Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 01.06.2015, 12:31 hod.

Ano, o tom mluvím :), jenže ovce znají jen Q69 a vychvalují ho do nebes jakej build zase dokázal, že je to borec :D. Natsuma jim nic neříká....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 01.06.2015, 13:33 hod.

on ale quin credits celkem vehementne zminuje v onom videu ktere u toho buildu je, cili zase az takova sprosta kradez to nebyla - rozhodne netvrdi ze to vymyslel on. Pocet lajku je tak vysoky hlavne proto ze on pouze zeditoval svůj puvodni cold dash build ktery byl top v popularite uz od zacatku 2.2.

Ne ze bych ho chtěl nejak obhajovat, ale pravdou je, ze to umi dobre prodat a je to holt znama D3 osobnost od ktere ovecky kopiruji radeji nez od nejakeho no-name "smudly"

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Rhondien » 01.06.2015, 13:57 hod.

Tady taky nikdo netvrdí, že to ukradnul, ale jen vypůjčil, aby se neřeklo. A to, že si editoval svůj původní build na df.com, taky něco vypovídá. Hold chce bejt vidět, tak si zedituje svůj build, aby zůstaly liky, aby byl vidět na titulce na df.com.

Nevíte někdo jestli má normální práci nebo si vydělává jen streamovanim nebo jako youtuber?

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 01.06.2015, 14:07 hod.

no myslim ze v předchozích postech něco o kradezi padlo, ale to je jedno :-) On v tom puvodnim buildu uvadel ze vždy bude updatovat informace tak aby tam mel vždy TOP build, takze se to dalo ocekavat a nedivim se ze to tak dela, na zviditelneni je to asi nejlepší taktika. Tim netvrdim ze je to ok, ale na druhou stranu - pro liny ovce je to presne to co potrebuji, nemaji zadnou námahu s tim aby neustale sledovali co ted aktualne frci....mají to na zlatem podnose od svého oblibence vždy při ruce.

a jak sam uvadi na svém kanale : Currently streaming as a full-time job!

takze motivace k tomu proc to dela tak jak to dela je jasna :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 01.06.2015, 14:27 hod.

Jojo, dělá to dobře, jen mě to přijde nechutný a nemám ho rád a vůbec.... :D :D. Sotva polovina buildů je jeho (a to jsem mu hodně přidal :D). Taky sem psal právě o těch tupých ovcích, to je hold dnešní doba a D3 taktika... Video z toho aktuální buildu sem neviděl, pokud opravdu ve videu mluví o Bigflufym, tak má teda možná alespoň trochu soudnosti :) nicméně napsat to do update buildu by ho nezabilo....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 01.06.2015, 15:04 hod.

skoda ze uz nehraje Athene, ten by mu v tomto urcite znacne konkuroval, to se dokonce lidi predhaneli v tom mu poslat co nejlepší itemy (vanilla) aby mu mohli vlezt az do zadnice a zminil se o nich ve streamu :) ja tyto rádoby stream celebrity taky vubec nemusim, ale oni moc dobře vedi co delaji a vyuzivaji toho na maximum, takze chte nechte je budeme muset na D3 scene trpet dokud je to neprestane bavit.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 01.06.2015, 16:20 hod.

ok ukradni si po vzoru vsech ovci ten build a dej si gr 60, kdyz je to tak jednoduche, co to tu melete za.......

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 01.06.2015, 21:09 hod.

o to vůbec nešlo, kolik s tím ty ovce dají ;), nikdo neříkal, že je to jednoduchý ;). A vůbec, je to zeď nářků, tak sem si poplakal nad tím, co ráno naštvalo mě ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 13:49 hod.

taky jsem resil spise něco jiného, ale když uz se to nakouslo - D3 je velice jednoducha hra, která vůbec není o skillu, takze GR60 si opravdu muze dat kdejaka ovce, která když se bude ridit dle daného buildu a sezene si všechny potrebne itemy - nebude mit problém takovy GR dat. Cele je to jen o grindeni itemu a PL. Potom staci dodržovat overeny build a jsi mistr světa i když třeba nemas mozek :)

Pro neovce s mozkem je D3 často o necem jinem a dokazi si hru uzit i jinak nez honenim trika nad vyskou GR LVL.

