Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 03.10.2016, 08:17 hod.

Podívejte se na to jinak. I kdyby bylo D3 po 4 letech polomrtvé, kolik multiplayerovek má dnes takovou životnost, podporu od vydavatele a vývojářů a poměrně velkou komunitu kolem sebe? Těch her bude nejspíš tolik, kolik má zasloužilý dřevorubec prstů na obou rukách. Namátkou:

Counter-Strike, prolezlý skrz na skrz cheaterama, že se nedá ani pořádně hrát.
WoW, na které by člověk potřeboval, aby den měl aspoň 48 hodin.
Starcraft 2.
DotA.
ArmA (OFP), pokud mě paměť neklame.
Možná CoD.

Že "velcí hráči" vypínají servery při prvním náznaku nezájmu ze strany hráčů ani nemusím zmiňovat. Dneska se hry staví na jepičí životnost a rychlý prachy.
Obrázek
The king is dead, long live the king!
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 03.10.2016, 11:51 hod.

Souhlas s witkem. V D3 jsem nahrál stovky hodin, možná i víc jak 1000. Je to 4 roky stará hra. Prostě čekat, že to bude pořád nové, se prostě nedá. Chyby tam jsou, na druhou stranu, kde nejsou? D2 je minulost, hrál jsem to samozřejmě spoustu let a byla to boží hra, ale nehodlám se vracet ani za mák. Bylo by fajn mít každou sezónu něco nového, ale pokud ne, tak si trochu postesknu a rozjedu Monka :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď nářků

Příspěvek od hulkxxxl » 03.10.2016, 12:21 hod.

já teda mám natočenejch tak 2k+ hodin, podepisuji jednoznačně to že za těch 80e jsem si zahrál až až

jasně je to furt dokola atd, ale vždy rozjedu nějakej jinej char, skusím jinej build atd., stále je co dělat a co vylepšovat

navíc se občas najde nějakej nováček, případně někdo koho chytl rage quit, smazal všechny chary a má holou ř*ť a rád mu helfnu ;)

mě osobně by ani nevadilo nějaké delší zakonzervování hry, aspoň nebude stále ten systém půl roku hrají všichni xxx build a pak patch a vše jde došrotu

jsem rád že hra je a stále frčí, musel bych pak začít chodit do šenku a to by mojim játrům asi neprospělo :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2016, 18:03 hod.

Hele není ta pauza mezi sezonama nějak krátká? Snad se Blizz nebojí aby mu za ty obvyklé dva týdny zbývající lidi nezdrhli jinam :D Jsem tak nějak počítal začátek sezony na listopad, teď by se mi to ani nehodilo v tom říjnu. Ostatně díky zdravotním trablům jsem nestihnul ani provětrat PoE, takže zřejmě to D3 asi zase ani nezkusím, ostatně jak čtu, snad ani žádný patch nebude? Ačkoli hádám že by šlo o tradiční změny typu boost tohoto z 500% na 800% apod. Ono je to asi fuk, herní aktivita zřejmě bude dost tragická - v našem klanovém koutku na fórku je poslední příspěvek z 14.8. :roll:
Ale abych jen nehaněl - u D3 jsem se ty 4 roky dobře bavil, ač zejména v době aukce to bylo takové podivné. Ale byla sranda i na TS, pak se zajímavost hry oživila přechodem na HC, jenže to časem přestávalo být HC a nutnost přejít do krátkých sezon mi to už úplně zabila - neříkám že se nikdy nevrátím, ale šance nebudou vysoké a časem budou jen a jen klesat - snad leda datáč či obří patch, který nejen ty nechutně vysoké cifry co tam lítají zresetuje do normálu, to může změnit.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 19.10.2016, 18:01 hod.

Asi mi už hrabe, ale měl jsem krásný sen - zdálo se mi o D3, mé oblíbené WD mělo nový build - měl jsem kolem sebe nádhernou nechutně zelenou jedovatou auru a po nepřátelích flusal hromady malinkatých jedovatých koslivců a pořádně jim nakládal :D Pak jsem se probral a zjistil, že je tu realita a nic nového se nekoná :{

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 24.10.2016, 13:09 hod.

Bohužel mám ten nejhorší problém ze všech Diablo problémů a to je ten, že už mě to prostě nebaví :/ :/. Zvlášť když buildy pro S8 jsou stejný jako pro S7... :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 31.10.2016, 09:22 hod.

