Šance na drop legendárek by korejci

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
realDamonek
Quill Rat
Příspěvky:16
Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od realDamonek » 04.05.2014, 20:32 hod.

korejci si dali tu práci a vypočítali šance na drop konkrétních legendárek.

pro ne-torment

http://diablo.incgamers.com/forums/show ... amp-Gamble

a pro torment+

http://diablo.incgamers.com/forums/show ... rment-Drop

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Cortyx » 04.05.2014, 20:43 hod.

Nějak nepobírám ty procenta, co tam v tabulce uváději.

realDamonek
Quill Rat
Příspěvky:16

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od realDamonek » 04.05.2014, 22:06 hod.

Hele máš nějakou šanci na drop legendárky ovlivněnou obtížností, hrou v partě anebo taky dobou hraní. Jakmile ti ta legendárka padne, tak máš takové šance na ten konkrétní předmět jako je uvedeno v tabulce. Kapiš?

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Cortyx » 04.05.2014, 22:22 hod.

takže když už padne leg s XYZ šanci, tak alespoň, díky tabulce můžu vědět, nebo spíše předpokládat, co padne :D hned se mi bude líp usínat, ale i tak si s tím borci museli dát práci ...

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Alfajk » 04.05.2014, 22:53 hod.

to vubec neni dobry zjisteni,blizzard to zase podelal,podle toho co se docitam,tak v urcity hre,pokud mas smulu,tak ti item,kterej chces,proste padnout nemuze,ne ze RNG,ale proste neni v loottable a ty mas smulu,i kdybys v ty hre stravil tejden,to je fakt super no...

+ nektery legendarky maji vyrazne nizsi drop rate chance,nez ty ostatni...a to ani nemluvim o tom,ze blizzard muze dale s dropama manipulovat,aniz by jsme cokoliv vedeli...

Uživatelský avatar
DarkTref
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DarkTref#2231

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od DarkTref » 04.05.2014, 23:14 hod.

Nedělal bych paniku, první setovka co mi padla u barbara byly boty pro DH které podle tabulky padnout nemůžou. Ono to padá, ale někdy to chce čas, moc času....

Odesláno přes Tapatalk.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Alfajk » 04.05.2014, 23:28 hod.

kdybys necetl mezi radky,ale vsechno,tak se doctes,ze to neni 100%,jen v tabulce s tim pocitali jako by to 100% bylo,hra ti negarantuje smart drop,jen sance na smart drop mnohem vetsi

navic jak tak koukam a ctu - https://www.youtube.com/watch?v=a8pOziq ... e=youtu.be exploit,buh vi kolik dalsich jich lidi znaji,co ted ctu o dropu (treba tady http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 740?page=1 ) tak drop vubec neni random a libi se me to cimdal tim min,takze tu mezi nama doopravdy jsou lidi,kterejm to pada a taky lidi,kterejm ne a vubec to neni o tormentu,na jakym jste...

treba tady http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... ent-138156 se v komentech muzes docist to,co pozoruju delsi dobu - kdyz to v jedny hre nepada,proste relognu a zalozim novou,cink cink a najednou to zacne padat

kdyby si nekdo chtel nafarmit ringy z A1 bounty - uz bylo zjisteno,proc nekde nekomu jich padne proste vic najednou,zatim neovereno,ale zni to vazne pravdepodobne,vzhledem k objevu loot tables:
Farm act 1 T1+ caches but don’t open them. The loot is generated using your loot table at the moment you open the cache. Then you start a game and open 4-5 of them. If the ring doesn’t drop = not in your loot table, remake the game. If it does drop, open all your act 1 caches = multiple rings in one game.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Černý vlk » 05.05.2014, 05:58 hod.

To jsou mi věci..."mně to padá, tobě nepadá.." Lidi, padá to všem stejně. Jen když vám spadne šunt, rychle na to zapomínáte. Dělejte si sami statistiku. Legendárky / rifty. Za poslední týden mám 157 legendárek v 233 riftech (t3). Někdy jsem měl třeba 1/10, jindy 6/4. Padá to ve vlnách. Blbosti typu "musel jsem relognout hru a pak to padalo..." - no taaaak.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od hulkxxxl » 05.05.2014, 06:23 hod.

jo mdmt taky padla helma IK pro barbara :) jsem se docela divil

jinak padá/ nepadá někdy se to sype že jedna legenda za druhou a pak zase dvě hodiny nic tak to nějak nechápu (žena tvrdí že v neděli mi padá vždycky víc legend jak jindy)
Obrázek Obrázek

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Sarevok » 05.05.2014, 06:55 hod.

