Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 11.07.2016, 11:09 hod.

Yaka píše:O víkendu jsem zase chvíli hrál a je to pořád stejné - rozhoduje prostě barbar a hned za nim wizzard.

Když mi wizzard s paragonem 1220+ na guardovi v GR 95 leavuje se slovy, že bychom se to měli naučit lépe, tak je to dost k pláči když si to pak srovnám s tebou nebo dalšíma, kteří jsou s paragonem 950+ schopni zabíjet ty guardy bez sebemenších problémů. Barbaři to je kapitola sama pro sebe - většina jich zůstává naprosto nesmyslně stacknutá na každé elitě místo aby dotahovala další trash nebo hledala další elity/pylon atd..

Za to WDčko je to fakt snadný, tam bohužel ani není moc co kazit. Doplácnu nějak gemy a příští týden zkusím solo progres kam mě to pustí, bohužel amulet se stále nezadařil ani normální, natož ackovej.
U WD jsou to prostě jenom drobnosti.

Nicméně zažil jsem jednoho WD, a ten to hrál jinak a musím říct, že to nebylo marný. Našla se elita, barbar to zgrůpoval, já to klepal, WD nevím co všechno udělal, ale hned běžel pryč a většinou když jsme dodělali grůpu a přesunuli se, už byla napůl nachystaná další grůpa. Tam to barbar zase poběhal okolo, monk postahoval a já doklepal. A jak šly grůpy rychle po sobě, tak jsme moc nevypadli z tempa a docela to šlo. Vcelku zajímavý styl. Ale proč ne.

A k těm drobnostem... ale jenom z mýho pohledu. Určitě se nesmí nikde loudat. A pak už jen drobnosti - pokud bere pylony, tak je správně časovat. U conduit počkat na větší grůpu. U channeling třeba počkat, až skončí archon a hned potom vzít. U power je časování těžký, ale taky to chce podle archonu, je škoda půl power pylonu trávit resetování cooldownu na archon. U shield podle situace.

Našli jsme grůpu, a o kus dál byl shield. Grůpa začla bejt těžká jako hrom, začal jsem mít problémy a tak WD se rozběhl a vzal ten pylon a pak přitáhnul ty elitky. To bylo dobrý, protože jsem tam díky tomu nezařval a byla by škoda, aby skupina o třech elitách byla ztrátová.

Ono je snadný to svádět na ostatní, snažím se to nedělat, ale když se monkové věčně toulají a při přesunech mě mimo archon nechávaj samotnýho, tak to je naprd. V ouzkejch uličkách, když mi mobové zatarasí cestu a nemám zrovna možnost teleportu, tak je po mě. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Yaka » 11.07.2016, 11:30 hod.

V tom je výhoda mumblu a podobných věcí. Můžeš se pak zastavovat i na větších skupinách trashe, protože se to prostě vyplatí při těch speed runech a ta groupa se tolik nenahání po mapě.

Ale jde to i bez toho.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 11.07.2016, 12:29 hod.

S tím aby monk chodil poblíž wize je trochu potíž. Nechápu jak to všichni hrajou na Illusory Boots, bez Dashingu. Mě to bez Dashingu naprosto nevyhovuje, protože nestíhám ostatní. Barb hledá vpředu, WD taky a když jdu s wizem tak mě hodí jednou dvakrát teleport a je půl riftu přede mnou a já nemám jak ho dohnat. S Dashingem se urychlím, případně skočím přes zeď a jsem v bitce hned. Pak samozřejmě chybí blind redukce, ale ta možnost rychle reagovat je prostě lepší. Btw s jakou mantrou chodíte?

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Yaka » 11.07.2016, 12:53 hod.

Nevím - ne, že bych chtěl rozvíjet nějaký divoký teorie, ale při těch hraničních speed runech mi přijde, že spousta monků i barbarů bud moc neběhá a nebo naopak žene dopředu jako splašení blázni s tím, že jim nestíhá ani wizz ani WDčko.

