OBTIZNOST INFERNA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634
Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Rakiii » 01.06.2012, 09:33 hod.

Diablo PVE nikdy moc nebylo o skillu, ale spíše o gearu. Bohužel na inferno se bez top gearu neobejdeš a můžeš mít skill jaký chceš...
Nicméně možná budeš moci uplatnit "skill" v pvp pokud někdy bude v rozumné formě .... samozřejmě bez gearu no chance ;)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 09:35 hod.

jj diablo nebolo o skillu a preto si ho par ludi dalo s nahou postavou;p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Kubis » 01.06.2012, 09:38 hod.

Protože byl jinej systém skillů. Tady je dmg závislá na výbavě což v DII třeba u Sorcky nebylo. Ta měla i bez výbavy slušnej dmg. Nebo taková Java...žádnej extra skill v tom taky nebyl když šlo 8 lidí...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 09:42 hod.

sklb: To znamená jako co? V D2 byl equip hlavně kvuli tomu aby jsi měl +co nejvíc all skills, další proč byl třeba gear v D2 byli resistance a to bylo VŠE!! nic víc bez čeho by ses neobešel ti v D2 gear nedával! Vše si měl naklikané ve stromě a od toho se odvíjel tvuj dmg....D3 je ale postavený úplně jinak a gear tu hraje zásadní roli když nejsou skill pointy. Proto šlo D2 úplně vpohodě dohrát na hell na jeden zátah bez farmení předchozí obtížnosti nebo předchozího aktu. To byste chtěli? OMG zamyslete se, co byste pak dělali? Chodili na diabla na inferno do zblnutí s 5NV? Máte před sebou výzvu tak ji pokořte a nebrečte že je to těžký.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Rakiii » 01.06.2012, 09:48 hod.

Upřímně řečeno to není moc výzva, ale občas spíše vopruz. ...

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 09:48 hod.

ano bol iny system skillu, ale bolo ten viac priestoru pre skill a skusenosti hraca ;p Lama by to s holou postavou nedala nikdy :p
"opruz" je sucasny system inferna tiez, ale zaroven samozrejme aj vyzva
Btw: Aj vam sa zda, ze v druhom akte pada o vela menej gp ako v prvom? Odhadujem tak o 3 az 5x menej.
Naposledy upravil(a) sklb dne 01.06.2012, 09:51 hod., celkem upraveno 1 x.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Yaka » 01.06.2012, 09:51 hod.

Sklbe - s nahatou sockou byl průměrný hráč schopný točit hell cow do zblbnutí stejně jako třeba mephisto/andariel runy. Takže tím bych moc neargumentoval. Tam to fakt na SC o skilu nebylo - zachraňoval to HC aspon trochu.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Tib3rian » 01.06.2012, 10:07 hod.

Blizzard hovoril, ze pred Infernom budeme musiet farmit Hell. A ak niekto farmil D2, tak vie, ze top gear bola otazka mesiacov az rokov. Tak je to proste aj s Infernom. Bud si kupite gear, alebo ho musite najst. Ja osobne nemozem dat s wizardkou Beliala na NM, a to som si uz kupil celkom solidnu zbran za 10k zlata.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Milion » 01.06.2012, 10:13 hod.

jsem lvl 57 barb a inferno jsem ještě nehrál, ale jak to tady čtu moc se těším, až ochutnám ik od prvního zombíka ;) kam spěcháte, proč to chcete projet tak rychle. Jen si to vychutnejte pomalu jako ženskou :)
Deef píše:Moj pripad : Naexpil 60, inferno kapal u zombikoch, farmil hell , daval zombikov zomieral pri elitach , farmil hell , pomaly som zacal davat elity, farmil hell , daval som po leorica etc. Proste bud auction house alebo farmit nic ine ti neostava :) Ja som sa po tyzdni farmenia act 1 inferno dostal do act 2 kde to zase nedavam takze este si ten act 1 aspon tyzden pofarmim :D
tohle je přesně ono :)

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DURiN » 01.06.2012, 10:23 hod.

