Ladder potvrzen ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966
Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 14.03.2014, 14:12 hod.

Pravidlá pre kedysi populárny ladder na Diablo 2 : http://classic.battle.net/diablo2exp/ba ... ypes.shtml

som zvedavý koľko vecí si vezmú odtiaľ a koľko noviniek nás čaká...hlavne ako vyrieša prepojenie Paragon levelov

Papagaj
Gorebelly
Příspěvky:378
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papagaj#2656
Bydliště:Zilina

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Papagaj » 14.03.2014, 15:13 hod.

No co.... Emhyr budes farmit tych 500 paragonov v CotA nanovo :green:

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od easyyy » 15.03.2014, 04:50 hod.

můj soukromej typ je, že paragony zůstanou, jen půjde rozdělit body až na max levelu.. "lidi" jako kongor by to nerozdejchali
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Drakkari » 15.03.2014, 05:39 hod.

Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 15.03.2014, 06:56 hod.

hehe...už sa rozhodujú ktorý " ladder " je pre nás vhodný :))) tipujem ten čo drží director :)))))

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Xenter » 15.03.2014, 08:10 hod.

Mám z toho ladderu zatím tak trochu smíšené pocity. Pokud by to udělali jako v DII a výhoda ladderu by byla v tom, že by tam padali nejlepší předměty, které na non-ladderu padnout nemůžou, tak by mě to vadilo, zejména pokud by se to mělo po půl roce resetovat. Hraji svým tempem a nechtěl bych se takhle honit za předměty nebo naopak mazat postavy, protože na ně nebude místo, když by se přesunuly. V DII se tenhle problém dal snadno vyřešit hraním SP, popřípadě přihodit plugin například na runová slova nebo eventy. Zatím nemá moc cenu spekulovat, za chvíli budeme pravděpodobně vědět více, tak uvidíme co vymysleli.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Javurek » 15.03.2014, 08:31 hod.

Proč furt někomu vadí že by byly na ladder nějaké lepší věci nechápu. Mě spíš s ladder systémem znepokojuje současný systém dropu a obchodu. Diablo 2 bez hacku a dupování předmětů mělo velmi dobře vyváženou ekonomiku, pokud se hrálo v sezónách. Tady asi nebude nic.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 15.03.2014, 08:34 hod.

Smisene nebo spatne nebo dobre pocity stejne muzete mit az po nejakem ofic oznameni a predstaveni tohoto systemu. Vsak se zatim nevi presne co a jak ne?

@tabletofon
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Xenter » 15.03.2014, 08:42 hod.

Javurek: Vadí mě to proto, že mě hra nutí hrát nějakým stylem, který mě nebaví a jinak se k té či oné výbavě nedostanu, v DII mě to nevadilo, tam to byla možnost, tady by nebyla jiná volba vzhledem k online only.

HELLERcz: Jasně, proto jsem tam napsal tu poslední větu. Vycházel jsem z předpokladů a napsal názor na ně, respektive co bych nechtěl. Jak to bude nebo nebude se teprve uvidí.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Y0G1 » 15.03.2014, 10:59 hod.

Co sa tyka kongora tomu to moze byt jedno ..Ten hra proste furt.

Pockajme si na to ako to bude spravene nerobil by som nejake uzavery hned.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Slw » 15.03.2014, 12:04 hod.

maja píše:8-) já už jsem se naladderoval ve dvojce až dost
pod to se můžu podepsat :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Alfajk » 15.03.2014, 12:42 hod.

doufam ze nemaji v planu nejakou kravinu,jako zvyhodnovani lidi v ladderu lepsim dropem nebo expama,to by me nasrali...

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 15.03.2014, 12:43 hod.

samozrejme,že to tak bude...o tom ladder je.....prvá liga vo futbale má viacej z toho ako nejaké dedinská piata liga...nasrali by ma ak by to bolo opačne

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Dava_C » 15.03.2014, 12:57 hod.

Zahadum, nechápu proč zrovna ty tímhle způsobem obhajuješ ladder, vždyť je namířen proti tobě samotnému... ten je pro lidi jako Emhyr nebo Kongor atd atd.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 15.03.2014, 13:30 hod.

Dava súhlas..ale nemyslim si,že by robili ladder ako v D2...už je predsa viacej " casual doba "....spravia to na spôsob aby tam nazrel každý :)))
pokeciame o tom až to bude officiálne :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Fru-fru » 15.03.2014, 13:44 hod.

Nechápu, proč lidi ladder tak moc vadí, že by někdo mohl být zvýhodněn ? A ještě více nechápu jak má být ladder zaměřen proti komukoliv kdo ho nehraje - to je mi fakt záhadou...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od easyyy » 15.03.2014, 15:15 hod.

Taky mi to nejde do hlavy.. Lidem vadí, že by na ladderu padalo něco, co na non ladderu ne. Tak jednoduše jdu hrát ladder hm? S timhle dropem není tak strašný začít od znova. Za 20h farmení napadá víc než za 1000h před patchem takže tak.....

Plus ladder je dobrá věc, jak s každou sezónou něco přidat - event, itemy atd. a nemusí se čekat 10 měsíců na patch/2 roky na datadisk.

A jako v každé hře, normalní člověk se do topu nikdy nepodívá, vždycky tam budou nolifeři. A je to férový.. kdo hraje víc, bude mít víc.

Díky tomu se zase začínam o RoS trošku zajímat a uvažovat, že to s první slevou koupím.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od zahadum » 15.03.2014, 15:38 hod.

Partia pár kamarátov hrá vo voľnom čase občasne hokej...zo srandy a pre radosť...občas ak majú záujem tak vyzvú na zápas nejaké iné mesto ale partiu kámošov...nič viacej nič menej....definícia NO LADDER

Majstrovstvá sveta v hokeji...partia väčšinou profesionálov ktorým za hranie platia sa raz ročne stretne na nejakom mieste na svete a rozdajú si to proti podobným profesionálom v hokeji....hrajú pre prestíž svojej krajiny...o rok sa to všetko zopakuje znovu.....definícia LADDER GAME

máš na to ( skill, čas, nervy ) HRAJ
nemáš na to ( skill. čas,nervy ) NEHRAJ

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Alfajk » 15.03.2014, 15:42 hod.

ano,presne tak,hokej je idealni priklad,hraje snad vesnickej team jinej hokej,nez ten profesionalni team? maji jiny pravidla? ...ne,nemaji,proto by "ladderi" nemely bejt nijak zvyhodneny

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ladder potvrzen ?

Příspěvek od Drakkari » 15.03.2014, 17:42 hod.

Zde nemůže být řeč o nějakém zvýhodnění, je to prostě jiný mod a není ve spojení s jiným, ergo výhoda poztrácí smyslu když neexistuje soupeř. Ladder je samostatná jednotka, hrají zde spolu pouze ladder hráči, a výhodu má pouze ten, který prostě hraje lépe než ostatní.

Cítím tu jen obyčejnou závist vzešlou z předpokladu vlastní neschopnosti se nějak kvalitně umístit na ladderu.
¨
Nebo jednoduše nechápu v čem tkví výhody získané hraním na ladderu oproti non ladderu. Vždyť jsou to naprosto oddělená herní prostředí. Jedině mě napadá, že po resetu se přesune postava z ladderu na normal i s celou výbavou a expy, tam by určitá výhoda mohla být, nebýt ovšem faktu, že přístup do všech modů hry mají všichni hráči... a pokud jde o no-lifery, ti mají výhodu nade všemi, ladder neladder :)

hezký den :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“