Hledači pokladů

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 12.01.2013, 23:46 hod.

Ať odpočívá barbar v klidu a pokoji :-|

Tak opravuji svůj původní výpočet přes 4000. Nějak jsem pozapomněla, jak s tím Might počítat :D A vychází mi to, že kdyby se mu povedl kritický zásah, tak by asi mohl.

Edit: Jo no, pokud byla AD nad hlavou.. Uff.
Naposledy upravil(a) raisen dne 12.01.2013, 23:53 hod., celkem upraveno 2 x.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.01.2013, 23:51 hod.

Tak to teda upřímnou soustrast...kor, když jsi ho hrál 5 let. To je celkem mazec.

Ještě bych doplnil, že jsi měl nad hlavou 100% Amplifu. Thresh Socket je totiž dycky Cursed. A když se k tomu přimele Extra Strong + Might...no...to teda dobrou chuť.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Marast » 13.01.2013, 00:03 hod.

Já vím, že je Thresh Socket vždycky Cursed. Prokletí jsem už nad sebou tuším neměl. Upřímně se ale přiznám, že si zrovna teď nejsem vůbec jist. Teď si ale říkám, že přestože hraji Diablo už tolik let, tu technickou stránku nemám ani v nejmenším zmáknutou jako třeba Fraxinus. Ono vědět, že když potkám monstrum s těmi a těmi vlastnostmi, přičemž mi nemusí stačit ani tři tisíce životů, abych šel na ránu dolu, tak se na to hned vykašlu. Pořád totiž počítám s tím, že v Diablu 2 tě prostě na ránu nikdo nedá. Pokud teda pominu různé módy a starší verze obsahující jisté bugy. Počkám si tedy na vyjádření Fraxina a pak dál uvidím...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 13.01.2013, 04:16 hod.

Tak to je mi lito Maro, opravdu...

Pokud tam bylo Extra strong, Might a Cursed, jako ze bylo, tak bez redukce dmg (asi procentni, pac nevim, jak moc by pomohla v takovemto pripade prima) to muze byt insta kill...Muj barb, ktery beha Pindla ma cca 4k zivotu a jednou prisel na jeden hit o 3k, kdyz byl Pindl v podobnem rozpolozeni...U nej je navic zasah temer jistota, protoze Ti da charge a tim se vzdycky trefi a ackoliv se me snazila spousta lidi presvedcit, ze to tak neni, tak zkusenosti ze 45k runu na nej mluvi jinak...

Jeste jednou je mi to lito a preju hodne stesti s dalsim charem ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Fraxinus » 14.01.2013, 14:04 hod.

Tak se k tomu vyjádřím. Když by to byla jen obyčejná neunikátní sfiňka, dostal bys 70-131. Nevím, na jaké jsi to hrálplayers, ale pokud to bylo na players 8, vynásob si to přibližně 1,44, takže dostaneš 101-189. Extra strong ti to skoro zdvojnásobí 99 % a Might na lvlu 14 ti dá dalších +170 %, takže z toho je 373-697. S kritickým úderem by to dalo do kupy 746-1394 a pokud byla i amplifa, tak 1492-2788. Tohle by však na smrt pro 3k life barbara ještě nestačilo...jsou dvě varianty:
Buď jsi zároveň schytal max možné dmg + ještě od někoho jiného (vidím tam okolo dva miniony), nebo (a to je podle mě pravděpodobnější) svou roli sehrála multiple shot. Ty bodáky těch nabodávačů jsou totiž vedeny jako missiles, takže by se na ně multishot měl vztahovat také. Je-li má hypotéza správná, tak jsi dostal výše uvedená čísla během jednoho framu natřikrát. >:'( Takže bez criticalu a amplify bys dostal 1119-2091, s criticalem 2238 - 4182, s amplifou by to nakonec dalo 4476 - 8364. :roll: :dead: :green:

Šance, že to vyjde takhle blbě, je dost pramalá, ovšem při opakování nájezdů platí, že se jednoho dne tohle může stát.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Marast » 14.01.2013, 17:44 hod.

Díky Fraxi, že jsi se k tomu vyjádřil po technické stránce. Abych uvedl věci na pravou míru, tak to bylo na players 1, protože jsem chodil primárně Thresh Socketa a pokud možno co nejrychleji. Nic to ale nemění na faktu, že jsem situaci hrubě podcenil. Za posledních pár let jsem umřel jen v následujících situací: Iron Maiden (50%), Poison Vipers (19%), FE bug (30%), ostatních pár smrtí by tvořily asi tak to jedno procento.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Fraxinus » 15.01.2013, 21:11 hod.

Trochu jsi mě inspiroval k tvorbě nové ankety. Díky ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 08:45 hod.

Taxem si naložil další várku. Když už to všechno běhám, tak to aspoň zaznamenám.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 18.01.2013, 09:29 hod.

