Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 21.01.2016, 08:47 hod.

Ahojte,hrám S5 a za ten čas,čo hrám,som akurát 1 vec do helltooth setu našiel,chcem hrať moj obľúbený Pet Cold Helltooth WD buil. :twisted:
A kam zmizla funkcia Inspect,keď s niekým hráte?Chcem pozrieť,s čím akurát známy hrá,dá sa akurát to pozrieť cez view profile ale to mnohokrát je neaktualizované. :twisted:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Zeď nářků

Příspěvek od babacho » 21.01.2016, 08:56 hod.

To bylo první čeho jsem si po patchi všimnul. Takové pěkné "vylepšeníčko"

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 21.01.2016, 10:08 hod.

KUUUUUUU*/**aaaaa,takže keď budem chcieť poradiť známym,čo hrajuú DIII asi tak týždeň celkovo,alebo pár,je to super vylepšeníčko!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 21.01.2016, 10:15 hod.

Jelikož hraju sezónu 5 a chci toho splnit co nejvíc, hraju barbarku a mojí specializací bude Might of Earth set, tak jsem narazil na setový dungeon.

No a to je kámen úrazu, zrovna dungeon pro tenhle set. Že jsem musel přehrabat skilly, s tím bych se vyrovnal. Ale jinak je to pěkná pakárna. První výzva bylo splnit hlavní úkoly, tak jsem si říkal, kašlu na Mastery, jen to nějak projedu. Jenže - blbej klik = blbej skill a úkol sejmout elitu trojkombinací skillů v háji. Takže jedu znova. A znova a znova. Do toho si musím prvně pohlídat to zmrazování, ale to se dá nějak ukočírovat minutu přetrpět a pak je pokoj.

Tak jsem to po nějaký době zvládnul, archievment byl na světě. Jenže jsem věděl, že jednou to budu muset udělat jako MASTERY, protože jsem to tady překládal. Ale říkám si nějak to půjde.

Ta chvilka přišla a tak si říkám, zkusím to.

Celý je to pakárna pořád si hlídat ty elity, ale jel jsem, hlídal jsem si to, splnil první úkol, zabíjel co jsem mohl, abych splnil ten počet zabitých, hlídal si cooldown na zemětřesení (abych byl nachystán na elitu), klepl pátou elitu, šestou a zbývalo 40 sekund... počet zabitejch splněn, první úkol splněn, tak jsem se rozběhl hledal poslední elitu, našel ji, klepnul dle pravidla a ouvej...

Abych to měl jako mastery - objevil se mi novej úkol, že musím zabít ještě zbývajících 41 potvor. No a to je problém - zbejvalo mi asi 20 sekund a občas jsem cestou někoho nechal, protože mi to nepřišlo důležitý.

Takže MASTERY opět nebyl.

Takže abych to zvládl, musím to běžet docela rychle a nikoho nenechat. Což je problém, protože když poběžím rychle, nestihne mi dojet cooldown na zemětřesení, takže když potkám elitku, tak musím počkat a dávat bacha, abych ji vedlejším efektem nesejmul, což je taky problém, protože mě u toho můžou uklofat ty malý bubáci. A taky abych ho moc nenačal, protože pak může padnout dřív než vyrobím tu trojkombinaci. A to mám všechny možný pasivky a prsteny v kostce na redukci cooldowns. Kromě věcí na sobě, pravda.

A problém začíná být příliš velká damage. Jedno blbý mrazivý zemětření vyvolaný skokem, elitka tam vleze a je po dungeonu.

Celý tenhle dungeon mě teda pěkně štve. Třeba tal rasha set dungeon, který jsem si projel z legrace před sezónou, byl alespoň výzva a držel se setu. Nenechat se rafnout červem bylo zajímavý.

Ale tohle? To mě štve... Co je za výzvu v tom, že budu muset sundávat věci, abych měl menší damage?

No ale říkám si, že na tohle dlabu, a zkusím splnit úkol s jiným setem. Co naplat. HOTA set - jak jsem četl úkoly - by měl bejt snad normálnější. I když kdo ví co mě překvapí tam.
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 21.01.2016, 10:17 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Stanley » 21.01.2016, 10:17 hod.

Pokud jsi blizko te postavy, tak je View profile aktualni ;)

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Morbid » 21.01.2016, 10:25 hod.

Super,bol so gr port do mesta a sekundu na to mi hra padla a u oreka na exp som nestihol.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 21.01.2016, 10:58 hod.

Hmmm dobrý no :D. Jade dungeon úplně na pi*u, tak sem rozjel EQ barbara...teď to čtu :D super...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2016, 11:35 hod.

