Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 17:22 hod.

wow tolik pozornosti jsem si vyslouzil, naprosta nadhera :) myslel jsem ze je zde alespon z casti komunita ktera ma nejakou soudnost a ne jen dorostenci kteri jsou hned urazeni jakmile jim nekdo sahne na jejich utkvelou predstavu ze jejich oblibena hra vyzaduje TOP skills a zaslouzi si maximalni uznani :D

To ze D3 vyzaduje nejakou i sebemensi davku skills je vazne zabavna myslenka a rad v diskusi budu pokracovat, asi budu marne ocekavat ze se zde mezi fanboys only najde nekdo kdo nezaujate zhodnoti muj i vas nazor,takze to bude dost jednostranne, ale ja se vlka nebojim ;)

Postovat btag = to mi pripomina takove postuchovani na ZS kdo ma vetsiho pindika, k tomu se snizovat urcite nemusime panove.

Predne ja o sobe netvrdim ze jsem mistr sveta, tudiz nemam potrebu neco dokazovat, ja pouze poukazuju na fakt, ze tato hra je pouze o case ktere ji venujete, dost mozna i o stesti co vam dropne a jaky se vam vygeneruje rift atd. Pokud tvrdite ze je to jinak pojdme o tom normalne diskutovat a ne jen hazet posmesne poznamky o tom jaky jsem noob a at postnu btag, tedy pokud je zde nekdo alespon nekdo dospely (myslim hlavne dusevne nikoli vekem..) a je toho schopny.

Ja zatim nevidel ze by takto vysoky GR dal nekdo kdo ma v celku prumerny gear a prumerny PL, vzdy se jednalo o naleechovane rychlokvasky ktere potrebuji nalakat ovecky na svuj stream,ale se skillem to nemelo nic spolecneho soude i dle YT videii ktere jsou k dispozici napr. od Quina.

Pokud se mylim budu rad kdyz mi dokazete opak, nejsem zadny zaslepeny fanboy jako vetsina zdejsich, takze nazory ostatnich si rad vyslechnu - dekuji.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DrSma » 02.06.2015, 17:28 hod.

Santo, nedávno tu dostal banána jeden pán, co psal úplně stejný příspěvky jako ty. Dokonce už ho tu Seton i zmínil, možná nejsem jedinej, kdo si té podobnosti všimnul. Měl takovej škaredej nick, že se mi ho ani nechce psát. Zkráceně to bylo MF. ;)

Doufám, že se pletu. Určitě to nejsi ty, že ne? Tohle nám tu totiž opravdu nechybělo. :wave:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2015, 17:29 hod.

Chápeš třeba i to, že na gr 50+ cca znamená jedna chyba konec? Já to teď beru z pohledu HC hráčů kde to musíš umět zahrát od gr45.... Na sc je to stejný, protože když budeš furt umírat tak to taky nedáš....

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 17:38 hod.

DrSma píše:Santo, nedávno tu dostal banána jeden pán, co psal úplně stejný příspěvky jako ty. Dokonce už ho tu Seton i zmínil, možná nejsem jedinej, kdo si toho všimnul. Měl takovej škaredej nick, že se mi ho ani nechce psát. Zkráceně to bylo MF. ;)

Doufám, že se pletu. Tohle nám tu totiž opravdu nechybělo. :wave:
promin ale nevsiml jsem si ze bych zde nejak porusoval pravidla ci nekoho nejak slovne napadal, naopak mam zajem o slusnou a vecnou diskusi, pokud i tvrzeni ze D3 neni o skillu je zde na BAN tak se omlouvam a pujdu klidne o dum dal, ban nebude potreba i kdyz nejak smutno by mi z toho take nebylo abych rekl pravdu.

Kuki10 tomu rozumim,ale stale si myslim ze toto bezny hrac pochopi celkem rychle a neverim, ze by k tomu bylo nutne mit nadlidske schopnosti, staci ti opravdu pilne nastudovat dany build, trosku potrenovat, drzet si palce at se ti vygeneruje slusny mob a je to zvladnutelne i pro bezneho parana.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2015, 17:45 hod.

Tak to si nerozumíme.... Skill nejsou nadlidske schopnosti....

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DrSma » 02.06.2015, 17:45 hod.

