Info o PvP

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Info o PvP

Příspěvek od Kuki10 » 03.01.2013, 22:21 hod.

Bych chtel videt ty jejich testery....proc neudelaji open betu a uvidi se?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 03.01.2013, 22:23 hod.

Presne podla mna keby to spravia ako je to vo wowku tak by to bavilo kazdeho podla mna a nie takto ze im sa to nepaci tak to zrusia uplne
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Info o PvP

Příspěvek od Fru-fru » 03.01.2013, 22:35 hod.

Taky myslím...tohle je jak vyjádření od opičáka. To nemá hlavu ani patu..Sleduje někdo ofic fora, tam musí probíhat exodus:-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Info o PvP

Příspěvek od Kuki10 » 03.01.2013, 23:22 hod.

Na ofic forum nemam odvahu jit, ale jejich testery bych chtel videt.....
Jak par lidi zku..... hru vsem hracum.:-D
Ale co bych si kazil vecer.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Info o PvP

Příspěvek od AJey » 04.01.2013, 05:50 hod.

problem neni v testerech ale v tom ze oni si interne neco udelaji a terpv az jsou spokojeni to ukazou hracum kteri jim to muzou omlatit o hlavu. a protoze zvolili tenhle zpusob coz je nechodit cestou PTR ale dat hraci az co vypadne z nich ... muze to trvat mesice a roky nez to bude pro vetsinu zkousnutelne .. viz jejich posledni blueposty co jsme prekladaly ...
D3Pedia.cz

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Info o PvP

Příspěvek od Punky » 04.01.2013, 08:18 hod.

otazne potom je, nakolko schopni ludia akoze robia v blizze na tom pvp... pokial stravia X mesiacov vymyslanim niecoho, co im potom nejaky test team omlati o hlavu pretoze to po par hodinach hrania zacne byt nuda... tak to asi nie je uplne oki... alebo je to vsetko len pr, ziadny test team neexsituje ani ziadne areny, len jednoducho to pre nich nie je rentabilne makat na niecom takom vo vacsom meritku, tak proste pustia 1v1 a kaslu na to

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 04.01.2013, 10:49 hod.

podla mna by to stacilo spravit tak ze by maly spravit zopar aren co aj maly ved sme ich videli a kedze uz areny maly tak uz by len stacilo spravit napr. neaky ratingovy system napr. podla systemu ELO a rating by stupal podla vyhry a podla prehry by zase klesal a to by stacilo a bolo by to hratelne aj na viac ako len na zopar hodin podla mna ani by nemuseli vymyslat ziadnu odmenu ved by to len pre zabavu to je vse a nebolo by nieco take tak tazke urobit podla mna.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Info o PvP

Příspěvek od Punky » 04.01.2013, 11:23 hod.

nadesignovat areny a povedat ze to bdue napr 4v4 problem asi nebude... ale vsetko okolo toho uz trochu ano... system ratingu tak jednoduchy nebude, musis to vsetko nejak premysliet aby to fungovalo... takisto balance by bol asi celkom zlozity, mimo to ze je to gear based hra su tu aj dost nevyrovnane chary takze vymysliet nieco aby to fungovalo a aby ich ludia nespammovali na fore ako su classy a speci OP asi tiez nie je len tak... na to vsetko by si potreboval niekoho aby na tom makal, aby nad tym rozmyslal a aby k tomu pristupoval aj s trochou "hracskeho citu" a nie len systemom vytrieskat z toho co najviac prachov... a take nieco je nerentabilne, platit hr aby to vsetko vymyslali ked tie peniaze mozes presunut na konverzie na konzoly

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Info o PvP

Příspěvek od Kuki10 » 05.01.2013, 09:16 hod.

Kdyby pustily open betu tak by jim nikdo hlavu neutrhl a meli by nazory vetsiny hracu, ale proc by to delali

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Info o PvP

Příspěvek od Fru-fru » 05.01.2013, 10:46 hod.

Já mám pocit, že tady se prostě je ukázalo, jak moc ve skutečnosti jim jde o PvP. PvP měl být bonus který slibovali, proklamovali, ale nakonec zjistili, že by je to stálo tolik práce a přineslo to dle jejich vidění málo výdělku. Sice se dá rozporovat, že by PvP přitáhlo nové hráče a staří by se vrátili, ale asi si to spočetli a plusová hodnota jim z toho nevyšla.
Já osobně jsem jim to ochoten odpustit, pokud se budou náležitě věnovat PvE obsahu a vylaďování hry. Pokud mají v plánu zamrznout, tak i tak "málo" hodin hrající člověk jako já, asi brzy omezí hraní ještě víc...Bude to pro mě škoda. Sice hraji "nepřetržitě" od 15.května doteď, ale jak jsem řekl... Necháme se překvapit, ale na PvP jsem se těšil jako na občasné odreagování...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Info o PvP

Příspěvek od Kuki10 » 05.01.2013, 10:53 hod.

