Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná
Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od smajli » 13.09.2013, 10:32 hod.

Já englicky neumin. :OXO

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Milion » 13.09.2013, 11:29 hod.


Tomsvitavy
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Tomsvitavy » 13.09.2013, 12:53 hod.

Musel sem se registrovat abych odpovedel na nesmyslnost Techto Moderatoru a vedeni D3fans.cz

Nikdy sem nevidel vetši cenzuru nez je tady na jinych forech . Moderatori by se nad sebou meli zamyslet , protoze timto stylem Vam tento web akorat odhaní lidi . raguju hlavne na to, ze sem sel zavitat na nejakou diskuzi kolem dataminingu a vy napisete , ze to tu nechcete? Ano TY TO TU NECHCES , ale my ostatni sme o tom diskutovat chteli. TO, ze ste official je blbost, protoze i wowfan.cz je oficialni a datamining si na svuj web dava , tudiz je to pouze vas nazor a slepe ho cpete nam ostatnim. Nevim jak to tu fungovalo za ejaye, ale jejich web se mi stava mnohem vic sympatičtejši .

To same sem si jednou všiml na vašich streamech. Nazor co se me nelibi? mažu .... Konec OT. Stejnak sem uz psat kvuli vam nebudu . Tak si to klidne smažte , dulezite je , ze byste se nad sebou meli zamyslet.

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Tal_Rasha » 13.09.2013, 13:06 hod.

http://www.diablofans.com/news/2019-spo ... s-and-more

Fííha, čo to nevidím, resp. čo si myslíte o relevantnosti týchto informácii ?

Nemyslím si že by to mal byť nejaký spoiler alert. Aj blizzard nám už ukázal nejaký obsah a dal nejaké informácie. To čo obsahuje to vlákno nemá až toľko informácií, a myslím si že ak by blizzard naozaj nechcel nič ďalej zverejňovať, tak sa to tam neobjaví :-)
Rozbehla sa tu diskusia o nejakom dataminingu, že to tu nemôže byť zverejňované. Ani poriadne neviem čo to je, ale ovládam angličtinu a nebude pre mňa problém si to zistiť niekde inde. Ukrátený budú len tý ktorý nevedia dobre po anglicky alebo by sa o tom chceli baviť na úrovni "nášho fóra". Taktiež diablofans.com je asi officiálna stránka, resp. asi má veľa členov a môžu rozoberať čo chcú.

Myslím si že o čom koľvek sa tu na fóre budeme baviť, nezníží to nejak prestíž tohto fóra. Skôr naopak.

Celkom ma zaujal movement speed pri rozdeľovaní paragon bodov, rozmýšľam ako by to mohlo fungovať. Či by tam bol nejaký cap, alebo by bol terajší posunutý vyššie ?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 13:12 hod.

Kdyz uz, tak se obrat primo na moda co tu neco smazal boco.
Ja jsem taky mod a nejak vubec nevim, co se tu stalo.
Takze pojem moderatori a vedeni je dost obecny a zavadejici.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Reve » 13.09.2013, 13:18 hod.

jojo Kuki je zrovna jeden z tech co si tady nehoni ego a jedna uz kdyz to je fakt nezbytny....nehazel bych vsechny do jednoho pytle...

Tomsvitavy
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Tomsvitavy » 13.09.2013, 13:20 hod.

V tom pripade se omlouvam Kukimu, ale predpokladam, ze vetšina pochopila co sem mel na mysli.

Tal rasha: datamining máš to, ze lidi tahaji soubory z dat na disku, serveru apod. Objevi se tam nove soubory a oni je nejakym pro me neznamym zpusobem tahaji datove ven, ktere vetšinou obsahuji nove informace o patchi atd. Datamining funguje ve vetšine her a vetšina komunit ho probira

Krom toho je tu velka pravdepodobnost , ze to blizzard uvolnil naschval, protoze datamining ma kazdy patch ve WoW a blizzardu to je uplne jedno, ze wowkari vedi co je čeka noveho v nasledujicich mesicich . A ten kdo to vedet nechce , to preci nemusi čist a nenavstevovat vlakno o novem datadisku kde prece budou informace o novinkach ne ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 13:29 hod.

@Reve dik:-)

@Tomsvitavy

Poho, ja se zepam Javurka co se tu stalo, bo nikdy jsem tu nic takoveho nepotkal:-D
A slovo datamining slysim poprve,budu muset rozsirit sve znalosti.(WOW jsem nehral).

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od killerek » 13.09.2013, 13:33 hod.

Jen tak jsem kouknul na vlastnosti a tohle me opravdu zaujalo:

Enable all runes for a specific skill.
Shrine effects last until death.
Gain immunity to Freeze and Immobilize effects.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Reve » 13.09.2013, 13:34 hod.

zrovna si porusil pravidla :)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Milion » 13.09.2013, 13:39 hod.

Mě vadí, že nesmíme citovat předchozí příspěvek. Furd nevím proč. Ale snažím se to dodržovat.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Reve » 13.09.2013, 13:42 hod.

to ja treba chapu...kdyz je ten prispevek na pul stranky..a nekdo ho cituje a napise tam.."mas pravdu" tak bych rekl, ze to je docela opodstatneny..a ver ze taci jsou :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 13:50 hod.

