Reakce D3 po case

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Quetak » 31.07.2012, 12:41 hod.

Papagaj píše:Diablo vzdy bolo a bude o tvrdej farme a ta tu je :)
Jo diablo1/2 bylo o tvrdé farmě, farmě itemů, kde si měl téměř jistotu že za 500h hraní najdeš plno cool itemů, protože ten drop/roll statů nebyl nastavenej tak prasácky jako v D3, kde to sice je taky o tvrdé farmě, ale farmě goldů...popř. itemů na prodej. To je pro mě endgame v diablu - farma itemů kde mám reálnou šanci si nějaký item najít a když budu trpělivej tak kĺidně najít všechny části ideálního equipu. Tohle ale v D3 nejde, trpělivost po cca 300h farmě s wizem došla, nemam na sobě jedinej nalezenej item a to sem většinu equipu koupil tak 14dní po vydání takže žádnej super equip to ani neni. Vůbec nejde o nějakej pojem endgame, prostě po dohrání inferna není s tou postavou co dělat...farmit a modlit se aspoň za jeden dobrej a použitelnej item pro tvůj char, ne už ne, díky. V D2 ten item hunt byla zábava. Jediná možnost je založit si novou postavu a dohrát to s ní, ale pak se zase dostaneš do stejný fáze jako s tou přechozí. Nepoužívat ah? Ten samej problém, než na hellu nafarmim itemy abych měl aspoň 200all res na A1 inf tak budu šedivej a budu chodit o holi.
Na ucte mam jednu jedinu postavu - wizarda a nic ine neplanujem a urcite ma to neomrzi.
Jojo, taky sem byl tak bláhovej, ještě tak před 14ti dny. Až procitneš ze sna tak dej vědět ;)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Reve » 31.07.2012, 12:51 hod.

Papagaj píše:Na ucte mam jednu jedinu postavu - wizarda a nic ine neplanujem a urcite ma to neomrzi.

WoWko som hral od roku 2004 po 2010 a za celu tu dobu som hral iba maga a taktiez ma neomrzel :)

Inak nechapem co sa furt riesi ENDGAME. D2 niaky malo ? Vy vsetci, co remcite ake bolo D2 bohovske.... v dobe jeho hrania.... poznali ste ten pojem ENDGAME? To slovo endgame prislo az s WoWkom a jemu podobnym klonom a zrazu to musi byt v kazdej jednej hre.

Diablo vzdy bolo a bude o tvrdej farme a ta tu je :)
stim nemuzu nez souhlasit...zadny vyraz ENDGAME pred wow nikdo nepouzil a ted to kazdy ve hre hleda...diablo neni o tom, ale ten drop a hlavne u legendarek je fakt zalostny

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od casperdeluxe » 31.07.2012, 12:57 hod.

Quetak píše:
Papagaj píše:Diablo vzdy bolo a bude o tvrdej farme a ta tu je :)
Jo diablo1/2 bylo o tvrdé farmě, farmě itemů, kde si měl téměř jistotu že za 500h hraní najdeš plno cool itemů, protože ten drop/roll statů nebyl nastavenej tak prasácky jako v D3, kde to sice je taky o tvrdé farmě, ale farmě goldů...popř. itemů na prodej. To je pro mě endgame v diablu - farma itemů kde mám reálnou šanci si nějaký item najít a když budu trpělivej tak kĺidně najít všechny části ideálního equipu. Tohle ale v D3 nejde, trpělivost po cca 300h farmě s wizem došla, nemam na sobě jedinej nalezenej item a to sem většinu equipu koupil tak 14dní po vydání takže žádnej super equip to ani neni. Vůbec nejde o nějakej pojem endgame, prostě po dohrání inferna není s tou postavou co dělat...farmit a modlit se aspoň za jeden dobrej a použitelnej item pro tvůj char, ne už ne, díky. V D2 ten item hunt byla zábava. Jediná možnost je založit si novou postavu a dohrát to s ní, ale pak se zase dostaneš do stejný fáze jako s tou přechozí. Nepoužívat ah? Ten samej problém, než na hellu nafarmim itemy abych měl aspoň 200all res na A1 inf tak budu šedivej a budu chodit o holi.
Na ucte mam jednu jedinu postavu - wizarda a nic ine neplanujem a urcite ma to neomrzi.
Jojo, taky sem byl tak bláhovej, ještě tak před 14ti dny. Až procitneš ze sna tak dej vědět ;)
Ještě že je pro mě dohrání inferna v nedohlednu :) Pořád mě něco žene dopředu. Ano. V D2 byl item farming zábava. Padaly tam legendárky jedna za druhou. Rollovaly se hodně podobně. O to víc mě baví farming v D3. Nikdy nevíš, co se ti narolluje. A to se mi líbí. Určitě si myslím, že chibí runewords. O tom bylo především D2. Proto měl každej naexpenejch milion charů. Jen kvůli HF.