Pokud mi dnes vyjde čas, tak večer asi také udělám pár těch LK runů :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 09:56 hod.

Víš jaxem mluvil o těch M'avina's rukavicích, že mi furt nechcou padnout? Tak na jednom stojanu mi stále padaj Battle Gauntlets a na druhým zas Minion Skull :roll: Občas tam prolítne Dusk Shroud, ale to je vzácně. Každopádně...za těch 200 runů je mám 2x :) Ještě se mi povedlo najít celkem řádně nabušenej Grand Charm. Ideální pro ES Sosu :) Jen mě neskutečně se*ou ty kvanta zlaťáků, který dycky vyletěj. Kdybych je nemusel vysbírávat jak magor, tak by těch runů bylo už jednou tolik. Tohle jsem tam skoro nechal. Všiml jsem si ji, až když jsem utíkal pryč pod dojmem, že padl jen bílo modrej bordel. Kdybych se neopřel o alt, tak by tam zůstala.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 18.01.2013, 10:00 hod.

Tak gratuluji, že jsi konečně ty rukavice našel! :) A co to máš za Ormus na sobě? :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 10:08 hod.

Díky :) Ormus' je takové. Mám přesně 105% FCR, takže porty jdou dobře. Ohiště mám kousek od WP. Jen jednou jsem to zas skoro zalomil :D Tentokrát jsem ale fullku stihl. Jelikož ale runů bude dost, tak očekávám nějakou zradu :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 18.01.2013, 10:11 hod.

Chodit zespodu do chajdy.. :D Ony ty vopice jsou opravdu dost smrtící.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2013, 01:04 hod.

Když jsem tam ripl, tak to měli na svědomí dycky ty vopice. Jinak mám za sebou první pětikilo a runy teda nic moc :-|

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Kisuvka » 20.01.2013, 16:46 hod.

raisen píše:DeathHero: Poslala jsem Ti odkaz na jedno počítadlo, které myslím oba používáme :-)
Počítadlo runů? Směl bych také prosit? :love:

Koukám, že sem budu muset taky nacpat obsah svého excelu :-D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 20.01.2013, 20:25 hod.

Jedini opravdu hajzlici jsou v LK fakt ty opice - pro ne neni obcas problem (tedy, kdyz se sejdou dva packy z blbema modama :lol: ) dostat do slusnejch problemu i meho Frenzy Barba, skterym tam zatim beham

Edit: Jinak u me musel jit LK a dokonce i ten planovany pala trochu stranou, jedine, co ted hraju je ten muj rocni build - pure cold sosa, pripravuju ji na turnaj ale trochu jinak, jede od zacatku a smi pouzivat jen to, co si sama najde/vytvori, zatim lvl 43, ale ono se to rychle rozjede, myslim, ze pred eventem v Kurastu bude pripravena ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 24.01.2013, 07:22 hod.

Přidáno dalších 300 LK runů, ve kterých mi nepadla žádná runa vyšší jak Pul, ale zato mi přinesly pět skillerů :)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od RIP » 24.01.2013, 09:50 hod.

Tak pure cold sosa ripla, osudnym se ji stal na lvl 62 Extra strong Extra Fast pack dolsiku v Durance lvl 2, ani jsem nedosel k Mephovi :roll: To uz je za posledni tri mesice treti sosa, nejak je neumim hrat :oops: Takze jsem zacal ctvrtou :lol: , ale bude vice defenzivne zamerena, i tak bude snad dobra...Jinak jsem mel nahozeny jeden z Cold armoru - ten zmrazovaci a merc byl Holy Freeze a stejne nic nepomohlo, tak uz fakt nevim...

Abych nebyl uplne OT, ted jsem udelal dalsi stovku Kurastu behem volna, az to bude cela tisicovka, tak se vic rozepisu...

Btw., gratuluju Eli k nalezum a drzim palce s tim Skullderem, pokud by byl problem, vis na koho se obratit ;)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od raisen » 24.01.2013, 10:26 hod.

Tak to je mi sorcky líto a přeji více úspěchů s tou další :)

Jinak díky za nabídku, ale zkusím ho z toho Mephista vymlátit. Však do konce mého života mi prostě padnout musí :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledači pokladů

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2013, 13:41 hod.

Tak dalších 1000 NM Andariel mám za sebou. Asi to je ironie, ale jak jsem minule "nadával", že mi nepadl ani jeden Tals amulet, tak je to naprosto naopak. Asi jsem si vybral štěstí v první várce, protože teď nepadl ani jeden SoJ, za to jsem nakonec získal 3x Tals amulet :) Titul nejotravnějšího itemu s přehledem vyhrál Cathan's ring...ten, kdo ho vymyslel, musel být úchyl :D

Odpovědět

Zpět na „Předměty“