Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od skyrim1988 » 12.02.2016, 09:58 hod.

Dobry den vsem >:D

Volnou chvilku v praci vyuziju k par radkum :) Uz jsem to tu zminoval sice,ale nemuzu si pomoct.HC me bavi stale viiic a viiiic :green: Vcera jsem to dorazil na cca PL 310 a budu pokracovat dal dal.Konecne se to i rozpadalo.Anc veci,potrebne veci do kostky a do nejakeho toho buildu,derovace atd...Proste pohodka :)

Cuzzz a jdu robit :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od pan HU » 12.02.2016, 10:34 hod.

No, mně se včera rozpadaly Wokna ... zapnul jsem Diablo a po pár minutách hraní buď error a spadla jen hra, ale 3x i celý Windows až do fáze obnovení systému. Nechápu ... antivir nic neříká, PC je čisté ... grafika se jeví v pořádku ... zdroj po testech taky :(

Ale řešit to můžu až po neděli, takže bojuj sám zatím, kamaráde. A ne že mi RIPneš mezitím :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od buchis » 12.02.2016, 11:04 hod.

Tak si trošku obecně popláču, ano Xere mě to....
Cim dal tim vice a vice z ruznych stran slysim jak se resi turbohub,
samozrejme se to tyka male hrstky top hracu, tzn cca pl 2k+
bezni uzivatele ani nevi co to je, nedovedu odhadnout, ale tipuji tak 5 prct max.
Vera jsem k tomu cetl zase diskuzi, zda tj banovatelene ci neni, v tehle chvili to proste banovatelne neni, a dle me nikdy ani nebude, proste to nelze,
a tohoto prave lidi zneuzivaji a jedou na TH - a toto me Xere.
Blizz sice nekdy pred 2 mes udelal bubu ze bude banovat, ale nic proto nedela.
Jsem z toho proste otravenej a znechucenej, posl dobu premyslim vice a vice ze to uplne zabalim.
Cloveka to pak akorat nasere kdyz vidi ze vsichni TOP hraci maji např. A HF amu 980/100chd/10cc, že by to byla nahoda ze vsichni TOP maji takove amulety?
Tj jen maly priklad, nechytat se.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 12.02.2016, 12:07 hod.

Taky mám zrovna nalazeno na HC vlnu. U mě se to občas přeline ze SC na HC a naopak. Je to příjemné okořenění hry :) .

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od maja » 12.02.2016, 13:36 hod.

to máš buchis z toho, že koukáš po ostatních :lol: , já se šmrdlám na tom mém písečku a nic nehrotím, protože už teď je to na sezoně (public) tragedie a s jejím koncem to také pravděpodobně odpískám :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od HELLERcz » 12.02.2016, 14:43 hod.

Hosi tu je ale tema o radosti ne o tom jak mas xere hra a th :-D

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od maja » 12.02.2016, 17:25 hod.

máš recht, sem se nechal unést, sorry ;)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od buchis » 12.02.2016, 19:01 hod.

No...jaj, vedle
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od HELLERcz » 12.02.2016, 19:42 hod.

Jsem se tesil ze si tu prectu neco pozitivniho a nic :-D

Me udelalo radost jen to, ze jsem udelal solo 78 za dh na sezone.

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Obrázek

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Naliim » 12.02.2016, 20:10 hod.

Tak dnes maličká radost :D po 119h hraní na sezóně 5 (moje první sezona kde "aktivně" hraju) jsem dal jako test GR70 s UE DH. NEvím nejsem moc odborník na gameplay, ale 119h je asi málo ne :D Nunto dodat nemám ani jeden augment nesnáším lvling gemu.. :D

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 15.02.2016, 08:39 hod.

No fuj, jen tak tak jsem včera nechcípnul na sezóně HC GR45 solo bez setových věcí.. Ale mám splněno >:D . Už jen ten blbý T10 do tří minut :( .

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 17.02.2016, 07:54 hod.

!!! SEASON COMPLETE !!! --- Už jsem Guardian :lol: :lol: :lol:

Poslední úkol byl třetí conquest. Tak jsem s HC kouzelnicí hledal barona... a hledal a hledal. A nic. Začal jsem být nervózní na najel na plán B. Takže vylevelit gem na prachy na 50 lvl a získat vstupenku do kravího levelu. Gem byl hotovej, vyrobit polearm u kováře a vykostkovat správnou vstupenku, padla napoprvé. Nahodil jsem GF výbavu. Na poprvé se nepovedlo, celý jsem to kostkoval, dvakrát se mi přerušila sběratelská šňůra. Druhý pokus - byl problém získat vstupenku, jak mi minule padlo napoprvé, teď to házelo ty jiný polearmy, jen ne ty správný. Nakonec to padlo. Klepu kravky, už jsem na 40 milionech a najednou prd... pet co to měl sbírat se někde zasekl a šňůra se přetrhla. Pak už nebylo dost krav. Byl jsem blízko... Měl jsem posledních 90 DB, takže 4 pokusy získat v kostce vstupenku, bohužel se to nepovedlo. Vyrazil jsem do riftů hledat DB... Něco jsem nasbíral, dalo mi to na tři pokusy. Na ten třetí padla správná polearm, tak jsem vyrazil. A povedlo se... 50 miliónů padlo, takže hotovo a úleva. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 17.02.2016, 08:05 hod.

Demogorgon píše:No fuj, jen tak tak jsem včera nechcípnul na sezóně HC GR45 solo bez setových věcí.. Ale mám splněno >:D . Už jen ten blbý T10 do tří minut :( .
Tak to je v pohodě. To se nám povedlo asi na třetí nebo čtvrtej pokus. Chce to si počkat na otevřenou mapu a docela plnou.

