AH... Budete něco kupovat ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Yaka » 18.03.2014, 15:31 hod.

Reve a i více méně pro zbytek... Není chybou aukce, že blizzard nedokázal nastavit obtížnost, systém lootu a systém generování jednotlivých abilit na itemech.. Diablo tak jak ho známe do vydání datadisku je hrou naprosto nedodělanou a s aukcí to nemá nic společného.

Fakt, že hry typu diabla mají být postaveny na systému čím těžší obtížnost chodíš tím lepší věci ti padají + musí existovat penalizace za to, když se snažíš chodit obtížnost, na kterou nemáš je dlouhodobě známá. To - že blizzard toto do diabla vanila nezakomponoval a tím postavil celou tu hru na hlavu je chyba blizzardu nikoliv aukce. Ještě dneska se slzou oku vzpomínám, jak vznikali videa s WD, kteří se hrdě hlásili a oznamovali světu, jak nejlepší je chodit MP0 a IKčkovat vše co potkáš, protože je to "nejefektivnější způsob farmení XP a legendárek"...

To jste si opravdu tu hru kupovali proto, aby jste chodili MP0?:) a u toho slzel někdo štěstím, že nafarmí XY milionů XP za hodinu kdežto kamarád, který chodí MP5 tak má o YX XP za tu hodinu méně?

Jak říkám - celá ta hra byla a stále je postavená na hlavu a nedává žádný smysl díky tomu, jak byla vydána. Aukce s tím nemá a nikdy neměla nic společného.

Já jsem casual hráč, hrál sem půl roku, pak jsem rok nehrál, pak jsem zase hrál pár měsíců a do hry jsem nedal ani korunu krom její koupě. Něco jsem dropnul, to jsem prodal v aukci a za utržené jsem si koupil něco jiného. Využil jsem aukci k tomu, abych si vydělal nějaké goldy do RoS.

Základní rozdíl Reve v tom co píšeš je - že nyní má každý volbu. Můžeš a nemusíš.
Po RoS pokud budou dodrženy všechny předpoklady - tak žádnou volbu mít nebudeš. Všechno bude account bound a nazdar bazar.
Tomu tady někdo z Vás chce říkat možnost hrát si jak chci? Sory - já teda ne.

S klanama je to úplně stejný - když budu v klanu, kde ty lidi spolu hrajou chci mít možnost dát do bendy to, co nepotřebuju, at si to někdo jiný vezme, kdo to upotřebí. Proč bych to měl prodávat vendorovi? A že si někdo bude zakládat klany na něco jiného??? To mě fakt netrápí - každého věc co v té hře dělá snad ne?

Na co chcete dělat anketu stačí počíst názory lidí, většina tu otevírá šampusy a v konečným výsledku vlastně ani neví proč.. Jen že to dělaj ostatní tak je potřeba bejt in:)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 15:36 hod.

tak myslim ,ze trosku prehanis..vetsina techto lidi uz na AH nadavala od vydani diabla...

jinak co ti nato vse tvoje muzu rict? Mas pravdu toto vse co pises byl pr..er od Blizzu a nema to s akuci nic spolecnyho..tak nevim proc to pletes do toho kdyz lidi vitaji jeji zruseni..

jinak stim dropem a to ze se vanilla ve spouste vecech nepovedla v tom mas pravdu...ale sam sis nabehl a jak rikas...nema to s AH nic spolecnyho :)

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Wishmaster » 18.03.2014, 15:40 hod.

Ze su itemy account bound, je podla mna super vec.

Ja som si hru kupil pre to, aby som ju hral a bavil sa :) Pises, ze si casual hrac. Tak preco ta to potom rozculuje? PRe mna za mna hardocre gameri nech si hraju jak oni chcu. Ja som tiez casual hrac..

V realnom zivote tiez si kupis jnejaku vec na seba (v hre ti dropne) a ked sa ti prestane pacit, tak je nechas kolovat kamosom v okoli? :) (si zrejme hlop.. zeny to maju vo zvyku, take veci robit ;D)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2014, 15:45 hod.

Wishmaster: konečně názor, který se dobře čte a můžu jen a jen souhlasit :)
Obrázek

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od herba » 18.03.2014, 16:10 hod.