Když už ty conqesty fungujou, tak jsem chtěl zkusit na dobrou noc GR 75, přestože jsem stále bez harvesteru. Ze 70 jsem se tam vyškrábal na první pokus a nejdříve marnej pokus - šílenej rift, samá sukuba, úzké chodby ... Druhý pokus super, samej zombie, krásný náskok ...a PERENDI to zazdil :-( Tak snad dnes.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 04.11.2016, 14:58 hod.

witekcz píše:Podívejte se na to jinak. I kdyby bylo D3 po 4 letech polomrtvé, kolik multiplayerovek má dnes takovou životnost, podporu od vydavatele a vývojářů a poměrně velkou komunitu kolem sebe? Těch her bude nejspíš tolik, kolik má zasloužilý dřevorubec prstů na obou rukách. Namátkou:

Counter-Strike, prolezlý skrz na skrz cheaterama, že se nedá ani pořádně hrát.
WoW, na které by člověk potřeboval, aby den měl aspoň 48 hodin.
Starcraft 2.
DotA.
ArmA (OFP), pokud mě paměť neklame.
Možná CoD.
Rappelz USA má v týchto dňoch 10 rokov a ja to hrám od 2007.

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Zeď nářků

Příspěvek od st.ranger » 19.11.2016, 17:29 hod.

To se mi zdá nebo má Blizzard dneska krámy ohledně generování levelů v GR? Asi to nebude jen dneska.

Samé úzké chodby, když už patrem proběhnu v očekávání, že následující bude lepší, tak se mi styl neustále opakuje, zvláště ty stupidní kanály z 2. aktu. Jeden grift jsem měl 4 parta jen kanály.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od dawemorraless » 19.11.2016, 17:39 hod.

:D zrovna dneska sem pročítal hejt na eubattlenetu D3 reaper of caves, D3 cave of caves, Cave3 reaper of souls :lol: cave mi taky dokázali vždy vytočit nevím proč se Blizz bojí dát open mapy jako weepenig hollow :?:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.11.2016, 17:59 hod.

dawemorraless píše:...nevím proč se Blizz bojí dát open mapy jako weepenig hollow :?:
Protože by Barbar celou mapu natahal na jednu hromádku, pak by to laglo a Blizzu by buchly všechny servery :green:

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Zeď nářků

Příspěvek od st.ranger » 23.11.2016, 20:01 hod.

Tak dneska se vyznamenali. Duchové, vipeři, succuby, patra opět ztísněná. Ale pouze pro GR okolo 65. Nižší GR jsou úplně jinde.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Zulu » 03.12.2016, 19:22 hod.

Už mě to začíná opravdu štvát. Není snad dne, abych se nepotýkal s vysokou latencí serverů. Laggy jsou na denním pořádku, zejména GR 90+ 4 hráči.
Řekl bych, že to začíná překračovat únosnou mez. Steam takové problémy nemá...

witman2
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witman2 » 09.12.2016, 08:44 hod.

Ti blizardi uz ma fakt zacinaju pekne s..t.Tu kravu Ursi by mali poslat naspät do skoly.Uplne v pohode mi da na 70% 4x fail a co je este horsie na 90% aj 2x zo styroch fail.ako mam potom expit gemy.Na 50% mas potom nulovu sancu na upgrade?

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Zulu » 12.12.2016, 21:09 hod.

...Zamrzání hry, laggy...Steam takové problémy nemá...

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Zeď nářků

Příspěvek od st.ranger » 22.12.2016, 10:31 hod.

Dnes jsem se trochu pobavil.

Dostal jsem v GR smrt a zároveň paragona, ale hra to moc nepochopila. Pomocník byl oživen, pro mě bohužel bylo třeba opustit hru.

https://s24.postimg.org/afliaygmt/Screenshot204.jpg
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď nářků

Příspěvek od firdecek » 24.12.2016, 11:11 hod.

LOL, pěkný bug :)

Uživatelský avatar
Zulu
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:azael#2808

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Zulu » 27.12.2016, 23:17 hod.

Stále to samé, high latency: pozpátku běžící cooldowny atd. Opravdu příliš časté, dnes cca 15-20% GR 90+ ve 4 hráčích

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 29.12.2016, 11:13 hod.

A co říká Windowsí strejda ping, když hraješ?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 29.12.2016, 18:41 hod.

V tom je výhoda hrát solo. Lagy žádné, latence max 50ms (a většinou 30-35ms). A to i při hraní FB Wiz. (na GR95 na kterém jsem teď odehrál opravdu hodně) se také někdy grupujou moby služně i solo (100 mobů+ na hromadě je běžných i tady při hře solo a 4-5 elitek najednou také občas mívám v té hromadě).
Ale je mi jasné, že při více hráčích bude to grupování ještě větší a komunikace na 4 stanice místo jedné to také zhorší.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“