v 1.11, kdy byl drop run podstatně horší než v 1.13 , ale co vím, tak Countess má celkově zvýšený rune drop. Hell countess dropuje s výrazně navýšenou šancí až do IST runy, ale může dát i vyšší runy (GUL až LO). Na ty se však už neuplatňuje žádný zvýhodněný bonus. Myslím, že to tak bylo i v 1.11, jen ty šance budou jiné než v 1.13. Já jsem u ní dropl v minulosti všechny runy co dává, včetně té LO.

Uživatelský avatar
Kazimir
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:2762

Re: Countess OHM??

Příspěvek od Kazimir » 05.01.2019, 16:21 hod.

Jo to je možné, jak jsem říkal nikdy v minulosti jsem rune dropy nestudoval, ty čísla jsou moc děsivý když si člověk představí, že chce třeba botd >:D
Mě u Countessy vždy stačilo vědomí, že mi dropuje runy od El do Lem.
Tohle mě skutečně příjemně překvapilo. Tak snad se mi podaří taky u ní dropnout tu Lo.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“