Lower Kurast Runy

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od dawemorraless » 21.06.2016, 19:47 hod.

Mno já běhal s assou skoro všecky objekty ( s burst of speed je to maximální když se to nakupilo mind blast a běží se dál) a infinity sem splácal během chvilky ale ani jedna runa do infi nebyla se super chestky...s teleportu by mě asi drblo :roll: navíc věřím v 1 roll po nechtěném rerolu to uplně přestalo padat :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Emperor » 21.06.2016, 22:55 hod.

jasně že summoner není nejideálnější postava pro tento účel, ale baví mě to s ním, hraju s ním od začátku untwinked, vypiplal jsem si ho a mám k němu něžný, téměř otcovský vztah ... jak jsem psal, ohniště mám hned u teleportu kousek pod sebou, stejně to ale probíhám všechno, jeden run i s tvorbou armády na p7 cca 4-5 minut, což není na tuhle postavu zas tak zlý ... beru jako úspěch, pokud padne cokoli nad Gul, případně nějakej skiller jako bonus ... a hlavně nikam nespěchám, mám na to roky času :) ...

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Kisuvka » 22.06.2016, 06:28 hod.

Okej, to jsem měl prvních pár let taky :) tak jen abys měl pro rozhodování všechny informace - teď běhám LK truhly za <25s a určitě tu je někde statistika, co jsme kdo za jakej počet runů našli. Spočítáš si to sám ;)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Emperor » 22.06.2016, 09:22 hod.

njn, i zázraky a haluze se občas dějou, když mi mohly z Andy dvakrát za sebou padnout SoJ, to by bylo, aby Berka nebyla ... já to hraju vyloženě oddechově ... třeba moje máti runuje (za sorcku) už několik let a taky nepropadá depresím, že jí padla max. Gul - v tom jsem ji dohnal :) ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 22.06.2016, 11:10 hod.

Reknu to takhle - ujasni si, co chces...Bud se 5 minut poflakovat s necrousem nebo dat za stejnou dobu 10 runu se soso...Co myslis, ze je vyhodnejsi?Chapu, ze Te to za nej bavi a nerikam, at s nim nebehas, ale daleko lepsi jsou pro nej Pit a kravky, takze asi tak bych to videl ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Emperor » 23.06.2016, 13:34 hod.

dneska klika - poté, co mi při dokončování 4. aktu padla Jah, v LK mi z bedny vyskočila druhá Gul. Takže ji můžu proměnit na Vex.

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Emperor » 27.06.2016, 16:42 hod.

zatím moje nejvyšší runa z LK - OHM ... vypadla z obyčejný mrtvoly ...

čekám na Ber, abych si mohl konečně uklohnit Enigmu ...

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Emperor » 01.07.2016, 17:19 hod.

Kde si tady můžu stěžovat? ... po tolika pěkných HR (Jah, 2x Ohm, Gul a Ist) už několik dní nic než Tal, Shael, Amn ... kde jsou ty Sur a Ber, kterýma se tu chlubíte? Člověka to akorát navnadí ... jářku, už mi z těch chestek solidně hrabe ... mám reklamovat hru, nebo patch? Dělá si ze mě někdo srandu? Prosil jsem, modlil jsem se, nadával, vyhrožoval, zkoušel voodoo ... přitom nechci tak moc, stačí mi dvě Surky nebo jedna Berka, ať si konečně můžu vyrobit tu zatracenou Enigmu ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od RIP » 01.07.2016, 17:59 hod.

Odpoved zni: Diablo Ti nikdy neda to, co zrovna hledas, takze prestan hledat a ono to padne :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.07.2016, 18:08 hod.

Konkrétně s Ber je to v LK všelijaký. Mám takový dvě zkušenosti... Když jsem jednou kdysi začal LK (p7) běhat, tak během první 1000 runů mi padla 2x. A pak ta negativní...to jsem taky jednou začal LK běhat a ani po 6000 runech mi žádná nepadla, takže asi tak :)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Kisuvka » 01.07.2016, 23:01 hod.

Možná sis špatně přečetl ty statistiky ;) a po JAH bych si moc nestěžoval, mezi námi grailery, kdo chce udělat všecky runewordy, je bude sbírat asi celý život :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Lower Kurast Runy

Příspěvek od Welwet » 02.07.2016, 04:52 hod.

mám to podobně jako DD, jen v opačném pořadí ..a v rozmezí pár let :lol:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“