Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Last_Elf » 15.06.2012, 13:42 hod.

Já si osobně myslím, že jak vyjde patch a začně to víc padat, případně zlevní kováře, tak to bez AH půjde. Osobně se na to taky chystám. Zatím mám monka, kde AH používám, ale pak to asi vezmu s jinou postavou a už to budu zkoušet bez AH. Ještě by mě zak zajímalo, kde kdo máte tu hranici. AH ne, itemy od kamarádů ano. Když tady potom vznikne nějaká no-AH komunita, čítající třeba desítky členů, přidáte se vzájemně do přátel a budete chtít hrát spolu. Potom vyměňování mezi kamarády může přerůst v nějaký menší "auction house". Jen mě zajímá názor lidí, co chtějí jet no-AH. Kdyby to vzniklo třeba nějaké "Trade no-AH" vlákno, nebo tak něco.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Alfajk » 16.06.2012, 05:20 hod.

podle me je naprosto zbytecny hrat bez aukce,jak jste si urcite vsichni vismli tak ta hra ma dropy tak nastaveny ze bez aukce je to proste nanic,kloudnej item ne a ne dopnout a kdyz uz,tak pro jinou class...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 16.06.2012, 08:23 hod.

Přestaňte tady spamovat všichni, kdo říkají, že to bez aukce nejde!
Tohle téma tady slouží k tomu, aby se tady informovali lidi co hrajou no AH o svém postupu, itemech, buildech, atd.
pro lidi, kteří si uvědomili, že hra Diablo 3 není o tom, dohrát inferno co nejdříve, nebo ho vůbec dohrát...
Diablo bylo, je a vždycky bude o huntění itemů, a komu se to nelíbí, a kupuje věci na aukcích, tak ať nám to tady alespoň necpe...
Osobně tyhle lidi vůbec nechápu, proč Diablo hrajou, když ne kvůli dropu...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

marrra
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od marrra » 16.06.2012, 09:33 hod.

Tak jsem se bez aukce dostal na zacatek inferna za barbara. Hra je pro me ted naprosto nehratelna :-( zabije me kazda vetsi skupina zombiku.
Jak jste na tom vy ostatni na infernu bez AH?

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Aragorn » 16.06.2012, 18:14 hod.

Jsem s melee wizardem na Infernu v Aktu II (kousek za zabitim Maghdy). Normalni moby davam (nektere jen s velmi opatrnou hrou a urcitym kitovanim), ale elity tam nedavam skoro zadne s momentalnim equipem. Takze ted budu farmit Akt I nebo Maghdu pro lepsi equip, abych tam ty elity daval (jejich obchazeni nebo preskakovani totiz fakt nepovazuju za 'zvladnuti' aktu). Nicmene nemam ted na D3 cas, hraju jine hry a dostanu se do D3 velmi pravdepodobne az v dobe, kdy uz bude zase novy patch.

Mimochodem, nejsem zadny skilled hrac, nemam zadne super stesti na dropy (jen dve nepouzitelne low lvl legendarky pro jinou classu mi padly, Hell jsem dohral s dmg tusim pod 5k, jeste nemam zbran ani s 600dps atd) a nahrano mam cca 100 hodin. Co vic rict k tomu, ze to udajne 'bez AH nejde', fakt nevim..
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Piglampa » 16.06.2012, 18:16 hod.

bez ah to jde jen je potreba chodit valor runy
chybi mi uz jen izual a diablo na inferno

Uživatelský avatar
KaTo
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od KaTo » 17.06.2012, 11:05 hod.

Já v AH kupuje zbraně s co největším DPS a pokud možno co "nejlevněji" (nikdy bych nevěřil, že jedna znejsilnějších zbraní co se mou Wiznou prošla půlku Hellu (první dva akty) bude INTtový luk za 20k :-D z AH). Jinak do AH pravidelně "levně" prodávám, co nepotřebuju.
Ale přijde mi, že v Diablu je zbraň je základ bez kterého to nás "glass cannony" bolí, zbytek je poddružný...veškerý armor mi přijde lehce nadropovatelný nebo koupitelný od NPC ve hře. Ale mít kliku na dobrou zbraň chce fakt KLIKU. A to nějak nemám. Zlaté AH. Takže klidně se k vám přidávám s jedinou výjimkou - zbraně prostě z AH (pokud mi nezařídíte na ně kliku :-P :-D ) potřebuju.

KSL
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od KSL » 25.07.2012, 06:23 hod.

Koukam, ze bez AH asi uz nikdo nehraje. Ja stestenu stale zkousim. Vcera jsem s DH porazil na Infernu Beliala.
kt 3 je jiz dost tezky, ale mam dojem, ze to pujde.
Hraje zde jeste nekdo bez AH?

foxo
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foxo#2431

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od foxo » 25.07.2012, 06:28 hod.

Aj ja sa snazim hrat bez AH momentalne som v 2akte inferno z mojim barbom v pohode sa to da.AH pre mna neexistuje.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od AlterEgo » 25.07.2012, 06:55 hod.