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Papagaj » 31.07.2012, 13:00 hod.

Tak si evidentne robil nieco spatne, ked ti to nepadalo. Taktiez nemam na sebe nic co mi droplo no droplo mi plno inych super veci, ktore som predal a za utrzene goldy som si equip nakupil pre mna na mieru. Ja osobne v tom nevidim nic zle.


Ja zhanam BIS veci s 20% magic findom a aka je sanca, ze si taky najdes, ked je vsetko random ? Ci tebe prislo zabavne obchodovat v D2 s duplikovanymi SOJmi ?

Dalsia vec....ludia si nosia MF sety na killing blow. Mozno, keby si to vyskladali do normalneho equipu, tak by sa aj dropy dostavili. Mne z bielych mobov uz napadalo tolko legendarok a setoviek, ze uz to ani neratam.

Ja si na dropy vobec nestazujem. Chodim si jak tank s celestial arcane orbom, je to neskutocna farma a hru si uzivam rovnako, ak nie viac ako v ere D2 LoD.


Jedine co ma neskutocne sere je, ze expolit s GOD wizardom sa objavil verejne v dobe, ked som bol v Taliansku na plazi, takze som si to ani nevyskusal :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO :OXO

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 31.07.2012, 14:24 hod.

me by fakt hrozne moc zajimalo,kolik lidi co to porad vychvaluje do nebes,to bude hrat za mesic/dva... odhaduju tak... nikdo :)

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od satik » 31.07.2012, 14:35 hod.

Alfajk píše:me by fakt hrozne moc zajimalo,kolik lidi co to porad vychvaluje do nebes,to bude hrat za mesic/dva... odhaduju tak... nikdo :)
to uz tu treba bude PvP patch :)

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od smurfiik » 31.07.2012, 14:39 hod.

Alfajk píše:me by fakt hrozne moc zajimalo,kolik lidi co to porad vychvaluje do nebes,to bude hrat za mesic/dva... odhaduju tak... nikdo :)
Nez pridjou upravy = patche, tak tu mas HC mod, nebo hrani bez AH, ktere hrani vyrazne prodlouzi. Pripadne nekteri z nas nehraji denne nekolik hodin, takze jeste za mesic budou mit co delat :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Quetak » 31.07.2012, 14:50 hod.

smurfiik píše:tak tu mas HC mod
ještě že tu je :) Popravdě mě při hraní HC ta hra baví víc než když vyšla a hrál sem sc. Sice taky nic nepadá, na ah sou itemy na úrovni jako 5dní po vydání hry, ale ten pocit, že to hraju abych neumřel je docela naplňující. Vážim si každý tome of secrets co mi padne nebo když zabiju nějaký nepříjemný elity. Od doby co sem rozjel hc tak sem sc nezapnul a už to bude 14dní. Jo HC je dobrá alternativa při čekání na spásnej patch to máš pravdu.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Baglik » 31.07.2012, 15:33 hod.

Alfajk píše:me by fakt hrozne moc zajimalo,kolik lidi co to porad vychvaluje do nebes,to bude hrat za mesic/dva... odhaduju tak... nikdo :)
Odhadovat můžeš jak chceš já hraju od začátku vydání skoro každý den a baví mě to pořád a nemyslím že za měsíc či 2 už to hrát nebudu. Netvrdím že hra je dokonalá to v žádném případě,ale plno věcí jde ještě vylepšit a já blizzu věřím. Asi mě stačí málo ke spokojenosti :)

Uživatelský avatar
Vesper
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Vesper » 31.07.2012, 16:42 hod.

Ještě před vydáním hry mě Blizzard zklamal průtahy s datem vydání, poslední změnou v systému skillů a osekáváním některých funkcí (PvP atd..) a proto jsem si D3 nakonec ani nekoupil ... občas jsem si zahrál League of Legends a věnoval se radši práci a teď, když po dvou měsících, co jsem tu nebyl, čtu reakce na hru, tak toho ani nelituju a bez D3 se obejdu i nadále. Velký zklamání od Blizzardu :{

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Baglik » 31.07.2012, 19:28 hod.

Vesper píše:Ještě před vydáním hry mě Blizzard zklamal průtahy s datem vydání, poslední změnou v systému skillů a osekáváním některých funkcí (PvP atd..) a proto jsem si D3 nakonec ani nekoupil ... občas jsem si zahrál League of Legends a věnoval se radši práci a teď, když po dvou měsících, co jsem tu nebyl, čtu reakce na hru, tak toho ani nelituju a bez D3 se obejdu i nadále. Velký zklamání od Blizzardu :{
Když si tu hru ani nehrál tak jak můžeš mluvit o nějakém zklamání.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Alfajk » 31.07.2012, 19:51 hod.

Baglik píše: Když si tu hru ani nehrál tak jak můžeš mluvit o nějakém zklamání.
protoze ma oci ? protoze sleduje dění(spis nedění) kolem hry? a treba taky proto,ze nema nasazeny ruzovy brejle? :green:

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Baglik » 31.07.2012, 20:07 hod.

