SC vs HC

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296
Re: SC vs HC

Příspěvek od maja » 25.04.2014, 06:08 hod.

smyslu plnější bude se tu bavit raději o vaření

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: SC vs HC

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 06:16 hod.

Studená cibule mi nepřijde tak chutná, jako horká cibule dozlatova usmažená se solí. Prostě má to svůj šmak a kdo neochutnal pořádnou dávku, tak neví a radši zůstane u studené cibule, protože je to vcelku bez práce, teda kromě toho oloupání a nakrájení, ale to je třeba i u horké cibule, ale tam pak následuje ještě smažení a nejhorší je když se vám ta cibule připálí, tak ji můžete vyhodit a začít znova...

ale jinak jak jsem řekl, každý ať hraje co ho baví a je mi to jedno. Mám partu lidí s kterými hraji a i kdyby si o mě někdo myslel, že jsem totální loozer, tak mi je to s prominutím u pánvičky

Další recept? :lol:
Obrázek

opickacze
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Opickacze#2645

Re: SC vs HC

Příspěvek od opickacze » 25.04.2014, 06:20 hod.

Osobně se divím,že se toto vlákno nezamkol :D mám takový pocit ,že se tu řeší ho..a ;)

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: SC vs HC

Příspěvek od maja » 25.04.2014, 07:21 hod.

Frozen píše:Studená cibule mi nepřijde tak chutná, jako horká cibule dozlatova usmažená se solí. Prostě má to svůj šmak a kdo neochutnal pořádnou dávku, tak neví a radši zůstane u studené cibule, protože je to vcelku bez práce, teda kromě toho oloupání a nakrájení, ale to je třeba i u horké cibule, ale tam pak následuje ještě smažení a nejhorší je když se vám ta cibule připálí, tak ji můžete vyhodit a začít znova...

ale jinak jak jsem řekl, každý ať hraje co ho baví a je mi to jedno. Mám partu lidí s kterými hraji a i kdyby si o mě někdo myslel, že jsem totální loozer, tak mi je to s prominutím u pánvičky

Další recept? :lol:
dobrý :wave: a na čem ji smažíš, na sádle :?: :lol:

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: SC vs HC

Příspěvek od Arnold » 25.04.2014, 07:37 hod.

Dark_Deamon: Spravne jsi zde nakousnul tema HC v D2. Ja hral Diablo 2 nejaky ten rok a vim jak tam HC vypadalo. A i to je duvod, proc si tu delam z tech dnesnich "HC" hracu srandu. Tam kdyz ztratil postavu na levelu 97 tak to byla tragedie, tady v Diablu 3 je to jen mirne zdrzeni.

Seip: Tak si to tu procti poradne (i kdyz ne ze bys musel, ty fraze, kteryma tu "HC" hraci ohrnuji nos jsem ti vypsal). Jak jsi spravne napsal, zacalo to hned druhym prispevkem.

A titul zoufalce tydne ziskava Frozen, ktery tuu zvatla cosi o smazene cibuli. No je toto normalni? :-D

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: SC vs HC

Příspěvek od Seip » 25.04.2014, 08:25 hod.

Možná by jsi si to měl radši přečíst ty, protože některé věci, které jsi vyjmenoval napsali sami SC hráči (např. YAKA) :D
A ti co píší o Inteligenci a rozumu SC vs HC hráčů? To i SC hráči vědí jak to je, i když si to někteří nechtějí přiznat, o tom tady nemusíme debatovat (samozřejmě to neplatí o všech SC hráčích, ale o dost velké části).

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: SC vs HC

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 08:48 hod.

@Arnold: To byla reakce na předchozí příspěvek a na odlehčení diskuze. ;) Protože mě přijde zbytečné se tu nad něčím takovým rozčilovat, tak jsem chtěl napsat něco vtipného na pobavení, pokud to v někom vzbuzuje pocit, že jsem totálně mimo, tak se omlouvám :wave:

Jinak k D2 a HC, sáhněte si do svědomí a řekněte mi kdo z Vás si nedělal zálohu postavy a pak mi znova řekněte co bylo více HC ;)
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: SC vs HC

Příspěvek od casperdeluxe » 25.04.2014, 09:12 hod.

Za to, jaké je HC D3 přece nemůžeme my hráči, ale Blizz. Podle některých by to mělo být tak, že když umřu v D3, tak umřu i real. Aby to teda byl pořádnej adrenalin. Někomu to třeba celkem vadí, že příjde třeba o set, ke kterýmu se dostal po 200h hraní. Kolik to stálo materiálu a peněz to vyrobit k obrazu svému. A proto to je HC. Proč teda, když HC není HC, hrajete SC? Protože každej jsme jinej. Někdo na to nemá nervy, někdo net, někdo se nemůže dost soustředit atd. Každýho věc.
To, že se tu HC hráči povyšují nad SC není vůbec pravda. To si někdo spíš o sobě myslí, že když nehraje HC, tak je něco mí'ň.
Někdo tu psal ty "fráze" od HC hráčů, keré ho hrozně urazily. Možná by si ten dotyčný měl zjistit, kdo to napsal, než si začne stěžovat na HC.

