Temno a Itemy v D3

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 26.02.2013, 15:19 hod.

Cílem tématu je zjistit, kolik hráčů cítí problém, kde já, protože já ho cítím úplně jasně a zřetelně bez ohledu řešení "drobností".

Jednou už jsem to psal, ale do špatnýho příspěvku, kdo to četl, prosím, promine. Nemá asi cenu křičet, ať se mění celej mechanismus hry, dropu, buildů, takhle hra vypadá a s tím je třeba se poprat. Vybral jsem dva největší problémy D3.

1. Stále se řeší nulová customizace figur. Souhlas. Všichni Skorn, Echo, Rohatý ramena, atd. znáte to. Hrůza je, že to jde napřích skoro všema charakterama. Nehraju vůbec 1h a výsledek je, že všichni krom DH nosej Skorn! Je prostě best (cena/výkon) a nejde z toho ven! Opatření: Roll statů na itemech podle druhů, NE PODLE PŘEDURČENÍ Skorn od-do a nikdo jinej. Vysvětlení: Proč by do pokel neuměl nejlepší kovář ukovat jakoukoliv 2H axe s parametrama Skornu??? Proč nejdokonalejší DH kapuce nemůže být naládovaná magií a dobrá jako Mempo? Při barelu štěstí třeba i lepší? Teprve pak by to byl drop! Jen si představte, jak by byly postavy vyladěný, každej by hledal vzhled itemů podle chuti a nemusel se omezovat na jeden jedinej look Skornu! Pomohlo by to tutově i kšeftu na AH. Pro mě je motor LADIT DONEKONEČNA MOJI FIGURU! Lidi si to možná plně neuvědomujou, ale to je to hlavní, proč to htrajou. Ne pro pitomej paragon 100 nebo super HF ring. Vzhled a customizace figur je pro mě proč to hraju dál a dál, bohužel se systémém itemů mám nulové možnosti Z každé skupiny brnění či zbraní každého zjímajá pouze jeden highend předmět. (není vyhnutí) Vím, že nejsem sám, stokrát jsem tu četl, jak lidi už nesnášej Wardy ramena, hledaj pracně žlutý, aby byli jiní, často za ně dají víc goldů, než za Wardy. Zaplať pán bůh za možnost vymazat legendy!!! Je to strašne správnej, ale strašně malej krok dobrým směrem. Jak já bych chtěl vzhledově obyč 2H sekeru nebo palici s parametrama Skornu! Mít hadrový gatě s parametrama Inas setu, místo těch plechovejch gigantickojch nemyslů, co se na barba vůbec nehoděj,..CHápete, ne?..

2. Druhý palčivý problém hráče D1 D2 je v D3 absence TEMNA!!!!!!!!!!!!!!!!! Grafika ujde, WoW look překousnu, je to přece Bliz, dynamika bitek jako voheň, OK, ta hra určitě není špatná, i když to rád hraju jako "walosek" s jednoduchým buildem na relax (ale relaxuju vydatně, koketuju se 700 hodinama relaxu ) ale všichni nadávaj, že to nemá atmosféru D1 A D2. VRAŤTE DO KRAJŮ OBRAZU TEMNO A BUDE RÁZEM ZPĚT!! Vzpomínátem jak jste se báli běžet moc rychle, že si naběhnete a někdo vás zkosí? Každej kout byl DANGER i když tam nikdo nebyl . Nádhera. A D3? Nic, vidím přes celej obraz, čumim až na konec světa, omrknu v běhu, co je tam za ksichty, vyhodnotím taktiku, obejdu nebezpečí prásk, všichni mrtví a tak pořád dokola. NO RISK, NO FEAR! NO FUN!! Nechci si stěžovat, ale tohle je nejsmutnější překvapení D3,..

