Zacina vas RoS nudit?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 00:13 hod.

Jsem zvedavy, jestli je to jen mnou, nebo ne... problem je v tom, ze jsem uz par dni nenasel zadny upgrade (kdyz mi staci par dni tak co pak za mesic?), legendarky mi padaji 1-2 za 5 hodin hry kazdy vecer (pred udajnym zvysenim sance mi padalo porad neco, ted uz ne), z bagu v bounties mi z nejakych 40 bagu spadly 2 legendarky (a jeste pro jiny class) a v riftech mi taky nic nepada, z konecneho bosse jeste nikdy zadna legendarka (cca 40 riftu za sebou)... takze jsem skoncil na tom, ze mam thunderfury (kterou jsem chtel najit), vsude plus dmg na skill a element, ale co ted? Jasne, ze ten gear je jen zacatek a 100% najdu nekdy lepsi (i kdyby o malo), ale kde je motivace?

Edit: Veci se sice nikam nepohnuly, ale opet to zacina byt zabavnejsi :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Hamman dne 01.04.2014, 08:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od HELLERcz » 31.03.2014, 00:27 hod.

Mě motivuje i to, že se dám dokupy s fajn partou, u toho kecáme a je to o mnoho lepší zážitek ze hry :)

Taky mě motivuje vidina, že chci dropnout Elixír :D a taky pomalu se nějak formovat na Ubery ..
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 00:30 hod.

Jo s Tskem by to mozna bylo zábavnější :) v klanu kde jsem asi nikdo na ts nechodi (i kdyz ho maji). Jasne ze bych taky chtel misto milionu dps (monk) ty miliony treba 2 a zabijet pohledem, ale proste mi nic nepada i kdyby mely padat totalni sracky, jen abych videl, ze ta hra ma snahu :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Zmener » 31.03.2014, 05:27 hod.

Pokud tě datadisk začal nudit, tak je u tebe něco špatně. Já nehraju tak často a zatim mě to stálě baví. Včera jsem šel několik riftů s partou a bavilo mě to moc. Doexpil jsem si dvě postavy na 70 lvl a dropl pár pěkných věcí. Mimochodem drop je nastaven perfektně. Možná že to nejen tebe, ale i pár dalších přestává bavit, protože jste byli zvyklý dropovat třeba 20 legend denně. Bohužel drtivá většina byla k ničemu. Drop je nastaven podle mě správně, přesně tak jsem chtěl. V každym případě si najdi nějakou partu, protože hraní s kámošema se nic nevyrovná. Občas jdu solo, kdy nemám náladu mluvit, ale nakonec zajdu na mumle a najdu si partu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Grammator » 31.03.2014, 05:48 hod.

Já vás lidi nechápu... od středy hraju prakticky v kuse (vyhradil sem si kvůli tomu volno) a furt se toho nemůžu nabažit... asi nejsi herní typ.. tak jdi ven jezdit na kole, už je tam fakt pěkně... prej...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Frozen » 31.03.2014, 06:11 hod.

@Zmener: Drop není nastaven dobře, teda je, ale měli odlišit drop dle obtížnosti... takhle tě bude hra bavit třeba 1000 hodin. Pak už se bude horko těžko něco shánět... kdyby diferencovali drop, tak to mohlo být klidně 6x 1000.... hra mě baví, to neříkám, že ne. Ale s takto nastaveným "progresem" se bojím, že se budeme za chvilku nudit....
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od HELLERcz » 31.03.2014, 06:17 hod.

Ale nezapomeň, že hoši neustále pracují na nějaké novince. Soon, uvidíme, co si na nás vymysleli a co přidají do pathů :) buď nám hratelnost ještě zpříjemní a prodlouží, nebo naopak.
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 06:26 hod.

Grammator píše:asi nejsi herní typ.. tak jdi ven jezdit na kole, už je tam fakt pěkně... prej...
Fakt tam je pekne, taky by ses mel nekdy podivat :D No uvidime, treba to je jen nejaka chvilkova zalezitost a dneska me to bude zase bavit :D Me na tom bavi to, ze vidim posun k lepšímu, jenze kdyz posun neni, tak je to tezky :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Reitak
Gorebelly
Příspěvky:254
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reitak#2702
Kontaktovat uživatele:

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Reitak » 31.03.2014, 06:39 hod.

mna to vcelku bavi a hlavne crafting legendariek, kde ti nestaci len knizka a craftujes, ale specialne veci na to, ktore proste musis hladat, tak snad to je motivacia. Ja som vycraftil uz 2 legendarky, ktore potrebovali specialne itemy, ktore ani neviem kde mi padli.

co sa tyka chodenia dokola na 1 miesto, tak ako na diablo 2, kde sa chodil final boss dokola, diablo 3 pred patchom sa chodil trpajslik hned pri porte, tak zial aj v diablo 3 po patchi su miesta, ktore sa tocia a padaju legendarky, co ma dost mrzi, skusil som to 8x a padla mi 6x, sice zatial nizsia kvalita oproti tomu co mam, ale aj tak.