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: SC vs HC

Příspěvek od maslo » 25.04.2014, 09:12 hod.

Když si člověk přečte zpětně některé příspěvky tak se musí jen smát nad tím, co tu někteří píšou. Počítačové hry hraje každý z nějakého důvodu, ale hlavně každého baví něco jiného a tak je to na něm co bude hrát a jak danou hru bude hrát a to platí i o diablu tak proč se tu do nekonečna dohadovat jestli HC nebo SC když je to ve finále úplně jedno.

Jinak já osobně hraji HC a diablo 3 jen díky tomu že jsem potkal partu super lidí (které jsem poznal i osobně a to díky D3) s kterýma se rád scházím na TeamSpeaku. Rád s nimi pokecám a zahraji D3.

Jinak k té cibuli a k receptu:

když jí osmažíš tak dozlatova tak k ní hoď uvařený květák a klepni do toho vajíčko a máš květákový mozeček :D je to lepší než samotná cibule ;)

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: SC vs HC

Příspěvek od Arnold » 25.04.2014, 09:14 hod.

Frozen: Ja svuj prispevek taky samozrejme myslel s nadsazkou :)
Tim hranim D2 jsem samozrejme myslel multiplayer na battle netu nebo na nejakem neoficialnim, treba i ceskem, serveru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: SC vs HC

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.04.2014, 10:58 hod.

Arnold píše:Dark_Deamon: Spravne jsi zde nakousnul tema HC v D2. Ja hral Diablo 2 nejaky ten rok a vim jak tam HC vypadalo. Tam kdyz ztratil postavu na levelu 97 tak to byla tragedie, tady v Diablu 3 je to jen mirne zdrzeni.
Právě. Daň za smrt v HC si představuju krapet jinak, než jak tomu je v D3. Člověk by měl přijít o vše. O postavu, itemy, zlato a veškerej PL. Pak by to byla super výzva :) Taky nějak nerozumím tomu, proč je PL společnej pro všechny. Asi jak kdyby v D2 bylo pro všechny chary stejný MF, který si člověk nahrabe s jednou postavou, ale to je debata jinam.
Jak říkám...čerpám zatím jen z toho, co si tu od vás přečtu, takže můžu mluvit scestně. Pro mě osobně je to ale škoda, pokud dojde na dobu, kdy budu hrát D3. No...možná pak budu mluvit jinak...možná pak HC bude vypadat jinak, kdo ví :)
Frozen píše:Jinak k D2 a HC, sáhněte si do svědomí a řekněte mi kdo z Vás si nedělal zálohu postavy a pak mi znova řekněte co bylo více HC ;)
Sorry, ale pokud takhle někdo hraje/hrál HC, tak to musel mít v hlavě solidně vybrakovaný. Pokud o postavu nechcu přijít, tak hraju SC, pokud jsem smířenej s tím, že mi může umřít, tak hraju HC. Všechno ostatní jako: Hero Editor na tvoření non-legal itemů, Atma na oživování mrtvých charů atd. je jen známka jakési duševní nedospělosti.

Seip
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: SC vs HC

Příspěvek od Seip » 25.04.2014, 11:25 hod.

Rozdíl v HC mezi D2 a D3 se tady probíral hodněkrát, bohužel Blizzard dělá tak, jak chce většina hráčů. Další věc, dřív bylo Diablo znovuhratelné, protože se v D2 nedaly měnit skilly jak se vám zachtělo, v D3 to jde a není důvod hrát znovu a znovu a znovu.
Ale i SC vypadalo trošku jinak, kdy za každou smrt se odebírali zkušenosti, kdo ví jak by dnes hráli hráči SC, kdyby tam byl nějaký postih za smrt.

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: SC vs HC

Příspěvek od Bit » 25.04.2014, 11:38 hod.

O tom postihu se mluvilo s příchodem ros... Mno opět nic... těch pár goldíků jim na kráse neubere... Možná by to nebylo tak uplně od věci přijít o 10% expů za rip...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: SC vs HC

Příspěvek od Xenter » 25.04.2014, 11:53 hod.

Když přehlídnu flame, tak zase platí to otřepané - 100 lidí 100 chutí. Na vše se tu dá reagovat protiargumentem, a může to pro mě být správně nebo naopak. Jediný problém tu je ten, že nedokážete nebo nechcete respektovat náror někoho jiného a proto to tu tak vypadá.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 25.04.2014, 12:02 hod.

Dneska mám chuť na masový pirohy, ale dělat je nechci. 4 hodiny práce nee.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: SC vs HC

Příspěvek od Welwet » 25.04.2014, 12:04 hod.

