Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296
Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 22.07.2014, 09:27 hod.

to asi ano, trpělivost, té je moc třeba, vše celkem padá i kukri 4 padly, dokonce i 2 krumpáče, jedna mizerná zunichesta, ale tyhle ruce ne.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 22.07.2014, 09:55 hod.

Já mám na HC 3 TaT v truhle :D práší se mi na ně ..

Zato najít Jade chestku, to byl nadliský úkon pro mě .. ale už ji konečně mám .. tak mám full Jade set HC Křovinku :D
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 22.07.2014, 13:46 hod.

Chtěl jsem na SC druhýho WD taky jade, ale když jsem pak koukal jak se to hraje, tak jsem byl za WD udejchanej a zpocenej. Takže mám takový mix s použitím helmy na mimiky. DOst zajímavé. Hlavní skil je acid cloud pro mě. Viděl jsem i čistě physical variantu s pilonem. :D Asi tedy na SC založím 3. WD. U toho na HC se fackuju, že jsem rozbil i ten blbě rolnutem ring na velkýho čokla, bo je to boost, i když se to nezdá. Na SC jsem ho teda nasadil a dolu ho nechci dát i když je nic moc statama. Zde vyhrává skil.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 25.07.2014, 12:25 hod.

Blizzazrde vykašli se na to nastavení potřeby modrýho crapu na craft. Jak pitomec abych honil a sbíral modrý trash co se kde valí na zemi, abych si mohl craftnout i jinýho pet WD než je physical. Něco s tím udělej! Děkuji za všechny. :D :OXO >:D

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 25.07.2014, 13:20 hod.

Nevíte někdo z PTR lidí, zdali ty požadavky na craft z hlediska modrého matroše je pořád stejný?? jako na kalhoty mít 72, o bracers ani nemluvě ... kdyby to padalo víc jak rare předměty, tak to žádná, problém je v tom, že blue padá opravdu hodně málo..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 25.07.2014, 17:02 hod.

Kvůli blue trashi právě nosím Cain set s +50% MF a topaz v hlavě. MF na blue trash se totiž aplikuje ze 100% (na žlutý ze 30% a na legendárky jen z 10%).

Tohle Bliizard pos*al, aby človějk chodil s MF výbavou kvůli sbírání modrýho trashe.

To s tím craftem ve 2.1 ti testnu. Mám PTTR a občas na něm potestuju. Kouknu na Augh. bracers a Devastator.

Ve 2.1 na PTR potřebuje devastator stejně modrýho trashe jako ve 2.0.6, tedy 38. Kalhoty chtějí taky stejně. Augh. bracers upravili a místo šíleným120 kusů modrýho prášku stačí "JEN" méně šílených 72.

Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Alesh » 25.07.2014, 18:03 hod.

pánové, teď jste mě pobavili... sjižděl jsem si na webu diskuze, kde se nadává, jak děcka nadávaj... že se odklonilo od předmětů na craft itemů... moc snadný...pro dětska...buuu a béééé...


a teď cože 72 modrýho prášku???? Blizzarde, dělej s tím něco :-D

kdybych to nějako nečetl, tak přiznám, že s váma souhlasím, ale takhle si musím rejpnout ;) ;) ;)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 25.07.2014, 20:43 hod.

Asi patříš mezi lid kerý hrajou jen 1 classu a ještě nemají ani více buildů od jedný clasyy, takže a tudíž nemusíš craftovat, ale jen sbírat drop?
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Still-Alive » 25.07.2014, 22:52 hod.

Už jsem chtěl zaúrudit že mi kadala nic pořádnýho nedá a dala mi setovou hru´d pro Cruse... asi za cca 1K BS :p

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Bit » 25.07.2014, 23:58 hod.

tak kadala dnes dala 37mé Jade rukavice... dokonce mi dala 2x naráz 10CC 50CD ale že by mi dala TaT to jí nehne... a na HC mám 4ry :-( Když dropne použitelný bižu tak potřebuje topazy který nemám ani na to abych si udělal šutry na sebe...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 26.07.2014, 00:33 hod.

Mám dojem, že drop rate pro TaT byl snížem či co. Kadala ze zoufalství už mi rodí všechny unikátní a setové rukavice minimálně už 4x dokola. TaT ani náhodou. Tohle už je statisticky velmi významné, že drop rate pro TaT je velmi nízko nastaven proti ostatním unikátkám. Možná je to zámerně a z unikátů a setů něco cíleně padá míň, aby to hráče navnadilo a těsně před dokončením buildu prd a hráče to tak nutí do prostě nějak dokončit ten build a hrát jak ko*ot do zblbnutí, že ten kokrétní předmět konečně po 1000 hodinách padne.

