Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Slw » 15.08.2017, 09:18 hod.

já jelikož tuhle (a možná i příští sezónu) sem vynechal, tak proháním ghúly a super mutanty kolem Bostonu ve Falloutu 4 na survival obtížnosti. jó, a neuvolnili včera ten patch pro Strarcraft? tam se taky radši mrknu, než abych sáhl na toho nekra v d3 :{
edit 2 Dawe: popcorn monk je jedinný kerého si ještě jednou chci zahrát :green: (ale to už sem asi říkal 8-) )
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Alesh
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alesh#2167

2.6.1

Příspěvek od Alesh » 17.08.2017, 10:58 hod.

kdybych se měl nějak charakterizovat, tak jsem hráč, který má rád zapojení petů ve hře. WD je moje srdcovka a hrozně mě mrzí, že se přehlíží zapojení zombie dogů, ale i fetishů, což je jedna z charakteristik WD.

ke hře jsem se vrátil, protože pet necromant, ale WD mám nějak raději, a sere mě, že stupidně zvednou gagrgy z nějakých 30 % na 600 % dmg. proc nemůžou hodit na jeden stupidní lege předmět zvýšení dmg fetish army třeba o zmiňovaných 600 %?

myslím si, že to jsou ty jejich proklamované performance isues a že by doopravdy nakládacích 23 fetishů servery asi těžko rozdýchávály, stačí ze imezili šipky z Carnevil buildu na 5 fetishů (to bejvala sranda, když šipky létali odevšaď)

no nic, řeší to teď XCOM 2 war of chosen, a uvidíme se v patchi 2.6.2

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Zmener » 17.08.2017, 16:56 hod.

Presne to co o Diablu naspal Tyckin je pravda. K tomu jeste musim dodat, ze taky rad vzpominam na zacatky, kdy vse bylo tezke a chvili to trvalo, nez se clovek nekam dostal. V soucasnosti je to tak, ze se spusti nova sezona a uz druhy den rano jsou v zebricku videt pokorene gr 80. To je blbost, protoze tim padem hrac prijde o ten progres, ktery by mel trvat nejakou dobu a taky ze drtivou vetsinu lidi to prestane bavit. Co se tyce cisel tak ty me vytaceji do ruda, protoze kdyz mam toughness kolem 100 mega treba, tak stale nechapu k cemu mi to je, kdyz na gr 80 dostavam ik. Dmg to samy, mame vsichni neco pres milion, nekdo i dve a litaji nam tam miliardy. Nejvetsi kamen urazu je dle meho ted nejvetsi blbost skillovat ty aughmenty nebo jak to je. Koho to bude porad bavit fakt nevim. No a posledni vec itemy, drtiva vetsina itemu je k nicemu, coz je velka skoda a casem uz to cloveka opravdu prestane bavit. Nejvetsi vrchol jsou primaly. Padlo mi uz dost veci, ktery byly jen anci a staty mely skoro max, takze primaly jsou taky k nicemu. To je jen kosmeticka vec. Jak tu nekdo psal Nekro je docela dobrej, jeste me chvili bude bavit, ale opravdu to nezachrani.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dolfi77 » 19.08.2017, 18:26 hod.

nalezen dalsi neduh u necra : ptal jsem se skoro vsech ve hre ohledne necra a rathma setu ale nikdo nevi : jde mi o umirani mejch skeletacku... predem upozornuju ze se nejedna o MAGY ale o klasicky kostry, cca po minute mi vsechny kostry proste umrou behem vteriny. v GR klidne i 3-6x. Kde muzu mit chybu??? poradi nekdo??? event.odkaz : https://eu.battle.net/d3/en/profile/Dol ... o/97720946
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď nářků

Příspěvek od witekcz » 19.08.2017, 21:21 hod.

Kosťáci vydrží jen určitý počet zásahů. Je to "fičura", která bude v 2.6.1 opravená.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dolfi77 » 20.08.2017, 10:37 hod.

diky,ja uz se lekl ze delam neco spatne...tak snad to opravi :twisted:
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Glimmer Man » 14.11.2017, 08:31 hod.

Nějak mi to v téhle sezóně nepadá... :cry:

Co nejdříve jsem udělal GR 70, abych odemknul Primaly, ale prd platný to bylo. Zatím ani jeden. Paragon přes 600 a teprve včera mi padl první kousek, který by se dal považovat za finální kus výbavy. Ale jinak... bída a bída.

Ke Kadale chodím jen pro žlutý a modrý, abych měl na matroš. 20x jsem přeroloval zbraň a z toho jen 1x ancient s tak špatným rollem, že jsem to raději vyhodil.

Nedaří se a nedaří.

Ale jakmile moje mniška vyhodí do povětří celou obrazovku plnou potvor na jednu ránu, tak to je zase hojící balzám, takže super. :love:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 14.11.2017, 09:13 hod.

Mě to taky nepadalo do paragonu 750 .. pak se to rozjelo :) i Kadala pustila něco .. a už mám dobrý gear a dal jsem si solo 95 rank 138 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 14.11.2017, 09:28 hod.

Mě taky neopadá ani prd :D. dokonce ještě nemám kromě Vyr žádnej plnej set :/.
A kadala?? Tu štětku mě vůbec nepřipomínejte :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 14.11.2017, 11:04 hod.

TO tak je no, já měl taky smůlu. Ale trochu se smůla prolomí jakmile jsi schopen chodit T13 :) tam to padá dobře a už to fičí :D
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Zeď nářků

Příspěvek od tomisco » 15.11.2017, 00:23 hod.

To já si vyplácal gifty na HC, pak přišel výpadek wifi a slibně rozjetá postava v háji. Přešel jsem na SC, kde to vůbec nepadá a jde to dopředu šnečím tempem. Momentálně mlátím T2 a to jen díky tomu, že Kadala dala mnišce kopačky na LTK a padly dva kusy Innas setu...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Slw » 15.11.2017, 10:43 hod.

to mě mrzí pane. já to vidím na progressu-v klanu su jediný monk co leze hore (Ty a ještě kolega jste na GR 22-25). já v práci taky net nemám 100%, tak su zvědav >:D
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 15.11.2017, 10:54 hod.

Mě včera konečně padlo poslední kousek Tal setu. No neudělal sem nic lepšího než že ho v záchvatu radosti rozložil na soul :D :D. byly 2 ráno....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.11.2017, 14:17 hod.

Padl při PL cca 450, ale takovej roll prostě nechcete :OXO

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 16.11.2017, 14:22 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 16.11.2017, 14:18 hod.

ty vole :/.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 20.11.2017, 07:16 hod.

Tak se přišlo na fakt skvělý závěr hraní v partě ... pokud chceš svižně paragonovat, hrát 95 rychle, 100 rychle .. musíš mít 3x necro a 1x barbara ... už ať se jdou s nekroušama zahrabat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 20.11.2017, 13:25 hod.

Cooo? Já už rozjel monka :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 20.11.2017, 16:45 hod.

JJ ... bohužel je to tak. Monk už není potřeba a lidi jsou ofrklí, když vidí něco jiného než Necro nebo 1 barbar .. tak nehrajou .. fakt cool. Viděl jsem dneska ráno i gameplay DatModze .. je to jinej pohodis .. GR 95 za 4 minuty .. haha.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“