Male VS Female

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321
Re: Male VS Female

Příspěvek od JamieChris » 04.05.2012, 10:25 hod.

Myslim, že když už tvrdej barbar, většina bere MALE. Všechny 4 zbývající chary bych začínal s female.

Pořád se ještě rozhoduju, co bude můj první char ... a ve hře je všech 5 :D i když monk už je na pokraji vyřazení, toho nejspíš pozdějc ...

Uživatelský avatar
Crackonos
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cr4ck0n0s#1547

Re: Male VS Female

Příspěvek od Crackonos » 04.05.2012, 12:13 hod.

No já pojedu určitě female u wizny a u ostatních charu mi to je jedno hlavně že to není shemale :-D
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=8tFKHd5s0LA GR 55 4ppl
Nabíráme nové členy do ViP klanu
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 16&t=11020
Nabíráme nové členy do ViP klanu

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Male VS Female

Příspěvek od LizardWizard » 04.05.2012, 13:53 hod.

ja jel snad v kazde hre zenskou...lip se na ni kouka :D

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Male VS Female

Příspěvek od Holborn » 04.05.2012, 14:13 hod.

Jen taková technická - jak se nazývá monk ženského pohlaví? she-monk, female monk? V reálu by to byla jeptiška/sestra?
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 04.05.2012, 14:24 hod.

Tento monk by nemohl být ženska jelikož v Asii Shaolin a podobně nemohli být ženy.

Uživatelský avatar
Holborn
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Male VS Female

Příspěvek od Holborn » 04.05.2012, 14:31 hod.

No právě. Vysvětluju si to takhle: 1)hráči chtějí mít na výběr a blizzard jim vyšel vstříc, 2)blizzard ustoupil feministickému lobby v USA; jinak je to detail, který mi v této hře není napřekážku...
RATS LIVE ON NO EVIL STAR

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Male VS Female

Příspěvek od Alfajk » 04.05.2012, 14:37 hod.

monk žena a barbar žena vypadají fakt hodne divne...nevim proc je tam vubec moznost volby pohlavi,vzdyt v D2 nikomu nevadilo,kdyz sorcerku hral chlap pripadne barbara zenska...stejne jsou ty female charaktery hnusny,zustanu u chlapa...jen wizarda pojedu zenskou(prave po vzoru socky z D2)

Vozi

Re: Male VS Female

Příspěvek od Vozi » 04.05.2012, 14:42 hod.

@Timpa .. Nemas uplne pravdu. Zeny do klasteru sice nemohly, ale po hromadnem vypalovani klasteru v 16. stoleti se Shaolin zacal volne sirit a stal se zakladem nekolika dominantnich stylu Kung Fu.

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Male VS Female

Příspěvek od JamieChris » 04.05.2012, 14:57 hod.

@Alfajk to je ovšem tvůj názor. Pro mě je možnost volby mezi male/female OBROVSKÝM plusem pro hru a sem hodně rád, že tu ta možnost je :) Stejně tak mi female charaktery nepřijdou "hnusný", kromě barbara upřednostňuju female u všech charakterů. Takže zůstaň kde chceš, ovšem ber v potaz, že né každý má stejný pohled na věc jako ty.
Timpa píše:Tento monk by nemohl být ženska jelikož v Asii Shaolin a podobně nemohli být ženy.
To mě ani nenapadlo, zajímavost :) mmm, ale stejně, ať už paní monková nebo mončice, na rande bych šel mnohem radši s ní, než s její mužskou verzí :D přestože někteří mají jiný pohled na věc :D

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 04.05.2012, 15:03 hod.

@Vozi... ano ale je to netypické. I teď v těch Wu-Shu centrech nenajdeš dívku.

Ano to že dívky se naučili kung fu a dokonce vytvořili údajně i některé styly to je pravda ale nemá to nic společného že žena je Shaolin monk. Jako Monk je mnich.