Protože jsem se rozepsal, zmíním se ještě o grafice figur a filosofii fnatasy. Jsem Barbarista a tohle D3 je pro mě výsměch dobrým mravům fantasy. Jako kdyby to designoval někdo, kdo k tomu nemá žádnej vztah, nebo co. Když jsem viděl návrhy barba před vydáním, říkal jsem si, paráda, pořezanej šedivej veterán s vráskama, žádnej cucák s trvalou, paráda, ale co se nestane po prvním spuštění D3? Ten veterán vypadá jak nasteroidovanej odtučněnj MR Olympia! Kde vzal to šampónský mladický tělo?? Prostě pakárna! Pracky má, OK, ale kde má širokej pas, možná i pupek, on má místo toho pekáč buchet a vyrýsovaný kvadráky! Mám dost. A brabarka? Druhej šok. Skoro to samý. Ta je drsná jak čtyřvrstvý voňavý toaletní papír s přídavkem pudru proti opruzeninám Než tohle, to už by bylo lepší, kdyby barbarka měla plnovous jako trpajzličí dámy Na sexy pohledy je tam snad DH, možná Monkyně, proč ne, jedna je prominentka z bohatý rodiny, co má na luk a čas na trénování vznešené zábavy a druhá je pěstěná z kláštera. A to nemluvim raději o tom, že top brnění všech postav je na jedno brdo a na prd. Všichni jsou nesmyslně oplechovaný jak plechovky, že to pomalu nejde rozeznat kdo je kdo. A obrana hráčů? Stačí se podívat!!!!! Polovina barbů běhá nahatejch nebo polonahatejch, protože tak má barb vypadat. Jediná možnost je gumování itemů. Bohužel, je to málo, viz. bod 1.

Udělejte, prosím, tu petici, kdo souhlasíte a pošleme to do světa, já nevím jak založit anketu, přihlašte se vy, kdo vidíte D3 jako dobrej materiál, kterej potřebuje NUTNĚ bod 1 a 2. Pokud to bude číst někdo schopný z tohoto blogu a souhlasit, zkuste se, prosím, těchto myšlenk ujmout. Díky

Díky a Zdar

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od esopeso » 26.02.2013, 15:39 hod.

dobrej názor :-)

To temno mi zde chybí též . z těma itemam to není problem jenom v Diablu .Bohužel
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 26.02.2013, 15:52 hod.

OK, první spřízněná duše, potřebujem další! O problémech s itemama v jinejch hrách moc nevím. Jsem pokročilejšího věku a celoživotní Diablista. Jen nevím, proč by to měl bejt problém pro Bliz udělat patch a rolovat silný staty na liovolný předměty (max. s omezením na třídy zbraní). Má to totiž i logiku. Když by někomu přišlo divný, že kudla je silná jako Echo, tak ať si kudlu dá na wiznu a kladívko na barba. Oba maj pak Echo, jen každej jinej look. Cenu zbraní a brnění by pak tvořily reálný staty,.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Majky_majk » 26.02.2013, 15:56 hod.

Já souhlasim s itemama... částečně. Respektive já si nemyslim, že by řešení byla větší customizace a posílení slabších itemů. Ale vyšší orientace na build.

Safra... co by se stalo, kdyby tady byl třeba prsten, který dává 200% k nějakému skillu. Okamžitě by to podpořilo nové buildy. Neříkám udělat něco OP, ale několik alternativ, jak každou postavu hrát. Třeba krásnej příklad 300spears pro WT barbara. Proč takových itemů neni více pro každou postavu? Takhle tady jsou 2H postavy se Skornem, 1H postavy s Echem + Stormem (případně druhou zbraní), několik monků se setovou fistkou a DH s mantinou. A to je celá rozmanitost.

A úplně nejvtipnější je, že zbytek vybavení mají postavy kromě chestky +- stejný, jen s jinejma mainstatama.

Ale s tím temnem. Ono to neni tak jednoduché. Když si chci zahrát D3 ve dne, tak v tmavších dungech skoro nic na monitoru nevidim. Když si dobře vyladíte kontrast a podsvícení, tak umí být D3 docela temná hra.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od sklb » 26.02.2013, 16:04 hod.