Quetak: Mě zajímá když si dal v D2 tak lehce Hell jak si porazil 3 střážce v 5 aktu já to nikdy sám neudělal až na ten bug s teleportem.

za začátku jsem byl s D3 paf ale teď mě nevyhovuje celkově te systém té hry (mechanismus) Hlavně ja za celou hru nenašel nic co by bylo lepší než už mám z akce za stovku hodin možná více hraní mě padla 1 legendary který byla kničemu. A systém závysloti na výbavě se mě nelíbí mám rád systém RPG (Bojovnící výbava) (Mágové vylepšený strom kouzel + výbava na posilnění určitých kouzel) mít kouzelníka ktarý vypadá jak barbar se mě moc nelíbí když obouručný kladiva a měče jsou často pro mě výhodnější než staff.

Ale pochybuji že by to blizzard překopal celí mechanismus hry.

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Reitak » 01.06.2012, 10:34 hod.

Pre infernom farmit hell? Kvoli comu? Aby si nasiel spravne itemy? Na co, mas aukciu, kde si tie itemy kupis. Keby nie je aukcie, tak mi 90% hracov este doteraz drtili Hell a na inferno by ani nesiahli, pretoze pokial by padol dobry item, by ubehlo par hodin, dni hrania.

A co tak citam hore dole, tak do Hellu vidim rozne buildy a fakt sa malokto zhoduje, ale na inferno, pokial chces uspiet a dostat sa niekam, tak mnoho ludi sa drzi len 1-2 rovnakych buildov, ostatne stoja za pikatchu.

Ano, je to nevyvazene. Hrat systemom, kde behom 10 minut ty zabijes 1 moba a chcipnes 12x nie je zabava.
Ano, mozes dokola hrat Hell, co mi mozno pride zabavnejsie, pretoze tam sa dopredu dostavam a urcite je tam kopu tazkych lokacii vdaka velkemu poctu rare a sampionov, co na D2 chybalo, tu ich je x krat tolko.

Proste to Inferno mali spravit trocha inak, mozno ten ich dmg je ok, nech ti daju za 5k dmg, suma fuk, ale nech maju trocha menej HP, aspon co sa tyka normalnych potvor, championi a rare nech su silni, aby sa cez ne nedalo tak lahko prejst a o bossoch nehovorim, ti by mali mat raz tolko HP ako rare potvory.
Ked si zoberem vo wow (aj ked som ho dlho nehral), ked sme tam narazili na bossa, tak sme taktizovali co na neho a poviem vam, ze peknu pol hodinu sme ho davali. Priklad na Hell nam Belial padol za 8 minut, celu hru som drzal ja za monka, co som kazdeho spoluhraca revivoval a liecil.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Tib3rian » 01.06.2012, 10:54 hod.

A prave to co pises potvrdzuje fakt, ze je treba zohnat co najlepsi gear pred Infernom. Ze sa ludia pokusaju nasilu prezit inferno tym, ze hladaju najsilnejsi build, kupuju predmety? Za zlato? A kde ho tolko beru, ved tie sumy su predimenzovane. Tolko zlata tak rychlo nenahrabem. Zase to chce farmit. Proste mi to vobec nedava zmysel, aj napriklad ako presli ty z party Method to inferno? Asi do toho naliali nejake dolare alebo co. Inferno je tazke a kazdy lamentuje ze ho nemoze prejst, a tak si da najsilnejsi build, ale aj s nim to 90% ludi neda, lebo to vyzaduje neskutocne vysoky skill. Ano, hra nie je ocividne usposobena na obtiaznost Inferna ale co som videl videa, tak nepriatelia padaju pomerne rychlo s roznymi buildami. Tak ale mozno boli tie videa z hell. A na crafting sa uz vobec nedostane, lebo vsetci kupuju v aukcii. Neverim, ze investicie do craftingu+auction house by niekto utiahol len za zlato.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 11:00 hod.

DURiN: Jakej bug s teleportem? Hrál sem sorcku/bowazonu v D2 takže to pro mě nebyl problém...hydry teleport/guided arrow a velkej pierce a kitovat, určitě mi chvíli trvalo než sem je dal ,ale nepamatuju se že bych na ně někdy musel farmit gear ani s jinejma postavama. D2 bylo prostě jednoduchý, elity stáli za prd , championi totéž, boss fighty easy...ne D2 a obtížnost to nejde dohromady (když pominu uber tristram a all imune potvory kde si to napohodu dával snad jen smiter kterej mohl bejt klidně o 15lvlů níž než já)

Reitak: říct že maj obyčejný moby na infernu moc HP je fakt k smíchu...znamená to jediný, namáš na to gear!!! Go farm, go go!!!

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od JohnyX » 01.06.2012, 12:08 hod.