Ale ono se to brát tak nemůže protože hry jsou plných bojovnic. I když v celé historii skoro žádné bojovnice nebyli (pá anomálii se najde). Tak ve fantasy se to bojovnicemi hemží.

Ale tak to by ty různé zástupy ukamenovaly Blizzard.
Proto tam je Asiat, Běloch, Černoch a nějaký Peršan-Arab (DH - připomíná mi princ of persia). + feministky takže tam musí být ženy a muži.

Proto já mám raději když si člověk může udělat postavu podle sebe.

Edit: Jsem si právě prošel vším možným od -> karate, Shaolin Kung Fu, Wu-Shu, Thai-box, MMA, Capoeiru, Taekwondo a podobně a právě moje etapa života byla Čína a Japonsko :).
teď už tak jedině (MMA-Thai box a ze známosti i Shaolin Kung Fu jsou tam dobří lide)

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Male VS Female

Příspěvek od PSK » 04.05.2012, 15:07 hod.

Alfajk píše:... v D2 nikomu nevadilo,kdyz sorcerku hral chlap pripadne barbara zenska...stejne jsou ty female charaktery hnusny,zustanu u chlapa...
Ono to není ani tak o tom, aby hrál chlap chlapa. Spíš velká část chlapů se raději kouká na holky než na kluky a proto jedou female character. Přecijen na tu postavičku se budou někteří koukat stovky - tisíce hodin. To jestli se chceš 1000 hodin koukat na chlapskej nebo na holčičí zadek je ten výběr :D.
- abych byl fér tak druhá skupina hráčů se snaží s postavičkou perzonifikovat a tak si vyberou male character kuli tomu aby mohli ve svých fantaziích běhat po pláních v Diablo světě se sekerou v ruce a představovat si že to jsou oni sami. A ne proto aby koukali na klučičí pozadí.

Abych odpověděl na otázku - já pojedu všechny female, jen u barbarky ještě nejsem úplně rozhodnutý.

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Male VS Female

Příspěvek od Silblade » 04.05.2012, 15:34 hod.

PSK: Já třeba nemíním zírat na chlapský pozadí, ale na jeho equip, jak na něm dobře vynikne.:D
Obrázek

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 04.05.2012, 15:54 hod.

Já jsem ta druhá možnost bych nikdy nemohl hrát za ženu :) jí jsem ten hráč co si tu postavu perzonifikuje :twisted: .
Proto mám rád když si postavu mohu udělat podle sebe jak se mě líbí. :) kolik různých duchovních cvičení jsem musel dělat abych vydýchal že moje nej postava WD je černoch a Wizzard asiat.

Neberte to jako rassismus ale mám rád bílou rasu -> a postavou se ztotožňuji. Proto si dlouhé hodiny hraji s vytvářením postavy ve hrách :) většinou temné vznešené bytosti :lol:

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Azataki » 04.05.2012, 17:06 hod.

Timpa: No mnisky se jim asi nerikalo, ale v Shaolinskem klastere urcite pusobily "sestry".
Jednou z nich byla i legendarni Ng Mei, ktera dle povesti zalozila wing chun styl.

Uter: Vsiml sis, kolik z obliceje je videt v tech armorech? Mozna tak monkove s tou svou celenkou neco odhali, ale jinak je to vetsinou stejne pod helmou ;)



Puvodne jsem myslel, ze pojedu pohlavi postav podle toho, jak byly originalne navrzeny, ale po shlednuti tech srovnavacich videi jsem se rozhodl jet DH male. Ma hezci kotoul pri vaultu a celkove drzi mnohem hezci postoj nez famale, ktera s prominutim stoji jako prkno :)

Takze az na carodejku sami chlapi. No proste nevybiram postavu, abych s ni delal modelku, nebo svetu dokazoval, ze rad holky :)

A treba ten male WD mi prijde uplne paradni!!! Ma super hlas a libi se mi, jak se klepe v tom vykriplene skrcenem postoji :green: . V brneni s maskou horuse vypada desne cool :love:

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 04.05.2012, 19:52 hod.

