Váš PC na hraní diabla :)

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851
Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Vendetta » 27.04.2012, 20:42 hod.

Ja som hral betu na zostave : AMD64 am6000+ dvojjadro, 3GB ram dual channel XP nepustia viac inac mam 4GB, sapphire radeon HD 6870 na 24´monitoru pri fullHD grafike na max a ani najmensi zadrhel plinulost sama aj pri tom evente bez poklesu. A som rad ze blizzard spristupnil betu a mohol som si to testun ako to pojde a nemusim kvoli tomu kupovat nove zelezo.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 27.04.2012, 20:43 hod.

lock se dal posunout myslim az na 200,kazdopadne 200,100 i 80 fps je pro vetsinu uzivatelu naprosto useless,protoze beznej lcd monitor nezobrazi vic nez 60 fps...

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 27.04.2012, 20:50 hod.

STIN píše:
Talis píše:SSD ti moc nepomuže, akorád tak při loadingu.
Hmm a ty máš SSD ? Já jen že mi to celkově zrychlilo hru. Předtím jsem nemohl full i když na to PC mám a těď full jedu bez problemu :)

PC
I3 2120 - 3.3GHz
gtx 460 + gt 430 na PhysX
4 GB ram
SSD :D od dnes nemám rád klasické HDD :) možná tak na zálohování, ale na systém a HRY ne !!!!
Jojo mám SSD, jinaky bych to nepsal. Samozřejmě SSD je budoucnost a určitě se vyplatí. Jinak mě nepřijde, že by mě to přidalo nějaky FSP, spíš to pomuže při načítání. OCZ Agility.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Azataki » 27.04.2012, 21:02 hod.

Talis: Ja myslim, ze pri preefektovanych scenach, napr. multiplayer ve 4 hracich proti obrovskemu mnozstvi ruznorodych nepratel (vsichni posilaji skilly), pomuze rychlejsi nacitani dat zmirnit pokles FPS.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Alfajk » 27.04.2012, 21:09 hod.

vetsina obsahu je stejne v ram,ssd rozhodne nepomuze k vysim fps

Uživatelský avatar
STIN
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:STIN#2847

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od STIN » 27.04.2012, 21:12 hod.

Zatím se podle reakcí zdá že kdo má ATI/AMD GPU je na tom podstatně lépe než ten kdo má kartu Nvidia mno uvidíme v plné hře.

Uživatelský avatar
STIN
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:STIN#2847

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od STIN » 27.04.2012, 21:14 hod.

Talis píše:
STIN píše:
Talis píše:SSD ti moc nepomuže, akorád tak při loadingu.
Hmm a ty máš SSD ? Já jen že mi to celkově zrychlilo hru. Předtím jsem nemohl full i když na to PC mám a těď full jedu bez problemu :)

PC
I3 2120 - 3.3GHz
gtx 460 + gt 430 na PhysX
4 GB ram
SSD :D od dnes nemám rád klasické HDD :) možná tak na zálohování, ale na systém a HRY ne !!!!
Jojo mám SSD, jinaky bych to nepsal. Samozřejmě SSD je budoucnost a určitě se vyplatí. Jinak mě nepřijde, že by mě to přidalo nějaky FSP, spíš to pomuže při načítání. OCZ Agility.

FPS to žádné nepřidá jen to z 90% redukuje FPS dropy a takové to mikrosekání a tažení či co to dělalo když jsem měl obyč HDD.

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Azataki » 27.04.2012, 23:00 hod.

Alfajk píše:vetsina obsahu je stejne v ram,ssd rozhodne nepomuze k vysim fps
K vyssim fps urcite ne. Ale k redukci poklesu fps v narocnejsich scenach by rychlost cteni dat z disku prispet mohla. Uvazuji to jen teoreticky.. pokud se obsah hry renderuje v klientu na zaklade informaci obsazenych nebo generovanych na serveru, klient predem nevi, co nacist do pameti a celou hru tam cpat nebude. Nejvic ale asi zalezi na tom, jak je hra designovana a optimalizovana. Precejen se da vyuzit ruznych prednacitacich metod.

V kazdem pripade je SSD plus a ja jsem rad treba i jen za rychlejsi bootovani systemu a hupsnuti do hry 8-)
Ale je fakt, ze ted asi nejspis nema cenu kvuli D3 hrotit nejake SSD. Vyhodnejsi bude pockat na pokles cen po lete.

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Azataki » 27.04.2012, 23:18 hod.

STIN píše:Zatím se podle reakcí zdá že kdo má ATI/AMD GPU je na tom podstatně lépe než ten kdo má kartu Nvidia mno uvidíme v plné hře.
Kecy :P
Nejsem nejakym zaprisahlym fanouskem te nebo te platformy, ale jako rekl bych, ze rozhodovat neco takoveho je dost relativni a zalezi predevsim na konkretnich modelech, celkove konfiguraci a treba i rekneme na zdravotnim stavu systemu ;)

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 27.04.2012, 23:24 hod.

@Alfajk lock fps se dá vypínat. Ze začátku a v průběhu dlabe beta na disk a způsobuje další zbytečný FPS dropy, takže instalace na SSD je sakra znát a pokud máš dobrý CPU tak jsi úplně bez FPS dropů. S instalací na HDD jsem taky měl nesmyslný FPS dropy.

STIN má pravdu s tím SSD, dneska bohužel ještě aplikace a hry neumí využívat větší množství paměti aby nemuseli v průběhu pořád přistupovat na disk. Já osobně budu mít DIII nainstalovaný v ramdisku protože to budu hrát nejčastěji :)
Obrázek

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od coyd » 28.04.2012, 00:33 hod.