Myslim, ze to temno riesi D3dark alebo ako sa vola ten program?;p
Customizacia je smutna.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od vavik » 26.02.2013, 16:45 hod.

d3 má oceán problémů, ty, které si zmínil, jsou i přesto jen plivanec v moři se jménem "itemy"; napadají mě dvě možnosti - neschopní vývojáři, kteří tyhle problémy nevidí; nebo druhá možnost, je vidět prostě nechtějí

celý "nový" kraft systém posledního patche je nedotažená ubohost zabíjející existující předměty ve hře, proč? protože je pěkné, že má hráč možnost craftit nové silné předměty, které stojí za námahu/investici do craftu, ale zároveň s nemožností rollu stejných statů na nalezených předmětech, pohřbívá dropy stejných předmětů (mrkněte co craft udělal s cenama amuletu, ramen, rukavic atd., odkud má hráč brát goldy na další posun???)

další ostuda je to, co už si naznačil - proč proboha neupravili staty i ostatních craftovaných předmětů??? pohřbené jsou bílé, magic předměty, i rare teď sbírá málokdo a legendary, které padají v novém patchi o poznání méně a ještě s většími s*it vlastnostma, mají hráče u hry udržet???

současní "vývojáři" d3 jsou banda tupých hovad (wowkařů??? bez urážky kluci...), co si myslí, že dělají hru zábavnější a přinášejí uber cool změny

ad. temná grafika - ta se holt nehodí na vetší uhlopříčky tv spolu s konverzí pro konzole, stejně tak jako se nehodil pro konzole větší počet hráčů ve skupině atd. atd.

u hry bohužel zůstali hráči jako já, hrají jen proto, že na hru roky čekali a stále doufají v obrat k lepšímu (to bych hře ze srdce přál!!!)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od coyd » 26.02.2013, 17:01 hod.

Fajn nazory v podstate souhlas a s itemama ti asi udelam radost :) http://www.diablofans.com/blizz-tracker ... on-option/
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Psychotoxic » 26.02.2013, 17:26 hod.

Na temnou atmosféru exsituje jeden soft, niekto tu na fore ho pozná.
Ohľadne itemov no čo k tomu dodať musia ich vymýšľať naozaj experti.
Včera ma dorazila manticora s +230 int, a 145 strenght, v živote NIKTO žiadny DH nepoužije taku manticoru.
Viem, dá sa to "rozšrotovať", ale aj tak legendy padaju dosť vzácne, na to aby dal niekto do kuše staty ktore sa jej vobec, ale vobec nehodia.

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.02.2013, 17:29 hod.

DrSma píše:OK, první spřízněná duše, potřebujem další! O problémech s itemama v jinejch hrách moc nevím. Jsem pokročilejšího věku a celoživotní Diablista. Jen nevím, proč by to měl bejt problém pro Bliz udělat patch a rolovat silný staty na liovolný předměty (max. s omezením na třídy zbraní). Má to totiž i logiku. Když by někomu přišlo divný, že kudla je silná jako Echo, tak ať si kudlu dá na wiznu a kladívko na barba. Oba maj pak Echo, jen každej jinej look. Cenu zbraní a brnění by pak tvořily reálný staty,.
To by potom neboli legendarky... A legendarky nie su zarucena vyhra, kolko hracov ma prave rare zbran kvoli niektorym affixom alebo kombinaciam affixov ktore na legendarkach nenajdes. Pozri si top WD, Wizardov a najdes iba rare zbrane.

Psychotoxic: Manticoru s inym ako dexterity rollom (najme u 2-socket), pouziva asi 90% dhcok, ktory si nemozu dovolit tu s dexteritou.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Zmener » 26.02.2013, 17:53 hod.

Souhlasim s bodem dvě , hra by mohla byt temnejsi to je pravda. Celkove grafiku by chtelo v mnoha ohledech vylepsit, ale toho se uz asi nedockame.

