Dropy itemů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
Re: Dropy itemů

Příspěvek od ihatemylifep » 08.04.2013, 17:21 hod.

:wave: áno,mám merca s might , v ruke má spire of honor ,AKT 1 hell dávam v pohode ale ... zasekol som sa na Ancients a neviem sa pohnúť dalej... stále mi zabjú merca a kostry potom padajú rýchlo .. :roll: Enigmu nemám takže odlákať ich nemôžem :ble:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.04.2013, 22:45 hod.

ihatemylifep: Asi mi uniká, proč chceš za Necro Summonera nosit zrovna RW Passion...? Myslím, že by bylo lepší složit do nějaké pěkné Necro hůlky RW White Dol (14) + Io (16)...stojí to prd. Nebo koupit u Akary, Drognana atd. na Hell hůlku +2 Necro Skills a další potřebné summon skilly. Když budeš furt běhat z města a k obchodníkovi, tak se časem nějaká fajn objeví. Jen to chce prachy. Další varianta je skočit za NM Andariel nebo Mephistem pro unikát Arm of King Leoric. Cokoliv z tohoto bude lepší než RW Passion. Prostě a jednoduše...na Summonera to chce kotel all skills nebo summonig skills. RW Passion jsou v tomto případě vyhozené runy za nic. Heart of Wolverine má na lvl 3 jen 204 life, takže jeden-dva hity na Hell a můžeš ho vyvolat znovu.

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dropy itemů

Příspěvek od petanmrtvolak » 10.04.2013, 14:18 hod.

ihatemylifep: Nekra jsem dohrál nedávno. Neměl jsem štěstí ani na runy ani na unikáty, ale ne vždy je to třeba. Jak píše Dark Deamon. Stačí i "jen" + summoning skills. Není problém časem vygamblit (aspoň mně se to povedlo) amulet a circlet, oba +3 k summoning skills. Dál nějakou trofej s 1+ all nebo summoning, brnění jsem měl Bone (Sol, Um,Um). K tomu jsem se dopracoval ale až na Hell v Lower Kurrastu. Hůlku vygamblit - 2 to all + ještě něco k tomu ze summoning. Kostry podporuj ze zálohy LowerRez, Decrepify a jak budou mrtvoly tak casti CE,CE,CE a pojedeš jak tank :-)

Nejlepší jsou návody na nekra typu - enigma,2xsoj,arach,Arm of KL,Homunuculus, Shako,Maras - to je všechno pěkný. Ale bohužel hra tak štědrá není.
Já měl chuť skončit v 1. aktu na hell ve veži, narazil jsem na Cold Rogue- kostry se mi sypaly, merc nestíhal a já jen utíkal hledat další mrtvoly za město :-)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Dropy itemů

Příspěvek od ihatemylifep » 10.04.2013, 14:50 hod.

Tak po 1. hrám hc untwinked,teším sa za každú vec čo mi padne
2. už ma nebaví stále hrať to isté , necromancer všetko + all skills ,prebehnúť nightmare a hell bez problémov,corpse explosion a byť guardian =nuda
3. nejde mi o to aby som bol najsilnejší ale aby som vyskúšal niečo nové ,niečo čo nikto nehrá ,takže preto Passion a runové slová ktoré sú málo použitelné , napr. výbavu mám na crushing blow a konečný equip chcem mať poriadnu thorns auru ,proste aby sa všetko umlátilo samo na kostrách ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Fraxinus » 10.04.2013, 17:14 hod.

Máš můj respekt, taky bych někdy rád zkusil kostráka, co se nebojí a jde dopředu pomoct svým "zvířátkům" sám s kůží na trh. ;)

Co se týče těch Ancientů, tak zkoušej rerolly, dokud nebudou ancienti dostatečně slabí. Kostry asi budou dělat jen křoví, tak to zvládni nejspíš sám s mercem, kterého se láhvičkami/fullkami snaž udržet co nejdéle, nejlépe po celou bitvu, naživu. A taktikou udeř a uteč je nějak upižlej. Pokud to nejde, vyčkej pár levlů a možná to půjde potom.
Mercovi bys měl každopádně dát do ruky Crescent moon....nebo sobě, kvůli static fieldu. Ten ti dost urychlí práci....nejlépe, aby se aktivoval aspoň 3x ještě předtím, než začne Talic whirlwindovat přes kostry, na nichž bude aura Thorns.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Dropy itemů

Příspěvek od ihatemylifep » 10.04.2013, 23:14 hod.

