Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 12.11.2015, 15:05 hod.

Přesný termín nikdo neví.

Můj tip je na začátku ledna.

Těsně před vánocemi nechtějí nikdy nic vydávat, aby nemuseli řešit technické problémy během vánoc. A začátkem prosince to určitě nebude. Takže kromě mojeho tipu začátek ledna ještě zůstává možnost, že to bude ještě později.

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Psychotoxic » 12.11.2015, 15:41 hod.

hulkxxxl píše:takže fakt škoda nerfů: heal monk - bez něj je hlavně takovej hota barb nahranej, static - NErf jak prase procování pomocí parťáků (asi se to dalo čekat)

nerf WW barbara, díky změně počtu tornád a asi i rychlosti tiků se nestíhá doplňovat fury i při použití lightning runy, málo tornád celkově na dělání dmg :(

https://www.youtube.com/watch?v=kP4vu5UASoE celkem se mi líbí návrat monka "kozáčka" kdysi jsem to rád hrával snad to zůstane použitelný, static mi fakt moc nesedí


čekám ještě na nějaký build na barbara klokana s novou zbraní a i nějaké další itemy pro eq jsem viděl v dataminingu, jsem jen zvědavej na výslednou dmg
:OXO :OXO To je v p...... demon hunter (a ďalšie classy na ďiaľku) ktorý dostáva o 30%s viac poškodenia ako classy na blízko dostane bostnutý dmg na 30 000% ale len na prvý hit.
Tuto tento týpek si s monkom dáva 200 000 000 000 dmg (vačšinou tak 80 000 000 000) na každý jeden zásah toho zvonu a všetko je v pohode. Ale DHčko len na jeden hit.
Nikdy sa neponaučia, tí blizárďaci, stále 1-2 classy ktoré su top.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od lulinak » 12.11.2015, 15:50 hod.

kua to je narku, ostatne jako u kazdeho patche, premyslim ze my co mame jen jeden char a to jeste ten nejblbejsi ze vsech (wiz) to mame vlastne hrozne jednoduchy, bo wiz za posledni tri roky nikdy nic poradnyho neumel a svuj velmi nizky standard si beze zmeny a uspesne drzi, tak snad ted necim neprekvapej.... :-)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2015, 16:07 hod.

Psychotoxic

Proto to testujou, určitě to tak nenechají. Úplná vyrovnanost mezi postavami nikdy být nemůže, ale takové rozdíly jako jsou teď na PTR určitě ve finální verzi nebudou. Podle mě ani u DH těch 40k k impale nenechají.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 12.11.2015, 17:26 hod.

Dava_C:
Co se týče toho set prstenu na legendárky, tak po zkušenostech s mrazoprdam si myslím, že to nakonec tak nerfnou, že to bude akorát na materiál a nepoužitelné. stejně tak dopadl Grasp prsten na WW u barbara, promise prsten atd. Většinou to tak zpizděj, že to moc nerfnou a pak se to nedá použít a vytvoří další balast legendárku.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2015, 20:07 hod.

Nějak se už nemůžu dostat do PTR - mají to celé zabugované. Ráno jsem chvíli hrál, ale asi 5x jsem to musel ukončovat přes správce úloh, problém nastal vždy, když jsem v menu měnil postavy.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Rawmen » 12.11.2015, 20:35 hod.

Mi to jde, ale síleně se to seká. Ráno to šlo mnohem plynuleji.

Přijde mám, že upravili dnezitu v GR? mě to přjde furt bída, není tam co zabíjet a žádná velká prostraství to také nenabízí
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 12.11.2015, 21:43 hod.

s PTR byl problém. Servery šly, ale nešel login na ně. Už by měl obýt vše dobré. Já jsem tam a nemám žádné pády a mám stabilních pěkných US 210 latency :)
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Rawmen » 12.11.2015, 22:08 hod.

http://www.imgup.cz/images/2015/11/12/jade.jpg

Ring na Jade WD? Co na to Seton?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 12.11.2015, 22:16 hod.

@Maja: Na jakýkoliv pohřbívání nebo oslavování je ještě brzo. Momentálně Heal kure*sky ostrouhal a Statika už neprocuje parta (hodně dmg v partě pryč, očekávám návrat DH na DPS pozice, ale může s tím zamíchat cokoliv i Jade si tam dokážu představit :), ale jak říkam, malokterý čísla zůstanu nakonci PTR stejné jako teď.
@All: Teď ještě nikdo brečet nemusí :)
PTR:
No tak deme na to snad bude connect :). Monka zkusím prvního, DH-CA hned potom, to mě moc láká :). Vídea jsem neviděl ještě žádný, byl jsem teď den off úplně :). A ještě Jade zkusit :D. je toho zas moc nějak.

