Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Hra mě po vydání zklamala, brzy jsem ji přestal hrát a nyní se vracím zkusit nový patch.
13
10%
Hra mě po vydání zklamala a nový patch nic nemění a ani další patche to nezachrání.
8
6%
Hra mě od vydání bavila, ale měl jsem jisté výhrady, které patch z velké části nebo všechny odstranil.
76
59%
Hra mě od vydání bavila a nový patch na tom nic nemění.
23
18%
Jiné, pak prosím komentář do topiku.
8
6%
 
Celkem hlasů: 128

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770
Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 11:25 hod.

zombe, působí velice zvláštně, když naříkáš nad snadnou obtížností, ale sám jsi inferno nedohrál... kvituju, že nepoužíváš AH, ale asi to tak snadné není, když to sám nejsi schopný dohrát za Tebou stanovených podmínek.

jo, je to snažší, než to bylo. ale i tak mi každej den napíše aspoń jeden člověk, abych mu pomohl dohrát... je pravda, že většinou bych to s jejich postavou a gearem zvládnul, ale lidem chybí spíš taktika - tj. efektivní skillbuild ve vztahu k jejich gearu a znalost nepřítele.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od ZOMB » 28.08.2012, 11:32 hod.

Já jsem to nedohrál ne kvůli tomu, že by to bylo pro mě obtížné (při mých podmínkách no AH), ale kvůli tomu že mě to nebaví...
Nehraju přece Diablo obecně abych ho dohrál ale kvůli tomu, abych si užíval hraní... a to se u D3 nějak nedostavilo... bohužel :(
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 28.08.2012, 11:41 hod.

tak to mě mrzí no :( já si tu hru zamiloval a naplnila moje očekávání. d2 jsem zbožňoval , ale i když už jsem o 10 let starší, než když jsem poprvé žral d2 (minulý rok jsem měl jen krátkou prázdninovou aférku :D), tak mě to hraní baví snad více jak dříve. kéž bych z toho už vyrostl xD

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od sklb » 28.08.2012, 11:59 hod.

za 1mega 1000 dps zbran s loh. Vec co stala niekedy 200 mega dnes stoji nic. :p
Mam plnu truhlu bezcennych veci :))
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
zdeon
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zdeon#2600

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od zdeon » 29.08.2012, 08:55 hod.

st.ranger píše:... a hodlám jen celé Inferno od začátku...
jak od zacatku? ono to jde se dostat nejak zpet na zacatek? (ze 4 act do 1 act?)
jinak abych dodrzel tema... novy patch dal dalsi smysl moji hre :-) pokud by se mi nic nezvysovalo asi by me hra dlouho nebavila...
monk 60/2
barbar 60/2
(kdyby byl patch pred mesicem bylo by aspon 60/10 :-))

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2012, 09:13 hod.

Ja miloval D2 a snad jeste vic zboznuju D3....
Sice D2 je pro me do dneska neprekonana hra, stejne tak i D2....
Jinou hru jsem nemel nikdy radsi a doufejme,ze to tak zustane...
Po patchi je hra sice trosku easy, ale porad na inferno potrebujete nejaky ten eqip a trochu toho skillu....
D3 dohrat byla pro me vyzva, ktera se musela splnit a ted uz jen farmeni.....otom preci Diablo bylo ne?
Hlavne co se mi libi, ze se itemy generuji nahodne, az na nektery detaily bych to tak nechal.....
Jeste tak dva patche a hra by mohla byt uplne libova.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Kuki10 » 29.08.2012, 09:14 hod.

zdeon píše:
st.ranger píše:... a hodlám jen celé Inferno od začátku...
jak od zacatku? ono to jde se dostat nejak zpet na zacatek? (ze 4 act do 1 act?)
jinak abych dodrzel tema... novy patch dal dalsi smysl moji hre :-) pokud by se mi nic nezvysovalo asi by me hra dlouho nebavila...
monk 60/2
barbar 60/2
(kdyby byl patch pred mesicem bylo by aspon 60/10 :-))
Sorry za OT.
Ano jde, v menu das change quest a vyberes si obtiznost, act a quest.;)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 31.08.2012, 15:04 hod.

Mě už to začíná pomalu lézt krkem. Farmení je sice fajn, ale když nic nepadá, tak ta zábavnost jde dolů. Ruku na srdce, ale hrát i několikrát za den jednu lokaci a na konci zjistit, zvlášť teď po patchi, že nepadlo nic ani na prodej, nedejbože něco, co bych mohl použít, je fakt nuda.
Akt 1 a 2 je pro mou postavu hra s jedním prstem v nose a 3 a 4 se mi farmit nevyplácí, protože hodně umírám a ty předměty stejně stojí za ho*no.
Zatím hraju, ale nevím jestli budu hrát ještě za měsíc.

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 15:59 hod.

Jelikož začínám věřit konspirační teorii, že legendary drop závisí na serial number, tak přestávám hrát. :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 16:44 hod.

Houp píše:Jelikož začínám věřit konspirační teorii, že legendary drop závisí na serial number, tak přestávám hrát. :)
link? nebo to je tvoje vlastní? mě to přijde jako blbost :D čeho by se tím mělo dosáhnout?

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 16:58 hod.

