2.4.3 - Patch notes

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 10:25 hod.

Ksinbad píše: Všímá si Blizzard kritiky hráčů na svých webových stránkách?
Určitě ano, jenže s tím moc udělat nechce, protože změny aby byla většina hráčů Diabla spokojena, na to už asi prostě nemá Blizzard prostředky, nebo je jeho vedení proti tomu dál do Diabla 3 investovat a předělávat ho nějak zásadně. Fan boys(kterých je tu menšina) tady na Diablofans bohužel dlouhodobě nejsou schopní pochopit proč více lidí stále opakovaně Diablo 3 kritizuje. Je to z důvodu že jim Diablo 1 a 2 přirostlo k srdci, tyto hry hráli třeba víc jak 10 let a prostě chtějí aby bylo Diablo 3 dobré a hráli ho léta tak jako Diablo 2 a 1. Proto jsem třeba také začal hrát poslední sezónu, bohužel mě to opět rychle přestalo bavit.

Můžete si tady psát kolik oslavných témat na blizzcon chcete , ale negativní komentáře budou vždy, protože většina Diablo fans tady i ve světe je prostě nespokojena. Stačí se podívat kamkoliv na fóra, včetně officiálních.

Witekcz, to už se tu teď bude vyhrožovat dokonce banama za názory? Chápu že tě to třeba štve když vynakládáš svůj čas a píšeš články ale svou prací na webu oblíbenost u Diabla 3 nezvedneš. Takže počítej s negativními komentáři i nadále a tento trend se bude spíš zvyšovat když jsem viděl ty další vlny nevole po tom co lidé viděli Darkening of Tristram.

Co se týče objektivního článku o spokojeností fanoušků Diabla 3, toho se tu asi Ksinbad nedočkáš :) Jednak z důvodu že jsme spíše informativní stránka, které pouze referuje o změnách, jednak z důvodu že jsem "official fanpage" a tudíž se zdejší vedení bojí napsat něco takového aby to tak bylo i nadále. Já se snažil být objektvní alespoň na fóru a víš jak to dopadlo...

K poslednímu patchu:

Na obsahu nevidím nic špatného, je to jen patch od toho člověk nemůže čekat nic moc nového. Na patch to je ještě dost změn když to člověk porovná s jinými hrami. Jen teda absolutně nechápu proč ten jejich remake event bude přístupnej pouze v lednu.Je to spíš předělaná katedrála a par aktuálních lokací, takže nic extra, tak nechápu ten důvod proč jen v lednu. Předpokládám, že to v budoucnu bude možné zahrát kdykoliv.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 12.11.2016, 10:41 hod.

Nevyhrožuju, jen říkám jak to funguje jinde.

Ad článek, v jednom jsem se do Blizzardu pustil, ale buď jste to nečetli, nebo to záměrně ignorujete.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 10:54 hod.

Já moc články na webu nečtu, takže je možné že jsem to přehlédl, tím ale nechci říct že jsou špatné

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od dawemorraless » 12.11.2016, 11:00 hod.

Je pravda že toho hejtu je strašně moc všude. Blizzard nemá jednoduchou pozici protože má strasně moc fanoušků a lidi věci okolo Diabla prostě milují koukal sem na nějakej žebříček prodejnosti her tak např v USA je 3 nejprodávanější hra D2 lod (nicméně těch žebříčků je strašně moc a každej je jinej) Po pravdě je že si nejsem jistej jak moc dobře to ted v Blizzu funguje dám příklad....koukal jsem na svého oblíbeného streamera co byl na Blizzconu a testoval tam nový obsah hry. U sebe měl developera který se přímo zabývá balncováním hry a povídali si o věcech co by mohlo a nemohlo atd..... dostali se k jedné postavičce a streamer povídá " tohle je strašně op tohle asi nedáte do hry trochu uberete?" dev " ne nám se to zdá v pořádku" streamer " ale vždyt to v jedné lajně zabije vše na 1 ránu včetně hrdinů" dev " uhm ehm ehm možná se na to podíváme ale asi to nebude třeba" streamer " ale vždyt třeba na mapě braxis holdout to vyčistí celou lajnu zerg vlny to je strašně špatně" dev uhm ehmuhm bla bla" shrnutí streamera na blizzcon " všecko perfektní událost roku ale nechápu jak ten člověk co se mnou seděl když sem hral může dělat balanc v heroes of the storm ten člověk je uplnej idiot.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 12.11.2016, 11:03 hod.