Me taky vadi, ze nemuzu jet po dalnici 280 aniz bych mohl dostat flastr a smiril jsem se s tim, co me bejva.:)

Ale to uz je dost ot.:-)

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od iki » 13.09.2013, 14:42 hod.

Neda mi to... Mozna bude lepsi, kdyz si ten "official site patch" sundate a nechate diskuzi volny prubeh. Za oficialni stranku bych povazoval takovou, ktera prinasi relevantni informace. Ve vasem pripade aspon nejake informace. Nikdo pro vas nechce psat, nikdo z vas nepise, ale mate nalepku. K cemu to je?
Jedine, co tu za neco stoji, je forum. A tady radi jako cerna ruka tlupa adminu / moderatoru / whatever. Jediny, kdo z nich za neco stoji, je Kuki. Neznam osobne, ale respektuju ho.
To vlakno o dataminingu si myslim, ze by tuhle situ prave zajimat MELO a to tak, ze HODNE. Ne vlakno smazat - bez vysvetleni. Javurek prestrelil a uprimne doufam v sypani si popele na hlavu. Slo o vytazene informace z nejake verze hry, velmi zajimave informace (otazka, nakolik jsou nastrcene Blizzardem...). A jak to nekdo rikal, i me by zajimalo, jak diskuze o tech datech poskodi hru nebo cokoliv jineho. Navic, o dataminingu napsal df.com, ti maji snad taky nalepku, navic asi neni lepe informovany web o Diablu a pokud si vsimam, pisi tam i sami vyvojari. A tem to nevadi...? DF.cz to ale vadi? Nerozumim.
Kdyby pak chtel nekdo utocit na to, co to placam a jake na to mam pravo - pocet prispevku nebo datum registrace skutecne neni relevantni hodnota pro porovnani vahy prispevku. Drive jsem delal sefredaktora jineho weboveho portalu a dlouho jsem zdejsi forum pouze navstevoval - registrace nebyla potreba.
Timto je z me strany receno vse.

Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Barbis » 13.09.2013, 15:40 hod.

IKI: Presne takto se mi libi styl prispevku. V jednom vysvetleno vse a srozumitelne. Chvalim.. :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Javurek » 13.09.2013, 16:03 hod.

Vzhledem k tomu že jsme officiální d3 fansite tak se holt musí trochu kontrolovat co se tady a na webu píše. Ať už se to někomu líbí nebo ne, a to včetně mě. Někteří z Vás tady z toho dělají zbytečně haló. Viz člověk který se zaregistroval pouze aby bojoval proti cenzuře... nikdo tu nikoho nedrží. Tím že jsme official máme jisté výhody, které mohou být prospěšné i pro Vás. Co jsem koukal, tak Blizzard nijak moc neřeší momentálně uniklé informace, takže to dále nevidím jako problém o tom na fóru diskutovat. To včera nebylo jisté. V tomhle tématu však žádné odkazy na "datamined" informace nedávejte, založte na to jestli chcete jedno téma kde bude ve věci uvedeno že téma obsahuje spoilery.

Co se týče vkládání anglických textů. Není tu žádné striktní pravidlo, šlo o to, že tu v jeden čas hromada lidí akorát spalovala asi 2 témata, kde pořád házela zkopírované anglické texty odjinud. Pak bylo na půlce stránky jen vše anglicky a některé věci i vícekrát. Ne všichni anglicky umí, když už někde vidíte nějakou dobrou informaci, obtěžujte se jí alespoň přeložit. Dále tu řeště už jen datadisk.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Quetak » 13.09.2013, 16:21 hod.

Kuki10 píše:Me taky vadi, ze nemuzu jet po dalnici 280 aniz bych mohl dostat flastr a smiril jsem se s tim, co me bejva.:)
Jesli to ale nebude tím, že na to nemáš káru :D (jestli jo tak klobouk dolu a pochlub se jakou ;) )

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od ReptileSVK » 13.09.2013, 16:52 hod.

No ja neviem, ale na diablofans.com co je tiez oficialna fanstranka sa mihaju informacie kazdy den (mozno rumory ale mihaju), tu raz za mesiac az rok. Byt oficialnou web strankou neznamena cakat na oficialne vyjadrenia od blizzu, pretoze vtedy sa to dozvedia vsetky stranky. Proste treba byt o krok vpred a zaujat ludi.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 17:25 hod.

No ja se svou i30 max 230, ale kdyztak si pucim z prace genesis coupe, nebo slohnu kamosovi audi s6, ale kdo by to jinak zivil.
Uz tak me ty vylety stoji pomalu jak mesic provozu i30.:-D
Sry za ot, ale nevim kam to napsat.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo 3:Reaper of Souls prvé dojmy !

Příspěvek od walosek » 13.09.2013, 18:12 hod.

Kuki: sorry za OT, ale těch 230 v i30 - to tě vyhodili z letadla a nabral si to volnym pádem, ne? :D doufám teda, že se bavíme o km/h ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“