DIII Collector's Edition

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:
Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Azure » 25.10.2011, 20:30 hod.

StoneCZE: samozřejmě, vědět dám...

Spellsword: jak řikáš :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od StoneCZE » 25.10.2011, 21:49 hod.

ja mam s czc taky jen ty nejlepsi zkusenosti.... tak me to taky zarazilo....ale kdyz to tam je napsany,tak nevim no..... vsak budeme moudrejsi,az azuremu odpovi...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Azure » 26.10.2011, 15:42 hod.

odpověď czc:
Dobrý den, ohledně zboží, které bylo uvedeno v nabídce prodávajícího s informací, že není dostupné​/skladem v okamžiku objednávky kupujícího, se jedná o zboží „na objednávku“. V tomto případě vzniká kupní smlouva až potvrzením objednávky ze strany prodejce. Prodávající může zrušit objednávku a odstoupit od smlouvy vůči kupujícímu ohledně zboží, které je uvedeno v nabídce prodávajícího s informací, že není skladem v okamžiku objednávky kupujícího, dojde​-li k výrazné změně kupní ceny, za kterou kupující od dodavatelů zboží získává, kdy tato změna nebyla prodávajícímu známa v době potvrzení objednávky. Zároveň přikládám odkaz na Obchodní podmínky společnosti: http:​/​/www.czechcomputer.cz​/info.jsp?name=obchodni_podminky Děkujeme za pochopení.

takže v poho ;)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Spellsword » 26.10.2011, 17:38 hod.

Já tomu nerozumím. Kdo může napsat odpověď jedním dlouhým souvětím?! Nejde to přečíst!

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Azure » 26.10.2011, 18:00 hod.

Spellsword: stačí se zamyslet, taky jsem si to musel asi 2x přečíst ;)... znamená to prostě, že pokud objednáváš a ta věc neni skladem, tak cena kterou s tebou czc uzavírá je, až když jim ten produkt přijde a potvrdí ti objednávku. Takže, neplatí to, že když si teď objednáš D3 CE za 3k a až bude známá "opravdová cena" za 2k tak ty zaplatíš 2k nikoli 3k.. snad je to trošku srozumitelnější xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od StoneCZE » 26.10.2011, 18:21 hod.

no tak museli to napsat profesionalne :D pravnicky :D podle me je to stejne vynatek z jejich obchodnich podminek..ale taky jsem to musel cist 2x :D

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od AJey » 27.10.2011, 13:13 hod.

Diablo III Collector’s Edition Details
2011-010-27 14:36:51 PM
We first saw it from Blizzcon 2011, but Blizzard has now added a very glossy update with pictures and more details about the contents of the Diablo III Collector’s Edition.
You’ve probably seen the features list already, but the screenshot of the glowing Tyrael’s Secret style wings is a nice touch. There’s no demonstration of what the two special dye colors look like, though. (Yet.)
What do you guys think? Is the D3CE a mandatory purchase for any true fan of Diablo III? Or will you save $40, buy just the basic game, and find some way to live without the soundtrack, art book, USB soulstone, behind the scenes making of DVD, glowing Tyrael wings, etc? Forty bucks could probably get you some pretty sweet loot in the RMAH, after all.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Spellsword » 27.10.2011, 13:27 hod.

AJey: Přikláním se k té první možnosti - Mandatory purchase :) Druhá nepřichází v úvahu. Nemohu žít bez Artbooku a pocitu z toho, že vlastním limitovanou edici D3 :D

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Programos » 27.10.2011, 14:39 hod.

Rád bych si ji koupil, ale vzhledem k tomu že nemám skoro žádnej přísun peněz tak pro mě bude problém i ta obyč verze. Kdybych si měl kupovat teď sběratelskou, tak by na to padly několikaroční úspory :-p

BTW- když jsemobjednával tenkrát z CZC mikinu s logem nVidie a czc, tak byla předobjednávka za 400,-. Jakmile jim došla na sklad, tak okamžitě cena houpla na 760,- ale mě ji za těch 400,- i tak poslali, tak nevím jak jim to tam tedy funguje
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Azure » 27.10.2011, 17:57 hod.

