Oslavy Blizzconu 2016

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 17:09 hod.

Bassmann píše: No, mně se to taky líbí, ale jak jsem viděl nějaké obrázky, tak do kostky se nalije veškerý materiál, který bude člověk mít. Tzn. například 7 850 death breathů, nebo 3 524 forgotten soulů atd. A odečte se vždy příslušné množství, tj. 25 nebo 50 apod. Jenže mně se už několikrát stalo, že mi milá kostička sežrala všechen materiál, který jsem do ní dal, nikoli jen dané potřebné množství. Takže při představě, že mi kostka sežere najednou 15 000 forgotten soulů a budu mít kulové, mi jde mráz po zádech. Tak doufám, že to ještě vychytají, když s tím hodlají přijít až v průběhu příštího roku.
To se mi teda nikdy nestalo... a při představě, že když dělám 30 pokusů upgradu žlutýho, bych měl pokaždý odpočítávat přesnej počet matroše, bych měl asi čelo orosený hrůzou.

A co teprve Bambinot, když nahromadil 1000 bounty matroše aby dostlal lepší zbraň... na každej pokus odpočítat přesný množství, tak by měl o zábavu postaráno na hodně dlouho. :twisted: :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Bambinot » 07.11.2016, 17:32 hod.

Taky mi kostka nikdy nevzala ani kousek matroše navíc ... ale jak už jsem psal zlepšení craftingu považuju za 1 z nej věcí a v topicu s anketou před BC jsem si ho veřejně přivolal >:D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2016, 19:44 hod.

Můj pohled na proběhlej Blizzcon a na tu "komedii", která tu dnes proběhla.

Pár dní před Blizzconem, jsem tu někde psal, že ani moc s něčím nepočítám, i když se má jednat o 20 let Diabla na světě. Ale tak naděje umírá poslední, že? :) Probíhalo to asi takto...fans v sále odpočítali posledních 8 sec a pak začalo veškeré divadlo. Po chvíli se na 3 plátnech ukázal nápis 20 let Diabla. Pár řečí okolo a šupem na Overwatch :shock: Půl hodiny pryč...nic, hodina pryč...nic. Asi až po 80 minutách bylo světu oznámeno, že za další rok příjde (kdo ví jestli) Necromancer. Pak ještě pár nezajímavých kravin kolem a šmitec hotovo. Balíme krám. Mějte se jak chcete. Takhle si Blizz představuje slávu kolem 20 let Diabla. Jako pardon, ale tohle je parodie jak hrom.
Když tu byla ráno řeč o té restauraci, tak mi letošní Blizzcon připadal stylem, jako kdyby člověk přišel do jedné z nejvyhlášenějších restaurací na světě a tam mu dali k 20. výročí od otevření do ruky párek v rohlíku a poslali ho dom.

Jsem si jistej, že už teď Glimmer_Man a jeho kumpáni z clanu mlátěj hlavou do stolu, říkají si, co jsem to za kkta a že bych měl shořet někde na hranici a to minimálně 3x. Když ale budu mluvit konkrétně k uživateli Glimmer_Man...Z jedné strany ti (a vám ostatním) rozumím, že tebe/vás štve, že se tu opakovaně najdou jedinci, kterým se nelíbí stav D3 a vypadá to pak, že pro ně není nic dobrý. Jenže věc se má tak. Ty asi nepamatuješ, jaká ta hra byla před 2 nebo 3 rokama. To je to, co ty lidi štve. Já tu třeba nehodlám srovnávat D2 s D3, ale srovnávám tu D3 jaký je teď s D3, jaký tu bylo před 2-3 rokama. To je prostě nebe a dudy. Mě osobně to přijde tak, že Blizz to čím dál tím víc dělá, aby tu hru dokázali hrát i ti největší demneti, co se narodí někde v jeskyni a mají to štěstí, že jim na každé ruce naroste 5 prstů. Protože za poslední řekněme 2 roky se ta hra tak nechutně zlehčila, že už ani to HC není HC. Kde jsou ty časy (Season 1), kdy sehnat super Taskery, Etrayu, SoJ, Unity atd... bylo na destíky až stovky hodin. Kdy si je člověk musel dropnout!! Jo, byla tu Kadala, ale to ještě neměla 10x !!! zvedlou šanci, že vyhodí set/lege item. Neexistovala Kanai's Cube. Neříkám, že je Kanai's Cube úplný zlo. Její myšlenka má dobrej základ, ale aby z ní člověk tahal itemy, který by měl správě dropnout??? Diablo bylo vždy o dropu. Teď už je to jen o tom, jaký má člověk ve městě štěstí :roll: Další taková über kravina je Headrig Gift. Dostáhnu lvl 70, splním pár blbin a mám full set. Tomu se říká progress jak prase. Z T2 šup na T10 :D Ani to nebolelo, že? Über's...dřív, když bylo ještě maximum T6 (v dobách S1), tak to byl opravdu postrach, páč se tam dokázalo chcípnout raz-dva. Teď si u toho člověk může dělat co chce...Hellfire amulet byl dřív opravdu za odměnu, když se povedl. Žádnej garantovanej socket. Takhle bych tu mohl psát další hodinu o tom, proč je ta hra tak neskutečně monotóní. V pátek začne sezona a v nedělu večer se už běhá GR 70+ A takhle až do konce sezony....jupí. Dyť to je přece děsná sranda, že jo? :) Následující 2 měsíce se jen honit za paragonem a tou vysněnou mapou v GR, kterou ještě nesmím podělat, jinak dalších 100 pokusů na novo...yes :) A třeba mi během toho padne item, kterej mi zvedne dmg o 1,5%, což ve finále neznamená nic.

