Lagy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Lagy

Příspěvek od Seton » 19.01.2015, 17:21 hod.

:D :D sleduju tady online jak Babacho pridává příspěvěk kde cituje sám sebe a asi půl minuty na to jak: Babacho přidává příspěvěk kde cituje tu citaci kde citoval sám sebe. Lol to je nářez :D. Sorry, jak jsem to tady sledoval, přišlo mě to strašně směšný :)
To na těch telefonech a tabletech asi nemáte jednoduchý co Babacho?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Lagy

Příspěvek od Tyckin » 19.01.2015, 18:01 hod.

Tu nic takovýho nevidím :)
Nicméně na ty lagy prdnul pasivku i Raivo, Kukriny měly namále :{
Snad bude už klid - normálka mám 50-60ms, tady jsem byl často kolem 200ms (furt pohoda), ale občas ty úlety do žluté a červené latence na HC jsou o ústa no :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Lagy

Příspěvek od babacho » 19.01.2015, 18:08 hod.

No mas pravdu není to jednoduché, zvlášť když 5 let jedes na iOS a pak přejdes na Zelenyho robutka. Bude to chvíli trvat než si zvyknu. Ty dvě hodiny co s tím dělám je zatím malo. Ale jinak je to skvěle. Jo ten starší Tapatalk mi vyhovoval víc.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Lagy

Příspěvek od Vizharan » 20.01.2015, 14:24 hod.

S těma lagam to je nehorázné. Myslel jsem si že po novém patchi třeba s tím něco udělají, ale myslel jsem si to bláhově. Nesnáším ty chvíle kdy se mi zastaví obraz třeba na minutu a pak jak se rozjede tak jsem dead... Lituju proto HCčkáře, to je taky důvod co mě odrazuje od HC...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Lagy

Příspěvek od Tyckin » 20.01.2015, 21:34 hod.

Právě patch je to co lagy zase spustilo, dneska zas lítaly pasivky jedna za druhou, naštěstí v naší partě bez RIPu, ale jinde se pohřbívalo...
Jsem to radši zabalil dřív a šel prohnat alfaverzi cruse na T3 bounty, o Kukrinu přijít na WD fakt nechcu :twisted:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Lagy

Příspěvek od Tyckin » 04.02.2015, 07:02 hod.

Už delší dobu pozoruju, že často přicházejí lagy v riftech hned po vstupu do dalšího patra, zejména pokud je tam hned elitka a začnou lítat efekty - latence 200-500ms není výjimkou a hlásí to celá parta, celkem nepříjemné na HC, člověk aby se u vchodu do dalšího patra pomalu bál do té elitky pořádně pustit :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Lagy

Příspěvek od hulkxxxl » 04.02.2015, 09:28 hod.

začínám si myslet že to zálezí na konkrétním servru kam tě to hodí, někdy mám nehratelný lagy a někdy zase vše ok

už to tu kdysi bylo, jak se zjišťovalo kterej je dobrej a zakládaly se hry podle tabulek


celkově je to ale zabržděný, u dh mi to až tak nevadí ale monk - dashing - katastrofa, a včera sem jel i klokana a to zpoždění při použití skilu to je fakt namašlu (a to se chystám testnout raekora tak to ripnu hnedka)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Lagy

Příspěvek od Tyckin » 05.02.2015, 19:24 hod.

Něco na tom asi bude - jeden den to takhle zlobí, druhej zase bez jediného zaškobrtnutí. Jsem docela zvědav, co to provede až začne druhá sezóna - bych se nedivil kdybych na to nejen já ripnul :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagy

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.08.2015, 16:39 hod.

Dneska už 2x kompletně DC celýho clanu, tak bacha.

Syky007
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lagy

Příspěvek od Syky007 » 27.08.2015, 14:54 hod.