Vsecko je to na pip :-D

Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 21.01.2016, 12:25 hod.

hulkxxxl píše:...
brácha co dělá do IT mi to vysvětloval jako "nestíhání sítě" prostě je tam moc hitů a všeho a celé se to začne sekat,byl to problém už u víc her

Ja neviem, TCP/IP je stratový protokol (nepotvrzuje sa prijatie paketu), zlé a chýbajúce pakety sa ignorujú a neriešia. Hrám hru kde je desynchronizáciu pekne vidieť, mobovia bojujú 10 metrov odo mňa a ja sám mlátim okolo seba. Proste server má moju pozíciu inú než klient.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 21.01.2016, 13:55 hod.

Glimmer / Heller / Seton : Hosi nezoufejte.Ja se na to vcera vrhnul a po Xxxxxx pokusech to zmakl.Taky me to stalo krapet nervu,odchod do postele ve 4 rano,neco malo sprostych slov,premysleni jak monstrozne sestrelit damage.No nejradsi bych tam vlez nahaty,jenze to bych nedal.Kdyz jsem teda sundal vsechno mozne,tak prisla roztekanost ve stylu spatnych skoku a hlavne ten cas :D No proste uffff.

Trapi me,ale jina vec a to udelat ten konkvest spojeny se Sezonou.V uvahu pripada jedine tech 50M nabrat na jeden zatah.

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Zeď nářků

Příspěvek od LacoPaco » 21.01.2016, 14:55 hod.

Ale tohle? To mě štve... Co je za výzvu v tom, že budu muset sundávat věci, abych měl menší damage?
pořád je to lepší výzva, než aby tam zase týpci s paragonem 1500+ naběhli a za 15s to vyčistili..

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 21.01.2016, 15:21 hod.

skyrim1988 píše: Trapi me,ale jina vec a to udelat ten konkvest spojeny se Sezonou.V uvahu pripada jedine tech 50M nabrat na jeden zatah.

Střechine ... snadnější mi přijde GR 45 jen s legendárkama bez setů ...až mi padne něco použitelného na sebe (zbraně a klenoty mám),tak tohle zkusím jako první. Nechce se mi "zbytečně" levelovat gem na prachy. I když ono stejně bude určitě v další cestě Season journey udělání i druhého conquestu.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 21.01.2016, 17:48 hod.

Co za debžota zase vymyslelo ty nové portréty .. tam nejde vidět paragon level .. :D
Obrázek

insane
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:engerau

Re: Zeď nářků

Příspěvek od insane » 21.01.2016, 20:04 hod.

Hrozne mi to laguje..lieta latencia :///...vracia ma to stale spat,oneskorenie skillov...tiez mate tento problem?..,mam 100 latency zrazu 400-900 potom 100 atd....

Odoslané z C6903 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Relic » 21.01.2016, 20:13 hod.

asi to resetli a znovu nahodili :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 21.01.2016, 22:12 hod.

Tak jsem ten might of the earth set dungeon dneska zase párkrát zkoušel a prd.

No a schválně jsem pak dal dohromady HOTA set, něco jsem měl, něco jsem vykostkoval... upravím skilly, skočím si do knihovny pro nápovědu, najdu portál, přečtu si požadavky, vlezu tam a hádejte...

Dal jsem to MASTERY na první pokus.

Takže úkol s season journey splněn. Ale udivuje mě teda ten rozdíl. Ten HOTA set jsem měl jen co jsem našel a ani jsem ho nevylepšoval. Prostě základ. A nebyl to problém. Ale MoTE set mám vymakanější a prd... je to akorát o nervy.

Conquesty - některý z nich si nemyslím, že budou problém.

I ta kampaň se dá proběhnout za hoďku... myslím. Ty prachy na jeden zátah, to by taky mohlo jít. Na setový dungeony jim teda kálím. To až se budu nudit.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Psychotoxic » 22.01.2016, 05:40 hod.

insane píše:Hrozne mi to laguje..lieta latencia :///...vracia ma to stale spat,oneskorenie skillov...tiez mate tento problem?..,mam 100 latency zrazu 400-900 potom 100 atd....

Odoslané z C6903 pomocou Tapatalku
Vieš to je vylepšenie, modu only online.
"Presne pre toto je ta hra iba online, aby si mal zaistený čo nejlepší zážitok z hry". :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 22.01.2016, 07:16 hod.

LacoPaco píše:
Ale tohle? To mě štve... Co je za výzvu v tom, že budu muset sundávat věci, abych měl menší damage?
pořád je to lepší výzva, než aby tam zase týpci s paragonem 1500+ naběhli a za 15s to vyčistili..
To máš asi recht... většina výzev je tam typu "měj odehráno a přijde to samo". Tak tohle je spestření.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 01.02.2016, 18:02 hod.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.02.2016, 18:43 hod.

Heller: Na HC by to nasralo 100% :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“