Alfajk píše:
Baglik píše: Když si tu hru ani nehrál tak jak můžeš mluvit o nějakém zklamání.
protoze ma oci ? protoze sleduje dění(spis nedění) kolem hry? a treba taky proto,ze nema nasazeny ruzovy brejle? :green:
Co já už hrál her který se ostatním nelíbily mě jo a naopak já hodnotím hry podle vlastní zkušenosti, ale hodnotit něco co jsem nezkoušel mi připadá divný.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od tomisco » 31.07.2012, 22:36 hod.

Diablo 3 uz hraji kolem dvou mesicu a momentalne se s barbarem placam ve 3. aktu Inferna. Porad me to bavi, planuji jeste krome Monka rozehrat dalsi charaktery, nepouzivat aukci a prohazovat si dropnute predmety, a az dohraji s barbarem Inferno, zkusim i HC. Se znamymi po praci jeste obcas hrajeme po praci a chceme to dotahnout az do Inferna (momentalne jsme na Nightmare)... Takze minimalne mesic u hry jeste zkysnu. Drop je sice nektere dny k vzteku, ale pokazde pak neco padne, co potesi nebo se to da slusne zpenezit, takze jsem jeste nemel krizi, ze by me hra prestala bavit a chtel jsem si od ni dat svatek... Tesim se na patch s lepsimi lefendarkami. Ty mi padaji, ale stejne jako u mnoha ostatnich hracu skoro vsechny staly za prd (z 8 se vyplatilo prodat jen jednu).

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Papagaj » 01.08.2012, 07:52 hod.

Alfajk píše:me by fakt hrozne moc zajimalo,kolik lidi co to porad vychvaluje do nebes,to bude hrat za mesic/dva... odhaduju tak... nikdo :)
Tak inak.... aka je tu lepsia alternativa ? Ktore RPG je lepsie ako Diablo a co mam teda hrat ? :)

Len nevrav, ze PoE... to som vydrzal hrat 5 minut. Nenormalne nudna a pomala hra.

A taktiez nedoporucuj Torchlight 2, ktory je jednak v nedohladne a nema ziadnu server side ochranu cize to tam bude vypadat ako OPEN BATTLENET v Diablo II. Logol si do hry a vsetci s nesmrtelnostou :green:

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od satik » 01.08.2012, 08:03 hod.

Mno, zatim mam nahrano neco pres 200 hodin a predpokladam, ze jeste par hodin nahraju, coz si myslim je docela slusna varka, kdyz to porovnam s jinejma hrama, za ktery treba clovek da 1200 a pak to ma treba za 10-15 hodin dohrany a neco jako farmeni tam nema moc smysl...
Tady muzete farmit (a tesit se na PvP :D).

Mozna jsem cekal taky jeste o neco vyssi znovuhratelnost, ale v porovnani s ostatnima hrama (kde se hraje podle nejakyho pribehu a neni to jen otevreny svet, kde si delate co chcete - jako treba WoW) je to porad s velkym naskokem nejlepsi hra v pomeru cena/vykon.

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od smurfiik » 01.08.2012, 09:15 hod.

Pro mě je top Skyrim se svýma modifikacema, DIII je výborný na odreagování, který mě momentálně chytlo :)

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Papagaj » 01.08.2012, 10:54 hod.

No ja osobne za poslednych 10 rokov hram u hier len multiplayer. Singl ma nebavi, takze Skyrim u mna tiez nepochodi :)

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od casperdeluxe » 01.08.2012, 11:14 hod.

Každýho baví něco jiného a každý má jinou představu. Já jsem třeba hrál Track manii 6 let a nahrál jsem +-8000 hodin. U diabla si myslím, že to bude podobné :)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Reakce D3 po case

Příspěvek od Tib3rian » 06.08.2012, 06:35 hod.

Tak ja mozem povedat, ze som z hrou nadmieru spokojny, beriem do uvahy nepomer v item farmingu a AH, aj to ze vela ludi sa nakoniec na to vykasle, ale ja to tak nevidim, ani necitim. Podla mna by sa nemalo panikarit, v D2 tiez vela ludi po 2-3 mesiacoch hru opustilo a vracali sa k nej len sporadicky(ako napriklad ja). Podla mna si treba pockat, kam sa D3 posunie po rokoch. Tipujem, ze zvysia drop, ale podla mna je nizky drop zarukou trvanlivosti. Naozaj je pravda, ze ludia nadavaju na nizky drop? Fakt sme nenapravitelni. Ked je leto chceme zimu a naopak. Ale ako hovorim, ja s tymito nazormi nesuhlasim, som spokojny a D3 ma bavi este viac, nez na zaciatku. Prestanem hrat, az bude stvorka.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Odpovědět

Zpět na „Obecně“