Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 16.03.2016, 15:36 hod.

CG ;) Ja si ho vcera dropl na HC.Prekvapilo me,ze byl anc a docela slusny.Aspon mam zase co zrakvit :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 16.03.2016, 22:21 hod.

skyrim1988 píše:CG ;) Ja si ho vcera dropl na HC.Prekvapilo me,ze byl anc a docela slusny.Aspon mam zase co zrakvit :D
Včera jsem našel docela dobrej anc opasek, jak's ho chtěl pro barbara. Škoda ho, ale že na soul.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 16.03.2016, 23:55 hod.

Nj nejak se mijime ve hre pane kolego :( Si pis,ze skoda.Shanim ho fest.No co.Ukojil jsem se aspon tim anc WH :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 17.03.2016, 10:05 hod.

skyrim1988 píše:Nj nejak se mijime ve hre pane kolego :( Si pis,ze skoda.Shanim ho fest.No co.Ukojil jsem se aspon tim anc WH :D
Fakt škoda, měl narolováno vcelku fajn, avalange měl na 196%, akorát neměl maximum fury, ale to by se dalo změnit, páč všechno ostatní bylo docela OK, ne tak dobrý jak mám já, ale hodně dobrý. Škoda, škoda... Včera mi nepadlo vůbec nic. Odpálil jsem zase 500 soulů a 50 matroše za marný pokusy o lepší quiver, ale marně. Už to začíná bejt fakt problém sehnat něco, co stojí za výměnu.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 17.03.2016, 12:19 hod.

Tak treba v pristi sezone ;) Barba sice nepojedu,ale nejaky anc kousek gearu se vzdycky hodi.Ja si delam radosti na jine fronte,dokud tam budu zivy :) Vcera 1 augment,GR 62 a snad toho bude vic.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 17.03.2016, 12:31 hod.

skyrim1988 píše:Tak treba v pristi sezone ;) Barba sice nepojedu,ale nejaky anc kousek gearu se vzdycky hodi.Ja si delam radosti na jine fronte,dokud tam budu zivy :) Vcera 1 augment,GR 62 a snad toho bude vic.
Zase ses vrátil na HC jo?? No to jsem zvědavej, na jak dlouho. ;) Já už tuhle sezónu ne, splnit jsem co jsem chtěl, všechny sezónní HC archievmenty a k tomu 2 conquesty a to mi stačí. Víc už by zabralo moc dalšího času, kterej provařím pokusy o útok na 999 místo v žebříčku. :twisted:

Spíš ještě taky zaútočím na další conquesty v SC, i když už nemusím. Ale víš jak... taková ta chuť něco dokázat. Zkusím možná i tu kampaň za hodinu. Ale k tomu potřebuju asi ještě jednoho nadšence. Sólo to asi nedám.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 17.03.2016, 12:40 hod.

Tak vis jak.Prijdu do hry a nevidim nikoho :( Tak zkousim HC.HT Garg WD je prijemna zmena od skokana.Navic se citim na umisteni :D 1000 flek je od 70tky.Takze si drzme navzajem palec.Pro me je nejvetsim uspechem dodelani cele Sezony co se ukolu tyce.Tudiz se uz nemusim ci nemusime za nicim honit a ladit si to sve.Nez prijde S6.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 17.03.2016, 12:59 hod.

skyrim1988 píše:Tak vis jak.Prijdu do hry a nevidim nikoho :( Tak zkousim HC.HT Garg WD je prijemna zmena od skokana.Navic se citim na umisteni :D 1000 flek je od 70tky.Takze si drzme navzajem palec.Pro me je nejvetsim uspechem dodelani cele Sezony co se ukolu tyce.Tudiz se uz nemusim ci nemusime za nicim honit a ladit si to sve.Nez prijde S6.
Je to zajímavý. Já jsem chtěl získat peta a pokusit se o tu záložku. No a jak se mi to povedlo, tak si říkám, že to přece takhle nenechám a pokusím se o komplet sezónu. To se mi taky povedlo. Pak jsem si zablbunul a splnil dva conquesty navíc a pak si říkám, no co, zkusím i ten žebříček. Na HC se mi to nepovede. Ale na SC se pokusím s oběma děvčaty. U obou to začíná tuším od GR77 - 78. Mám pocit, že dobrej rift už bych teď mohl uklohnit 75, při troše zručnosti. A jelikož je pořád prostor na vylepšení věcí, tak mi to zase tak nereálný nepřijde. Jen se bojím, aby tam poslední tejden všichni nenaběhli a neudělali GR90. To bych byl asi v řiti.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 17.03.2016, 17:36 hod.

No ja se u HC nebojim o zvednuti mist v zebricku :) Jen mi toho dost chybi.Hlavne anc zbran a lepsi ring na male gargy.Jo a dosli mi klice na GR :D hergot fix...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď radosti

Příspěvek od babacho » 18.03.2016, 18:44 hod.

Brawlere jak se dařilo s Hellamu? Já jsem měl souly na 30 kousků a povedly se asi 3 solidní obyčejný a jeden ačkovej 88CHD, nejakejch 980 str a berserker rage pasivka, takže top ne ale už je nositelnej. Na ty moje GR60 až moc dobrej :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Tyckin » 20.03.2016, 21:06 hod.

Obrázek
Konečně :) Z Kadaly jsem vymlátil všechno možný, tak jsem musel začít točit v kostce a náhodou se celkem zadařilo :P

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 21.03.2016, 07:36 hod.

