Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Ksinbad » 12.12.2015, 13:22 hod.

Nevím kam jinam to napsat, ale na publicu v GR panuje šílenství, které se jmenuje heal monk. Skokani, kteří skáčou v publicku kvůli tomu tak dlouho, dokud nenajdou heal monka, nejsou žádnou novinkou (samozřejmě, že je jim jedno, že blokují hru ostatním hráčům), hodně jsem se díky tomu zlepšil v anglických urážkách, jen musí být nespisovně napsané. Teď nově existujou i 3 člené party, které čekají, že jim do jejich hry skočí heal monk a když ne, tak hráče vyhazují, tohle by asi mělo dostat nějakou první cenu za stupiditu. Jsem rád, že po novém patchi, který doufám nahodí co nejdříve už nebude heal monk taková top postava.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 12.12.2015, 16:24 hod.

Chybějící věc do setu, pokud stačí neancient, se přece dá snadno rollnout v kostce z nějaké dubletové věci navíc stejného setu.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Zeď nářků

Příspěvek od ReptileSVK » 12.12.2015, 19:50 hod.

heal monk je len super do party. Z oci do oci by ho rozsekala hocijaka moja postava. Takze neplac. Hraj sam, progresuj, lam rebricky. Public je iba o paragone, ktory casom zrusia koli botom.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Zeď nářků

Příspěvek od buchis » 14.12.2015, 21:47 hod.

1700+

Davo, až tak? ...... 11 dnů off ? :-| :-| :-| :-| :-|
Dava_C píše:Obrázek
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 15.12.2015, 06:27 hod.

RIP moje turbo-kuřátko Nanae :( Public T7 Mathael - sám tam nelezu, ale když už bylo skoro hotovo, někdo tam vlez, si říkám "tak pomůžu, bude rychle dole", jenže ten trouba měl Helltooth WD a žádnej dmg, takže nenakládal a ještě mu z toho Mathael utíkal :) Navíc mi lagnul, takže do druhé půlky souboje už jsem šel s pasivkou a jak jsme tam tak byli dlouho, pochopitelně se pak rozdivočel a udělal mi z mé Nanae ohýnkem patřičně propečené kuře :D
Takže bez hotových bounty i postavy - no nic, člověk je zase chytřejší, public je nebezpečnej i bez PK >:D

forsajd
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Janík#2790
Bydliště:Nová Baňa

Re: Zeď nářků

Příspěvek od forsajd » 16.12.2015, 14:40 hod.

je normalne ze na sezone kde mam paragon 682 mi padla iba 1 kocka na dieru edit: este stastie ze mi ju sem tam niekto da ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od dawemorraless » 18.12.2015, 17:17 hod.

Jdu fnukat New SW E7 stojí za pytel ch jo .... Blizz místo řešení lagů založil s Ativisionem filmovou společnost a plánují na čem všem se napakují :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 18.12.2015, 18:48 hod.

Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 18.12.2015, 21:42 hod.

A kdy bude teda zfilmovaná sága Diabla? Hlavně jak udělají ty sebevražedný talibance, na to se těším jak štěně na zaječí bobky. :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 18.12.2015, 22:01 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 21.12.2015, 14:32 hod.

O víkendu jsem se tak nas.. na paní PRAVDĚPODOBNOST :OXO Levelím si tak lege gemy na 50 a když se mi při dvou pokusech za sebou při 60% pravděpodobnosti nepovedl ani jeden upgrade a při třetím v řadě až ten poslední třetí pokus ... tak jsem se slzou v oku sežral na zahnání smutku dobrou čtvrtinu všech napečených vanilkových rohlíčků :oops: Kua, až tohle žena zjistí ... :lol:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 21.12.2015, 18:25 hod.

No bóže budeš mít vánoční Diablo doma. Uvidíš zda taky bude mít tu bleskovou featuru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 31.12.2015, 21:05 hod.

Obrázek

Poslední rift jsme zkoušeli - GR63 se supp monkem, lehli jsme já vytuněný flusací WD a další s DH - elitka sedící přímo na vchodu (pozemním), oba dva okamžitě pasivka, pokus pobíhat okolo a port, nešlo, na vchod samozřejmě taky nešlo (obsazeno), a asi po 20-30s monk jak byl u toho vchodu na něj omylem kliknul a utek nám do města - tak jsme si oba samo lehli :D
Jako asi 2 roky Blizz slibuje že elitky nebudou u vchodu, tohle bylo fakt LOL :lol:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 31.12.2015, 22:34 hod.

No ty vole...tak v tu chvilu by letela z okna minimalne mys :D, tyhle situace nervove nezvladam ani na SC.
Me zas vcera nasrali blizzardi s tema lagama... parta dobra, cloveka to bavi, ale pak to zacne a neda se to hrat..no a nehratelna hra, to dokaze radne vytocit...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 02.01.2016, 10:43 hod.

Tak zrovna podobné RIPy mne nechávají vcelku chladným :) Tohle je prostě mimo můj vliv, podobně jako lagy, DC, zamrzlá hra či pád do voken, s tím nic nenaděláš, ale serou mne ripy na vlastní blbost, to pak nadávám jako špaček :D
Ale spíš mi pijou krev bounty - jestli s tím Blizz něco neudělá, tak mě asi klepne - je to děsná nuda a bez toho se nedá nic - ani craftit pitomé Aughild...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 02.01.2016, 12:25 hod.

Chapu, no ja to mam naopak prave, vic me vytoci, kdyz clovek podava dobrej vykon, snazi se, ma naslapnuto a pak 7sec lag a hned po nem druhej jeste delsi...
No craft meli nechat, nechapu proc do toho pridavali B-material...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 02.01.2016, 16:33 hod.

Cítím se jak Tyčkin. Chytil jsem nějakou svini. Od 4 od rána do 6 strávený čas na hajzlíku a teď teplota 38, rozlámané cele tělo. Jsem jak v posledním tažení. Tyčko vůbec ti ty stavy nezávidím. A to jsem si chtěl večer zahrát. [emoji17]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 02.01.2016, 16:43 hod.

A to mne ještě terorizuje žena. Od rána dieta, 3 suché plátky veky. Sami si s klukem připravují tousty z uzeného lososa. [emoji35]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 02.01.2016, 18:38 hod.

Karlos to je od nich teda svinstvo >:D Já nějaké extrémní úlety na WC moc naštěstí nemívám, ale prostě je mi dlouhodobě nedobře - fyzicky i psychicky, furt dost vyčerpanej a v nepohodě - holt Crohn je mrcha když nezabírá léčba :roll: Věřte nebo ne, to pak nemáte myšlenky ani na ženský, dokonce ani na asijský :lol:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Zeď nářků

Příspěvek od ReptileSVK » 06.01.2016, 00:15 hod.

Potrebujem vyzyvatela !!! Nemam konkurenciu !!! Kto sa mi postavi!!!

Odpovědět

Zpět na „Obecně“