Ahoj všichni, potřebuji poradit. Hraji Diablo 3 už několik let a bez problému. Asi 14 dní zpět jsem začal opět hrát s postavou Crusader a vše paráda než dojdu do Actu II do místa Desolate sands. Tady skončím protože projdu kolem Kulleho a kousek dál se zasekne obraz.Zvuk vše běží dál, ukazatel myši mi indikuje nepřátele, bojuji ale obraz je zmrazeny. Prošel jsem tudy X krát s jinými postavami na různé obtížnosti a vždy v pohodě. Teď i když vemu jinou postavu a přenesu se do tohohle místa tak vždy to samé zamrznutí. Někdy pomůže shodit hru na lištu a opět nahodit a obraz naskočí, chvíli jdu a opět zamrzne. Jednou jsem šel kus až k tomu podzemí, přenesu se dovnitř, pohoda.Projdu to celé a pak na konci teleport zpět na Desolate sands, přenesu se a opět zamrzne. Shodim to na lištu, nahodim zpět s černá obrazovka. Slyším zvuky,bojuji ale nic není vidět. Kdekoliv jinde chodím bez sebemenších problémů, pouze tady. Takže s každou novou postavou se dostanu sem a konec. Zkoušel jsem reinstal, ovladače, vše možné, mám i nově nainstalivane Windows a žádná změna. Čekal jsem na patch 2.3 že to vyřeší a pořád to samé. Ví někdo co s tím, stalo se to někomu. Díky za rady.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Lagy

Příspěvek od witekcz » 27.08.2015, 15:05 hod.

Špatná sekce, ale obecně při těhle problémech platí "Downgraduj ovladače".
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Lagy

Příspěvek od Seton » 27.08.2015, 15:12 hod.

Tohle přesně, ale přesně!! se řeší na ofiku foru blizzu. Diablo3.com, forums. Technical issue ;) mrkni tam ;)
EDIT: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/14899710973
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Syky007
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lagy

Příspěvek od Syky007 » 27.08.2015, 15:44 hod.

Ovladače nemají vliv, dělalo to na starších i nových.

Takže na tom fóru se píše že s tím má problémy hodně lidí, zkusím ten postup podle toho návodu a vrátit ovladače verze 13. Problémy mají všichni s hw AMD. Tady s tím nikdo problém nemám,můžete najet do oného místa a vyzkoušet?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Lagy

Příspěvek od witekcz » 27.08.2015, 18:43 hod.

Možná tohle

Kód: Vybrat vše

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=399547
je to co hledáte, jedná se o drobný háček DirectX a lidi si to pochvalujou.

Prosím pokračujte v tomhle vlákně

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?f=153&t=11476
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Syky007
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Lagy

Příspěvek od Syky007 » 27.08.2015, 19:26 hod.

To bude ono,píšou o tom i na tom zahraničním fóru,až budu doma odzkousim. Zatím díky za pomoc.
Tak to pomohlo, vše frčí jak má. :)

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Lagy

Příspěvek od Samariel » 12.09.2015, 18:21 hod.

Mám dotaz ohledně lagů, které se mi objevují při obrovské denzitě mobů nejčastěji v GR. Pink vždy vyletí na 1000+ a vše dokola se totálně zasekne. Jakmile mobové vypraskají vlivem exploding palmu tak se hra zase vrátí do plynulého stavu. Je tohle způsobeno HW mého PC nebo je to nějaká chyba na straně BLIZZU? Tenhle problém nemám jako jediný. Děkuji za rady

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Lagy

Příspěvek od Ksinbad » 12.09.2015, 18:37 hod.

Je to na jejich straně, měl jsem to taky. Občas to byla hrůza.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Lagy

Příspěvek od Alfajk » 12.09.2015, 22:40 hod.

myslim, ze se jedna o neopravitelnou chybu zakorenenou hluboku v jadru hry na strane "always online" a nezbyva nic jineho, nez se s tim smirit...

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Lagy

Příspěvek od Samariel » 14.09.2015, 14:17 hod.

Když se dívám na stream kde hrajou 4man GR a mají tam haldy mobů, tak se mi zdá, že ty sekance při obrovské denzitě nemají. Jak je to možné když ja su v GR a každej tam píše OMG,lags .....
Streameři nic a všichni ostatní lagy jako kráva???

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Lagy

Příspěvek od Tokugawa » 14.09.2015, 14:58 hod.

Syky007 píše:Ovladače nemají vliv, dělalo to na starších i nových.

Takže na tom fóru se píše že s tím má problémy hodně lidí, zkusím ten postup podle toho návodu a vrátit ovladače verze 13. Problémy mají všichni s hw AMD. Tady s tím nikdo problém nemám,můžete najet do oného místa a vyzkoušet?
Syky007, měl jsem to samé, grafika od AMD. Po downgradu ovladačů se problém už neobjevil. Dost mě to štvalo, nemohl jsem dělat bounties ve druhém aktu.
S downgradem jsem měl trochu problémy, tady je to popsané srozumitelně.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Obecně“