Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
xokor
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Zeď nářků

Příspěvek od xokor » 28.12.2014, 19:46 hod.

Taky si musim postezovat na jeziska..uz plvl 400 (40k bs) a furnace stale nikde..jak jsem veril,ze budu mit stesti na drop ,tak me to pomalu zacina opoustet :D

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Rhondien » 28.12.2014, 20:17 hod.

Nejsi jediný, komu zatím štěstí na The Furnance nepřeje :( a to už mám paragon level 579. Začínám mít pocit, že ten zapeklitej The Furnance nedostanu. Napadaly mě všechny možný i nemožný SoJe, RoRGy, Thunderfury, Odyn Sony, atd. ale ten The Furnance nikde.

Odesláno z mého HTC Sensation Z710e pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) Rhondien dne 28.12.2014, 21:17 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 28.12.2014, 20:36 hod.

Jooo kazdy mame to stesti jinde :) Vlastnim 2x Furnace.Nejvic jsou ty rolly :D 1. ma 41% do elit a 2. ma 42% .Chce to cas proste,ikdyz KUKRI se urcite nedoziju.Mozna ji muj syn pak nekdy dropne :)

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Vizharan » 28.12.2014, 20:54 hod.

Skyrime tvůj příspěvek mě dost pobavil :D. A k tématu, Kukri jsem ani ještě taky neviděl a myslím si že jsou důležitější než The Furnace. Mrzí mě u toho dropu že není na nějaké speciální zbraně lokace na farming takhle to je vše o náhodě. Taky mě občas vytáčí že mi padá pořád ta jedna zbran s tím dlouhým nazvem fakt nevím jak se jmenuje ale název má skoro přes pul obrazovky :D. Já stále počítám s pravidlem proštouchnutí :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 28.12.2014, 22:01 hod.

Tak sranda musi byt a rad pobavim okoli :) KUKRI mi pripada jako nejviiiic vec ve hre :D O ni se jen tak neslysi.Vsak jednou ta mrcha padne!!!

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 28.12.2014, 22:11 hod.

A já chci jen tu blbou helmu na fear wd, náhodou dropnout kukri tak sem radši ani nenapíšu. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.12.2014, 23:08 hod.

Asi ze srandy založím afričana a do konce sezony tu Kukri dropnu...jen tak z hecu :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 28.12.2014, 23:21 hod.

Nedropnes ani poradny taskery prosímte.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.12.2014, 23:26 hod.

Neser tvle :D Nebýt mě, tak půlka klanu ani neví, co je to SoJ :green:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 29.12.2014, 12:04 hod.

Hlavní stížnost - Ježíšek mi nedal Kukri, a že jsem toho nahrál :twisted: Ceremonial Knife tak 5x denně, ale ani Kukri, ani lepší krumpáč krucinál :OXO

Dále trocha statistiky - nováček našeho HC klanu - WD - za první den (do PL80) na T1 našel pěknou Mask of Jeram, 1hand "krumpáč", luxusní "hadí" offhand, SoJ, Unity, Tal Men´s Finger, RoRG a kdo ví o čem ještě nevím :) Má jedinou kliku že mu nepadly TaT a Kukri, už by letěl z klanu hned zase :D

Moje statistika - HC PL424, SC PL270-572 - nikdy nedropnul:
WH pásek (SC - nepomohlo ani 70k shardů), Kukri (SC i HC), Ice Climbers (SC i HC), TaT (SC i HC), physical SoJ (SC i HC), Mask Of Jeram (HC) - ty itemy co z toho mám jsem si musel pracně koupit u té mrchy Kadaly, a že mi toho vždycky sežrala bestie :)

Snad na mne čeká ancient verze Kukriny po patchi :P

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 29.12.2014, 15:29 hod.