Glimmer to tady někde psal, ten "cit pro hru" je fakt něco, co se špatně učí. Ne všichni si uvědomujou, že gear a paragon není ani zdaleka zárukou i kdyby jen průměrného výkonu v té party play. Tak jak to dneska je postavený jsou tam prostě 3 nosiči vody a wizzard, kterému by se mělo vše podřídit a jen potom to odsejpá svižně.

To jsou momenty, které určitě zažil každý, chybí 2% - rift je přeplněnej trashem a barbar s monkem ženou dopředu a hledají naprosto zbytečně další elitu:)) a takových chvil je na tom publiku spousty.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 11.07.2016, 13:17 hod.

Yaka píše:Nevím - ne, že bych chtěl rozvíjet nějaký divoký teorie, ale při těch hraničních speed runech mi přijde, že spousta monků i barbarů bud moc neběhá a nebo naopak žene dopředu jako splašení blázni s tím, že jim nestíhá ani wizz ani WDčko.

Glimmer to tady někde psal, ten "cit pro hru" je fakt něco, co se špatně učí. Ne všichni si uvědomujou, že gear a paragon není ani zdaleka zárukou i kdyby jen průměrného výkonu v té party play. Tak jak to dneska je postavený jsou tam prostě 3 nosiči vody a wizzard, kterému by se mělo vše podřídit a jen potom to odsejpá svižně.

To jsou momenty, které určitě zažil každý, chybí 2% - rift je přeplněnej trashem a barbar s monkem ženou dopředu a hledají naprosto zbytečně další elitu:)) a takových chvil je na tom publiku spousty.
No, pokud je wiz firebird a nemá zrovna nastackováno, tak trash bez elity má cenu jenom když jich je tak kolem 50 kusů. Bez elity totíž není tak vysokej bonus za hořící (6 set) a ono to pak zase tak rychle nepadá. Když je bílejch tak 50-60, tak je to jedno, ale nemá cenu u nich strávit u druhou periodu. Co nepopadá na první se nechá bejt. Ale je lepší najít tu elitu...

Ale jak jsem tady tehdá chválil toho frantíka barbara, tak tomu se nikdo další nepřiblížil. Heller je v TOP 5. S ním to lítalo, věčně kolem 100 stacků v archonu, a žádný problémy. I mě vybíral místo a já fakt nemusel nic moc řešit. Ale to je ten cit pro hru.

Někomu prostě nemusíš nic říkat a někomu říkáš furt něco a stejně to nejde. 8-) :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 11.07.2016, 13:20 hod.

wert píše:S tím aby monk chodil poblíž wize je trochu potíž. Nechápu jak to všichni hrajou na Illusory Boots, bez Dashingu. Mě to bez Dashingu naprosto nevyhovuje, protože nestíhám ostatní. Barb hledá vpředu, WD taky a když jdu s wizem tak mě hodí jednou dvakrát teleport a je půl riftu přede mnou a já nemám jak ho dohnat. S Dashingem se urychlím, případně skočím přes zeď a jsem v bitce hned. Pak samozřejmě chybí blind redukce, ale ta možnost rychle reagovat je prostě lepší. Btw s jakou mantrou chodíte?
Dashing si měj, to není problém. Když jsem v archonu, tak je mi skoro jedno, kde jsi, jen je potřeba, až se zastavím, abys co nejdřív dorazil. Klidně i se spožděním. Ale když se přesunuju mimo archon, tak je dobrý jít poblíž. Mimo archon mám na teleportu cooldown, takže portnu jednou a pak zase chvíli nic. Takže ti mimo archon žádnej kouzelník asi nezdrhne.

Právě musím toho monka zkusit, abych věděl co a jak... takhle kecám a nevím o co jde. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 11.07.2016, 13:37 hod.