Už jste někdo zkoušeli M6 DH s Manťou?

Edit: Rawmen: Jak píšu nahoře :). U Jade je pěknej ten zvednutej boost na setu a nový itemy. Na prsten nevím jestli bude místo, u Jade by měl být Obsidian kvůli SW a Harvestu... Taky jsem moc nekoukal u WD na změny u skills. No jdu to zkusit, asi se stejne nepřipojim bych to viděl :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Rawmen » 12.11.2015, 22:33 hod.

Seton: tak hodně štěstí, já pro dnešek končím. :D

Jinak mi přijde, že DB padá hodně, mám jich cca 1600. Ale co mi teda nepadá je modrej a šedej matroš toho mám 100 a 50 a kvůli tomu nemohu "kostkovat", nějaká rada?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od dawemorraless » 12.11.2015, 23:20 hod.

Já jim na to dlabu sekačka dcčka :ble: S Akhanem by mohli přtvrdit up ale za mě dobrý s cca rok starým gearem T10 celkem šla >:D Všici plakáte nad wizzama ale crus je na tom sakra bídně Akhan vypadá gut jak sem psal ale docela mám strach o defens ...kdyby někdo zkoušel Cruse dejte vědět mě těch 20min teleportu stačilo...jinak Sete tebe budu s DH a Monou bedlivě sledovat :wave:
Rawmen přeměn si matroš v kostce pokud máš dost žlutýho
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 12.11.2015, 23:23 hod.

Seton: já mám anti Manťáka .. :) je to super, není dokonalá, ale umí pěkně zarobit. Já mám celkem jasno do 2.4, co budu hrát. 2 postavy.
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od maja » 13.11.2015, 08:40 hod.

to máš recht Sete, oba jsou KO, uvažuju že asi ukončím misi monků a rozjedu sezónu se saderem, kterého sem nikdy nehrál ;)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 13.11.2015, 09:25 hod.

Videl som alkaziera hrat na non set skrz tie ringy hral crusa , gear neviem , ale prave s tym dal na ptr dole 92 gr solo takze zatial to asi vyzera fajn pre crusa na ptr na live to bude dead class D

boy0nd3r
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Boy0nd3r

Re: Pomoc

Příspěvek od boy0nd3r » 13.11.2015, 09:33 hod.

mam otázku včera som si zakupil obchode diablo 3 reaper of souls a doma po inštalacii neviem prečo mam len tu free verziu čiže len prvých pár questow? neviete čo mam stým robit? zaplatil som si za hru a nemm full version :( som v tom len amater tak mi poradte

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od ellumiro » 13.11.2015, 09:35 hod.

a máš původní diablo? ros je pouze datadisk a samostatne nefunguje

boy0nd3r
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Boy0nd3r

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od boy0nd3r » 13.11.2015, 09:37 hod.

nie nemam :/ na xboxe mi to tak šlo tak som myslel že aj na pc :/

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 13.11.2015, 10:52 hod.

Tak jsem se včera na cca hodinu a půl dostal k monkovy, teď vyrazím an oběd a pak se lupnu nějaký malý info a screens :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 13.11.2015, 10:53 hod.

Tak zatím v žebříčku na PTR v podstatě samé úlety:
- GR93 a GR94 Crus a WD s LoN -> LoN bude určitě nerfnutý, ale mohli by s tím pospíšit, protože takhle to blokuje testování čehokoliv jiného a navíc čím dříve to udělají, tím více budou mít času ještě několikrát změnit dmg LoN pro rozumnou konečnou hodnotu
- u DH kombinace M4 + Shadow's Mantle taky 4 kusy (s RoRG, takže od každého 3) na GR83: Tuhle kombinaci určitě Bliz. nezamýšlel, tedy že si vezmu do ruky melee weapon jen proto, abych získal 1000% bonus z Shadow setu a pak k tomu použiju M4, kde sentry budou střílet s využitím 1000% bonusu za melee weapon
Takže jak jsou na tom upravené sety u DH zatím netestuje pořádně nikdo.

Pouze u Wiz. zatím správný test. Tam s FB někdo dal GR85 a testoval co se bude nakonec opravdu hrát (i když třeba do hodnot FB setu také ještě Bliz. sáhne).

Odpovědět

Zpět na „Obecně“