Musím se pochlubit: Udělal jsem conquest Masters of the Universe. Takže jsem zvládnul s oběma sezónovýma holkama všechny jejich set dungeony. Což považuju za velkej úspěch, neboť mě setový dungeony z principu štvou, ale nemohl jsem odolat a ten conquest jsem chtěl taky přidat. Abych si to za pár let nevyčítal, že jsem to nezkusil.

Za DH to překvapivě nebylo tak těžký. Napoprvý jsem nedal samozřejmě žádnej. Ale časem, když jsem trochu čuchnul k tomu, jaká je mapa, tak se povedlo. Malinký trápení byl ten set jak se musí házet kudlou, ale to se nakonec taky povedlo.

Druhá část byly sety za barbarku. Immortal jsem měl už dávno hotovej. Might of The Earth jsem kdysy nemohl udělat, protože to je pakárna, tak jsem si ho nechal na konec. O whirlwind setu jsem četl, že to je jeden z nejhorších, takže taky počkal. Raekor dal trochu zabrat, ale po nasáknutí situace a co největšímu zrychlení se to povedlo. WW set mě držel celý jedno dopoledna. Padlo asi 187 sprostých slov a naštavý mávání rukama nad tím, když mě něco kleplo. Shánět skupinku o deseti na Rend a žádnou neschytat byl problém. Když už se zadařilo, tak mi jeden hajzlík někde zůstal a nemohl jsem ho najít. Nakonec to dopadlo tak, že se mi podařil 5x rend, a jel jsem dál jako o život najít poslední zbytek, našel jsem zase až na jednoho. Zbývalo pár sekund, rozjel jsem se a viděl na mapě lebku, zbývalo 5 sekund... vidím moba, nedýchám... done... 2 seconds left. Úleva. Hotovo.

A teď Might of The Earth. Smířil jsem se s tím, že se musím oslabit. Tak se oslabím, testnu to, elitka nezařve po jedný ráně, takže dobrý. Takže jeden pokus za druhým. Občas to s elitkou zmrvím a jedu znova. Když už se podaří, tak nestíhám a nebo mi nějakej pidimužík někde zůstane.

V tom koukám, že kolega Skyrim se právě přihlásil, tak ho oslovím... přišel a pomohl. Strategie "já oslabený klepu elitky a ty po mě čistíš každej kout" jsme to po pár neúspěším udělali. Takže díky kolego. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 21.03.2016, 10:22 hod.

Velke CG!!! A neni zac ;) Rad jsem pomohl...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 21.03.2016, 12:07 hod.

skyrim1988 píše:Velke CG!!! A neni zac ;) Rad jsem pomohl...
Ještě zaútočím na tu kampaň do hodiny... Ale tam to bude chtít víc času na plánování strategie... a možná ještě někoho budu muset najít. Kouknu na video, kde to zvládli ve čtyřech a napíšu si jejich časy na jednotlivý acty a uvidím, kde je by mohl být problém.

DH je vcelku hodně mobilní a když nebude potřeba damage (na normal bude stačit ošklivej pohled a bude to padat samo), tak se to dá vylepšit opravdu dost. Takže můžu lítat jak hadr na holi. problém budou místa, který se musí hledat.

Uvidíme, jestli to bude reálný. Ve čtyřech to dali za 56 minut a něco. Což je v podstatě bez rezervy.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď radosti

Příspěvek od hulkxxxl » 21.03.2016, 12:28 hod.

akorát jsem ráno koukal na video, jel to solo jak jinak než s danetama, lightning šutr, bracery na ms za rozflákanej item,přišlo mi spíš že zdržovala hra jako taková - čekání než se otevřou nějaký dveře, docupitá nějaká postava atd, ty animace mi přišly jako věčnost :D


edit:
https://www.youtube.com/watch?v=OoEeHLEyJdU


našel jsem ještě lepšího maníka
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Stanley » 21.03.2016, 12:59 hod.

My to zkouseli bez pripravy ve 4 a za hodinu jsme byli na konci 4. aktu[emoji38]Pak jsme na to hodili bobek :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 21.03.2016, 13:18 hod.

Hulk: no, hustý... zajímavý by bylo vědět, na kolikátej pokus to dal... páč ono trefit správnou kryptu není jen tak. A těch pár minut bude asi zásadních. Jelikož nemám SSD disk, ale jen WD Black, tak na každým načítání to dá třeba 3 sekundy, takže celkem to taky nějakou minutu hodí.

Přijde mi to fakt hodně těžký, tenhle conquest. Uvidíme... je dobrý, že si můžu porovnávat časy. Když u skeleton kinga uvidím, že jsem pět minut pozadu, tak se na to můžu rovnou vyprdnout.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď radosti

Příspěvek od hulkxxxl » 21.03.2016, 13:29 hod.

no v tom videu co jsem koukal předtím tak kryptu netrefil a taky to stihl, jasně je to rgn trefíš slepou chodbu atd a stojí tě to čas, ale koukávám d2 speed runy a vím že nic není ztraceno protože další část můžeš mít větší kliku a může z toho být rekord ikdyž se začátek nepovedl dokonale

akorát mi připadá že mi praskne hlava když vidím ten for :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď radosti

Příspěvek od skyrim1988 » 21.03.2016, 22:58 hod.

GR 80 DOWN :lol: Panove Glimmer - Polda - Redick dobra spoluprace.Podle me.Dobre se mi bude usinat...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Tyckin » 22.03.2016, 06:54 hod.

Takže už ti to zbývá jen sólo :green:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“