Byl jsem hacknut

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306
Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Arnold » 08.11.2013, 10:49 hod.

Muzes si Android virtualne nainstalovat do sveho PC, ale jen kvuli tomu autentifikatoru je to celkem blbost :-D http://www.svetandroida.cz/jak-nainstal ... ows-201102

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 25.0

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 08.11.2013, 10:56 hod.

Staci i autentikator pro widle.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od HELLERcz » 08.11.2013, 11:13 hod.

DrSma:
Jo, rádo se stalo :)

Doufám, že teď o víkendu budu postovat jen pozitivní věci, jakože novinky živě z Blizzconu.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od KryOn » 08.11.2013, 11:18 hod.

Kuki: koukal jsem po tom, když jsem si zapomněl jednou telefon (v něm authenticator) a měl jsem herní absťák, ale nenašel jsem to. Jak je to s těma widlema - to je aplikace nebo musíš mít rozběhlý android pod widlema? Můžeš mít jeden v telefonu a zároveň jeden pod widlema když vyplňuješ nastavení authenticatoru?

Hellere: těšim se, až budeš postovat info z blizzardconu - nezapomeň si dělat poznámky!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od DrSma » 08.11.2013, 11:19 hod.

Kuki, Arnold:

OK, třeba i tohle využijí jiní. Já už jsem objednal, takže to nechám, jak to je. (navíc je to prej i pro blbý, podle recenzí, což by mi mělo vyhovovat :green: )

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od HELLERcz » 08.11.2013, 11:20 hod.

KryOn:
jo jo, brácha bude překládat a já zapisovat :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 08.11.2013, 11:23 hod.

Nepotřebujes android staci jen pod widle.jmenuje se to winbma tuším.
Můžeš mít jen jeden.
Já když dal na opravu můj mobil, tak pres SMS protect jsem ho oddelal, pac jsem to zapomněl než jsem jim ho tam hodil.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Drakkari » 08.11.2013, 13:20 hod.

To je normální, mě už vybrali a promazali a 2x a jeste me 2x zabili v HC ale uz mam mobile ochranu, obcas mi locknou ucet kdyz mi uhodnou heslo ale pres mobil se nedostanou takze v klidu akorat si to pres mobil vzdy odemknu ale registruji tak 3x do mesice pokus o prihlaseni z jine ip ale to je mi fuk pač se mi to jen lockne :D sou to proste zlodeji a dacani :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Alfajk » 08.11.2013, 13:27 hod.

tak to nechapu,co delate,me nikdy nikde na zadny hre neuhodli heslo,a je jedno jestli to bylo wow,diablo,guildwars,lineage nebo cokoliv jinyho,kdykoliv vam "hacknou" ucet,je to jen a jen vase chyba,protoze pri normalnim hesle neni mozny pouzit bruteforce,stejne tak se me nestalo,aby se na ucet prihlasil nekdo z jiny ip
Naposledy upravil(a) Alfajk dne 08.11.2013, 15:23 hod., celkem upraveno 1 x.

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 08.11.2013, 13:34 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:25 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Casus » 08.11.2013, 13:48 hod.

Ano, budu brecet a divit se ze jsem hloupy, protoze to nekdo rekl. Na internetu. Btw, mas to overeny aspon ze 3 zdroju? :shock:

K tematu... Account mi zatim ukradli 2x. Prvni byl na ICQ a bylo to kvuli heslu, mel jsem tam 12345 nebo tak neco. Druhy byl wow acc, kde mi heslo zjistil keylogger, kterej jsem sam neumyslne nainstaloval. :lol:

Jinak je to jak pise Alfajk, sance ze nekdo uhodne heslo a account je miziva, daleko vetsi pravdepodobnost je keylogger, nezabezpeceny site atd. a dokonce bych vic veril i tomu ze se nekdo k seznamu accountu dostal z oficialniho zdroje.

maja: nemuzou udelat nic, jediny co maji je IP a ta muze byt jakekoliv internetove kavarny, free wifi nebo proxy.
Naposledy upravil(a) Casus dne 08.11.2013, 13:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od maja » 08.11.2013, 13:49 hod.

podporu máš i ode mne, i když jsem s tebou hrál jen jednou, jen by mě zajímalo, jaké opatření udělají chlapci od blizzardu se člověkem, který se nalogoval na tvůj acc

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od marian_r » 08.11.2013, 13:55 hod.

Alfajk píše:tak to nechapu,co delate,me nikdy nikde na zadny hre neuhodli heslo,a je jedno jestli to bylo wow,diablo,guildwars,lineage nebo cokoliv jinyho,kdykoliv vam "hacknou" ucet,je to jen a jen vase chyba,protoze pri normalnim hesle neni mozny pouzit bruteforce,stejne tak se me nestralo,aby se na ucet prihlasil nekdo z jiny ip
Nie je to len a len (a len) naša chyba. Hrám MMORPG kde hackli databázu, tí debili nezmenili default heslo po inštalácii.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od marian_r » 08.11.2013, 13:57 hod.

DrSma píše:Kuki, Arnold:

OK, třeba i tohle využijí jiní. Já už jsem objednal, takže to nechám, jak to je. (navíc je to prej i pro blbý, podle recenzí, což by mi mělo vyhovovat :green: )
Ak myslíš HW autentifikátor, tak pre blbých nie je :roll: ja som raz čítal číslo hore nohami (dávalo zmysel). :lol:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Alfajk » 08.11.2013, 15:24 hod.

marian_r píše:
Nie je to len a len (a len) naša chyba. Hrám MMORPG kde hackli databázu, tí debili nezmenili default heslo po inštalácii.
no,tak zrovna takovejhle pripad me ani nenapadlo zahrnout do moznejch udalosti,protoze to je cista demence,to nepomuze nic...

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Kaplan007 » 08.11.2013, 22:48 hod.

Je to vážně smutný a věřím, že je to dost nepříjemné. Koupil jsem si D3 za 1200,-, koupím datadisk za 1000,- a už mě vážně nevytrhlo koupit za 160,- authenticator. Můžu chodit klidně spát. Mít 1 mld goldů, hafo itemů apod. a nemít authenticator je nezodpovědné.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Alfajk » 08.11.2013, 22:51 hod.

vubec neni nutny vyhazovat dalsi penize za fyzickej authentifikator,muzes ho mit v mobilu zadarmo a nebo primo v pc,taky uplne zadarmo

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Kaplan007 » 08.11.2013, 22:58 hod.

O to více je to nezodpovědné :-|

Uživatelský avatar
Lyall
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lyall#2900

Re: Byl jsem hacknut

Příspěvek od Lyall » 09.11.2013, 09:07 hod.

mne sa tiez toto stalo zaciatkom tohoto roka neprisiel som o vela, ale aj tak naserie pol roka hrania v prdeli...tak som okamzite pisal na support, ze co to ma znamenat co sa to deje a postupne ma e-mailom navigovali co mam robit zmenil som e-mail, heslo a vratili mi vsetko ako bolo od urciteho bodu, myslim, ze to bolo den alebo maximalne dva dni dozadu od toho ako ma hackli takze to bola pohoda a v podstate som prisiel iba o svoj pôvodny battle tag to je vsetko.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 09.11.2013, 10:18 hod.

Ja jsem si toho vedom ze je to nezodpovedne. Jsem potrestan a dobre mi tak. Ale nesmim se furt obvinovat nebo bych se z toho zblaznil.

Sent from Note II
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“