Jo nejlepší je si to zkusit za jinou postavu. Já jsem si takhle udělal wize a zkusil s ním hrát. Člověk hned získá jinej náhled než někde z videa. A už jsem ho zase smazal, tohle prostě není herní styl, kterej by mi vyhovoval (stejně jako WD).

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 11.07.2016, 14:01 hod.

Oh děkuji :) konečně nějaká pochvala, to pak člověka o to více baví :D
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Zeď radosti

Příspěvek od buchis » 13.07.2016, 09:13 hod.

14 dni odpocinku od nesmyslu jako je d3 apod :)
Fčil poloha Viden letiste, za 14 hodin zde:
https://www.google.cz/maps/place/Varade ... c32f899588
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.07.2016, 09:29 hod.

Pěknej flek pro dovolenou :) Tak bacha na žraloky, hurikány a Piráty z Karibiku ;) :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Tyckin » 13.07.2016, 09:40 hod.

Tomu říkám život :) Já po lehčí dietní chybě minulý týden dovolenkuji s neschopenkou poslední týden převážně na WC >:D Ale už se to snad konečně trochu usazuje, tak snad alespoň někdy zase okouknu pěkné asijské turistky v centru Prahy, do Japonska bohužel za nima nemůžu :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 13.07.2016, 21:01 hod.

Jo, jo, jo... tak se povedlo... nevzdal jsem a nakonec přeci jenom dotlačil kouzelnici do žebříčku... našel jsem způsob, jak by to šlo a dal jsem pro začátek GR 95 za 12:46, toho času rank 690. Další meta je GR 96 a na tom budu zase pracovat... 8-)

A včera jsme opět s kolegou jménem "kaly" zalezli hlouběji do 2P žebříčku, když jsme pokořili GR96 a poté za malou chvilku i GR 97 za 14:55 (těsně). Vyskočil nám rank 474.

Jelikož ten GR 97 stál za pěkný kulový, ale zachránil nám ho nejlepší možný RG, tak je šance udělat i 98. Snad ještě stihnem zkusit.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 14.07.2016, 07:33 hod.

Gratulace 8-) >:D ... nam se vcera povedla na prvni pokus GR94 (byl to nechutne hnusnej rift) k tomu se povedlo vylepsit gemy 8-) ... myslim, ze v lepsim riftu je sance dat o nejaky ten lvl vys, tak snad to stihnem nez prijde patch 8-) >:D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 14.07.2016, 15:57 hod.

Glimmer:

Tak gemy už mám, dneska dopoledne nebylo moc co dělat, tak jsem si je dodělal na 100 a augmentoval a zkusil jsem za WD solo 87 a povedlo se i v celkem OK čas, zatím EU 311. místo foto
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.07.2016, 16:46 hod.

Tak GR 96 pokořeno, rank 538. :) :P :P
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 14.07.2016, 19:41 hod.

A GR 97 taky padlo, rank 367 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 14.07.2016, 20:57 hod.

Gratulace obema >:D

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Morbid » 15.07.2016, 11:45 hod.

Cavte,možno zvláštna radosť,ale:chcel som si zmeniť heslo na Battle nete a DIII,pretože som ho zabudol,pamatal som si odpoveď na kontrolnú otázku,ale už nie ako presne som si ju napísal,tak som nemohol dať reset hesla.Pred pár dňami bola údržba,DIII odpojené,tak som to zo srandy ešte skúsil,dal som reset hesla ale nechcelo to po mne odpoveď na kontrolnú otázku,tak už mám heslo zmenené. :)

Uživatelský avatar
kisiko
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kisiko#2413

Re: Zeď radosti

Příspěvek od kisiko » 15.07.2016, 22:19 hod.

GR88, HT garg - rank 213 NS >:D
http://i.imgur.com/X2EG7KW.jpg

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 16.07.2016, 11:24 hod.

Moooc pekny ... gratulka >:D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“