ak je pravda co pise alfajk tak je to na peticiu. nie je predsa normalne aby som si zalozil hru s tym ze ani netusim ci mam nejaku spravnu loot table vygenerovanu ak hladam napriklad uz iba posledny kusok do setu. neviem kolko tych tables je ale ak ich je vela a ten dotycny predmet je iba v jednej tak je mozne ze nebudem mat ani len moznost aby mi to niekedy padlo.
o vela veciach si myslim ze v D3 nerozmyslali no toto je najvasia sprostost ak je to pravda. v kazdej hre by mala byt sanca na kazdy predmet, u nejakeho vyssia u dalsieho nizsia, ale isto nie nulova. ja som typ hraca ktory si zalozi hru a je tam celu dobu hrania, hlavne odvtedy co mozem donekonecna otvarat rifty, cize ak nemam spravne vygenerovanu loot table tak o predmete ktory hladam mozem iba snivat aj keby som tam stravil denne 20 hodin. mega stupidita.

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 05.05.2014, 07:52 hod.

Sarevok, mas uplne jedno, jestli se cast dropu nejakeho predmetu "predregeneruje" pred zalozenim hry nebo az behem hry (tesne pred zabitim monstra). Je to jako bys hazel dvakrat trojstennou kostkou (jednou pred zalozenim hry a jednou pri posledni rane na monstru) nebo jedenkrat devitistennou (pri posledni rane na monstru). Pravdepodobnost, ze padne devitka (v pripdade dvou kostek dvakrat trojka) je stejna, at hodis dvakrat tristennou nebo jen jednou devitistennou. Ze travis treba dvacet hodin v jedne hre, je taky uplne jedno, mas totiz jakoby "predhozeno" a to klidne muze byt pro tebe dobre (a ne spatne, jak ty jako spravny pesimista predpokladas), tudiz muzes mit celych tech dvacet hodin vyhodu, staci ti "dohodit" uz jen jednou kostkou.
V kazdem pripade proste zakladas hru, aniz bys tusil, jestli ti ta ktera vec padne, a tak to ma byt ne?

PS> V priklade s takto obrovskyma pravdepodobnostma (1:9 a 2 * 1:3) by bylo lepsi zakladat co nejvice novych her, v pripade strasne malickych pravdepodobnosti jako 0.00000000000000000000001 :) je to pak jedno (nebylo by to jedno, kdybys v jedne hre travil milion let). Stejne si ale myslim, ze to s tou loot tabulkou neni pravda a v kazde t1 hre a vyssi mas sanci na jakykoli predmet. Kazdopadne ta teorie s tim, ze ni v nekterych hrach stoprocentne nic nepadne neni dokazatelna a ani nechapu, jak na to kdo mohl prijit. Je to jen teorie a podle me neodpovida skutecnosti.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Sarevok » 05.05.2014, 10:41 hod.

Arnold píše:V kazdem pripade proste zakladas hru, aniz bys tusil, jestli ti ta ktera vec padne, a tak to ma byt ne?
Jasne, ale ked zakladam hru mam mat aspon nejaku sancu ze padne a nie ziadnu. To je sakra rozdiel aj ked statisticky to moze byt jedno, pocit ze mozno hra ktoru prave zkladam je jedna z tych kde mam NULOVU sancu dostat to co chcem by ma velmi rychlo demotivoval hrat diablo3. Len treba dufat ze je to ako pises ty, iba teoria nezalozena na skutocnosti.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od firdecek » 05.05.2014, 10:55 hod.

Ty pravděpodobnosti jsou podle mě reálné - je jen potřeba si uvědomit, že je 15 procentní šance na to, že item nebude smart loot, a tím pádem může i barbarovi padnou Source apod. Jinak ale je jasně vidět, který item je jak vzácný, pakliže se hra rozhodne Vám dropnout legendárku.

Jinak co se týče loot table, která je již vytvořena při nové hře, tak je to podle mého názoru úplná blbost. Že by hráč měl 5-7 itemů na drop a víc nic, proč by něco takového vůbec blizz zaváděl? Proč by to tak komplikoval, když navíc Blue několikrát potvrdil, že drop legendárky se vždy vyhodnocuje v ten moment zabití monstra - otevření truhly apod. A tedy, že není nic předem dáno. Takže napanikařte, toto je blbost. A to video, to bude spíš jen šikovný botter nebo AFK farmič, který prostě nasbíral hodně stejných předmětů...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od AlterEgo » 05.05.2014, 11:01 hod.

Kdovi jak to je. Z 280 otevrenych boxu, ktere byly nafarmene na torment (pouze z act 1 boxy) nepadla vubec zadna legendarka, natoz pak aby padl ring.
A to jsem nasetril treba 60 truhlicek a pak je otevrel. Zkousel jsem to ruzne, ze treba 50 sem oteviral po zalozeni hry, nebo jinych 80 jsem treba oteviral po procisteni 2-3 riftu, ve kterych mi nepadla zadna legendarka, ale kupodivu proste nic.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od firdecek » 05.05.2014, 11:17 hod.