Programos: já teda taky nemám příjem, já jen šetřim co mi kdo dá na vánoce atd... takže jsou pro mě 3k taky šok... ale když už jsem matce koupil e-cigaretu, se všema doplňkama cca za 2500, kterou stejně nepoužívá, a vlastně jsem ty prachy vyhodil z okna... tak přece sobě tu sběratelskou edici koupim ať stoji "cokoli" xD

AJey: co bych to byl za fandu nemít sběratelskou edici xD
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Fight » 27.10.2011, 19:57 hod.

Hm, já mám peněz, že nevím, co s nimi, ale tak nějak nevím... Z koupené hry mám divný pocit. Jako bych ji najednou musel hrát povinně, nebo co. :D Tak ještě uvidím, zda D3 koupím. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od StoneCZE » 27.10.2011, 20:05 hod.

tak kdyz jich mas tolik a nevis co s nimi,tak mi muzes jednu krabici koupit :P

Uživatelský avatar
Becrux
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Becrux#2858

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Becrux » 27.10.2011, 21:25 hod.

Javurku dobrá zpráva člen "Fight" bude nyní sponzorem webu :D :D / Joke / :P
Jednou budu obdarován mocí , i navzdory jakémukoliv postižení a předpokládám že se mi to splní.

My power....will be.... beyond anything you can fight!

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Azure » 27.10.2011, 22:15 hod.

StoneCZE tos to trefil ;)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Fight
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Amth#2679

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Fight » 28.10.2011, 01:31 hod.

Musíte tu větu vnímat relativně. Nevím co s nimi, ale to neznamená, že jsem v balíku. Jen strašně málo utrácím. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od StoneCZE » 28.10.2011, 19:08 hod.

Tak to ti zavidim,ze tak malo utracis.. to nikam nechodis nebo tak? nebo chodis,ale penez mas nadbytek,takze ti neubyvaj a stale se doplnuji? ja mam prave opacny problem... ja penize neztiham doplnovat a tak jdu posledni dobou dost do minusu..:( ale tak za tu zabavu na chatach,akcich vseho druhu mi to stoji - a samozrejme na Diablo 3....:) :D
A na to si chci jeste vydelat na stolni pocitac... muj notas stary pres 3 roky to zmakne na minimum detaily (teda doufam) ze jo,jinac se fakt rozcilim... ale v te dobe to byl bomba notas :D Taky jsem si na nej sam vydelal a o to me to vice potesilo :D

Takze u me penize nezustanou dlouho,spis odchazej ode me nadsvetelnou rychlosti,asi tak jak pak muj monk rychle nakope vas ostatni:P (ikdyz,mezi nami chlapi, nejvic asi splachne baba) :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Javurek » 28.10.2011, 19:45 hod.

Tady se řeší sběratelská edice, ne finanční poměry takže k věci prosím.

Uživatelský avatar
Becrux
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Becrux#2858

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Becrux » 28.10.2011, 22:06 hod.

Napadlo mě v té collector edition jsou tzv. Tyraelova křídla , zajímá mě jak je dostanu , jestli nějakém mailem či když založím character tak je tam budu mít a pak jestli tyto křídla půjdou zapnout a vypnout a jestli je půjde nějak obarvit např barbarian se světle modrými křídlami narozdíl od mága např nevypadá až tak dobře .
Jednou budu obdarován mocí , i navzdory jakémukoliv postižení a předpokládám že se mi to splní.

My power....will be.... beyond anything you can fight!

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Spellsword » 28.10.2011, 22:09 hod.

Nejspíš budou už ve zdrojovém kodu hry. Nebo jako DLC.

Já je ani nechci, fakt to vypadá divně, když máš na zádech křídla...

Uživatelský avatar
Becrux
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Becrux#2858

Re: DIII Collector's Edition

Příspěvek od Becrux » 28.10.2011, 22:13 hod.

No to jo ale např demon hunter s černo-červenými křídly by nemusel vypadat špatně.
Jednou budu obdarován mocí , i navzdory jakémukoliv postižení a předpokládám že se mi to splní.

My power....will be.... beyond anything you can fight!

Odpovědět

Zpět na „Obecně“