Ng Mei -> jsou jenom pěkné legendy které se neberou moc vážně. Je to brána jako legenda ani se to moc neuvádí v historii. Tuhle Legendu milují ženy učící se Wing Chun -> proto že se ztotožňují s ženou bojovnici.

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Azataki » 04.05.2012, 20:41 hod.

Sice je fakt, ze se to povazuje za legendu a vetsina lidi ji nebere prilis vazne. Na druhou stranu jestli to nebude spise cenzura postavena na zazite averzi vudsi pohlavni rovnopravnosti? Nevim a je mi to fuk.
Nevidim duvod, proc bychom ve fantasy meli resit nejakou skutecnost ;)

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 04.05.2012, 22:43 hod.

Nepopírám fakt že ženy umí plno věcí ale válka a boj to určitě nebudou. Celkoví asijský system je krásny než na člověka nastoupí 100Kg řízek. Dechové cvičení mám rád ale systém páskovaní a jejich sestavy a různé styly to je na hlavu postavený už Bruce Lee na tento fakt poukazoval.

Jinak nevím já bych za ženskou hrát nemohl u všech prosazuji muže.
Když je pravda že u Wizarda to vyjde na stejno :D

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Azataki » 04.05.2012, 23:39 hod.

Tak vaha i vyska hraje svou roli o tom zadna. Ale rozdil, kdyz do tebe holka prasti rukou nebo celymi 60 Kg, je rozhodne patrny ;) Spravne dychani je urcite podstatne jak pro vydrz tak pro zpevnovani a uvolnovani. Co se tyce sestav, jsou skoro to nejdulezitejsi - pomahaji chapat smysl daneho pohybu tela, protahovat potrebne casti tela, zpresnovat techniky a hlavne se specificke pohyby ucit podvedome, abys je provadel spontane a reflexivne. Ale pasky jsou jen o individualnim pristupu a slouzi spise jen jako motivace, odmena, level-up apod. :D Mne nejake pasky vubec nezajimaj, za dulezite povazuji spise to umeni :)
Stylu je hromada, ale to i v jinych BU. Casto to byvaji nejake hybridni BU.

Bruce Leeho styl Jeet Kune Do vychazi z velke casti z wing chunu ;)

Kouzleni, mystika, apod. se podle me hodi spis k zenam a navic uz jsem si na zenskou carodejku tak trochu zvyknu z D2, takze nejakej cernokneznik, nebo jak tomu nadavat, pro me neprichazi v uvahu 8-)

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Male VS Female

Příspěvek od JamieChris » 04.05.2012, 23:49 hod.

Já mam 90+ a nějakej 60ti kilovej MMA warrior by mě sundal okamžitě :) váha neni podstatná, teoreticky pouze u dvou stejně (ne)zkušených "v boji", což ovšem prakticky v podstatě nejde

Uživatelský avatar
Timpa
Wraith
Příspěvky:180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Male VS Female

Příspěvek od Timpa » 05.05.2012, 00:30 hod.

Já mám 195-7cm a 110-115 kg. Váha hraje roli jasně že v MMA tě sundají rychle tam jdou tvrdě v BU většinou teorie sestav a blbostí ale s krvaveným ksichtem a napumpovaným adrenálínem jo to dělá divy člověk je rad když umí mlatit a kopat a to je veškerá technika. xD

Na tréninku se dělali pěkně techniky ale jak teče krev tak 98% technik v háji a je to o svalech a adrenalinu.

.. .. ... .. .. (jsem se zřekl že takových témat se raději vyvaruji člověk tomu dospěje sám až mu poteče vlastní krev - hodiny trénování kat a technik v pohodičce a pomalu nikam nevede. BU - je hlavně boj a přežití + kodex ať (samurajský, či rytířský nebo jakýkoliv)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“