Prvni bod jsem ovsem nepochopil. ja taky hraju barbara a diablo hraju, kvuli equipu, abych mel co nejlepsi veci, daval co nejtezsi obtiznosti atd. Bez urazky, ale mne je uplne jedno, jak item vypada vzhledove. Me zalezi pouze a jen na tom, aby byl co nejlepsi. Vzhled itemu a nejaky barvy itemu jsou mi uplne sumak. To ze jen nekolik itemu, ktery nosi temer vsichni s tim nic neudelame. V diablu 2 to bylo stejne a tady se nic nezmenilo. S tim se holt musime vyrovnat. Ale koho to zajima, ze jsou vsichni stejny. Me je to uplne fuk, ja si hraju svoji postavu a ostatni me fakt nezajimaji.

P.S. Vim, že několika lidi se zde dotknu, nemyslim to spatne, ale proc tu nekdo breci, ze po patchi nejsou obarvit legendarky a setovky? Ano je to chyba, protoze to melo byt opraveno, ale je zde spousty veci, ktere v patchi mely byt a nejsou nebo stale nefunguji. Na nejake barveni itemu proto nejsem zvedavy.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Lemurman » 26.02.2013, 17:56 hod.

DrSma: Se vším souhlasím, až na jednu věc, mě se ta grafika líbí, "temnotu" bych spíš přidal vyšší obtížností.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 26.02.2013, 19:16 hod.

Tak mám po práci a dlužím reakce všem zúčastněným. V první řadě chci ocenit, že bylo pochopeno, že chci diskutovat s lidma s podobným názorem a né se hádat, co by bylo lepší. Takže díky.
Moc nevím, jak tu odpovídat adresně, tak si snad odpovědi najdete. Takže jedem:

esopeso: díky za pochopení

Majky_majk: itemy pro buildy, proč ne, máme pro classy, takže další možnost. Ve dne je prd vidět sem tam cokoliv, podstata je právě v tom, že když tam to temno opravdu je, nemusí bejt zatmavenej monitor a je vidět, co vidět bejt má. Jako v předchozích Diablech, bylo to OK. Klidně by to temno mohlo bejt v menu vypínací.

sklb: ten program existuje? Pro D3??? Zkusím to splašit, ale nějak tomu nevěřím, protože Blizové si D3 střežej a varujou před zásahama do hry. Pokud to není origo, nechci riskovat blokování účtu s mejma mazlama nebo jiný postihy.

vavik: říkáš trochu jinak to samý, co já, jen víc naštvaně, takže souhlas, taky se musím krotit :P To posílení slabejch předmětů je v podstatě opět jinak řečenej bod 1, není co dodat,..

NargarotH: Nové skandalní snímky prince Harryho??..

Psychotoxic: Ten nelogickej roll mě nějak nedráždí. Naštve, když najdeš takovou Mantu, ale to je daň Diabla. Vždycky se tam dělo, že z malý žabičky nebo netopýrečka vypadne obří kladivo :P :P To je ale rys Diabla,..na co jsou kosťákům goldy?? :P Daj je tam, kde byla kapsa a pápá prašulky :P,..nojo,..Ten program na temno je origo? Nechci hru plácat nějakejma hackama,..

coyd: I když nejsem bůhvíjakej Angličan, asi jem pochopil,..kéž by!..

sgtmayfoley: souhlasím, já osobně stále čekám na extra dropy a počkám si, jestli je to rare nebo legenda je mi celkem jedno, klidně bílá, když se to vyplatí, mě šlo hlavně o tu rozmanitost, v legendyry plepsu extra problém necítím,..

