Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 12.01.2017, 13:30 hod.

Mlok je zpět?? :) :). Přemýšlím zase nad S9 :) :). Už sem tu dlouho nebyl, jak se všichni máte? Doufám, že stará skvadra zůstala?? :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tokugawa » 12.01.2017, 13:58 hod.

Zdravím, Setone. Mne donutil k návratu Neckromancer. Tak než vyjde sbírám materiál a pety a zkouším nové WD buildy, které za ten rok absence vznikly. Přes Fetish WD, se kterou jsem začínal, jsem přešel na Jade WD, Ice Caster Hell Tooth, Garga Hell Tooth, až jsem se vrátil zpět k Jade, kterou znovu stavím. A hledám Falcon Wings, takže do vydání Necra zábavy dost a dost :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 12.01.2017, 14:59 hod.

Další návrat Jade? Jsem skeptický :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 12.01.2017, 20:33 hod.

Seton: na splnění season journey akorát a pak zase čao :D
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Zeď nářků

Příspěvek od azaxsyndrom » 13.01.2017, 02:33 hod.

Dávám si pauzu od WoWka s tím že se pověnuju po delší době Diablu .Hodím Wizznu at té chuděrce taky něco popadá ale co čert nechce po posledním update (nevím ani mě to už nenasralo ) lagy jak kráva . Postava se mě škube na mistě , do toho ještě ten muj psychedelickej transmog kde postava vypadá jak ukrajinec v křiklavě zelený vestě , no skoro sem se pod stůl zhroutil v epileptickým záchvatu, vypínám hru a jdu si vyčistit kebulku do posilky . Vracím se domů s uplně rozvrženým večerem na Déčkem . Zapínám ,loguju wiznu , GR 60 , prásk ....lagy takový že time víc jak 5 centáků v náskoku . Beru starou klávesnici machám sní po pokoji , trefuju skřín , roh zdi . stůl , židly , sebe ...všudelítajic usb kabelem a v neposlední řadě sklenku vody která s profesionální přesností vyplnuje mezery v myši ( sviňa žíznivá) . Myš nepoužitelná .... takže jsem nucen zapojit tu starou kuličkovou a v podstatě dneska kapituluju :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2017, 07:53 hod.

lagy jakože problémy s latencí ?

Ono od updatu Diabla na 2.4.3, kdy obsahuje 64bit verzi hry se hra trhá jako sfině :D to je zase good job Blizz. A jsou na to 2 řešení:

1. na battlenetu v options najít záložku, kde máš nainstalované hry a u nich je možnost zafajfkovat, aby se spustila 32bit verze
2. ponechat 64 bit verzi a v menu hry odejít ze všech komunit a a pak jede hra naprosto v pohodě.

Já jsem udělal možnost 2. , protože komunity stejně neřeším, jezdím ted jen tak soličko, plním journey .. předtím FPS kolem 20 a ted normálka.
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Zeď nářků

Příspěvek od azaxsyndrom » 13.01.2017, 11:49 hod.

HELLERcz : Ano přesně tak ....lagy kvůli latency ..mám lateny bar jak equalizér od červený na zelenou aspon pětkrát do 30 sec :D Udělal jsem přesně to samé , s komunitou dokonce dřív než nastoupil novej patch , protože sem byl mezi bandou 35+ uchyláků co každej den řešili My little ponny a jejich srazy , takže instant cancer.Název do té doby mě nepřišel nějak divnej MLP Bronies :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2017, 12:11 hod.

Ach tak, no ale problém s latencí nemám, hra mi jede na klasických 50ms po celou dobu pobytu ve hře, ať už ve městě, nebo v boji.
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Bambinot » 13.01.2017, 12:11 hod.

64bit lagy ... alespoň u mě je odstranil minipatch (tuším předevčírem), včera důkladně otestováno v solo hře i v partě ;-) ... vzhledem k počasí bych se nedivil kdyby za část lagů a problémů s latencí mohlo internetové připojení hlavně u lidí co jedou přes nějaký bezdrát ... včera to bylo vidět i u některých hráčů z klanu, pokud někoho slyším trhaně i na TSku, tak je jasný, že za to asi Blizz nemůže :roll:

Takže 64bit klient u mě běží dobře, sice mám o trošku menší FPS asi díky lepšímu antialiasingu (teď zkouším 4x high ... a propad FPS je podle scény cca 20-30 snímků za vteřinu, ale většinou se držím i tak nad 75FPS (pouze v hodně hustejch bitvách v partě to padá i pod 40 FPS) ... každopádně je 64bit verze hezčí, takže jsem rád, že ty lagy jsou vyřešeny >:D

... jediná věc co mi nefuguje (už od začátku) je nová volba "large cursor" (64bit only) po aktivaci je cursor neviditelnej, tak jsem včera vyzkoušel prográmek YOLOMOUSE a doporučuju všem komu nevyhovuje defaultní cursor v diablu ať už velikostí, barvou nebo tvarem ... občas v hodně hustejch bitvách hlavně ve full partě jsem měl problém najít cursor na obrazovce, teď s YOLOMOUSE už to nehrozí >:D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2017, 12:28 hod.