Už ani dostat se do TOP 100 není žádná výzva. Když se člověk podívá na S1 na rozdíl GR mezi 1. a 1000. místem, tak je to úplně něco jinýho, než třeba v S6, S7 a předpokládám, že v S8 to bude ještě horší. Teď bych uznal jako dobrej výsledek umístit se v TOP 10.

Lidi to už nebaví, protože vědí, jak zbytečně jednoduchá ta hra je. Přitom by se chtěli vrátit, ale právě toto je od toho odrazuje. Kam se poděli všichni ti Setonové, Antabusové, Drsmové, Dava_Céčkové, Mlokové, Shadouové, Lemurmanové, Frozenové, pak třeba mdmT, Programos, WulFgaR77, Ride, Fru-fru, skyrim1988, spiderer, Tyckin a další a další...? Těch lidí je kvanta. Omlouvám se jmenovaným, jestli jsem se o někom zmínil nepravdivě.
Teď je to tak, že když se tu za den sejde 5 příspěvků k D3, tak je to pomalu jak na Woodstoku. Dřív si člověk přečetl 5 příspěvků a než je dočetl, tak jich tu bylo dalších 5.

Ten úpadek je vidět všude. Krásně to dokresluje poměr like a dislike na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=rt1bLufR-VA I ty komenty mluví sami za sebe. Diablo vyhaslo. Ani ten Necromancer to nevytrhne. Problém je už v samém základu hry.

Nejvíc mě zarazilo, když Blizz oznámil, že bude Necro, ale nejdřív až za 8 měsíců. Soráč, ale to je maximální výsměch a jen ukázka toho, jak už Blizz nemá s D3 žádné plány. Protože kdyby ano, tak by to nevypadalo, jako kdyby Necra vymysleli týden před zahájení Blizzconu. A to, že naházejí do hry nějaký transmogy, portréty, pety, 500 záložek do bedny nebo 80 slotů na postavy, to z mého pohledu není žádnej přínos pro hru. Chyba je totiž úplně někde jinde. Jenže Blizz už zřejmě nemá zájem s hrou cokoliv dělat. Proč taky...zaplaceno už dostali. Teď ještě podojí pár dobrovolníků za Necra a bude úplně hotovo. Pokud ho teda vůbec udělají :) Pár slibů tu už bylo..."Zlepšíme densitu...už žádné elity za vchodem". Mám pocit, že to mají v plánu i teď, tak snad jim to do třetice vyjde, protože předtím jim to nějakým záhadným způsobem 2x nevyšlo :)

Asi jediné, ze co bych dal za poslední 2 roky Blizzu palec hore je zrušení Realm of Trials. To byla opravdu neskutečná kktina, kterou mohl vymyslet největší průša z Californie.

Ještě k té "komedii", která se tu odehrála ráno...Mám pocit, že sis tu situaci vzal witku trošku víc osobně, než bylo třeba. Měli jste si to vyřešit přes PM a ne hned utíkat za Jamesem se slovy on to a tamto. Na mě to působí fakt dětinsky toto. Javurek se tu zaloužil o dost věcí a vy tu z něj uděláte největšího hejtra.

Chápu že ti, který D3 baví, ty negativní příspěvky nečtou moc rádi, ale taky by tito lidé měli rozlišit hate/flame od konstruktivní kritiky.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Tyckin » 07.11.2016, 20:01 hod.

Tak pod tohle se můžu taky podepsat - bohužel :roll:
Zejména ta zahlcenost je problém - itemů jak nasr*no a člověk si ničeho nepovažuje ani na HC, všeho mraky z dropu, kadaly či kostky = napětí a radost na HC je totálně v čudu. Nekromancer je fajn nápad, ale jestli to bude někdy za rok, tak to bude na prd, to už utečou i ti největší zažranci :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Javurek » 07.11.2016, 20:30 hod.