Dneska zase solidni nervy :D Po skoro kazdem dropu z GR bosse,na zemi v te kupe lezel Ceremonial knife.Stalo se tak 4x.Pokazde jsem mel strach se podivat :D No nejradsi bych tenhle odstavec zakoncil ,, joooo ta svina padla ,, .Bohuzel :( zase nic.Je mi z toho nevolno uz :(

Od exp buffu co jsem zacal zase vic hrat WD je to asi 10 Ceremonial...Chjoooo :( Ani slzy nepomahajiiii.

Ale aspon padl brutus amulet :D Juknete na muj profil.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pavlas » 29.12.2014, 15:48 hod.

Já jdu zase zabrečet nad padáním cepu Fate of the Fell. Několikrát mi padly všechny, Darklighty ani nepočítám, ale tento prostě ne :D Kdyby mě nepodaroval jeden dobrý člověk z publicu, tak brokovnici nehraju.

EDIT: Tak jsem to zakřikl, Fate of the Fell mi padnul cca. po hodině od napsání ubrečeného příspěvku :D :D
Naposledy upravil(a) pavlas dne 29.12.2014, 16:35 hod., celkem upraveno 2 x.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 29.12.2014, 15:51 hod.

Na Darklight mi nesahej !!! :D Hraju s ním cruse s akkhan setem a vše do lightningu kde to zatím jde. Když k tomu naskočí bleskovej efekt ze šutru a já ty kužely blesků nasázím kolem dokola obrazovky a fizůra začně ještě blejskat mezi tím, tak je to pro ostatní v grupě zralé na ZEĎ NÁŘKŮ, protože ty blesky jsou úplně všude a není nic vidět :lol: :lol: :lol: A to bych ještě mohl mít efekt z toho pásku, ale proti WH je tak slabej, že ho nenosím. Ještě by to chtělo Lýdlesval s bonusem do blesků a mám komplet :wave: Na GR sice naprd, ale v T6 riftech je s tím kopa legrace :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Nekronaut » 29.12.2014, 17:40 hod.

25tis BS a TaT nikde. Navíc jsem skoro rozmlátil klávesnici u GR, kde jsem se 3x vracel přes celou mapu k RG a po jeho zabití se neobjevila Urshi. Takže nervy zbytečné, gemy nenalevelené a Orek taky bez Urshi nereaguje :OXO

Stalo se Vám to někomu??

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 29.12.2014, 18:32 hod.

TaT jsem z ní vytlouk po asi 15k shardech a mizerný, jak jinak :) Teď už jsem do ní nasypal asi dalších 10k shardů a čekám kdy mi zase vyplivne další mizerný kousek :twisted: Pak snad budu zkoušet botky, IceClimbers totiž na SC i HC znám jen z pohádek o mechu a kapradí :D

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Zeď nářků

Příspěvek od nitro » 31.12.2014, 14:15 hod.

funrance nikde....zaujímalo by ma ale ako to vyzerá s flying dragon, či je tiež problém to obstarať tak ako funrance, alebo či padá častejšie...
WH tiež nikde....minul som pri kadalke už zo 10k BS na opasky a stále mi ho nedala :( je bohovo skúpa...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Vizharan » 31.12.2014, 14:50 hod.

Buď v klidu mám stejný problem s Furnací :), nepadá mi vůbec a čekám na ní možná už 150 paragonů :D. Neočekávám vůbec že by mi padla :)

xokor
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od xokor » 31.12.2014, 20:45 hod.

Ono v novym patchi by nemela byt furnace uz tak rare ne?Takze by uz mohla padat tak nejak ,,casteji" .. Teda aspon jsem to tak slysel..

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Vizharan » 31.12.2014, 20:57 hod.

Ono ať jsou některé rare věci rare jako do teď, sice mě to štve že mi nepadají, ale právě proto mě to láká pořád hrát dále. Pokud hodně věcí půjde dropnout lehce pak D3 ztratí své kouzlo :), snad mě neukamenujete :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.12.2014, 21:29 hod.

Vizharan: Proč by tě měl někdo kamenovat? Kdyby bylo po mém, tak drop na všechno snížím o 50%. Pak by ta hra měla možná i nějakej progress :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“