Co ma vsak tesi, ze ti lepsie itemy padnu skor z bedni, z normalnych priser, ako niekedy z bossov, takze uz len to je motivacia hrat a hrat a nie tocit 1 miesto dokola.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 06:43 hod.

1 misto dokola jsem jezdil pred RoS kvuki tem lege, jak rikas a taky kvuli expu :) Tedka mastim rifty, to je zajimavejsi a hlavne pokazdy jiny. Ty materialy jsou nekde v seznamu kde jakej pada, ja je zkousel dropovat, ale nic :D Jen kdyz jsem nic nechtěl, tak obcas někde neco padlo :))

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od HELLERcz » 31.03.2014, 06:54 hod.

Vážně dobrý lék na tvůj problém je hrát v partě :) samotný hrávat je mnohdy vopruz.
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od firdecek » 31.03.2014, 06:59 hod.

Já hraju RoS v podstatě pořád sám a nemohu se toho nabažit...zkouším teď postavit build na cooldown reduction (už mám 55), sbírám achievementy, každá lege je mi požahnáním :) takže je to asi o přístupu a také to člověk nesmí hrát 12h denně...

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od dohny777 » 31.03.2014, 07:15 hod.

Ja opravdu nechapu kdy pochopi ze hra je vyzva a musi se clovek zlepsit aby neceho dosahl.pred pqtchem pred datacem tos samy jako ted....
proc pada to same zase na t6 jako na t1 ??!! Drive mp1 a mp 10...zadny rozdil akorat jiny nazev
co to je za vyzvu pak..kazdy chodi radsi t1..
Proc nepadaji legendarky se silnejsimi staty nez na t123..kazdy by pak boostroval q chtel dosahnou na t6 aby neco nasel a opet se zlepsil.hra by pak trvala rok nezse tam dostanes a udelas si slusny gear na nejvyssim levelu..dal nutnost dobre party sehranosti atd..neozumim logice co je nastavena ted i predtim..jde snad o dropy o tom ta hra je za cim se vsichni honi ..

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 07:21 hod.

Fajn na vecer chci poradnou partu i s ts a uvidime :D Kdo se hlasi? Ja 1M dps / 6.5M toughness monk + ?? :)

Dohny bylo by to lepsi no :) Ted bych si sel na t2/3 a zase cekal lepsi drop a tak dale, mam tam sice jeste 2 postavy na dojeti 70 a pak nekdy dam crusadera, ale zatim se mi nechce :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Bit » 31.03.2014, 07:41 hod.

Jestli hraješ na HC tak se ozvy můžem dát náký TS runy aneb bez TS na torment nelez... (pokud hraješ SC přejdi na HC tam se ti občas stane že můsíš schánět celý eq znova a hra se opět ožije)
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od HELLERcz » 31.03.2014, 08:32 hod.

Pokud bys chtel... Muzu se hlasit do sluzby. Barbar 1.1m... Nebo ledovka wizzna 1.2m

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 08:45 hod.

Bit: Hraju jen SC, nedokazes si ani predstavit jak moc bych byl nasranej, kdyz bych na HC umrel :D Takovej rage jsi jeste nevidel :D

Heller: Wizzard zni lip, kdyz ty suliny bude mrazit :P Budu online kolem 21:15, slo by? Nebo zitra ve 20 :D

Kdyby se chtel pridat jeste nekdo, tak se urcite ozvete :)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Lucifer » 31.03.2014, 09:13 hod.

dohny777 píše:Ja opravdu nechapu kdy pochopi ze hra je vyzva a musi se clovek zlepsit aby neceho dosahl.pred pqtchem pred datacem tos samy jako ted....
proc pada to same zase na t6 jako na t1 ??!! Drive mp1 a mp 10...zadny rozdil akorat jiny nazev
co to je za vyzvu pak..kazdy chodi radsi t1..
Proc nepadaji legendarky se silnejsimi staty nez na t123..kazdy by pak boostroval q chtel dosahnou na t6 aby neco nasel a opet se zlepsil.hra by pak trvala rok nezse tam dostanes a udelas si slusny gear na nejvyssim levelu..dal nutnost dobre party sehranosti atd..neozumim logice co je nastavena ted i predtim..jde snad o dropy o tom ta hra je za cim se vsichni honi ..
- souhlas, prestava me to bavit prave kvuli tomuhle. Nic netahne hrat dal - pada porad +/- to same, bez ohledu na obtiznost. "Odmena" neni umerna vynalozene "namaze". (byt ja to beru v rozpeti od normal po T1) Napadu v RoS je dost, ale cele je to priserne nedoladene/nevyuzite. Snad to casem opatchuji, prozatim asi dam k ledu...
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od HELLERcz » 31.03.2014, 09:16 hod.

Klidne. Cas mi vyhovuje i dneska takový :-) pokud nezapomenu tak si te pridam :-D

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Hamman » 31.03.2014, 09:18 hod.

Hamman#2731 jest muj battletag, kdyby nic, zaslu vecer par nezadoucich pm :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Odpovědět

Zpět na „Obecně“