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Psychotoxic » 26.07.2014, 08:01 hod.

Prestávam do hrať dovtedy dokým:
1: Nedaju neobmedzenu trhulu (neobmedzené miesto v nej)
2: Alebo sa prestanu baviť so skillami
Debila so mňa robiť nebudu.

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Sirius » 26.07.2014, 09:14 hod.

Naprosto souhlasim s Psychotoxic. Já nejsem ten hráč co by hrál neustále 3K hodin jednu postavu. Mám vyexpené všechny charaktery a hraju to tak jak na to mám chuť. A jak d*bil furt musim z té truhly předělávat itemy z postavy na postavu abych měl nějaké místo v bedně. Nevim jak vubec mohli dát 4 stranky v bedně pro 6 charakterů, když jedna z toho mi slouží k uskladnění gemů, materiálu apod. Další stranu mam jen na amulety prsteny a opasky ktere si schovávám protože mají special vlastnost, a nevim co mi zase za buildy pokadí tím že furt mění runy a blbosti.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 26.07.2014, 09:24 hod.

Alesh píše:pánové, teď jste mě pobavili... sjižděl jsem si na webu diskuze, kde se nadává, jak děcka nadávaj... že se odklonilo od předmětů na craft itemů... moc snadný...pro dětska...buuu a béééé...


a teď cože 72 modrýho prášku???? Blizzarde, dělej s tím něco :-D

kdybych to nějako nečetl, tak přiznám, že s váma souhlasím, ale takhle si musím rejpnout ;) ;) ;)
Já bych neměl nic proti, kdyby to prostě bylo vyvážené a zároveň craft stál třeba ještě 200 žlutýho a kupu goldů - pak beru, že je to prostě hard a craftovat se nebude tak často. Ale aby tam dali více modrého, který prý má být více častý (což sami říkali) a pak rare, kterého padá jako smetí tam dají do požadavků méně, to mi prostě nedává smysl a je to úlet designérů...buď ať to udělají opravdu pořádně, že budu sbírat všechno, ale ne jen napůl, že člověk žluté ignoruje, i když mají být dle tvůrců cennější :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 26.07.2014, 10:50 hod.

neco delate spatne, mam nekolik tisic modryho a nekolik tisic zlutyho bordelu, rozjete vsechny chary ogerovane na t6, nebo ze bych ja delal neco spatne?? jste trapni, taky brecim.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 26.07.2014, 10:58 hod.

Aktuálně necelý 3k od kazdyho ale mel jsem víc.
Začal jsem for fun oblikat zbytek postav...
Ale i tak se to da ušetřit když se netoci každá kravína.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Darkness » 26.07.2014, 11:06 hod.

zlute a modre jsou ovlivnene mf daleko vic nez legendarky, tj na modre je treba farmit nize .... na vyssi T pak padaj hlavne zlute ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dava_C » 26.07.2014, 11:44 hod.

Vzhledem k tomu, že sbírám poctivě vše co padne na zem od vydání RoS, tak tu dávám screen v jakém poměru asi tak padá matroš - po rozložení (je to podle mě už dobře vypovídací vzorek). Po PL 600 už nechodím ani tak paragony, ale je to spíš vedlejší produkt farmení materiálu, protože v 2.1 se mi bude sakra hodit. Z těch modrých, co mám můžu vycraftit na live serveru 125 bracerů, směšné.

http://www.imgup.cz/images/2014/07/26/hUJwR.jpg

Místa v bedně je ukrutně málo, mám asi 14 charů plných lege.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 26.07.2014, 12:09 hod.

Asi tak. Aby jsme měli modrý crap na craft, tak holt budem muset chodit na normálu s NMF výbavou - komedie.
Ti co mají modrého crapu fůru prostě necraftujou Augh. bracery. Stačí na 5 postav s +% daným elementem a critem a jste s modrým crapem v kelu. Uvědomujete si, že na 1 Augh. bracery potřebujete 120 kusů modrýho koření????? To znamená, že z 1 1000 stacku jich uděláte 8 a to nepočítám náslený reroll, bo napoprvé se mi nikdy nepovedli jak jsem potřeboval.

Dava_C: Tak jestli jich máš 14, tak máš ještě 1 slot na postavu volnej, supr. :D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 26.07.2014, 13:26 hod.

a uvedomujes si, ze se tato hra obejde i bez tohoto setu? jako nouzovku, jsem tyto s*it taky nosil, ted uz ee. jedu si t6 a tento set mi vubec nechybi, stejne tak jako ten hnus blackthorne, nebo co to je, mnohem dulezitejsi jsou veci jako cd redukce atp.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“