A za chvilu: Buy D3 DLC PvP pack for 20e.xD

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: Info o PvP

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 05.01.2013, 12:20 hod.

Já věřím tomu, že až to vyjde, tak se hodně nasmějem.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 05.01.2013, 12:39 hod.

Tak tomu verim aj ja ved ked vedeli spravit dueli cize 1v1 tak neviem v com mohol bit problem spravit v ostanom cize v 2v2 atd.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Info o PvP

Příspěvek od Punky » 05.01.2013, 19:41 hod.

zeby v nutnosti balancovat masovejsie pvp keby to malo byt trochu serioznejsie? a na to potrebujes ludi a to su prachy a starat sa o to atd... proste pvp, a nielen v diable, ale asi aj v kazdej mmo, je na uplne vedlajsej kolaji pretoze sa to studiam neoplaca

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Info o PvP

Příspěvek od Rakiii » 05.01.2013, 20:21 hod.

PvP tu již mohlo být o vydání alá diablo2. Další feature mohly přijít časem, ale to se již opakuji :-|

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Info o PvP

Příspěvek od Borgi* » 06.01.2013, 12:55 hod.

Fru-fru píše:Já mám pocit, že tady se prostě je ukázalo, jak moc ve skutečnosti jim jde o PvP. PvP měl být bonus který slibovali, proklamovali, ale nakonec zjistili, že by je to stálo tolik práce a přineslo to dle jejich vidění málo výdělku. Sice se dá rozporovat, že by PvP přitáhlo nové hráče a staří by se vrátili, ale asi si to spočetli a plusová hodnota jim z toho nevyšla.
Já osobně jsem jim to ochoten odpustit, pokud se budou náležitě věnovat PvE obsahu a vylaďování hry. Pokud mají v plánu zamrznout, tak i tak "málo" hodin hrající člověk jako já, asi brzy omezí hraní ještě víc...Bude to pro mě škoda. Sice hraji "nepřetržitě" od 15.května doteď, ale jak jsem řekl... Necháme se překvapit, ale na PvP jsem se těšil jako na občasné odreagování...

To by se ale tomu PvE obsahu museli věnovat. Za 7 měsíců přidaly jen recyklované bosy a tím veškerý PvE bonus končí. To je trochu málo na firmu, která má v názvu Blizzard. Kdyby vydali PvP v jakékoliv formě a nechali si poradit od hráčů, tak se na ně nikdo zlobit nebude, tohle je normální postup. Bohužel Blizz komunitu vesele ignoruje a jediné na čem mu záleží jsou prachy a PvP v nedohlednu.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Info o PvP

Příspěvek od AJey » 06.01.2013, 21:34 hod.

doufam borgi ze to nemas odeme nerad bych negativizmem nakazil i ostatni :-)
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Info o PvP

Příspěvek od Malf » 06.01.2013, 23:45 hod.

Moc to celkově nechápu. Jak říkali, že nejdříve přijdou se svýma nápadama a až budou spokojený, tak to pustí na ptr. To je prostě naprostá kravina. Když je PTR testovací realm, pustil bych tam hráče, nechal bych je hrát všechno i ty věci, se kterýma nejsem já spokojenej. Pokud mají vyřešený rozřazování hráčů podle equipu, což pochybuju, můžou veškerou další balanci a hratelnost ozkoušet na PTR. Skoro to vypadá, že nemají vůbec nic...mohli rovnou říct, že to přibalí k datadisku...

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Info o PvP

Příspěvek od pns » 08.01.2013, 07:44 hod.

ja si myslim ze to ukazalo jen jedno, jaky kvalitni tym je kolem d3, kdyz za x-let vyvoje se evidentne ani trosku nezabyvali pvp, jen pred vydanim placli ze pvp nekdy dodaji a podobne kecy.. stejne mi dodnes je zahadou, proc to nevydali pred temi vanoci, co tam nasli za boticky, ze to posunuli...

eltazar
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tazrius#2439

Re: Info o PvP

Příspěvek od eltazar » 08.01.2013, 11:10 hod.

pvp nebude, nebo alespoň ne v dohledné době...

http://bonusweb.idnes.cz/blizzard-zrusi ... agazin_anb

Odpovědět

Zpět na „Obecně“