Santo, nebyla řeč o rozdávání banu. Ptal jsem se, jestli jsi to opět ty. Mimochodem jsi neodpověděl. Toho btagu se nedočkáme? Proč? Pak ti těžko může někdo poradit nebo diskutovat, když nikdo neví, jak na tom jsi.

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 17:52 hod.

ok dobre, spatne jsem se vyjadril, upresnim tedy = nadprumerne schopnosti.
trosku jsem to pribarvil dle toho jak se obcas snazi nekteri ala Quin, Gabynator adpo. pred ostatnimi prezentovat a dokonce to tak celkem velka cast lidi bere a siri dal....proto k nim take docela sedi prirovnani zaslepenych ovci ktere zde puvodne nekdo zminoval a kvuli cemu to vlastne cele i zaclo.

edit @ DrSma nevim o kom mluvis, zase tak casto sem nechodim, ale verim ze si to dokazete zjistit minimalne dle IP, zadnou proxy ani VPN nepouzivam

a ja poradit nepotrebuji - jsem stara skola uz od D2 1.08, muj nick mozna nekdo zna,ale saesu apod. zde nevidim takze spis ne :) mam rad svuj vlastni styl hrani a ve svem veku uz nepotrebuji honit co nejvyssi GR a PL, mam proste jine zajmy.

Opravdu zde jen resim fenomen radoby celebrit ktere o sobe tvrdi ze maji super skill a jsou nejlepsi hraci na svete, pritom nejde o nic jineho nez ze sedi 18h denne u hry ve ktere stejne jen stoji a leechuji aby meli TOP PL. Tomu ja nerikam skilled hrac ale nolifer a zoufalec.

Verim ze prumerny hrac ktery neni liny jako ves si obcas precist nejaky build, kouknout na video, procist nejaky theorycrafting a ziskat potrebny gear a PL, dokaze uplne to stejne jako ty rychlokvasky - tot asi shrnuti toho co se zde snazim vyjadrit.
Naposledy upravil(a) Santa dne 02.06.2015, 18:03 hod., celkem upraveno 1 x.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 02.06.2015, 18:01 hod.

no jo, me to staci, toto je moc i na me, spis ho tipuju na typka, ktery prave zacal a zatim vi kulovy, ona ta potreba skilu prijde s odehranym casem, on to pochopi klucina. zatim se na vyssi gr nepodival, pac na publicu ho tipuju tak do te gr40, kdyz takto mluvi.

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 18:07 hod.

fuxicku tipujes spatne,ale to je mi vcelku jedno, z tveho vyjadrovani naopak zase soudim ja ze jsi jeste minimalne dusevne v puberte, takze tve reakce ktere postradaji jakekoli vecne argumenty nebudu komentovat, nicmene zeditoval jsem predchozi prispevek s reakci na DrSmu

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 02.06.2015, 18:11 hod.

18 hodin denne na gr55+ neni o skilu? jinak dik za toho pubertaka, v mem veku mi to lichoti moc.

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 18:22 hod.

pokud by jel 18h denne 55+ solo tak asi nejaky skill ten clovek ziskat muze, spis to teda bude tupe bezmyslenkovite mackani tlacitek ktere bude mit vyryte v mozkove kure, takze otazka jestli by se to takto dalo nazyvat :) ale tito hraci tech 18h stoji nebo jen proste bezi s ZDPS leech gearem v 4p hre, schvalne se nekdy na jejich stream podivej ;)

a schvalne jsem tu pubertu zminil jako dusevni, nikoli vekem, poznam ze ti asi nebude 15 :-) nicmene to neber jako urazku, casto se chlapum stava ze jsou jako deti i treba do 50ti a proc ne,alespon si ten zivot trosku vic uzijou :)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Zeď nářků

Příspěvek od fuxicek » 02.06.2015, 18:28 hod.

a zrovna tady narazim na tebe, velkeho dospelaka, ktery uz mozna tusi, ze vypustil blabol ze?

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 18:35 hod.

vazne skvela reakce, mozna vyjadrovat se vecne by pomohlo, ale asi cekam prilis?

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 02.06.2015, 19:29 hod.

Santo, ještě si mi neodpověděl, takže s sebou trochu hoď, nerad čekám, napsal si tu toho hodně, ale informační hodnota = 0, ohánět se Saesou není dobrá volba, Saesa toho svého času napsal mnoho, ale jistě už dospěl :-), ty mi prosím odpověz, díky, jen pro tvou informaci, diablo hraju od prvního vydání a soudě tvých příspěvků, je mezi námi velký - věkový rozdíl, proto měj ohled ke starším a piš pokus možno věcně s informační hodnotou, d.