Frozen: na tohle mám chuť ti říct veškeré negativní odpovědi co jsou :) aneb. jak psal Deamon, tohle je nesmysl..nevím o tom že by to někdo v D2 komunitě dělal..a to potom opravdu nemusí hrát HC..v té naši místnůstce co máme uvidíš dost pravidelně jak chcípáme hota/CTA a další equip ..chary pravidelně lítáme znovu..bohužel.

Jinak chtěl bych založit pexeso klan..něco jako Heroes of Pexeso! nebo Anciet´s of Pexeso!
nábor jen pro opravdu znalé hráče..co to hrajou jen v hardcore formě, ideálně na jeden zátah celé pexeso, nebo se roztrhaj obrázky kde je krteček/myšička!

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: SC vs HC

Příspěvek od Baglik » 25.04.2014, 12:10 hod.

Postih za smrt na SC bych zavedl taky, třeba 10% ztráty všech goldů potom by to i SC hráče nutilo hrát trochu opatrněji.

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: SC vs HC

Příspěvek od NONORMAL » 25.04.2014, 12:14 hod.

a co ztrata restedu? to se da se ztratou xp srovnat...

samozrejme to neni pro kazdou smrt, kdyz davate elitky s 5ripama, ale pokud ripnete treba jednou za vecer nebo i minkrat, tak ty XP potom dost bolej. kdyz ma clovek naresteno treba na full... sice na to muzete namitnout, ze rested se da rychle doplnit, ale neni tomu tak vzdy a urcity cas to zabare a stoji to tedy urcite XP, navic kolikrat se stane, ze rested se vyexpi rychleji nez se ziska, zvlast u mensich PL... vetsi PL je sice mensi sance, ze clovek vyexpi nez najde dalsi pool, ale zase vyssi PL maji neco nahrano a vedi jak hrat, aby zbytecne neumirali...

jinak ano sam hraju SC jednakt za to muze nebo jeho provder, mel jsem urcite obdobi, kdy jsem hral a dostaval jsem DC v rozmezi 15min - 1hodina... vymenoval jsem si s blizzem tickety cca 14dni, posilal jsem jim pathping a tracert a stejne to k nicemu nebylo, takze jsem hral SC a nabalila se kolem me komunita, ze tedka, kdyz uz je to stabilni stejne neprejdu na HC a druhak me stve ten loot, kdyz vezmu a sleduju dropy ostatnich vs moje nic, tak i kdyz stary vecy bych na hc schovaval, tak by ten posledni lootnutej kousek hodne mrzel

bylo tady zmineno zalohovani postavy v D2, vzpominam na spoustu dotazu po vydani D3 zdali funguje stale ALT+F4 a nebo kdyz se resilo v D2 hrani se savem, ktery byl upraven jen pro cteni a zapis se povolil jen na ulozeni, takze tvrzeni toho, ze HC komunita je vice vychovana, inteligentnejsi apodobně je myslím dosti diskutabilni... myslim, ze v obou komunitach najdete trotlly, kteri vubec nevedi o cem to je, ale najde se i sposta lidi, kteri o svoji postave maji prehled, bohuzel trollove se vice projevuji a pak vznika skatulkovani, ktere je dost mimo...

k debate ktera tu byla ohledne quick join, mate pravdu, ze znaci, aby se lidi pripojovali, ale co se mi stalo: hraju s kamosem T4 a pripoji se k nam 49lvl monk, kterej jeste do mobu nabihal, takze z toho vlastne nic nemel, takze si myslim, ze i ti co se pripojuji by meli mit nejakou soudnost...
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: SC vs HC

Příspěvek od Frozen » 25.04.2014, 12:40 hod.

@Welwet: Taky jsem řekl, ať si lidé sáhnou do svědomí, ne že to dělal každý, ale troufám si říct, že klidně i 95% to tak dělalo. To že to nedělá parta lidí, kteří si udělali více méně tu hru jen mezi sebou, je dobře a fandím Vám, ale taky jste u toho zůstali (nebo minimálně hráli dlouho), protože Vás to baví (bavilo). Možná bych to přirovnal k tomu, že jsme s naší skupinou ještě před patchem 2.0.x chodili MP10 i když to bylo neefektivní a nebezpečné, ale zábavné. V tomto trendu pokračujeme, bohužel nás postihlo dost smrtí (hlavně teda mě, ivana a leča). Dneska snad půjdeme T4 a pokud se cákneme, tak T5? .)

Taky jsem psal o pár příspěvků zpět (možná v jiném tématu), že měli nechat PL tak jak byl před patchem 2.0.x, resp. jeho systém, že každá postava měla mít svůj PL.
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: SC vs HC

Příspěvek od Gold Eagle » 25.04.2014, 13:03 hod.

Postihy za smrt u Blizzardu už se řešili. Je to psychologicky na pytel. Lepší je odměňovat přežití. To jsou diskuse jak v raketě s nadsvětelným pohonem o exkrementu na zaparkovaným trabantu na šroťáku. Du radši ven.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“