AH... Budete něco kupovat ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2014, 10:44 hod.

To asi neklesne. No nic neda se uz svitit

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 10:44 hod.

Spis to jde nahoru ;), 3.76e

Igoreso
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Igoreso#2740

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Igoreso » 18.03.2014, 11:04 hod.

tak už je to jedno,aukce nebeží :(

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od c4llix » 18.03.2014, 11:04 hod.

R.I.P. AH

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 11:09 hod.

Skoda, ze itemy ktere jsou v prodeji nejdou zrusit a musi se cekat, az ubehne cas, tak ted nemam 34 hodin s cim hrat :D

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od SilverHandCZ » 18.03.2014, 11:10 hod.

st.ranger píše:Celý problém s aukcí byl hlavně díky RMAH. K tomu nával botů, ze kterých si Blizzard nic nedělal. Na jednu stranu, když třeba mám goldy a nemám gemy, tak bych si je koupil.
Co jsem četl, na HC aukce fungovala bez problémů, ale to bude asi tím, že na HC se moc botů nechodilo. Nevím, nehraji HC nijak aktivně.
No nemyslím, že RMAH byl problém nebo boti. Spíš byl problém v tom, že díky absenci jakéhokoliv postihu na SC za smrt chodili všichni obtížnosti kde neměli co dělat - stylem smrt sem smrt tam. Co jsem viděl tak některý borci na SC byli schopný umřít co 5 minut. Tam jim bohužel padali dobré věci, kterýma zpětně plnili AH až se to dostalo tam kam se to dostalo. Jak říkáš na HC byl AH výborným doplňkem hry, i když teď už by byl vzhledem k novému systému lootu už bezpředmětný.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2014, 11:26 hod.

RIP aukcicko mej se v nebicku dobře :-D uz se tesim domu.. Az to oslavim

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 11:27 hod.

Co je na tom dobre? Ted lidi budou muset zacit hrat a nestaci kreditka :D :(

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od st.ranger » 18.03.2014, 11:33 hod.

SilverHandCZ píše:
st.ranger píše:Celý problém s aukcí byl hlavně díky RMAH. K tomu nával botů, ze kterých si Blizzard nic nedělal. Na jednu stranu, když třeba mám goldy a nemám gemy, tak bych si je koupil.
Co jsem četl, na HC aukce fungovala bez problémů, ale to bude asi tím, že na HC se moc botů nechodilo. Nevím, nehraji HC nijak aktivně.
No nemyslím, že RMAH byl problém nebo boti. Spíš byl problém v tom, že díky absenci jakéhokoliv postihu na SC za smrt chodili všichni obtížnosti kde neměli co dělat - stylem smrt sem smrt tam. Co jsem viděl tak některý borci na SC byli schopný umřít co 5 minut. Tam jim bohužel padali dobré věci, kterýma zpětně plnili AH až se to dostalo tam kam se to dostalo. Jak říkáš na HC byl AH výborným doplňkem hry, i když teď už by byl vzhledem k novému systému lootu už bezpředmětný.
Nebyly to děcka, co si pak vykřičely snížení obtížnosti?

Kdyby nebyla do hry zatažena dělba za skutečné peníze, třeba by to vypadalo jinak. Jenže co si budeme nalhávat, tady bylo hlavním cílem si nahrabat, přesto nedomyšleně. Minimální cena za craft materiál 0,25 EUR. Maximální možná cena 250. Kdyby byl loot 2.0 už od začátku, nemuselo se to ani vše vázat na účet. Domyslet by se to jistě dalo, ale bohužel tady šlo spíše o vývar. Mě třeba Inferno do 1.0.3 bavilo, přestože jsem chcípal, ale přesto jsem zkoušel farmit lepší výbavu. Když ale po mnoha hodinách nebylo nic použitelného, vzdal jsem to. S aukcí jsem občas hrál, ale větší radost jsem měl, když mi něco padlo.
I nový patch překvapil, dokonce jsem už vyměnil zbraň, kterou jsem měl přes rok bez výměny. Tak uvidíme, co bude dál, hru si užívám i tak.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Dava_C » 18.03.2014, 12:05 hod.

st.ranger píše:Když ale po mnoha hodinách nebylo nic použitelného, vzdal jsem to.
A jak myslíš, že to bylo v lootu 2.0 a jak to bude na ilvl 70? Možná první tejden ti bude padat a pak se budeš modlit, aby se AH vrátila, protože normální člověk to vzdá, tak jako ty. Jako já nejsem AH fanboy, pokud bude ve hře funkční model dropu a ne RNG. 150900 surovin, abys mohl udělat jeden craft, nebo enchant, tak toho se taky obávám.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

bacikmino
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stone#2112

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od bacikmino » 18.03.2014, 12:13 hod.