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Zeď nářků

Příspěvek od motherfucker » 02.06.2015, 19:44 hod.

No uz sem tu prispivat nechtel protoze vy mi take absolutne nechybite ale uz sem se po zmince o mne neudrzel a napisu co si myslim....tenhle web je cenzurovan hur jak za komousu nic o svobode slova zdejsim spravcum nerika hlavne tady egoistickymu barbar onan forever...banovat nekoho za nazor a napsat ze ten clovek zde hejtuje pritom jedinej kdo tu hejtoval byli ti na mne reagujici a logicky prave oni meli dostat banany za urazky a zesmesnovani ale co cekat od ubozaka jako je barbar onan forever ze....preci zde nenecha psat nazory cloveka ktery tuto hru vidi uplne jinak nez on a borti mu detske sny o tom jak super hru hraje a jak na ni neni vubec zavislej atd...ale ono to tu radne chcipa i bez meho pricineni takze preju brzke probuzeni z imaginarniho sveta a snad si treba nekdo uvedomi ze cenzura a doba potlacovani jinych nazoru nez je ten jejich uz je davno pryc....chce se mi zvracet.zbohem a predem barbarovi onanovi dekuji za perma ban....zbohem.

PS:jo je tu klidek nekdo tomu spis ale rika mrtvo,end game atd. ale tak dulezite je ze ste zde spokojeni a muzete si tu v klidu mastit svoje e pindiky.-)....snad uz vam doslo ze nejsem zadnej santa .-ú....jeste bch snad dodal ze pokud si nekdo mysli ze hrat dia vyzaduje skill tak se musim smat...protoze snad ani nevi co to slovo znamena...pokud chcete vedet jak na tom jste zkuste treba WT v real battle tam to skillem primo pretejka tak ted uz zbohem...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2015, 19:52 hod.

Nemám teď moc času, ale pokud máte někdo pocit že jste dostali Ban neoprávněně tak se stačí ozvat mě na mail....

Santa
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Santa » 02.06.2015, 20:05 hod.

maja : Ja se nikym neohanel, jen jsem chtel drsmu ujistit ze nejsem nejaky MF nebo buhvikdo, znam spustu lidi z D2 ale zdejsi nicky nepoznavam, tot vse. To ze hrajes Diablo od prvni verze te jiste slechti ale nechapu smysl teto informace? Mela me ohromit? To se sice nepovedlo ale oldschool hrace z D2 respektuji, takze ok...

Nevim na jakou odpoved cekas ale nemam potrebu reagovat na ironicke poznamky nekterych zdejsich uzivatelu, svuj nazor jsem zde napsal celkem obsahle, rozumna argumentace zdejsich zadna, tudiz nevidim duvod v tom pokracovat, ocividne to zdejsi omladinu i radu starsich celkem rozladilo, coz nebylo cilem ac se vam to dle reakci ocividne nezda...takze omluva je nejspis na me strane.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 02.06.2015, 20:45 hod.

Ale ono tady bude rozdíl obrovské mezi Sc a HC, protože na HC se s tím patlame X desítek hodin a pak tě jedna chyba pošle na start...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď nářků

Příspěvek od dawemorraless » 02.06.2015, 20:49 hod.

A jé Drsmič zase hrozí banánama :ble: kuki má pravdu na high GR to chce pac man skill :green: abych si pofnukal zrušte ty trialy už :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Zeď nářků

Příspěvek od DrSma » 02.06.2015, 21:05 hod.

MF: smazal jsem ti jedinu větu, kdy jsi mi pouze sprostě nadával za ban ty cenzůro. Prostě nevidím důvod, proč bych si měl nechat sprostě nadávat. Pro tvůj klid - nechám tu vystavený i tyhle poslední moudra na rozloučenou, i když ten příspěvek splňuje hned několik podmínek ke smazání. Ale ať je vidět úroveň, které jsme se tu bránili.
Pokud máš něco ke mě konkrétně, pošli mi to do PM. V tomhle Tématu nic nerozjížděj. Stížnosti směruj na Kukiho.

dawe,.. prosim tě. Aspoň si pořádně přečti o čem byla řeč, než něco napíšeš. :{ Aspoň ze starý známosti..

Odpovědět

Zpět na „Obecně“