Skvěle napsáno DD.

Já jsem si před chvílí vzpoměl na jeden dotaz co měli lidi na blizzconu. Jak se tam ten týpek zeptal jestli nechtějí udělat mimo běhání i chození myslím. A odpověď byla něco ve smyslu : "ano pamatuju si jak to bylo hrozné, staminu furt na nule a musel jsem chodit". Tyhle malé detaily přidávali hře možnosti,ˇat už větší sranda při iron manovi, nebo to že když postava chodila, měla větší block. Škoda že nevydají nějaký ten editor alá SC 2, to by tu hru neskutečně oživilo.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Slw » 07.11.2016, 20:39 hod.

Démone, klobouček 8-) mluvíš mi z duše. do posledního písmene.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od casperdeluxe » 07.11.2016, 21:35 hod.

Dark_deamon: +1. pod toto se podepíšu taky. Vzpomínam si na toto video https://www.youtube.com/watch?v=U0F2wPZWdYk
To jeste nebyly žádný T1 atd. Prostě jen inferno. A to byl teprve mazec. Farmit na hell něco, abych mohl jít A1 na inferno, kde padají top věci. No, padají. Spíš haluzově padne něco použitelnýho jednou za týden. Počítali jsme v invu kolik padlo modrých a kolik žlutých a modlili se za každej boost.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od dawemorraless » 07.11.2016, 21:42 hod.

Jop jop krásně napsáno na 1 lege sem čekal 256 hodin (to teda byla hrůza ten drop rate ideál byl patch 1.5) dneska není problém 256 legendárek za den. mp10 bez aukce bylo téměř nehratelný proto byl vždy důvod to zapnout a jít na lov itemů ne pylonů.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od HELLERcz » 07.11.2016, 22:17 hod.

Pekne napsano. Ale panove Glimmer a spol do toho skocili v jinou dobu a vidi to jinak a bavi je to a ja to nikomu neberu. Kdyz neco nekoho bavi tak at bavi to je preci fajn. Tak rad bych se povazoval za D3 fans ale blizzcon me nemalo nastval a to jakym smerem se to i nadale pres veskery hejt smeruje.

Odesláno z mého EVA-L09 pomocí Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2016, 22:31 hod.

Ale však jo. Já mu to přeju a i mu závidím to nadšení pro hru. Jen jsem chtěl poukázat na to, co vesměs těm starším hráčům vadí/schází.

Kurňa jak mě chybí ty propařený večery, kdy do toho člověk mlátil do 2 do noci a v práci pak vypadal jak mumie. Ty stovky nakecaných hodin na TS. Ta pr*el, když někdo v partě ripl na úplnou kravinu a pak se šlo expit :) Jenže ti lidi už nejsou. A i kdyby jim člověk platil, tak se nevrátí :( Ne k Diablu, jaký je teď.

Koukám do clanu a z 60 lidí jsou hrací 3...smutný to pohled :( A to se k nám před rokem slučovaly 3 clany.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od babacho » 08.11.2016, 07:57 hod.

Deamone pěkně jsi to sesumiroval. S tím co jsi napsal nelze než souhlasit. Já D3 hraju stále asi jen protoze přece jen kvůli rodině a jiným povinnostem nemůžu hrát tak intenzivně a trvá mi déle než se dostanu na hratelnou úroveň.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Bambinot » 08.11.2016, 08:21 hod.

No a je to tady zase ... proč tady proboha zase brečíš? ... všiml jsi si vůbec názvu tohoto tématu? ... o novinkách, ze kterých mi tady máme radost nenapíšeš skoro ani slovo, ale zase tuna o tom jak Tebe a pár dalších to nebaví a jak to dřív bylo lepší ... můžeš mi říct jestli do sekce k D2 Ti chodí někdo pravidelně brečet, že je D2 mrtvá a ideálně někdo kdo jí nehraje?

... ne není to o tom, že si rád nepřečtu i jiný názor nebo pohled na věc, ale neplevelte témata a založte si vlastní téma a tam si to probírejte do alelujá.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od dawemorraless » 08.11.2016, 08:47 hod.

Však píše o blizzconu o co de? DD tu hru hraje občas i já občas so chill dude. Někdo má radost někdo ne někoho uspokojí kosmetický fičury + to že má o 10 políček víc v truhle někoho ne. Nemůžu to sem napsat proč? Pokud chcete juchat společně změnte název tématu na oslavy Blizzconu 2016.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od c4llix » 08.11.2016, 08:49 hod.