@Javurek - Nečteš, nevíš, ale kritizuješ, že nemáme koule pustit se do Blizzardu. Obrázek
Takže vlastně asi nevíš, co píšu v komentářích.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2016, 11:04 hod.

Javurek

Děkuji za odpověď. Zahraniční fóra nečtu, a proto jsem ještě trochu doufal, že by velká nespokojenost hráčů mohla vyprovokovat Blizzard k nějaké sebereflexi. Teď už je mi jasné, že nic takového se nestane.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2016, 11:13 hod.

dawemorraless

Špatné není to, že je tolik kritických komentářů na oficiálních stránkách, ale to, že je to Blizzardu naprosto jedno a asi tímhle bychom mohli celou diskuzi ukončit, než začne být witekcz a Glimmer Man na můj vkus příliš osobní.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 11:17 hod.

Witek. ksinbad ale psal o článku ne o komentářích...

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Arnold » 12.11.2016, 14:17 hod.

Muj nazor je ten, ze je Diablo 3 uz mrtve a nepomuze tomu ani predelaná katedrala ani postavicka z dvojky navic. Nechapu, jak to v tomto stavu muze nekdo hrat a uz vubec nechapu, jak tu hru muze jeste nekdo obhajovat.

Odesláno z mého Firefox 49.0.2

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od NargarotH » 12.11.2016, 14:42 hod.

Někdo komu stačí ke štěstí málo, nic moc jiného nikdy nehrál a jeho nejoblíbenější hra je nejspíš Desert Bus.
R.I.P. 27.3.2014

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od firdecek » 12.11.2016, 18:41 hod.

Kdyby D3 bylo mrtvé, tak by toto fórum nekvetlo tolika zaplevelenými komentáři přece :) Já pokud je pro mě hra mrtvá (např. Total war Rome 2, Fallout 4), tak nechodím na fórum i 4 roky po vydání hry všechny utvrzovat, že to už nehraju a že mě to nebaví. Zajímalo by mě, co zdejší hateři aktuálně hrajou - mrknul bych na fóra těchto her, kde určitě všichni budou pět chvalozpěvy, jak je to dokonalé a že už nic dalšího měnit nepotřebují :) :)

Zdá se mi, že hating a flame je všudypřítomný, ať už se jedná o hry Blizzu či jiných společností. Prostě hráči ví všechno nejlíp ze židle domova, kdy 99,999 procent z nich nikdy nic sama nevytvořila. Asi takový hit moderní doby...

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od NargarotH » 12.11.2016, 19:05 hod.

Jasně, porovnávat D3 s TW nebo F4 fakt dává smysl, ještě si mohl přidat Pacmana a Mario Kart. A těch komentů co tu je za celý rok, fakt nevím jak to servery stíhaj těch 10 lidí co tu po Blizzconu chodí.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 19:30 hod.

firdecek píše:Kdyby D3 bylo mrtvé, tak by toto fórum nekvetlo tolika zaplevelenými komentáři přece :)
Tak pro mě je spíš polomrtvé, v komatu s minimální šancí na uzdravení, pořád doufám :D a Nejsem jedinej :)
firdecek píše:Zajímalo by mě, co zdejší hateři aktuálně hrajou
Momentálně Overwatch, Baldurs Gate II Enhanced Edition (a ano, tahle hra je naprosto dokonalá :D ), Diablo II
firdecek píše: Zdá se mi, že hating a flame je všudypřítomný, ať už se jedná o hry Blizzu či jiných společností. Prostě hráči ví všechno nejlíp ze židle domova, kdy 99,999 procent z nich nikdy nic sama nevytvořila. Asi takový hit moderní doby...
Já pracoval na modech na Diablo II a spoluprovozoval/provozoval jsem realmy na D2, takže o sobě můžu říct, že jsem něco vytvářel. Kritika je vždy důležitá, protože napomáhá věci vylepšovat. Vždy je třeba jí naslouchat. Samozřejmě musí být na nějaké úrovni, napsat co si člověk myslí že je špatně, co zlepšit, jak zlepšit atd. To tu myslím většina "haterů" dělá.