Nechápem načo sú niekomu momentálne flawles gemy. Diamanty som predal po 45000. V ros budú padať marquizy. Predal som čo sa len dalo a momentálne mám 65mil, nie je to moc ale na začiatok to postačí. Loot 2 schvaľujem, už som pomenil na každej postave aspoň dve veci.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Ragnarok » 18.03.2014, 12:13 hod.

R.I.P. AH :(

Tak muzete jasat, ze ze hry byl odstranen ten "tumor". Me to ovsem mrzi a verim, ze za cas se aukce vrati. Doufam tedy, ze ne RMAH (kvuli botum), ale vrati...

Jinak vyznam Bound Account u predmetu je nyni jaky? Doufam, ze obchod se bude dal rozvijet alespon v ramci klanu. A pak uz je jen krucek zpet k AH... :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 12:20 hod.

Takovy, ze to co dropnes ty sam, nikomu nemuzes dat (jen po dobu 2h lidem, ktery jsi mel v parte), takze smula s obchodem v klanu :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od st.ranger » 18.03.2014, 12:24 hod.

Dava_C píše:
st.ranger píše:Když ale po mnoha hodinách nebylo nic použitelného, vzdal jsem to.
A jak myslíš, že to bylo v lootu 2.0 a jak to bude na ilvl 70? Možná první tejden ti bude padat a pak se budeš modlit, aby se AH vrátila, protože normální člověk to vzdá, tak jako ty. Jako já nejsem AH fanboy, pokud bude ve hře funkční model dropu a ne RNG. 150900 surovin, abys mohl udělat jeden craft, nebo enchant, tak toho se taky obávám.
Ukáže čas, zatím jsem ale spokojen. Padají mi pěkné věci a i craft za něco stojí a to je ještě bez datadisku. Stupidní aukci jsem používal málokdy, ale poslední týden jsem hlavně prodával. Vzdal jsem to, protože po 120h jsem se s DH dostal kdysi v Infernu do A3 a za nějakých 20h nepadlo absolutně nic.
Zatím ve mě zrušení aukce vyvolává spíše pozitivní pocity. Bez aukce bych sice nebyl tak, kde jsem, ale také bych byl zcela jinde, kdyby byl nějaký rozumný drop. A ten prostě nebyl.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Piglampa » 18.03.2014, 12:29 hod.

Dava_C píše:
st.ranger píše:Když ale po mnoha hodinách nebylo nic použitelného, vzdal jsem to.
A jak myslíš, že to bylo v lootu 2.0 a jak to bude na ilvl 70? Možná první tejden ti bude padat a pak se budeš modlit, aby se AH vrátila, protože normální člověk to vzdá, tak jako ty. Jako já nejsem AH fanboy, pokud bude ve hře funkční model dropu a ne RNG. 150900 surovin, abys mohl udělat jeden craft, nebo enchant, tak toho se taky obávám.
150900 surovin na 1 povedeny craft???Me se povedlo hned na 1.pokus vycraftit lepsi itemy jako ze stareho lootu,ktere jsem craftil prez 100.pokusu :D .
Veskery stary loot jsem vymenil za 10hodin ,to co mam na sobe by me nepadlo ani za 50 000hodin s lootem 1.
Loot 2.0 je dost povedeny ma sice par much , ale neda se srovnava se starym srotem.PAda to az moc dobre,doufam ze v ros to bude padat trochu mene
nechce se mi po 2mesicich chodit T6.

SPis ti vadi,ze se uz nebudes moct chlubit cizim gearem z AH.Na tvuj gear ti tezko ted neco padne,kdyby ti to padalo bud bys mel nehorazny luck nebo by byl blbe nastaven drop,
to by pak kazdy po vyexpeni a nahrati 20hodin moh hrat T6 a to by me dost stvalo.
Kdybys hral bez AH nachazel bys kazdou hodinu upgrade.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 12:35 hod.