Yolomouse mi blbnul pod Win 10 ... takže jsem i rád, že mi large kurzor ve hře fakčí :D ale i ten large se v bitvě umí ztratit, ale neřeším to :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 13.01.2017, 13:10 hod.

Yolomouse sem používal stále, ale právě teď mi nejede a nevím proč (win 10? patch?) někdo nějaký řešení? Díky
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 13.01.2017, 13:43 hod.

Já viním Winy 10 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Bambinot » 13.01.2017, 13:55 hod.

Seton píše:Yolomouse sem používal stále, ale právě teď mi nejede a nevím proč (win 10? patch?) někdo nějaký řešení? Díky
... jedeš 64bit klienta ? ... tuším sem včera při stahování viděl verze 32bit + 32/64bit ... tak možná jen problém se změnou pokud si měl předtím 32bit only ... zkontroluj jakou verzi máš resp. zkus případně novou

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Ksinbad » 13.01.2017, 18:02 hod.

Jsem rád, že mám Win7. Nejradši bych je neměnil, jenže je mi jasné, že za dva roky nás budou násilím tlačit do Win10 a po roce 2020 skončí podpora Win7.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Mlok » 13.01.2017, 18:35 hod.

Seton píše:Mlok je zpět?? :) :). Přemýšlím zase nad S9 :) :). Už sem tu dlouho nebyl, jak se všichni máte? Doufám, že stará skvadra zůstala?? :)
Cca od září hraju, ale jen málo hodin. Třeba jen 2 hodiny týdně. Trochu více jsem zahrál jen na přelomu listopad/prosinec, kdy jsem byl 2 týdny nemocný a z toho pár dní doma.
Takže sezonu vůbec, tam bych se nikam neprokousal.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 14.01.2017, 12:20 hod.

Seton píše:Yolomouse sem používal stále, ale právě teď mi nejede a nevím proč (win 10? patch?) někdo nějaký řešení? Díky
Přepnout na 32 bit klienta.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 16.01.2017, 15:19 hod.

Díky, ale vyřešil sem to velkým kurzorem ve hře. To je v pohodě náhrada :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Cartman » 29.01.2017, 13:05 hod.

To Diablo III už je definitivně ****** nad ******!

Čekal jsem, až konečně zprovozní 64 klienta....

A co se nestalo, místo toho, abych konečně těžil ze silnější sestavy, tak mi spadly FPS i na 25 při fightu s leap barbarem.
A to jsem vypnul vše i vyhlazování a jel jsem jen FullHD!
A když chci něco změnit v nastavení třeba textury na low a tu myš, a i u nějakých jiných změn grafiky, tak se mi ztmaví obraz, po apply nebo acept a nedovolí mi to potvrdit. Tudíž po uplynutí času se to resetuje a nic se nezmění!! A až pak se mi odtmaví obraz.

Mám čistou instalaci, vše aktualizované... Já už nevím, ta hra má neustálé problémy už od začátku s výkonem!
Na PS4 to jelo úplně neuvěřitelně plynule, na PC to zprasí!


Takže místo nadšení a vrácení do hry, jsem nasranej a zase to vypínám.

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Zeď nářků

Příspěvek od azaxsyndrom » 06.03.2017, 13:32 hod.

Nevím zda li si z nás Blizz dělá pr*el ale dneska při GR 75+ z jedenácti odešlejch bylo v každým druhým portu do nového patra kousek od vchodu byla banda rare/elitek ...a to přísahám že sem už několikrát někde četl že to je fixlé.

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:113

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Spejbl » 06.03.2017, 16:26 hod.

azaxsyndrom píše:Nevím zda li si z nás Blizz dělá pr*el ale dneska při GR 75+ z jedenácti odešlejch bylo v každým druhým portu do nového patra kousek od vchodu byla banda rare/elitek ...a to přísahám že sem už několikrát někde četl že to je fixlé.
Má to bejt fixlý, ale asi tam maj chyby. Už sem to taky zažil.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“