Já být blizzardem a mít možnost Diablo 3 vylepšit, zeptal bych se větší skupiny lidí co vydržela hrát Diablo 2 třeba 10 a víc let, proč si myslí že ej ta hra tak dobrá, co je na ní stále baví, co zlepšit. Tohle měl blizzard udělat na začátku, mohlo to vypadat úplně jinak.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Relic » 12.11.2016, 19:56 hod.

Overwatch je totalni hovadina ktora nevydrzi ani rok bude mrtvejsia ako diablo 3 po 4 rokoch. Baldurs gate nezazivne nudne a stale o tom istom... javurek respektuj nazor :D a predstav si ze ti to tu stale niekto bude pisat dokola ake su tie tvoje dokonale hry obycajny hnoj samozrejme ty im budes prikyvovat lebo je to ich slobodni nazor :D Robil sio na D2 ffuha tak kritizuj D2 tu je D3 nas to nezaujima :ble:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 12.11.2016, 20:06 hod.

Jenže ja a víc dalších lidí tu na fóru už x-krát psalo konstruktivní kritiku, proč si myslímě že je hra špatná. To co jsi předvedl ty je nesmysl :) To je vidět že jsi vůbec nepochopil co jsem psal.

A Diablo 2 už jsem také v minulosti párkrát kritizoval co mi na něm vadí co zlepšit atd. Nejsem slepej fan boy jako ty a glimmerman. Ale já vám to neberu Diablo 3 je pro vás super hra která nemá podle vás žádné problémy co tu ostatní píší.To je OK, hlavně že vás to baví a jste z toho tak nadšení. Ale nemůžete ostatním holt ubírát právo na negativní komentáře. Navíc když jste v menšině.

Baldurs gate není jen moje dokonalá hra, ta je považována za jednu z nejleších her co kdy vůbec byla :D Ale to už jsem trochu mimo.

Jdu si na PTR vyzkoušet ten Tristram, to jsem na to zvědavej :)

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Relic » 13.11.2016, 08:07 hod.

Ale ked ma niektora hra prestane bavit a hlavne ak je (mrtva) tak s nou skoncim a kaslem na nu a nebudem chodit na foraa sledovat a hajtovat vsetko co je nove a dokola to iste. Mne sa tiez nepaci Tristran, potom tu hlavneu zase zacni pisat baje o tom ako to zmrvili :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od dawemorraless » 13.11.2016, 08:58 hod.

Relic..ono je to těžký když je Diablo pro spoustu lidí srdcovka proto je toho hejtu tolik.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Relic » 13.11.2016, 09:42 hod.

Aspon ty si to priznas, ale uz je tu toho strasne moc kde sa pozriem tam sa os..ra DIII >:roll:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Javurek » 13.11.2016, 09:43 hod.

Chtěl jsem o tom tristramu napsat něco víc, jenže bohužel když jsem byl v 5 patře a teleportoval se, hra vytuhla tak totálně že jsem viděl jen to patro a postava nikde :D. Takovou chybu jsem v d3 nikdy neměl. Pomohlo jen hru natvrdo vypnout přes windows. Nicméně z těch 5 pater mám takové smíšené pocity. To že použili katedrálu z d3 by mi vlastně vůbec nevadilo protože to se tam přece odehrávalo i v d1. Některé situace mi připoměli d1, jenže celkový dojem docela kazí postavy z d3 a hlavně to že neudělali moc nových monster. Alespoň jsem teda neviděl žádná do 5 patra. Ty neviditelné nepočítám protože použili skin monstra z d3.

Hlavně je takové divné se tam procházet s paragonem, portovat zpět do města d3, prostě prvky z d3 to kazí. Měli povolit třeba jen 3 postavy, wizarda a Barbariana a Demon Huntera aby se to d1 podobalo a dát jen určité skilly.

EDIT: pak jsem to odinstaloval protože bylo málo místa na disku a 16 giga moc překáželo :)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 13.11.2016, 10:18 hod.

Smaž p0rno, dneska je ho na internetu všude plno :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“