Cubeni charmu

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.09.2013, 16:15 hod.

A nebyly by lepší Grand Charmy? Přeci jen z nich může člověk získat až +13 to Maximum Damage.

Já si většinou naberu pár charmů od Pindla nebo z LK a motám je v kostce. Občas se zadaří slušnej roll, tak ho uložím a hodím do kostky dalšího křápa. To pak perf gemy lítaj :D

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 17:26 hod.

Ahoj, jaký musí být min. itlv grand charmu, abych si z něj mohl vycubit skiller? Můj předpoklad je alespoň nějaký z 3. aktu NM, ale ať zbytečně neutrácím gemy. Díky.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Fraxinus » 10.09.2014, 17:47 hod.

Studuj. A proklikej se tam i jinam, když něco potřebuješ vědět. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.09.2014, 18:01 hod.

První skiller může hodit NM Duriel. Pak až kdokoliv z Flayer Jungle (v lokacích Spider Forest a Great Marsh padnout nemůže) a dál. Skiller musí mít ilvl 50+

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 18:23 hod.

Díky. Nenapadlo mě, že to tu bude tak podrobně rozepsané, já porád hledám někde v cizině, ale ta moje chabá angličtina mé úsilí hatí :)

Ještě by mě zajímalo, zda se to cubení skillerů vyplatí. Procházím 3. akt (LW a FJ) už asi po sté a žádnej skiller. Zato spousta dokonalých gemů. Tak proč to nevyužít ...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Welwet » 10.09.2014, 18:28 hod.

vyplatí...tuším co jsem takhle dělal lk tak mě vycházelo na 100-150 PG asi 3-6 skillerů..
ale je asi lepší dělat jiné GS, co maj lepší ilevel ať máš k tomu třeba i hp/resy

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.09.2014, 19:03 hod.

Pokud chceš na tom NM najít skiller a chceš ho najít co nejefektivněji, tak bych si narolloval v LK mapu se 2 ohništi a běhal na p8 jen ty superchesty.

Jak ale píše Welwet...lepší je si pár levelů počkat a hledat/cubit je s vyšším ilvl. Ideálně charmy z LK Hell. Pak je budeš mít i s příponama (suffix).

Pokud by jsi chtěl úplně ty nejlepší se suffixem of Vita, tak je zapotřebí, aby měl grand charm ilvl 91+, což splňují pouze 3 monstra ze hry: Diablo (94), Nihlathak (95) a Baal (99).

Uživatelský avatar
Emperor
Gorebelly
Příspěvky:208

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Emperor » 10.09.2014, 19:57 hod.

No já mám právě mapu s dvěma ohništi a blízko portu, ale z těch spešl truhel mi nevypadlo vůbec nic. A čekat na Hell - potřebuju trošku posílit kostlivce, v 5. aktu jsou docela slabí, třebaže mám ve vybavení +/- 10 k summon skillům - ovšem zase na úkor odolností. Takže než se dostanu na hell LK, hodily by se mi tak zatím aspoň dva-tři obyč. skillery, který mi hodí 13. kostlivce navíc a přidá jim celkově trošku na poškození, životech i ochraně.

Přípony budu řešit až se tam vůbec dostanu. Zatím nijak nekvaltuju, mám na to celý život :)

Jinak to beru takto:

1) Andy (kvůli SoJu)
2) Pindl (při 70. levlu mi tam ještě trochu lezou zkušenosti nahoru)
3) LK (runy a skillery, popř. čekám i nějaký pěkný unikát pro mě)
4) FJ (totéž)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Fraxinus » 10.09.2014, 20:14 hod.

V 5. aktu NM nejsou kostry slabé, ale monstra tam začínají být už dost tuhá, co se jejich výdrže týče...proto je potřeba už pilovat taktiku, na hellu se bude hodit.

A na skillery se načekáš. Padají celkem zřídkavě, navíc máš šanci 1:21, že to bude ten správný skiller.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.09.2014, 20:25 hod.

Takhle se nikam nedostanem...jestli chceš tak nějak poradit, tak do topicu "Summoner" hoď odkaz s fotkama celýho equipu, skill tree's a stat bodama a třeba něco kloudnýho vymyslíme ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Cubeni charmu

Příspěvek od Abuzus » 24.09.2014, 00:15 hod.

Kromě Spider Forest, celý A3 NM a výše + cubit, cubit, cubit. Ale že to bude i s pěknou příponou, to si počkáš.
Hele chlapi, podle tabulky je:
Serrated +3 max dmg, Maiming +3-4 max dmg, ale já měl i +8, +9 max dmg +AR nebo life. Tzn, to jsou minimální hodnoty?
Díky za info. Abu
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Předměty“