Fraxinus,tak myslím že teba tiež nebaví stále hrať tie isté buildy ktoré si hral 200x predtým ;) Inšpiroval ma tvoj nápad so sorceress ale za ňu to moc neviem ,tak som sa rozhodol skúsiť melee necra s crushing blow ;) taktiež mám v pláne ísť druida havraníka + max life a výbavu na obrovskú damage a resisty :wave: aby to nebol offtopic ,tak nachádzam veľa rovnakých unikátov ,je to chyba hry :?: alebo taká náhoda ? za 3 dni už 5x Bartuc´s Cut Throat ,11x Immortal Kings Will ,nad 50x mi padla Tal Rasha Helma zo setu a to nehovorím koľko krát padá runa Lum .. :OXO :OXO :OXO by the way,nechodím runy ,proste si behám po 1. akte hell a toto všetko mi padá približne za hodinu hrania každý deň. :wave:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Cirdan » 06.05.2013, 23:45 hod.

Potřeboval bych poradit, kam chodit pro 3 socket Kraken Shell, Hellforge Plate nebo Lacquered Plate (Duress pro merce).
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dropy itemů

Příspěvek od petanmrtvolak » 07.05.2013, 08:16 hod.

Jestli si dobře pamatuju, tak hellforge mi padalo v LK ze stojanu. Nebude lepší RW Gloom? Má lepší rezy...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Fraxinus » 07.05.2013, 09:18 hod.

petanmrtvolak: Nebude, i když své kvality má. Chce to pro merce a ten má rezů dost i tak.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Dropy itemů

Příspěvek od RIP » 08.05.2013, 07:17 hod.

Placal jsem si tu jatra na neco co je davno OT, klidne to smaznete ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Abuzus » 18.07.2014, 14:31 hod.

Zdarec, kam chodíte kupovat Life-Tap wandku? Jde koupit už na NM?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.07.2014, 15:18 hod.

Mrkni sem úplně dolů ;) Z té tabulky vyplívá, že by se mohla dát koupit už na Normal v A5. Možná ale kecám...nepamatuju si přesně max ilvl na Normal. Každopádně v A1 NM už půjde koupit 100%

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Abuzus » 18.07.2014, 15:56 hod.

Vidíš, tady mně to nenapadlo hledat, díky. Abu
Greenhorn s duší Throwera

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Dropy itemů

Příspěvek od ihatemylifep » 08.03.2015, 13:11 hod.

Ahoj, hraje při dropu itemů roli i čas?
Protože právě jsem byl ve hře, v níž mi padlo přesně 21 unikátů od Cold Plains až po Tamoe Highland (hell).
Je to fakt taková náhoda nebo prostě jsem natrefil na hru ve které je zvýšen drop rare věcí? o.O?
Bylo to fakt divné protože každý druhý bosspack mi hodil unikát a nedokážu si to vysvětlit.Teď jsem zapnul hru a drop se vrátil do normálu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.03.2015, 13:56 hod.

Luck...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Dropy itemů

Příspěvek od RIP » 10.03.2015, 11:49 hod.

Mno, tohle byla klika, cas nemuze ovlivnit, zda padne unikat, na druhou stranu to, jaky typ itemu padne castecne cas ovlivnuje, protoze pri generovani je mam pocit pouzivany jako jedna z nahodnych polozek...Tim chci rict, ze muze ovlivit, zda padaji casteji treba Myrmidon greaves, jinymi slovy, ze Vam v nekolika runech po sobe padnou a pote hodne dlouho zadne...Takto jsem nasel 2x za sebou unikatni Shadow dancery ;)

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Emperor » 31.08.2016, 17:01 hod.

Zdar, chci se zeptat, jak je to s dropem předmětů, které mají v popisku "Ladder only", hledal jsem na netu přehled itemů, který můžou padnout jen na ladder, mezi nimi byl zmíněn např. Gheeds fortune, což mě zarazilo, protože mě už padnul několikrát na SP. Pak jsem našel toto:
Items (Non-Runeword)
All set and unique items that are available on the ladder are available in SP with the exception of the 2 unique charms that can only be gained from quests that are Realm only: the Annihilus and Hellfire Torch. Gheed's Fortune can drop in Single Player.
Znamená to tedy, že mi na SP může padnout např. Andarielka, Reaperka nebo Azurewrath?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.08.2016, 17:46 hod.

Ano.

Jen Annihilus a Torch nemáš jak získat.

Minooo
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Minooo#2124

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Minooo » 07.10.2016, 14:38 hod.

Je mozne na SP pouzivat realm runewords?Asi blba otazka viem ale co uz... :?:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dropy itemů

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.10.2016, 15:17 hod.

Je to možné. Stačí si nainstalovat a spouštět hru přes: Plugy, The Survival Kit 10.00
http://plugy.free.fr/en/index.html

Odpovědět

Zpět na „Předměty“