Tvrdit ze mi SSD zveda fps je uz i na mne moc :D
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Drakkari » 28.04.2012, 02:16 hod.

Azataki píše:
STIN píše:Zatím se podle reakcí zdá že kdo má ATI/AMD GPU je na tom podstatně lépe než ten kdo má kartu Nvidia mno uvidíme v plné hře.
Kecy :P
Nejsem nejakym zaprisahlym fanouskem te nebo te platformy, ale jako rekl bych, ze rozhodovat neco takoveho je dost relativni a zalezi predevsim na konkretnich modelech, celkove konfiguraci a treba i rekneme na zdravotnim stavu systemu ;)

od blizzardu:

Hey guys, thanks for your continued reports. Just so you know, the fact that I don't respond to every thread doesn't mean Blizzard doesn't care. It just means I have lots of reports from awesome Beta testers, and I need to spend time on each one :)

So I did some investigating, and I found out something interesting. If you are using an Nvidia card and have your Ambient Occlusion ON, you can lose up to 50% of your performance. If you turn it off in your Nvidia options, you should get a ton of performance back. Our internal tests showed up to 50 FPS drops with AO On.

I know this doesn't solve everyone's problem, but since some of you are Nvidia users, we can at least start the debugging there.


škoda že jsem se to nedozvěděl dříve abych to vyzkoušel safra

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 28.04.2012, 02:23 hod.

Alfajk píše:
Raahk píše: :D tak to si mě dostal že to běží úplně stejně na c2d jako na i7 :D, beta je hrozně blbě optimalizovaná a na GK náročná není, za to CPU ti dokáže způsobit pěkný propady. Já teda mám betu na SSDčku a nemám vůbec žádný problém s fps dropama ani hned po prvním startu.
http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... ku?start=5 me teda nepripada,ze by byla nejak extra cpu narocna,kdyz bezi stejne na phenomu i na sandy bridge...
Tak si tu recenzi přečti celou a zjistíš že došel do města a kousíček za :D, fakt objektivně změřeno v oblasti kde se nic neděje :D. Mám doma jak Phenom II tak i7 3820 zkoušel jsem to se stejnou GK na obou sestavách až po SK. Na phenomu jsem měl FPS dropy i při 4GHz a na i7 od 3.5GHz až do 5GHz je to už beze změny, do 3.5GHz tam FPS dropy byli.
Obrázek

Uživatelský avatar
16cmfan
Gorebelly
Příspěvky:247
BattleTag:sestnastka#2408
Bydliště:Slovakia, Bardejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od 16cmfan » 28.04.2012, 06:02 hod.

Raahk píše:
STIN má pravdu s tím SSD, dneska bohužel ještě aplikace a hry neumí využívat větší množství paměti aby nemuseli v průběhu pořád přistupovat na disk. Já osobně budu mít DIII nainstalovaný v ramdisku protože to budu hrát nejčastěji :)
Ako toho chceš dosiahnuť, keď sa Ti po vypnutí RAM vymaže ? To chceš pri každom zapnutí PC inštalovať D3 alebo necháš PC navždy zapnutý ? :D

Uživatelský avatar
STIN
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:STIN#2847

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od STIN » 28.04.2012, 06:33 hod.

coyd píše:Tvrdit ze mi SSD zveda fps je uz i na mne moc :D
A můžeš nám všem říci, kde kdo tvrdí že mu SSD zvýší FPS ? Já jsem to tedy nikde v celé diskuzi nenašel.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 28.04.2012, 07:39 hod.

@16cmfan: http://memory.dataram.com/products-and- ... re/ramdisk
to je prográmek, kterej Ti po zaponutí natahá prohramy do ramky...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Raahk
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raahk#2416
Bydliště:Štětí/Litoměřice

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Raahk » 28.04.2012, 07:43 hod.

16cmfan píše:
Raahk píše:
STIN má pravdu s tím SSD, dneska bohužel ještě aplikace a hry neumí využívat větší množství paměti aby nemuseli v průběhu pořád přistupovat na disk. Já osobně budu mít DIII nainstalovaný v ramdisku protože to budu hrát nejčastěji :)
Ako toho chceš dosiahnuť, keď sa Ti po vypnutí RAM vymaže ? To chceš pri každom zapnutí PC inštalovať D3 alebo necháš PC navždy zapnutý ? :D
Je vidět že toho o ramdiscích moc nevíš :D
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od casperdeluxe » 28.04.2012, 07:56 hod.

Hlvně kdo si nainstaluje D3 na SSD tak je u mě uplnej blázen. A k těm GK....Mám stejnej PC jako Vendetta akorat mam gtx280 a pri fullHD a vse na max jsem mel trosku problémy. Pár věcí jsem musel vypnout a jelo to v pohodě. Uvidíme jaká bude full optimalizace.

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od Talis » 28.04.2012, 08:52 hod.

Tak to sem asi uplnej blázen, ale ja ho tam mam :)
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Váš PC na hraní diabla :)

Příspěvek od mafian89 » 28.04.2012, 09:08 hod.

casperdeluxe: A proč by měl být člověk, co instaluje D3 na SDD blázen? Kvůli tomu, že chce rychlejší přístup k datům na disku => rychlejší nahrávání a nečekat stále na načítání dat z disku (jen ti, kdo mají hodně starý disk :D )...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“