SilverHandCZ píše:
st.ranger píše:Celý problém s aukcí byl hlavně díky RMAH. K tomu nával botů, ze kterých si Blizzard nic nedělal. Na jednu stranu, když třeba mám goldy a nemám gemy, tak bych si je koupil.
Co jsem četl, na HC aukce fungovala bez problémů, ale to bude asi tím, že na HC se moc botů nechodilo. Nevím, nehraji HC nijak aktivně.
No nemyslím, že RMAH byl problém nebo boti. Spíš byl problém v tom, že díky absenci jakéhokoliv postihu na SC za smrt chodili všichni obtížnosti kde neměli co dělat - stylem smrt sem smrt tam. Co jsem viděl tak některý borci na SC byli schopný umřít co 5 minut. Tam jim bohužel padali dobré věci, kterýma zpětně plnili AH až se to dostalo tam kam se to dostalo. Jak říkáš na HC byl AH výborným doplňkem hry, i když teď už by byl vzhledem k novému systému lootu už bezpředmětný.
to jsme asi nehrali stejnou hru, protoze to co pises je blbost...jelikoz nejvic lege a itemu padalo s co nejvice zabitych mobu...tak se prave chcipat nevyplatilo..a ten co se prochipaval MP10 a daval elity 10 minut tak na tom byl mnohem hur nez ten co farmil hladce MP5...

to ci pises platilo tak mozna na zacatku..pred prvnima nerfvama inferna..kdyz lidi co nemeli na 3. akt ho farmili i za cenu chcipani, protoze jen tam padali ilvl63 zbrane...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 12:41 hod.

Ragnarok píše:R.I.P. AH :(

Tak muzete jasat, ze ze hry byl odstranen ten "tumor". Me to ovsem mrzi a verim, ze za cas se aukce vrati. Doufam tedy, ze ne RMAH (kvuli botum), ale vrati...

Jinak vyznam Bound Account u predmetu je nyni jaky? Doufam, ze obchod se bude dal rozvijet alespon v ramci klanu. A pak uz je jen krucek zpet k AH... :))
myslis, ze proti botum pomuze kdyz nebude RMAH? To si nemyslim...Stejne by boti farmili goldy atd.. ktery by pak Cinani prodavali hracum, kteri by za to nakupovali na AH...takze zase obchod za real money, akorat by z toho Bliz nic nemel...takze pro ne zbytecne..

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Tal_Rasha » 18.03.2014, 12:52 hod.

Som rád že AH je dole, hlavne ak som mal možnosť otestovať ten drop 2.0 v patchi. Zatiaľ som nemal extra šťastie ale pár kúskov som už cez drop vymenil aj vycraftil. Takže predpokladám že bez AH sa nám bude hrať lepšie, aj keď skôr či neskôr sa dostaneme do fázy kedy bude progres postupovať pomalšie. Ale to mi nevadí, o to večšia radosť bude ak mi niečo dobré dropne.

K tomu obchodu: možno by nebolo na škodu veci ak by sa zaviedla aspoň nejaká časová clanová truhla. Ak by mi niečo padlo, a parta to nechce, vložím to tam napr. na 30 min. a kto si to zoberie, je to jeho, ak to nikto nebude chcieť vráti sa mi to speť ako ACC bound. Kľudne by to mohlo byť obmedzné napr. na jeden item (od hráča) do truhly na deň alebo týždeň, alebo podobne.

Síce by to tlačilo clany do počtu členov, ale aspoň by členstvo v dobrom klane bolo výhodou :-)

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Talis » 18.03.2014, 13:19 hod.

Souhlasím s tebou, tet ti klan moc výhod nepřináší a společná klanová truhla by se hodila.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od zahadum » 18.03.2014, 13:30 hod.

Naprostý súhlas s Tal_Rasha...napísal si to omnoho lepšie ako ja a vystihol si klady zrušenia AH v dvoch vetách.
Clanová truhla znie dobre ... uvidíme nakoľko sa plánujú inšpirovať systémom guild banky z wowka.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“