Než začnete farmit Act3, tak musíte mít celkem dost good equip. Já včera udělal pár questu včetně shieldbreakera s jedním kámošem a bylo to fakt celkem hard. Ve skupince je to asi lepší než sám, protože se snadněj kituje. Ale záleží, jaké potkáte elitky...Ty extra fast, molten, fire chain....to je šílenost.
Zatím na to ještě nemám moc equip, abych to dával sám. První část jo, ale ty další části moc ne.
Je třeba farmit Act1, který je ultra easy

Sethanon
Quill Rat
Příspěvky:23

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Sethanon » 01.06.2012, 17:53 hod.

Som v Act 1 na Infernu za DH a v pohodicke. Par krat som zomrel pri niektorych eltkach (aj to nie pri vsetkych) a raz som musel dat leave game lebo elitky boli hned pri vchode do dungeonu a mali ten shielding. Teraz som pred Butcherom a prave ma vyhodilo z hry :D
Takze zatial to Inferno je celkom v pohode. Umieram tak akurat.

//Tak Butcher padol na 2. raz, celkom easy :)
Naposledy upravil(a) Sethanon dne 01.06.2012, 18:49 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kING
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od kING » 01.06.2012, 18:07 hod.

taky mam problem s act 2 :D act 1 uz v podstate farmim, ale ve dvojce dostavam tezce na ***** sice sem slozil magdalenku, ale cesta k ni je pokropena hlavne mou vlastni krvi a tech 5 stacku buffu me stalo spoustu nervu a par championu na me chytlo enrage :D farmeni prvniho actu se vyplaci. tesne pred padem serveru me padla tal rasha setova heada. jen skoda, ze hraju za DH

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Ravenwolf » 01.06.2012, 18:56 hod.

Omg co je tohle za nesmyslný crying topic? :-D :-D

A víš co si myslím o vás haterech a spol? Čistě a jednoduše vaše Ego je větší než váš skill :-) Dle mého to je 50:50 nůžeš mít top gear ale když na infermu jen stojíš a paličkuješ tak umřeš.

A naopak můžeš mít top skill ale bez gearu se stejně nehneš. Wizardi a Dhčka pořád brečí. Když je to tak strašně nevyvážené jak my vysvětlíne že právě Dhček je nejvíce co farmí infermo Act IV a pony lvl naopak meeleček je řadně méně teda( aspoň dle streameru).

A taky není v diablu otazkou skillu sehnat si kvalitní equip? Jo buď je to otazkou času že farmíš do zblbnutí dokud něco nedropneš a nebo s trochou rozumu se dá vydělat na Ah a něco dobrého si pořídit.

Radši by se ti uplakanci měli zamyslet a hledat chyby u sebe. Koukněte na streamy, hledejte inspiraci misto toho aby jste tady spamovali jak je to strašně unbalanced a brečeli, že to nedohrajete do konce měsíce....

Edit: ještě se musím pousmát, že jestli pláčete teď v Act 1 tak nechci vidět co tady nastane až se nějak prokoušete do Act 2 :-D ja Farmím jedničku už skoro dva týdny a ne a ne farmit dvojku v pohodě :-D
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Ghann » 02.06.2012, 08:38 hod.

Taky nechápu jak DH a Wizny můžou brečet ... zkuste si to za Barba nebo Monka ( toho jsem nehrál , ale co jsem pročítal fora tak jsou na tom podobně jako Barbaři ) prostě druhý akt a šlus , dál ani prd ... je to unbalanced jako kráva a to mi nikdo nevyvrátí . Bez party se daleji s melee classou nedostaneš a i když tu partu máš tak si v ní stejně k hovnu . Mi osobně to nevadí , já si v klídku s Barbem farmím první act a jsem happy . Ale štvě mě že ranged classy to mají prostě mnohem jednodušší :) A vím to páč mám i Wizzarda :) Ale rozhodně nebrečím . Jen jsem vyjádřil svůj názor !

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od DURiN » 02.06.2012, 09:29 hod.

Ghann:

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: OBTIZNOST INFERNA

Příspěvek od Ghann » 02.06.2012, 09:35 hod.

Dobrý no , a co tím chtěl básník říct ? :D Všichni víme že Boss Fighty jsou to nejjednodušší z D3 :) Věřím že je spousta barbaru co to mají complet dohrané , ale pochybuji že to někdo dohrál za melee na solo :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“