Diablo III vs Torchlight II

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Duri
Gorebelly
Příspěvky:292
Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Duri » 31.12.2012, 22:06 hod.

tema je d3 vs t2 ne ??? ja len pisem fakty...d3 vs t2...viac hracov ma d3...dlhsie hrat budu hraci d3 ako t2...to kto zarobil viac love ani nemusim pisat...je pekne ze tebe je jedno dalsich milion hracov co hra d3 a ze vsetci tvoji kamarati ho uz nehraju...ale sam pises ze ta neuzaujima nikto iny len ty sam cize ty a tvojich par kamaratov je pre tuto statisiku uplne bezpredmetnych ;) ...a teda stale a vzdy aj bude vyhravat diablo 3....podla akychlolvek kriterii vzdy bude d3 lepsia nez t2....a to nepisem len preto ze nejak moc mam rad d3...ale ze to je fakt...pre mna je lepsia hra nhl 2003 ale tiez mi je jasne ze pre niekoho asi ne :D

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Piglampa » 31.12.2012, 22:29 hod.

No nevím jestli zrovna d3 ma víc hráčů,spíš hráči bud hrají T2 nebo se vracejí k D2.
Sice je to nejprodavanejsi diablo hra,ale taky nejhorsi,spis nez hru to pripomina simulaci wall streetu.
http://www.youtube.com/watch?v=WvkaF8JEPC8

Tatotakto
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tatotakto#2253

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Tatotakto » 01.01.2013, 10:44 hod.

Plne suhlasim zo zaciatkom Tvojeho prispevku. To fakt nevies :D
Thulle píše: Řekni nám kolik ti je. Protože takhle hodnotit titul může opravdu jen člověk, kterému je pod 15. My se tu snažíme ty tituly racionálně zhodnotit.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tato ... hero/67321

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Y0G1 » 01.01.2013, 12:31 hod.

keby D3 hralo vela ludi blizz sa tym bude vystatovat , tak ako to robi u wowka kazde 3 mesiace

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 01.01.2013, 12:33 hod.

Duri píše:zomb otazka pre teba...kolko ludi hra d3 ? ...kolko ludi hra t2 ? a asi neuhadnes ale kolko ludi hra d2 ? ;) ...podla toho zistit ktora hra je najlepsia :) ...reci ze to nie je ziadne meritko mam tam odkial som prisiel...;) t2 je skoro zadarmo...resp zadarmo ja som stiahol stiahlo dalsich xx hracov a hralo...d3 sa stiahnut neda...a aj tak d3 hra viac ludi ako t2...cize odpoved jasna....a d2 uz ted nehra skoro nikto...preco by aj hral...tiez by si sa vozil na 2kovom golfe ked sa mozes v 7kovom ;) ? ...sam si odpovedz :D

Větší ho*na jsem letos ještě nečetl. Synku, nepiš když seš nalitý, nebo sjetý.
A ještě mimo soutěž. Prodeje Diablo 3 roztrhal prodej posledního dílu CoD.

Uživatelský avatar
Seraph
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Seraph#2412

Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Seraph » 01.01.2013, 13:15 hod.

Pardon - OT:
RedDwarf..projdi si asi poslednich 15 prispevku od Duriho, fakt jsem se pobavil!


Seraph#2412
Sent from my iPhone using Tapatalk

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Duri » 01.01.2013, 14:24 hod.

hosi diky :D ja len tak z pasie som chcel mat vsade nejaky prispevok a mate pravdu bol som nality :D ale co som pisal zatym si stojim :D teda co si pamatam citat sa mi to zase nechce :D ...

Dzano
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DJanko#4388

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Dzano » 07.01.2013, 17:10 hod.

Mne na T1 aj T2 vadila jedna vec- zlé zameriavanie myškou. Skrátka v Torchlightoch sa ťažko triafali jednotlivé monštrá kurzorom. Kvôli tomu tom nedohral T1 ani T2 demo. Ináč to boli zábavné hry, keby tam nebol tento problém, tak ich mám ako offline alternatívu k D3.

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od pns » 08.01.2013, 07:37 hod.

RedDwarf_Cz píše:A ještě mimo soutěž. Prodeje Diablo 3 roztrhal prodej posledního dílu CoD.
a doufam ze vis proc d3 mela takovy uspech, taky mimo soutez...

Houp
Wraith
Příspěvky:169

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Houp » 08.01.2013, 10:38 hod.

Podle prodeje bych fakt neurčoval, co je nejlepší. Kdybys pak podle prodeje deníků určoval nejlepší noviny u nás, tak bych jen kroutil hlavou.

Jinak sám můžu už porovnat a T2 mi zatím přijde o dost lepší. Konečně normální šance si složit vlastní set a i jsem zjistil, že přidělování bodíků mi chybělo. Navíc spolubojovník, u kterého vidím smysl. Nejen, že má použitelný damage, ale lze ho poslat prodat předměty a pokračovat v boji.

Zatím první dvě věci, co se mi na T2 nelíbí -> když hraji solo, tak se neobjevují příšeřky. Přestože všchno procházím a plním, tak najednou dungeony byly moc těžké, znatelně vyšší level než jsem byl sám. Naštěstí je zde trik se založením LAN hry. Druhá věc možná trochu popírá vyřčené pozitivum -> vadí mi "nutnost" škudlit bodíky do skillů na další úrovně.

Uživatelský avatar
Nittros
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nittros#2665
Bydliště:Olomouc

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Nittros » 08.01.2013, 15:31 hod.

Dle mě jsou obě dvě hry, velice dobré a povedené každá má něco a ani jedna nemůže uspokojit všechny. Já osobně hraju D3 a když náhodou nejde net tak vlítnu na TL2 a hraju si spokojeně svojí postavu Singl.
Česko Slovenský herní klan který se zabývá nenáročným a přátelským hraním.
Jméno klanu: Heroes of Bohemia
Tag Klanu: <HoBcz>
Webové stránky: http://heroesofbohemia.eu/
Team Speak 3 IP: ts.aivik.cz:11226

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Kaplan007 » 08.01.2013, 17:50 hod.

Souhlasím. Tyto hry bych snad ani moc nesrovnával. Zatímco D3 je o aukci tak T2 je o tom, co si kdo najde. :) A obě mě svým způsobem baví.
Nittros píše:Dle mě jsou obě dvě hry, velice dobré a povedené každá má něco a ani jedna nemůže uspokojit všechny. Já osobně hraju D3 a když náhodou nejde net tak vlítnu na TL2 a hraju si spokojeně svojí postavu Singl.

Uživatelský avatar
Red Eagle
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo III vs Torchlight II

Příspěvek od Red Eagle » 09.01.2013, 17:59 hod.

Torchlight II a Diablo II su super hry. D3 na ne nema .
Best Games na PC :
1: Rome Total War
2: Diablo 2
3: Jagged Alliance 2
4: Heroes of Might a Magic III.
5: Fifa 11

Odpovědět

Zpět na „Obecně“