Zmener: Na TEBE přesně čekám! Určitě respektuju tvůj názor. O tom to právě je, jdeš si po efektivitě výbavy a to je pro tebe motor, já naopak občas koupil i trochu horší věc, protože jsem upřednostnil její vzhled. Tobě to určitě přijde padlý na hlavu, ale pro mě je to módní návrhářství největší zábava. Proto jsem tohle celý založil. PS: bod 1 jsi evidentně pochopil, jen tobě o tohle prostě nejde,..jinak řečeno jde o to, aby se daly rollnout jakýkoliv předměty s top statama a tím bych se klepal na každou kudlu nebo kopí, co že to z něho vlstně vyleze, chápeš?..Teď vidím ten barbův sekáček, chtěl bych ho třeba nosit, ale je jasný, že padne a já ho ani nemusím sbírat,..bude k ničemu, jsou slabý,..

Lemurman: Možná jsem někde něco blbě řekl, ale krom temna se mi grafika taky celkem líbí, jsem výtvarně náročnej, takže úplně paráda to pro mě není, ale problém taky ne,..

Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl,..

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od sgtmajfoley » 26.02.2013, 19:23 hod.

vavik píše: další ostuda je to, co už si naznačil - proč proboha neupravili staty i ostatních craftovaných předmětů??? pohřbené jsou bílé, magic předměty, i rare teď sbírá málokdo a legendary, které padají v novém patchi o poznání méně a ještě s většími s*it vlastnostma, mají hráče u hry udržet???
Pred styrmi dnami mi padli botky na DH za ~500m ja si nesťažujem. Raz to aj tebe padne, len musis byt trpezlivy.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 26.02.2013, 19:27 hod.

Kdybyste někdo měli zájem, pošlu sem obrázky mejch figur, třeba i s popisem, proč to tak nosím. Snažím se odlišit, ale nějak snadný to není. A propo nemáte chuť se pochlubit právě, jak máte poladěný figury? Fotky z hl. menu vypadaj skvěle. Hlavně, když jsou na pozadí nebesa v plamenech (pozn.akt 4 pochopitelně). Ale to je jedno, kde bysme to fotili, jen né na tom podstavci, tam jsou ty figury hrozně kostrbatý (nebojte, rozlišení mám co to jde :P) Profily s buildama neukazujou právě, jak vyfešákovaný jste,..
sgtmajfoley píše:
vavik píše: další ostuda je to, co už si naznačil - proč proboha neupravili staty i ostatních craftovaných předmětů??? pohřbené jsou bílé, magic předměty, i rare teď sbírá málokdo a legendary, které padají v novém patchi o poznání méně a ještě s většími s*it vlastnostma, mají hráče u hry udržet???
Pred styrmi dnami mi padli botky na DH za ~500m ja si nesťažujem. Raz to aj tebe padne, len musis byt trpezlivy.

Mě za toho 3/4 roku hraní padly Wardy, prodal jsem je za 75M. To taky ujde, ne? Já si nestěžuju na kvalitu dropu (i když je na pováženou), spíš na ty nedostatečný variace,..Taky mi chybí víc interaktivních předmětů, jsou úžasný a je jich tak málo!! Třeba Firewalkery jsou graficky skvělý! (jen nevím, proč nehořej v menu jako zbraně :( ) Ale taky je nenosím, jsou slabý,..ach jo,..Nebo ty hejbací rostlinkový ramena pro WD,..takovejch předmětů bych chtěl víc!! Jsou krásný. Divím se, proč třeba Andarielka nevydechuje dým, nebo oheň a nebo sama nedoutná, nebo by se mohla rozžhavovat s tím, jak postava dejchá,..nápadů by bylo spousty,..je to přece brutal Fire Strike helma,..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 26.02.2013, 20:55 hod.

Takže aspoň něco. Díky coydovi jsem si trochu polepšil.

na netu - darkd3.com - je filtr, kterej umožňuje utáhnout a trošku zponuřet D3. Nejsou to sice ty temny okraje obrazu jako v D1,2, ale aspoň to vypadá trochu míň infantilně.

taky mě tam zaujaly fonty, který daj textu ve hře look diablo písma. Je sice trochu větší na obraze a malinko zaclání, když je po zemi hodně sajrajtu, ale je to D look, cítím se teď víc doma i za tu cenu a nechám si to tam.