A to jak se tyto stramovaci rádoby hvezdy prizivuji na sve popularite tim ze je fanoušci prosi na kolenou aby jim mohli jejich ZDPS leechovaci chary poradne poexpit aby měli super l33t PL, z toho je mi vazne soufl....

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 02.06.2015, 13:52 hod.

tak to je samozrejme uplna blbost......

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Arnold » 02.06.2015, 14:06 hod.

Vsechny veci, co nejakym zpusobem navysuji pocet zkusenosti, bych omezil tak, ze by je mohla nosit pouze postava mensiho levelu nez 70. A hotovo.

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 14:11 hod.

fuxicek - typicka odpověď bezmozkove ovce, když uz je to dle tebe blbost, zkus oponovat jako normalni clovek argumenty ;)

Arnold - presne tak, to bych podporil okamzite

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 02.06.2015, 14:41 hod.

Ale no tak! Žádný hádky, od té doby co zmizel madafaka je to v klídku zatím :).

@Santa: Trochu blbost to je, jen mít gear na GR60 prostě nestačí. Člověk se na takovým levemu musí sakra otáčet aby to uhrál! A z vlastní zkušenosti na to musí být i PC :D :D protože GR, kde mám konstatně 6fps prostě udělat nejde (efekt mě zabije na serveru dřív než ho já vidím lokálně na PC) a bez zbytečné skromnosti, skills už nějaký mám, přeci jen hraju od vydání Vanilly.

@Fux: tak šlo to napsat líp no :D ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 15:18 hod.

no reknu to takto - pokud clovek hraje dostatecne dlouho aby nasbiral potrebne itemy (coz muze byt často i 300 - 500PL) verim ze takovy GR da, otáčet se musí ale porad to není nic co by někdo kdo ma nahrano několik desitek hodin nezvladl, proto si stojim za svým a tvrdim ze je to celkem jednoducha zalezitost.
Samozrejme je to taky o stesti jaky ti spawne rift a RG,ale to stále nemá se skillem nic spolecneho - to je ciste luck :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 02.06.2015, 16:18 hod.

tak mrkni kolik hracu usoluje gr 60+, moc ovci to nebude, je to hodne o skilu, takze ti nepomuze ani gear.....santa, kolik usolujes ty gr s jednotlivymi chary?

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 02.06.2015, 16:25 hod.

Santo, když už máš tak velký rozhled a odpovíš na otázku fixicka, tvá moudra směřují na season/nonseason, já jen že bych se něčemu od tebe přiučil

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DrSma » 02.06.2015, 16:33 hod.

Santo, solo 60+ ? Ukaž nám btag, jsme hrozně zvědaví ;) Ani se nemusíš zdržovat s vypisováním GR u charů, to už pak omrknem na DP sami 8-)

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 16:43 hod.

ale houby, zase ze me nedelejte nejakyho namachrovanyho vseznalce, ja prave naopak tvrdim ze D3 neni o skillu, ale o tom kolik ma kdo casu na grindeni a taky o stesti, zadny skill tato hra nikdy nepotrebovala a potrebovat nebude. GR das takovy na jaky mas v soucasne chvili gear, pokud nejsi telesne nebo mentalne postizeny, mackat 4 tlacitka a klikat mysi snad umi kazdy. Toto neni zadna FPS abys musel mit 100% AIM a reakce jako 20ti lety klucina na energetaku :)

edit : ano, ja GR60 nemam ani po tom neprahnu, nejsem zadny no-life grinder ale dejte mi PL a gear cloveka co ho dal a neni problem ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DrSma » 02.06.2015, 16:55 hod.

Podle řečí, jsi možná nebyl ani na 50+ jinak bys tohle nepsal.
Gear mají všichni velice brzo cca stejnej. Rozdíly jsou po 2.0.2 v Gearech i Buildech nepodstatný. Rozdíl dělaj rolly GR a Skill.

Proč jsi nenapsal ten btag?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2015, 16:58 hod.

Znám plno hráčů kteří měli i lepší gear než já a stejně se dal nedostali takže asi tak. :-D
Právě jsi nás přesvědčil, že akorad závidís těm co jsou dal a vůbec to není tolik o času jak tvrdís.
Důležité je hrát trošku efektivně pokud se chceš nekam dostat a ten skill tam už taky potřeba potom je.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“