Díky account bound mi nevyberou podruhý účet :D
A pokud někomu chceš fakt pomoc, tak si udělej stejnej char, dejte spolu run a nech mu lege co ti spadnou.

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 16:14 hod.

Porad ti ty veci muzou znicit/prodat :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Wishmaster » 18.03.2014, 17:29 hod.

ale matros moze predat jedine tak vendorovi ;)

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Lumpus » 18.03.2014, 17:29 hod.

Já ze všeho nejvíce nesnáším řeči jako: Však tě nikdo nenutí to používat, máš na výběr apod...
To je sice krásné ale jednou je to oficiální/legální mechanika hry tak proč to nevyužít? Navíc když ti co aukci využívají tak jsou na tom vždycky lépe co se gearu týče. Je to jakoby ste ve Skyrimu nepoužívali fast travel nebo v reálu přece taky používáme mobil a ne telefonní budky.
Tudíž zrušením AH Blizz v mých očí akorát ruší op vlastnost hry, zruší něco co je proti komunitě a proti smyslu farmení samotného.
Protože když byla aukce tak člověk měl tendenci všechny droplé věci první udat v aukci a stával se z něj trochu sobec. A farmení věcí na svoji postavu se změnilo na farmení goldů nebo věcí, které bych výhodně prodal v aukci. A proč? no abych si koupil lepší gear v aukci..

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Yaka » 20.03.2014, 08:23 hod.

Kromě Reveho si nevidíte do úst bohužel....

Wishmaster:
1) Ze su itemy account bound, je podla mna super vec.
2) Ja som si hru kupil pre to, aby som ju hral a bavil sa :)

Ani s vypětím všech sil nejsem schopen určit, jak toto spolu souvisí?:) Případně jak se to vylučuje nebo naopak. Takže škoda na to něco psát....

- btw v reálném životě když si něco koupíš, tak jsou věci, které kolovat nenecháváš a pak jsou věci, které dáváš na aukro a podobně, aby ses jich zbavil a nemusel je házet do koše... Právě reálný život v tomto ohledu moc nepoužívej prosím.... Protože v něm to funguje přesně tak, že z čehokoliv můžeš mít nějaký výnos tak se to samozřejmě snažíš prodat a nikoliv vyhodit (pokud si tedy normální)..

Herba:
- díky account bound se začne obchodovat právě s celými účty, takže místo, aby se účty vybírali, tak se budou krást kompletně celé včetně itemů + boti budou fungovat na systému "vyexpit - vybavit - prodat" nebo "ukrást - prodat" celý účet se vším co na něm je.

Lumpus:
Ty si asi nejlepší:) Fakt, že nejsi schopný do té aukce nejít a nic si tam nekupovat a tak to radši zakážeme přesně odráží většinu hráčů. Dneska si můžeš půjčit spousty peněz, aniž si schopen je pak splatit taky si je půjčíš - protože nejsi schopný tomu odolat a je to legální?
Promiň - ale pokud myslíš vážně co jsi napsal tak seš fakt hloupatej. Názory typu něco nechci tak to zakažte abych to nemohl dělat, protože já nejsem schopen se kontrolovat a nedělat to --- to je fakt TOP:/

No počkáme na datáč a uvidíme, jak se soudruzi předvedou. Já osobně očekávám radši to horší, abych pak nebyl negativně překvapen... Tajně doufám, že od úterý do víkendu jim půjdou aspoň servery už v pořádku po očekávaných počátečních problémech, abych si mohl v klidu zahrát.

Ta hra má spousty jiných věcí, na kterých by měli zapracovat namísto AH!

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Lumpus » 20.03.2014, 08:47 hod.

Yaka: Asi si mě nepochopil, není to o tom, že by člověk nebyl schopný nejít do aukce, já spousta takových hráčů znám, ale myslím si že ti jsou pak odkázáni na to hrát sami nebo se smířit s tím, že budou hrát "druhé housle". A pokud souhlasíš že smyslem Diabla je alespoň pro většinu hráčů hon za novým lepším vybavením pak pro tyto hráče je AH nejlepší cestou a to už přeci není taková zábava. Blizzard musí v tomto prostě plnit roli rodiče, který určí pravidla hry a nasměruje hráče tak jak si myslí že je hra bude bavit nejvíc. Spousta lidí ve hrách třeba cheatuje, nicméně to obvykle vede k tomu, že jich hra později omrzí, pokud by někdo cheaty zakáže, pak ti lidi buď přestanou hrát úplně nebo budou hrát déle a v konečném důsledku si to více užívat. AH v Diablu 3 můžu s nadsázky brát jako takový cheat, navíc povolený jen na ty kdo na to mají (goldy či real peníze).