COYDE, myslíš, že by se dalo autorům písnout, jestli by nezvládli pravej temnookrajovej D2 filtr?? Jak jsem psal výš, nejsem extra Angličan :P..

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od coyd » 27.02.2013, 00:17 hod.

to uz by bylo asi mimo ramec fitru takze to nejspis nehrozi.. budes se muset spokojit tak jak to je :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Psychotoxic » 27.02.2013, 06:30 hod.

DrSma: Kde jsi tam našel ty fonty? Taky by jsem je chtěl použít.
A jaký nastavení "temnoty" používaš medium, hardcore?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od DrSma » 27.02.2013, 07:30 hod.

Psychotoxic píše:DrSma: Kde jsi tam našel ty fonty? Taky by jsem je chtěl použít.
A jaký nastavení "temnoty" používaš medium, hardcore?
Pochopitelně, že Hardcore filtr! :P A ubral jsem si trochu gamu (v menu hry), jo a nezapínal ostrost filtru. Jak říkám, není to ono, ale lepší. Vada je, že jak filtr ubere všechny barvy, tak jsou zase třeba nevýrazný ohně,..ale co už. Každej si to může udělat po svým.

Ty fonty stáhneš tlačítkem EXTRAS,.pak OK, stáhne to DD3util.zip a ten rozbalíš, nahraješ do adresáře D3. Je to prográmek, odklikneš a máš volbu, z hlavy nevim přesně, první volba jsou ty fonty, druhá už nevim a třetí návrat k původnímu vzhledu. Podle mě to s těma fontama vypadá o moc Diablovitěji B)

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od vavik » 27.02.2013, 11:26 hod.

@ sgtmajfoley:
nemám problém s tím, že dobré věci padají málo, každý nemůže chodit v top gearu, farmit ale desítky/stovky hodin bez použitelného dropu nemusí být pro někoho zrovna zábavné; jde mi o to, že předměty, které dropnou, prostě nikdy nemůžou mít vlastnosti předmětů craftovaných, proto je nový craft systém špatný

navíc je jasné, že předměty včetně legendárek padají zcela náhodně a jejich drop je kontrolovaný, drop se neřídí ničím, padají prostě na rozkaz serveru, hráč to nemůže ovlivnit, neovlivňuje to magic find, paragon lvl, monster power, prostě nic, je to další stupidita

jen problémy týkající se předmětů by zabraly stánky textu

@ DrSma:
Firewalkery se mi líbí, víc předmětů s takovými efekty, ale zase měl by to být top předmět, který by byl ve hře použitelný a ne, že ho do hry přidají a dalšími patchi omezí/znemožní jeho použitelnost

jak už jsem psal několikrát, d3 je abosultně bez koncepce, jedna oprava zabíjí druhou opravu, už dávno měli dělat pořádek s celým vývojovým týmem, neskutečné, co s hrou beztrestně provádějí

ad mody - každé neoficiální úpravě hry se vyhýbám

Vozi

Re: Temno a Itemy v D3

Příspěvek od Vozi » 27.02.2013, 12:31 hod.

Blizzard v honbe za tim nejdokonalejsim pocitem z rezby monster zapomnel na veci, ktere delaly Diablo Diablem. Pamatujete si na dobu po vydani, kdy magic zbrane mely nesrovnatelne vyssi dmg nez legendarky? Pak vydaji patch, kde je neskutecne OP Trail of Cinders runa a zase to fixuji. Ted prisli s craft vecmi, co zase znehodnoti dropy. Je to jako film se spatnym koncem, ktery nikdy nekonci. Bohuzel proste neuvazuji v rovine customizace a itemu.

Takhle nejak to asi vypada se zajmem o customizaci itemu v D3:)
http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=204

Odpovědět

Zpět na „Obecně“