No doporučuji farmit na normal - já mám současnou pravděpodobnost cca 50-60 boxů na jeden ring :) Ale jinak nevím, je to opravdu hodně o haluzi - ale pokud ti z 280 boxů nepadla žádná legenda, tak je něco divně teda..mě padne legenda jednou za 10 boxů cca...

BTW: někdo říká, že magic fing na to funguje - já jsem asi hodně pověrčivý, ale vždy si nasadím nagel ring a další předměty a kešky otevírám s cca 200 MF :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od mdmT » 05.05.2014, 11:49 hod.

... pánové předem se omlouvám, ale nemůžu si pomoct :-)) - jako farmit třeba 1000 krabiček na normal, to už je na diagnózu :-)) ... já nafarmil 2 ringy ( řekl bych, že tak na 150 public split normal bountis ) jeden pro main char a druhej pro záložní a řekl jsem si, že už mě na normálu v životě nikdo neuvidí :-) ... je to na palici, osobně jsem nebyl schopnej to provozovat víc jak 1,5 hodiny v kuse:-) ...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od AlterEgo » 05.05.2014, 12:02 hod.

firdecek píše:No doporučuji farmit na normal - já mám současnou pravděpodobnost cca 50-60 boxů na jeden ring :) Ale jinak nevím, je to opravdu hodně o haluzi - ale pokud ti z 280 boxů nepadla žádná legenda, tak je něco divně teda..mě padne legenda jednou za 10 boxů cca...

BTW: někdo říká, že magic fing na to funguje - já jsem asi hodně pověrčivý, ale vždy si nasadím nagel ring a další předměty a kešky otevírám s cca 200 MF :)
Nevidim duvod farmit na normal, kdyz na torment 1 to davam stejne rychle a je tam aspon sance, ze nekde po ceste z nejakeho neboheho moba vypadne treba setovka.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od firdecek » 05.05.2014, 12:09 hod.

Co člověk to jiný názor :) Já jedu normal kvůli rychlosti, torment dávám jen na rifty. Pochybuji, že torment 1 v plné partě dáváš stejně rychle, jako normal. Silně pochybuji :)

Mě to na normal i baví, jelikož mi dropují legendárky díky té rychlosti skoro stejně, jako na torment, takže o nic nepřicházím .. sice žádná výzva, ale dobrý relax a na pokec do klanu výborné :)

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od bleptys » 05.05.2014, 12:38 hod.

Ring jsem farmil na normal 12 hodin v kuse. A s dropem minulý týden, hraju denně tak 2-3 hodinky padne opravdu sem tam něco a teď z NE na PO jsem hrál celou noc a napadalo mi toho požehnaně, dokonce i použitelné věci.
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od sgtmajfoley » 05.05.2014, 12:48 hod.

najvačšia hovadina je to, že tí čo sa snažia (farmia od rana dovecera, theorycraftuju len aby hrali na vyssiu obtiaznost atd...) tak im to nepadne a tí čo sa snazia menej (niektori nepoznaju ani spelly co maju alebo passivky, nic okolo postavy ich nezaujima, T1 rift im trva 50 minut) tak kludne maju uz davno set skompletizovany... v tom bola dobra aukcia kto ju vedel hrat tak mal gear (samozrejme vynechajme RMAH tam to o sikovnosti nebolo).

ako niekto si povie vsak to kazdemu moze byt jedna, kazdy hra pre seba... tak preco potom vsetci placu nech je nejaky ladder system. Cize stale je to o tom porovnavani...

napriklad mne trvalo tyzden nafarmit aby som mal perma ancients cize 3 kusy z IK setu a pritom random hrac v general chate, ktoreho som si pozrel mal helmu/chestku/rukavice a Grandeor ring zbytok kompletne rare veci iba, dokonca aj zbrane. :D Tak isto som videl niekoho kto mal earthquake set a uplne ine skilly... wtf ten set kompletizujem uz dva tyzdne ale niekto kto ani nevie naco ten set je ho uz ma davno na sebe. :D

Taketo nieco vam jednoducho neda nepozastavit sa nad tym :D

Inak totalne neverim na nejake RNG veci a verim v to ze je tam skryta sanca na drop zhladiska odohrateho casu alebo paragon lvlu. Vidim to ked hram s dvoma uctami... ten co ma menej nahrateho a mensi paragon dropuje podstatne menej legendariek a to ma MF gem a prsten. Keby ze prevediem do poctu legendariek za 100 riftov tak to by bolo asi 70 vs 15.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Odpovědět

Zpět na „Obecně“