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Tyckin » 20.03.2014, 09:03 hod.

Jako aukce byl fakt problém - hra byla bohužel nastavená tak, že jsem neměl vlastně šanci vybavit si slušně postavu z dropu.
Tudíž to fungovalo asi tak že jsem sbíral crap, sem tam nějaký crap prodal za pár mega, a až jsem prodal dvacet crapů, koupil jsem si jeden dobrej item na AH - omg :wave:

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Yaka » 20.03.2014, 09:35 hod.

Zkusím to napsat ještě jednou a naposledy. Aukce nebyla nic moc - ale hlavní problém byl, je a doufám že v RoS nebude:

Systém lootu, systém obtížností, systém generování abilit na itemech a systém paragonu (tedy bohužel problém byl v základních mechanikách hry)
= provázanost a naprosto stupidní nastavení včetně propojení těchto čtyř věcí...

Aukce už pak jen domršila a zvýraznila to, že lidi bez skilu a bez vybavení chodili mp0 a dávali do aukce top itemy, které jim tam padaly..

Není pravda, že nebylo možné hrát bez ní. I tady na foru existuje spousta lidí, kteří dohráli diablo self-found modem a nezůstali v žádném případě na mp0... Nepochybuju, že tyhle lidi ta hra bavila a vydržela je bavit mnohem déle než ostatní za což jim patří můj respekt.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od kany11 » 20.03.2014, 09:44 hod.

zdravim tak si to tady pekne čtu :D aby se shodli vsici stejne je nemozny to víme.d3 hraju od zacatku do ted aktivne.je fakt tezky rozhodnout jak by to melo bejt spravne aby byli vsichni spokojeny.ja za sebe -AH nebyla spatna vec jak sni kazdej naložil byla jeho vec tak to mel. co si kdo chtel koupit to si koupil.me nevadila dala mi pocit bezpecnyho obchodovaní.to ze ted neni mi taky nevadí ale co bych uvítal já je aby proste kseftovaní z d3 nevymyzelo to znamena ze account bound bych uplne zrusil na vsem.zpristupnil bych trade pro bussines at veci či goldu(proc bych nemohl pujcit nejaky goldy kamosovi kterej zrovna nema a na neco se mu hodí) a jineho matroše a vubec by mi nevadilo kdybych v chatu videl nabidky jinych hracu co mají k prodeji.musel by bejt ale trade max bezpecny aby nedoslo k nejakym podvodum(coz taky v dnesni dobe neni sranda).nevidim na tom nic spatnyho si neco od nekoho koupit na svoji postavu a ne jen cekat x hodin nez ti ta dotyčná vec spadne.to že ted co komu padne je acount a nic stim nemuze delat mi prijde trosku násilný.bedna se mi plní vsemoznym pro me knicemu jinymu by to mohlo uz davno nejak pomoct.nechame se prekvapit jak to bude fungovat v ros.kazdy ma jiny nazor coz chapu ale proc by hra mela byt tak přísná a nic si vní nemohl svévolně delat?? no nic neberte si to osobne kazdej to vidí jinak...

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 21.03.2014, 08:24 hod.

nechcu zkladat dalsi tema zbytecny...tak se poptam tady je to castecne spojeny s AH...ted kdyz uz neni RMAH tak nepotrebuji acc spojeny s paypalem..nikde v na battlenetu jsem nenasel kde propojeni zrusit..nevite nekdo pls ?

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od dawemorraless » 21.03.2014, 08:32 hod.

po nákupu dde sem smaznul číslo účtu došla mi sms že moje číslo účtu bylo odstraněno :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 21.03.2014, 08:59 hod.

nechapu jak to myslis...a hlavne paypal nema cislo uctu ne ?:)

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Hamman » 21.03.2014, 09:05 hod.


Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 21.03.2014, 15:31 hod.

diky

Odpovědět

Zpět na „Obecně“