Bude to blbost. Ale viz poslední příspěvky No legendary club a anketa tam. Nevěřím, že je to náhoda. :) (a je to asi první konspirační teorie, které věřím)

Edit : tak ono to nemusí být úmyslně. Jen náhodný generátor může být nastaven na začátku sériovým číslem v domění, že to vytvoří každému jinou náhodu, ale stejně pravděpodobnost. No a zrovna ten generátor je tak špatně "náhodný", že pro někoho je to velké plus, pro jiného velké mínus. -- ale asi to bude taky blbost. :)
Naposledy upravil(a) Houp dne 31.08.2012, 17:01 hod., celkem upraveno 1 x.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 17:00 hod.

máš tu teorii v tom případě dost nedomyšlenou. budu se muset zeptat ještě jednou, profit? v čem je jiné, když budou regulovat předměty pomocí seriových klíčů oproti generálním úpravám dropu pro všechny? jednoduše to nedává smysl. proč bych měl nastavit, aby to těmhle padalo furt a tamtěm nikdy, když to můžu regulovat všem a dosáhnu stejného objemu itemů v oběhu..

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Houp » 31.08.2012, 17:04 hod.

Člověk ani nedopíše svůj příspěvek.. Koukni na edit předchozího. Nemyslím si, že je v tom úmysl.

Ale abych doved konspirační teorii do absurdna, v čem by byla výhoda Blizzardu? No když to bude padat všem, tak každý občas prodá za desítky milionů goldů předmět a koupí si místo toho jiný - není potřeba RMAH. Když to polovině padá a polovině ne, tak pokud ta druhá polovina chce držet krok, tak je více nucena používat RMAH.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 17:06 hod.

skutečně jsi ji dovedl do absurdna. protože na té straně, na které operuješ ty (klient), nemůžeš nijak ovlivnit, jak moc a schopně kdo hraje... spoustu lidí nedohrálo skoro ani normal. někdo hraje stovky hodin s masivním mf, někdo desítky hodin farmí hell, atd. na straně serveru tuhle starost nemáš.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od TrackThor » 31.08.2012, 17:55 hod.

Houp píše:Člověk ani nedopíše svůj příspěvek.. Koukni na edit předchozího. Nemyslím si, že je v tom úmysl.

Ale abych doved konspirační teorii do absurdna, v čem by byla výhoda Blizzardu? No když to bude padat všem, tak každý občas prodá za desítky milionů goldů předmět a koupí si místo toho jiný - není potřeba RMAH. Když to polovině padá a polovině ne, tak pokud ta druhá polovina chce držet krok, tak je více nucena používat RMAH.
tak tohle je nejlepší :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od Fru-fru » 31.08.2012, 18:47 hod.

Souhlasím s Vokurkou. Pokud by udělali něco takového, museli by z toho mít nějaký užitek. Nikdo nebude do hry cíleně programovat něco co mu nic nepřináší/nemá to smysl. Pokud mám věřit nějaké konspirační teorii, tak jedině tak, že jde o chybu v systému. Prostě drop je generálně upraven a bude tam (možná) holt nějaká chyba...Použil bych upravený citát z filmu : Tvoje tělo není špatné Diablo, jen se něco v Tobě porouchalo;-)... Jinak i Like Diablo..prostě hrajte a nic neřešte;-).
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 31.08.2012, 18:55 hod.

Beztak se daji legendarky i celkem slusny koupit na GAH = staci najit par zlutych co za neco stoji, prodat a legendarku misto hledani koupit - ma to jednu vyhodu - clovek neni nadsenej z objevu pred identifikaci a pak zklamanej kdyz se ty affixy nepovedou. Samozrejme ten pocit objevu je fajn, ale pokud se spatne rollne tak je to zklamani o to vetsi ;) Ja taky porad cekam na 2h Skorn s 190 CD, socketem, 500 STR atd, ale nejak ke me nechce :D

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od v0kurka » 31.08.2012, 19:47 hod.

spiderer píše:Beztak se daji legendarky i celkem slusny koupit na GAH = staci najit par zlutych co za neco stoji, prodat a legendarku misto hledani koupit - ma to jednu vyhodu - clovek neni nadsenej z objevu pred identifikaci a pak zklamanej kdyz se ty affixy nepovedou. Samozrejme ten pocit objevu je fajn, ale pokud se spatne rollne tak je to zklamani o to vetsi ;) Ja taky porad cekam na 2h Skorn s 190 CD, socketem, 500 STR atd, ale nejak ke me nechce :D
rofl nebuď skromnej. aj vitalitu k tomu!

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od spiderer » 31.08.2012, 22:34 hod.

To je jasny ze DPS minimalne 1500 a vitalitu, to beru jako samozrejmost :D

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Anketa: Jak změnil nový patch váš pohled na Diablo 3?

Příspěvek od sensation86 » 01.09.2012, 08:37 hod.

spiderer: prodat par zlutych co za neco stoji jo? za celych 14dni jsem dropl akorat jeden mec co jsem poslal za 7mega jinak nemuzu nic prodat ani za 100k.... A co nenasbiram to nemam... MF mam 180%... Takze asi tak.... A takova legendarka pro WD je celkem haluz cena 150mega apod. takze to neni par dobrych zlutych predmetu... Ja nevim co bylo lepsi jestli pred patchem nebo ted pred nim jsem aspon vzdycky za den prodal jeden predmet a nekdy i 4-5predmetu za den... ted za cely tyden ani jeden... A ty legendarky beztak ty super legendarky jen tak nedropnes... Zatim uz jsem mel 4legendarky od patche a same odpadky... Takze co dodat... Patch sice udelal nove legendarky ale znehodnotil predmety takze nejaka moznost nasetreni goldu prodavanim je daleko tezsi a vecne farmeni a honeni se za paragonem... sekl jsem se na 12levelu a nejak me to nelaka dal hrat protoze motivace je pryc kdyz jsem za tech 12levelu dropl jen jeden predmet na prodej za 7mega a 4odpadky legendarek...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“