KSL píše:Koukam, ze bez AH asi uz nikdo nehraje. Ja stestenu stale zkousim. Vcera jsem s DH porazil na Infernu Beliala.
kt 3 je jiz dost tezky, ale mam dojem, ze to pujde.
Hraje zde jeste nekdo bez AH?
Po dohrani softcore charu bez nakupovani v AH ted hraju HC bez AH akorat jedu nejak prubezne vsechny chary, ze projdu kazdy act na kazdou obtiznost postupne za vsechny chary, tak ten progress jde pomalu, ale jiste.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od ZOMB » 25.07.2012, 07:05 hod.

já bych hrál dál bez AH, jenže problém je v tom, že mě D3 hodně rychle přestalo bavit... škoda, no
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Aragorn » 25.07.2012, 09:25 hod.

Jsem na tom bohuzel uplne stejne jako ty ZOMB...
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od smurfiik » 25.07.2012, 09:47 hod.

Ja to porad hraju bez AH, momentalne jsem s barbarem v 1.actu na Infernu, pred Butcherem a davam jak moby, tak elitky naprosto v pohode.
Zbran, kterou poizivam ma 650 DPS a spadla mi na Hell v Ponny levelu pri 5NV. Jinak equip mam naprosto prumernej a zachranuje me hlavne life build: Overpower (Revel) a Revenge (Provocation), ktere me uhealujou temer vzdycky a pak standard Berserk (Insanity), Frenzy, Leap, warcry (Impunity).
Nicmene jsem zvedavy na II.act, pry je to velky rozdil.. tak uvidime :)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Thulle » 25.07.2012, 09:53 hod.

Myslím, že by to mělo své kouzlo.

Když něco dropnu, tak to zahodím, protože vím, že v aukci najdu lepší a i za pakatel.
Obrázek

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 25.07.2012, 11:08 hod.

Nechci moc rýpat ale nevěřím že by někdo dostal přes I. akt bez aukce tomu nevěřím. Nebo že si dává I. Akt bez aukce. Tohle je hovadina ať mě tu každý kamenuje nebo si říká co chce jak chce. (myslím Inferno)

Mám skoro Wizarda, Barbara postavy na 60lvl WD na 49 a DH 59. Nikdy nic mě nepadlo lepšího než jsem měl farmil jsem I. akt za wizarda s MF 220% tak tak jsem si to dával ty předměty s MF byli 100% lepší než cokoliv co jsem našel bez MF. Takže moje farmic výbava byla mnohonásobně lepší než co jsem našel a přesto mě tam zabil pohled zombi musel jsem kitovat jak blázen protože za MF výbavu jsem dal jenom 200-300tis.

A nikdy jsem nenašel nic lepšího co bych koupil za 5-20 tisic nenašel.

Když mě to někdo tvrdí že je na Infernu bez použití AH a dává si to tak je pro mě lhář. Tahle hra je nastavená na AH a k tomu udělaný debilní drop takže se to ani bez AH nedá dohrát. A tahle hra není ani tak o skilu jak výbavě a pokud tady lidí dají milion za výbavu a mají problémy s 2. aktem a někdo řekne ze si to davá bez AH tak to je blbost největšího kalibru.

Uživatelský avatar
smurfiik
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od smurfiik » 25.07.2012, 11:11 hod.

Na úvod píšeš, že nechceš rýpat a na konci všechny urážíš, že jsou lháři, WTF? :D

No nic, věř si čemu chceš, ale dle mě to spíš vypadá, že to neumíš hrát. Schválně, napiš co máš za build a staty, hlavně resisty.

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od DURiN » 25.07.2012, 11:24 hod.

Hrát tahle hra je o výbave jak to každý říká a pochybuji že vy bez aukce bude te mít lepší resisty armor než já co jsem si to nakoupil přímo na postavu.

úplně dole když to sroluješ tam sem hazel svoje screen.
viewtopic.php?f=106&t=4847&start=240

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od AlterEgo » 25.07.2012, 11:26 hod.

DURiN:
zkus psat mene nesmyslu na foru a vice farmit a mozna pak taky nebudes mit problem davat i jine acty nez act 1 na to inferno.

EDIT
Divam se na screeny toho Tveho barbara a v equipu co tam mas bys mohl davat i act 2, kdyby sis trosku upravil skilly.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od Majky_majk » 25.07.2012, 11:28 hod.

Já bych bez aukcí hrál rád... ale současný drop to neumožňuje.

Nepochybuju, že pro někoho to s určitou postavou, štěstím a vypětím sil jít může. Ale obecně to znamená ještě o řád delší dobu farmení, což třeba pro mě přijatelné neni (respektive to není pro mě zábavné).

Kdyby tu byl nějaký NO-AH mód, kde by byl drop upravenej... neváhal bych.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Pojďte hrát Diablo bez aukcí

Příspěvek od AlterEgo » 25.07.2012, 11:35 hod.

Jeste dodatek pro DURiNa ohledne tech screenu.
Proc si nevyrobis lepsi gemy?
Vis o tom, ze kdyz bys prohodil jeden gem z chesty s tim gemem v helme, tak ve finale ziskas vic life?
Skilly neresim, tam to chce urcite zmenu.
Verim, ze mas urcite v truhle nejake veci, nebo ti droply a zbavil ses jich se kteryma si mohl v pohode uz mit zabiteho Diabla na inferno s tim barbarem. Samozrejme bys nebyl schopny zabit uplne vsechny elite a rare packy co bys potkal, ale do act 4 k Diablovi by ses dostal urcite a i ho zabil.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“