Dark_Deamon: +1000 :-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 08.11.2016, 08:55 hod.

dawemorraless píše:Pokud chcete juchat společně změnte název tématu na oslavy Blizzconu 2016.
To's mi měl poradit dřív!! >:D >:D >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Bambinot » 08.11.2016, 09:03 hod.

dawemorraless píše:Však píše o blizzconu o co de? DD tu hru hraje občas i já občas so chill dude. Někdo má radost někdo ne někoho uspokojí kosmetický fičury + to že má o 10 políček víc v truhle někoho ne. Nemůžu to sem napsat proč? Pokud chcete juchat společně změnte název tématu na oslavy Blizzconu 2016.
... nechci rozjíždět další offtopic ... uvědom si Ty i ostatní, že mi už dávno víme, že Vás to nebaví a nemusíte nám to opakovat v každém tématu :green: >:D ... možná by nebylo špatný si to dát rovnou do "podpisu" :green:

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Oslavy Blizzconu 2016

Příspěvek od Bambinot » 08.11.2016, 09:14 hod.

zpět k původnímu tématu:
Greater Rift overhaul
- Už žádné velké prázdné prostory.
- AI monster upravena.
- Můžete zabít monstra, která jsou uprostřed skoku.
- Pokud dokončíte GR aniž byste umřeli, dostanete bonusovou šanci na upgrade gemu.
-----------------------------------
ad bod 3 ... jsem zvědav jestli to náhodou nevyřeší můj problém s klokanem a jeho občasnou opožděnou smrtí (občas mě hra nechá doskákat sequenci 3 skoků a smrt přijde až po 3 skoku a v době výskoku mě dovolí vypít flašku částečně se uzdravit, ale jak po třetím skoku dopadnu na zem tak jsem mrtvej a cooldown na flašce v řiti)
ad bod 4 ... líbilo by se mi kdyby hra dala šanci za GR bez smrti i kdyby hráč doklepl RG po časovém limitu
-----------------------------------
Jestli to dobře chápu tak vylepšený crafting by mohl znamenat auto loot matroše stejně jako u BS a goldů?

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Oslavy Blizzconu 2016

Příspěvek od Glimmer Man » 08.11.2016, 09:39 hod.

S tím zabitím monster uprostřed skoku a tam bylo video s DH, kterejch se to asi týká nejvíc. Příklad byli Lacuni. DH stojí a střílí, normální potvory popadají a nestihnout se k tobě dostat, ale Lacuni hnedka vyskočej letěj k tobě a počas letu jsou imuní, pak dopadnou a ty seš třeba mrtvej.

Nově to bude tak, že jim i po čase letu bude ubejvat život a můžou zařvat dřív než dopadnou.

Šanci za nedokončenej GR bych nedával. Nicméně bonus, pokud nezařvu je dobrej. Pomůže to s gemama pro augment, kdy běhám GR kolem 4 - 5 minut. U takových GR zařvat už je umění, takže to půjde rychleji. Navíc, když jsem teďka udělal žebříčkovou 83, tak jsem taky nezařval, a bonusovej upgrade bych taky využil, kór když Uršula při 60% na 60% selže a když ne, tak na 60% zkusí selhat znova.

Ale na co se hodně těším je ta Armory. Si představ, že máš jen jednoho Barbara, hraješ klokana, klik a seš support, klik a jsi HOTA+Reakor. Klik a jsi zase klokan. Hrát víc buildů už nebude tak otravný. To byl fakt super nápad. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Oslavy Blizzconu 2016

Příspěvek od Bambinot » 08.11.2016, 09:52 hod.

Nemyslím šanci za nedokončenej GR, myslím 1 šanci za to když to bez smrti doklepeš do konce i s bossem, ale pozdě ... myslím tím to, že by se dali vylepšit gemy trošku víc než normálně zvládneš na čas (klidně jen ty gemy co je máš na sobě).

JJ armory je třeba, zrovna včera jsem musel přepínat postavy a řešit kde mám ty nejlepší gemy atd. je to teď dost nešťastný navíc když napoprvé na něco zapomeneš tak je to pak opruz 8-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Oslavy Blizzconu 2016

Příspěvek od Glimmer Man » 08.11.2016, 10:25 hod.

Jo, to jsem pochopil s tím GR, ale blbě napsal, jako nedokončenej jsem myslel dokončenej po termínu. Mělo by tam bejt rovnítko šance upgradu k nějaký zásluze. A to že se na něco nevyprdneš včas podle mě není dostatečná zásluha... Navíc, to že rift dokončíš už odměněný je tím, že dostaneš hodně XP.

Armory:
I bych třeba občas zkusil nějakej jinej build, ale úplně mě odrazuje přenastavovat skilli a kdybych zjistil, že to za moc nestojí, tak to zase házet zpátky. Ale hlavně většinou to máš jinak pro sólo a jinak do party.

No už aby to bylo, ale ve 2.4.3 to nebude. Takže S9 ještě postaru.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“