Sic mám splněno, ale klidně pomůžu. Jen mi musíš pak ve hře říct kdo jsi a o co jde. Momentálně hraju HC, ale přepnul bych raději na SC barbarku.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 17.02.2016, 08:23 hod.

Super díky, napíšu ti do hry. Jsem právě v drtivé většine solo hráč, pokud někomu s něčím nepománám. A navic teď taky spíše jedu HC a tam tak rychly nejsem

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 17.02.2016, 08:29 hod.

Demogorgon píše:Super díky, napíšu ti do hry. Jsem právě v drtivé většine solo hráč, pokud někomu s něčím nepománám. A navic teď taky spíše jedu HC a tam tak rychly nejsem
Přeci jenom na takovýhle blbnutí je lepší SC. Člověk jak spěchá, ledacos se stane... Já při těch pokusech jednou s barbarkou skočil mezi arcane jailery a šel jsem pod drn.

Stačí dát vědět, já dohraju rozehraný, přepnu postavu a bude. Chce to alespoň tři lidi. Hraju tak 18-22:00. Někdy jenom 20-22:00. Záleží.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Mlok » 17.02.2016, 08:50 hod.

Proč aspoň 3 lidi? Pokud má někdo vhodnou postavu pro speed TX, tak dá dobrou mapu pod 2 minuty i ve dvou s tím, že ten druhý mu ani trochu nepomůže. Pod 3 minuty to pak musí jít úplně samo a půjde i na ne tak dobré mapě.

Na GR45 kde to samo měří čas (TX sbírám DB a neměřím, takže přesné časy neznám, pod 2 minuty už mám splněno delší dobu a od té doby jsem build upravil a ještě znatelně zrychlil) už jsem málem dal solo pod 1 minutu (1:03 nejlepší čas). Pod 2 minuty dávám 95% rollů GR45 a když se nepovede nějaký extra blbý roll GR45 pod 2 minuty, tak je to vždy těsně typu 2:05 apod. (tedy i nejhorší rolly jsou s velkou rezervou pod 3 minuty).

Nejvyšší GR pod 2 minuty jsem zatím dal GR56 (to už samozřejmě jen nejlepší pokus průměrné časy jsou kolem 2,5-3 minut). A pod 3 minuty se povedl nejvýše GR64 (zase jen nejlepší pokus, průměrné časy už kolem 4-4,5 minuty).

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 17.02.2016, 08:50 hod.

No tak určitě, to bych si neodpustil, kdyby jsi kvůli mě zařval :) . Já taky včera jel na HC GR60 a v podstatě pohoda (bál jsem se hlavně disconnectu) a pak jsem na T10 měl v jedné chívli strach, když se blbě sešly mobky.

Já hraju většinou jak kdy, ale kolem té 21-22 hodiny by neměl být problém.
Třetího hráče snad seženem taky :) . Já vím možná o jednom z práce.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Demogorgon » 17.02.2016, 08:53 hod.

mlok: jde to zahrát i SOLO, vím, viděl jsem na to i videa ale teď hraju HC a nechci moc extra ztrácet čas tím, že to splním solo v SC (musel bych poladit build). Pokud mi s tím někdo pomůže a nevadí mu to, tak budu moc rád.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Glimmer Man » 17.02.2016, 09:06 hod.

Mlok píše:Proč aspoň 3 lidi?
No, třeba proto, že oba dva jsme normální hráči, kteří běžně rifty pod 2 minuty nehrají.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď radosti :) (Anti-nářková zeď)

Příspěvek od Mlok » 17.02.2016, 09:13 hod.

Demogorgon:
U tvojí Wiz. to chápu, tam bys na to musel úplně přestavět build na vhodnější na speed TX a ani pak Wiz. nepatří ke zrovna nejrychlejší (ale už určitě je schopná to také zahrát solo).
Ten build co hraješ na to vhodný není. Já spíš reagoval na to, že když se najde někdo s pomocí (a když to může být i na SC) a má na to vhodný build, tak to musí jít samo (maximálně pár riftů pro aspoň trochu slušný roll).

A pokud by někdo chtěl na tohle co nejvíce zrychlit s UE DH, tak pár postřehů:
- Warzechiany >> Nemesis bracers (Nemesis zase tak moc nepomohou, to bývá jen cca 3-5 elitek navíc, která se navíc objeví ne na zrovna ideálním místě, takže trvá třeba o 0,5s více než elitka na kterou střílíš z ideální pozice)
- nepoužívám Nemesis vůbec, ani do kostky (na sobě vždy Warzechiany pro speed TX až minimálně někam do GR58), v kostce je lepší použít Gloves of Worship, samozřejmě za předpokladu, že se jede více TX v kuse, pak to při nastřádání více shrines je paráda (tedy pomůže hlavně Fleeting a Empowered, Frenzied pak už jen pro slabší gear, jinak je dmg až až i bez toho)
- u pasivek používám pouze TA, Hot Pursuit je možné použít, ta o malinko ještě zrychlý blbé rolly (ale už opravdu jen minimálně), ale pro dobré rolly s otevřenou mapou naopak spomalí (protože ubere dmg za chybající dmg pasivku) a protože v kombinaci TA + Warzechiany + speed bonus za rozbité objekty + fleeting shrina která je s Gloves of Wrship v podstatě pořád (+ sem tam ještě speed pylon) je to už extra rychlé, tak Hot Pursuit už nepoužívám
Hot Pursuit ale nepoužívám ani na speed low GR (kde nejsou Gloves of Worship a tedy perma Frenzied shrina), při testech více GR jsem s nimi byl v průměru mírně pomalejší.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“