Poradte jak pouzit VEX

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od RIP » 30.04.2013, 14:03 hod.

Ahoj lidi!

Titulek hovori za vse, diky probihajicimu turnaji v LK jsem si uvedomil, ze bych mohl uvarit v kostce nejake runy a protoze jsem mel dve SUR a udelal BER :lol: (stale chybi jedna na Infinity) a take nejake IST a GULku, tak jsem uvaril i VEX...Otazka je, co s ni...

Moznosti jsou nasledujici:

HoTO - mel jsem v minulosti dve a SPIRIT je mnohem levnejsi, takze to mi prijde jako zbytecnost, ale treba me presvedcite o opaku :D
Chaos - pockat si na runy na druhou VEX a uvarit OHM - whirlujici assa vypada opravdu zajimave
Death - byla by to super zbran, ale je pomala az hruza, pokud bych ji udelal, tak do neceho obourucniho, je to taky zajimava moznost
Exile - drahy jak svin a nevidim moc duvodu, proc takhle plytvat runami, tim spis ze potrebuju jeste OHM
Silence - prozatim muj favorit, jen se nedokazu rozhodnout, zda ten RW udelat ciste pro bowu, spearzonu nebo do neceho, co muhou pouzivat i jine chary/merc - Crusader Bow?

Co zatim mam - pripadne muze ovlivnit rozhodovani:

Beast, CtA, Grief, Fortitude co se tyce tech drazsich, jinak hafo jako Obedience, Spirity, Oath, Kingslayer, Passion, Crescent moon a ja nevim co jeste, to uz je asi nedulezite...Infinity je ve vystavbe :lol: , chybi jedna BER...Prosim, zohlednete taky, ze hraju 1.11 a tyto runy zrovna nepadaji z nebe ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od Fraxinus » 30.04.2013, 20:37 hod.

Myslím, že sis v mnohém odpověděl sám ;) Otázka tedy zní: co chceš za další postavu hrát, co chceš vyzkoušet?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.05.2013, 10:37 hod.

Breath of the Dying - Vím, že toto je z říše snů a mohl bys' na to čekat několik let, pokud by ses' Zod vůbec dočkal, ale člověk nikdy neví :)
Chaos - Zrovna nedávno mi o tomto RW psal Secondface...občas se mu prej stávalo, že se v davu sekl a pak jednoduše ripl.
HoTo - Toto by asi byla moje volba...třeba pro Necro Summonera. Tak nějak s ním mám v plánu dobít Über Tristram...hlavně tu mrchu Lilith.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od Rakiii » 01.05.2013, 11:14 hod.

... nebo je tu možnost přejít na 1.13 a ty runy tak neřešit :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od Fraxinus » 01.05.2013, 20:24 hod.

Dark_Deamon: No jasně, to se mu stávalo nejspíš při levlování...pokud je assassinka ve whirlwindu a dá se zrovna level-up, tak se whirlwind zasekne pokaždý a nezrušitelně. Řešení je save and exit...nebo rip.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od RIP » 02.05.2013, 05:00 hod.

Dik za odpovedi ;)

Botd ani nahodou, to je v 1.11 prakticky nemozny...HoTO neni oproti SPIRITU o tolik lepsi, takze taky ne...Vypada to na ten Silence ;)

Pokud budu hrat nekdy 1.13, tak udelam stejne separovany stashe, takze tu runu stejne vyuziju jinak ;)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od hami » 06.05.2013, 22:10 hod.

k jaký postavě silence??
já pro tohle RW nikdy nenašel uplatnění.
Nemá ani dobrý bonusy pro dmg. ani pro kouzla
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Poradte jak pouzit VEX

Příspěvek od RIP » 08.05.2013, 06:40 hod.

No uvazoval jsem nad Meduzou (ama co pouziva tenhle luk a Strafe) nebo nad nejakou Lightning spearzonou, coz by melo trochu styl, ale nakonec to udelam do nejakeho luku, ktery NEBUDE class specific a tim padem ho budou moct pouzivat vsechny postavy/roguna, uz mam napad na jednoho zajimaveho pala, mozna okolo toho luku udelam septavirat - za kazdej char jednoho Guardiana, pokud tedy nekdo neripne a AZ ho budu mit pripravenej, chybi base zbran

Odpovědět

Zpět na „Předměty“