Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 08.06.2014, 14:14 hod.

Jj hlavne se pochvalit jak je nekdo da besta ze neco beha na tezsi obtiznost...ale tohle preci neni o obtiznosti ale o pocitu otravenosti z behani jednoho a toho sameho dokola a je jedno jestli na normal nebo na T1 ta hra je preci tedy az na obtiznost porad stejna ne?Rifty mne po urcitou dobu braly protoze se lokace generovali a nebylo to porad dokola....ze zacatku....ted uz clovek zna i mapy z riftu a je to skoro stejna nuda jako bounties....

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 08.06.2014, 14:31 hod.

Je cas se pripravit na novou vyzvu http://www.youtube.com/watch?v=SzRTKjszhyw :twisted:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 08.06.2014, 14:39 hod.

No ale na bounties idealka T6 je mraky Goldu a expu....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 08.06.2014, 15:26 hod.

A coo jako?Goldy a expy to neni moc motivace tu hru hrat stale dokola.....

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 08.06.2014, 15:39 hod.

jo, poradny troll nam tady chybel
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 08.06.2014, 16:02 hod.

Tak to nehraj a mas klid.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Zeď nářků

Příspěvek od mdmT » 08.06.2014, 16:05 hod.

... pánové tady jsou reakce zbytečný ... ten človíček koukne do každýho vlákna, který je aspoň trošku aktivní, tam si vybere jeden příspěvek a jeho autora se snaží jen urazit nebo shodit a je jedno jak a proč... tzn. ideální je ho ignorovat ...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 08.06.2014, 18:36 hod.

Dava_C píše:Strašně mě serou WD, jsem alergickej už. :ble:
A pročpak ti tak vadíme? :oops:

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 08.06.2014, 18:38 hod.

Jinak Blizazrd by s tím měl začít něco dělat, zjišťuju, že než hraní Diabla3 mě začíná zase více bavit sezení vedle slečnopaní jen sami dva a otlapkávat se.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Brum » 08.06.2014, 21:38 hod.

No to je ovšem hrozné zjištění! :lol:

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Uživatelský avatar
Lyall
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lyall#2900

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Lyall » 08.06.2014, 21:52 hod.

chytilo ma zle obdobie, z elitky mi nepadla legendarka uz asi 40 riftov :D a uz ma tie belty a ringy z truhiel nebavia...sakra ja chcem thunderfury, alebo winter flurry, alebo nejaku podobnu bombu....idem sa vyplakat :D

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 09.06.2014, 05:57 hod.

Neco pro Lea jednoho z nejvetsich zavislaku na virtualni realite :D http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM a pro TNT nebo jak proc tedy mas potrebu reagovat?

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 09.06.2014, 05:59 hod.

Pro sovu ale vzdit ja uz to preci nehraju :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 09.06.2014, 07:15 hod.

Darkness píše:ja nevim, mne bounties nahodou hodne bavily svou dobou, mozna proto ze jsem je nehral na normal ale na T1 a vys ziskal na nich vetsinou vybavy a pres 200 paragon bodu na rozdeleni v dobe kdy se nikomu nechtelo hrat rifty, protoze tam byly slabsi odmeny a tak radeji behali bounties na normal, aby si je znechutili ...
Mám to podobně jen s tím, že mi bounties baví pořád. Já jsem od vydání RoS vlastně neměl hru poštěnou na méně než T1 vůbec nikdy, ani na zkoušku. Bounties jsem hrál chvíli na T1, na T2 jsem přešel poměrně rychle.
Sólo bounties teď hraju T4/T5, spíše více na T4. Na T6 to sólo zatím s mojím buildem a výbavou není.

Jediná škoda, že bounites mají menší pravděpodobnost na drop legendárek. Kdyby byla stejná jako v riftech, tak by to byla paráda. Expy a goldy mi přibývají na bounties znatelně rychleji než v riftech.

Jednotvářné mi to zase až tak nepřijde. Hraju bounties z více aktů. A1 sice lehce převažuje, ale i další hraju ne tak málo. Především A4 a k tomu sem tam nějakou konkrétní bounties ze všech tří ostatních aktů.

Možná je to také tím, že u toho nesedím od rána do večera a tak mi to baví delší dobu. Třeba včera jsem se dostal k hraní na necelé dvě hodiny až večer. A předtím si dal něco málo přes 100km na kole v Brdech (ježdění ve vedrech mi vůbec nevadí).

Co se týká jednotvárnosti, tak mi rifty přijdou na tom hůře. Sice jsou tam různé mapy a monstra, ale pořád stejný úkol pořád dokola. Tím neříkám, že mi rifty vůbec nebaví, tím jak to střídám, tak to jde. Ale, že by byly nějak výrazně zábavnější než bounties, to určitě ne.
U bounties se cíle střídají a je jich poměrně dost různých (když se hraje více aktů) a k tomu navíc je všude poměrně dost curses shrine (ještě navíc oproti těm co jsou někdy cílem konkrétní bountie).
A k tomu jedna bountie trvá znatelně kratší dobu než rift, takže se to více prostřídává. Když se zadaří dobrá kombinace pěti rychlých bounties, tak jsem vyjímečně i rychlejší za komplet než blbě nagenerovaný rift (srovnání na stejnou obtížnoust T4). Při dobře nagenerovaném riftu je už ale samozřejmě rychlejší ten rift.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od bleptys » 09.06.2014, 09:19 hod.

Kdo hrál lineage 2 tak expeni v D3 je ta nejkreativnější a nejzábavnější věc !!! Jak tu můžete tak naříkat vždyť je to naprosto perfektní hra, koho to po čase otraví ať si vezme knížku, trilogie o Uldisianovy je naprosto perfektní. A až dočtu ty warhammery tak se vrhám na ty další diablovky :)
CZSK Komunita

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 09.06.2014, 11:56 hod.

Nesnáším horko, už aby byl podzim, to se nedá, léto sux :OXO
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 09.06.2014, 11:59 hod.

koukám,že zeď nářků je tu pro stížnosti všeho typu :D. Nesnáším, když školáci od rána leží u vody a já makám :D :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 09.06.2014, 12:24 hod.

Nesnáším kombinaci veder a pylové alergie ... už aby byl alespoň srpen .. to mám od všeho klid a vedra klidně ať jsou (ale nemusí :D )
Obrázek

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Zeď nářků

Příspěvek od smajli » 09.06.2014, 13:30 hod.

Kurňa, proč eště nemam v robotě nainstalovane D3. :OXO

Kill All
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kill All » 09.06.2014, 14:48 hod.

No vzhledem k odlivu hracu je tech co to porad bavi hrat a behat porad dokola jen par tak cim to asi bude a kdo ma asi blize k pravde....a zdejsi forum kde uz prispiva jen par hracu to taky potvrzuje....u tehle hry muze vydrzet jen clovek ktery pracuje ve fabrice a monotonost ma zazitou jako nikdo jinej lol :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“